Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o uwolnienie

Panie, staję przed Tobą i wyznaję, że moi przodkowie mogli być zaangażowani w okultyzm, spirytyzm, czary i wszelkie sposoby szukania informacji z zakazanych źródeł. Panie, wybacz.

W imię Jezusa i w mocy Ducha Świętego, zatrzymuję i używam Twojej władzy, którą mi dałeś jako napełnionemu Duchem Świętym chrześcijaninowi. Mając tę władzę przełamuję moc zła panującą nad moimi przodkami.

Zdejmuję wszystkie klątwy, zaklęcia, czary, złe życzenia i pragnienia, voodoo, czarną magię i dziedziczne piętna - znane i nieznane. Staję przeciwko wszystkim satanistycznym ślubom, paktom, spirytystycznym więziom i duchowym połączeniom z siłami zła, i kładę kres przekazywaniu tych więzi poprzez moich przodków.

Występuję przeciwko skutkom wszystkich więzi z astrologami, mediami, wróżkami i okultystycznymi jasnowidzami. Wyrzekam się wszelkich udziałów w seansach spirytystycznych i wróżbach, korzystania z kart Tarota, tablic do seansów spirytystycznych, astrologii i wszelkiego rodzaju gier okultystycznych.

Wyrzekam się wszelkich sposobów, przez które szatan może mieć wpływ na mnie. Przerywam przepływ wszelkich szatańskich dzieł rozprzestrzeniających się przez moją rodzinę.

Panie, proszę, oddal od moich przodków wszystkie skutki angażowania się w okultyzm. Odbieram szatanowi wszystkie obszary przekazane przez moich przodków i przekazuję je władaniu Jezusa Chrystusa.

Panie, proszę Cię, wzbudź w moim rodzie świętych i pobożnych mężczyzn i kobiety - głęboko oddanych Twojej prawdzie.

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 12.09.2012, 08:39
 Jezu ratuj mnie , uwolnij mnie od złych wpływów , zerwij uzależniające więzi i oddal ode mnie złych ludzi którzy mi źle życzą.W Tobie Panie moja nadzieja.Przemień moje życie i moje serce abyś tylko Ty był Panem mojego życia.
 mama: 04.09.2012, 06:07
 Prosze o modlitwy ochronne...Przed szatanem, ktory juz osobowo, poprzez innych/innego czlwieka chce wyrzadzic mi krzywde...Psychopatyczny, nieobliczalny i opatenay albo bedacy pod wplywem dmonow czlowiek terroryzuje mnie i moja rodzine...Nikt nie moze nam pomoc. Prosze o wspiranie modlitwa mnie i mojej rodziny. Niech ogromna Moc Milosci i Sprawiedliwosci Boga Ojca i Jezusa Chrystusa, popraz Ducha Swietego uwolni mnie i moja rodzine od "złego". Od sztana we wszelkich jego manifestacjach; od ludzi, za pomoca ktorych mnie nęka...Prosze juz w desperacji ogromnej, sama tez modle sie o uwolnienie od tego, a tam gdzie dwoch lub wiecj modli sie, tam jest Chrystus. Prosze o OCHRONE dla siebie, dzieci, meza...Jezus Moim Panem i Zbawcą. Jezu, ufam Tobie. Amen.Jezu popprowdz mnie do dobrego .mama
 CZCICIELKA: 28.08.2012, 01:32
 PANIE JEZU BLAGAM CIE I PROSZE ZA IZE I NIKOLE O ODPEDZENIE SZATANA OD NICHNIECH ICHUWOLNI OD ZLEGO
 grazyna: 30.07.2012, 21:23
 Panie Jezu czuwaj nad moja rodzina i bliskimi ,przebacz nam grzesznym i prowadz ku wierze milosci
 Zosia: 30.07.2012, 16:04
 JEZUSIE SYNU DAWIDA ulituj się nad nami.Uwolnij nas od złych mocy,złych duchów,złych ludzi,wszelkich klątw.Uwolnij nasz dom od wszelkiego zła.Uwolnij proszę Jerzego,Jana,Teresę od alkoholu.Uwolnij też proszę Jerzego od depresji.Podaj mu proszę swoją DŁOŃ i wyciągnij go proszę z tych "czarnych dziur",bo TY jesteś ŚWIATŁOŚCIĄ.Daj też łaskę zdrowia,którego nam brakuje.W swojej Łaskawości ulituj się nad nami, marnymi Twoimi sługami.Kocham CIĘ mój JEZU i przepraszam,że ciągle za mało.
 dawinkaa: 27.07.2012, 10:24
 Panie proszę o MIŁOŚĆ w mojej rodzinie
 szczepan: 23.07.2012, 07:35
 Kocham Cie Jezu!
 szczepan: 23.07.2012, 07:23
 Kocham Cie Jezu!
 Agnieszka: 12.07.2012, 11:43
 Proszę Panie o pracę dla Piotra o uwolnienie z niepowodzeń o łaskę miłości dla mojej rodziny


 Kocham Jezusa: 20.06.2012, 09:44
 Prosze o modlitwy ochronne...Przed szatanem, ktory juz osobowo, poprzez innych/innego czlwieka chce wyrzadzic nam krzywde...Psychopatyczny, nieobliczalny i opatenay albo bedacy pod wplywem dmonow sasiad terroryzuje mnie i moja rodzine...Nikt nie moze nam pomoc. Prosze o wspiranie modlitwa mnie i mojej rodziny. Niech ogromna Moc Milosci i Sprawiedliwosci Boga Ojca i Jezusa Chrystusa, popraz Ducha Swietego uwolni mnie i moja rodzine od "złego". Od sztana we wszelkich jego manifestacjach; od ludzi, za pomoca ktorych mnie nęka...Prosze juz w desperacji ogromnej, sama tez modle sie o uwolnienie od tego, a tam gdzie dwoch lub wiecj modli sie, tam jest Chrystus. Prosze o OCHRONE dla siebie, dzieci, meza...Jezus Moim Panem i Zbawcą. Jezu, ufam Tobie. Amen
 Kocham Jezusa: 20.06.2012, 09:40
 Prosze o modlitwy ochronne...Przed szatanem, ktory juz osobowo, poprzez innych/innego czlwieka chce wyrzadzic nam krzywde...Psychopatyczny, nieobliczalny i opatenay albo bedacy pod wplywem dmonow sasiad terroryzuje mnie i moja rodzine...Nikt nie moze nam pomoc. Prosze o wspiranie modlitwa mnie i mojej rodziny. Niech ogromna Moc Milosci i Sprawiedliwosci Boga Ojca i Jezusa Chrystusa, popraz Ducha Swietego uwolni mnie i moja rodzine od "złego". Od sztana we wszelkich jego manifestacjach; od ludzi, za pomoca ktorych mnie nęka...Prosze juz w desperacji ogromnej, sama tez modle sie o uwolnienie od tego, a tam gdzie dwoch lub wiecj modli sie, tam jest Chrystus. Prosze o OCHRONE dla siebie, dzieci, meza...Jezus Moim Panem i Zbawcą. Jezu, ufam Tobie. Amen
 Grażyna: 13.06.2012, 09:31
 Panie Jezu Chryste Opiekuj się moją rodziną ochraniaj nas Matko Boza płaszczem swej opieki od wszystkiego co złe wybacz nam nasze grzechy i uwolnij od złych zyczeń i klatw rodzinnych AMEN
 teresa: 11.06.2012, 16:50
 Jezu Mój lekarzu mojej duszy wygoń moc szatana z mojej rodziny.Wyrzuć go do piekła niech tam idzie.Uwolnij nas od złego ducha alkoholizmu i plotek.Moją teściową nawróć na drogę pokory i niech naprawi relacje u swoich dzieci aby już nie cierpiały.
 Anita: 08.06.2012, 21:24
 Drogi Jezu blagam chron mnie i moja rodzine od wszelkiego zla od wrogow widzialnych i niewidzialnych obdarz zdrowiem i potrzebnymi laskami-Jezu Ufam Tobie!
 Ewa: 21.05.2012, 23:55
  Panie BOŻE oddal od mojej rodziny zło a sprowadź na nią miłość, zdrowie, mądrość i pobożność. Uwolnij moja rodzine od wszelkiego zła, od wrogów widzialnych i niewidzialnych, obdarz zdrowiem i Twoim błogosławieństwem. Daj mojej rodzinie siłę do pokonywania trudności w Imię JEZUSA CHRYSTUSA . Amen Panie Boże miej mnie w opiece i moich najbliższych. Nie daj nam zginąć! Proszę Cię Boże o odpowiednią pracę dla mnie i mojej córki w IMIENIU JEZUSA CHRYSTUSA>AMEN
 Krzysztof: 16.05.2012, 10:12
 Panie Boze wybacz mi prosze wszystkie moje grzechy ktore popelnilem ,a ktorych bylo tak wiele, uwolnij mnie prosze od zlych mocy i klatw ktore na mnie spadly lub zostaly rzucone. Uwolnij mnie od mocy szatana , spraw abym na nowo polaczyl sie ze swoja rodzina , a w nasze i moje zycie wrocilo szczescie , radosc , zdrowie , milosc i spokoj. Miej mnie dobry Boze i moich bliskich w swojej opiece. W imie Ojca i Syna i Ducha Swietego Amen.
 m.: 14.05.2012, 23:46
 Panie Boże uwolnij mnie i moja rodzinę od sideł szatana i zła mocy oraz znanych ci nałogów.Przebacz nam nasze grzechy i miej nas w swojej opiece.
 Danka: 11.05.2012, 10:16
 Panie Boże uwolnij mojego męża z rąk szatana. Miej naszą rodzinę w swojej opiece.
 Anita: 10.05.2012, 19:24
 Panie Jezu prosze nie dopusc do mojej rodziny zadnego zla strzez nas chron blogoslaw obdarz potrzebnymi laskami.Jezu Ufam Tobie!
 matka: 10.05.2012, 00:34
 Panie Jezu ,uwolnij mego syna od kobiety,z którą związał się niesakramentalnie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej