Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o uwolnienie

Panie, staję przed Tobą i wyznaję, że moi przodkowie mogli być zaangażowani w okultyzm, spirytyzm, czary i wszelkie sposoby szukania informacji z zakazanych źródeł. Panie, wybacz.

W imię Jezusa i w mocy Ducha Świętego, zatrzymuję i używam Twojej władzy, którą mi dałeś jako napełnionemu Duchem Świętym chrześcijaninowi. Mając tę władzę przełamuję moc zła panującą nad moimi przodkami.

Zdejmuję wszystkie klątwy, zaklęcia, czary, złe życzenia i pragnienia, voodoo, czarną magię i dziedziczne piętna - znane i nieznane. Staję przeciwko wszystkim satanistycznym ślubom, paktom, spirytystycznym więziom i duchowym połączeniom z siłami zła, i kładę kres przekazywaniu tych więzi poprzez moich przodków.

Występuję przeciwko skutkom wszystkich więzi z astrologami, mediami, wróżkami i okultystycznymi jasnowidzami. Wyrzekam się wszelkich udziałów w seansach spirytystycznych i wróżbach, korzystania z kart Tarota, tablic do seansów spirytystycznych, astrologii i wszelkiego rodzaju gier okultystycznych.

Wyrzekam się wszelkich sposobów, przez które szatan może mieć wpływ na mnie. Przerywam przepływ wszelkich szatańskich dzieł rozprzestrzeniających się przez moją rodzinę.

Panie, proszę, oddal od moich przodków wszystkie skutki angażowania się w okultyzm. Odbieram szatanowi wszystkie obszary przekazane przez moich przodków i przekazuję je władaniu Jezusa Chrystusa.

Panie, proszę Cię, wzbudź w moim rodzie świętych i pobożnych mężczyzn i kobiety - głęboko oddanych Twojej prawdzie.

   

Wasze komentarze:
 Maks: 28.04.2020, 09:48
 Panie Boże pomóż nam żeby wszelkie zło, demony, przekleństwa, uroki odeszły na zawsze i nigdy nie wróciły ulecz tez tatę żeby go serce przestało boleć proszę Boże pomóż nam.
 M.: 28.04.2020, 08:29
 Panie Boże przegoń wszelkie zło, uroki, demony, przekleństwa z naszego domu z naszej rodziny i chroń nas żeby już nigdy nie wróciły. Amen.
 Majka: 28.04.2020, 07:44
 Panie Boże modlę się do Ciebie i proszę uwolnij moją ukochaną córkę Monikę od przekleństw i złych życzeń innych ludzi.Jest na granicy załamania,lęka się i boi swojego przełożonego w pracy.Do tej pory wszystko było dobrze nagle stał się złośliwy ,poniża ją przed innymi,jest stale niezadowolony z jej pracy,daje do zrozumienia że szuka nowego pracownika. Uwolnij ją od przekleństw i grzechów naszych przodków i nas samych jej rodziców.
 Maria: 26.04.2020, 23:57
 Panie Jezu proszę uwolnij mojego syna od zlych urokow.miej w swej opiece moja rodzine.
 Maria: 01.04.2020, 02:18
 Panie Jezu błagam ratuj moją rodzinę ! Spraw cud , daj zdrowie, imiłość i siłe...Wybacz wszystkie grzechy ...
 Karolina: 21.03.2020, 21:23
 Panie Boże, proszę Cię uwolnij mnie od wszelkiego zła które mnie ostatnimi czasy spotyka, wybacz mi wszystkie błędy które popełniłam i ludzi których skrzywdziłam. Proszę Cię o opatrzność Boską.
 Twoje dziecko Boże : 21.03.2020, 16:25
 Panie Boże, który stworzyłeś człowieka, którego kochasz, dlaczego dopuscileś do ludzi szatana i złe duchy?. Dlaczego pozwoliłeś,by niszczyły ludzi,by upodlały człowieka ?Dlaczego pozwalasz niszczyć swoją własność, swoje dzieci?Dlaczego pozwalasz, by wykorzystywały słabości ludzi,by niszczyły to,co Ty Panie stworzyłeś? Ja nie chcę żadnych złych duchów, nie chcę, by się panoszyly po naszych domach,w rodzinach,naszych sercach i duszach.Nie chcę ,by panoszyly się po ziemi, ziemi którą Ty Boże stworzyłeś. Dlaczego Boże?
 Zosia: 27.02.2020, 13:07
 Panie Jezu, proszę okaż Miłosierdzie mojemu zmarłemu tacie.Wybacz mu Jezu wszystkie złe słowa skierowane do mamy i do własnych dzieci. Wybacz mu Jezu wszystkie przekleństwa, obmowy, fałsz. Wybacz mu Jezu, że tak mało się spowiadał,widział grzechy u innych a swoich nie widział. Wybacz mu Panie Jezu, w imię miłości, która się tliła w jego sercu,wybacz w imię miłości do niego nas dzieci, wnucząt, żony. Nie potepiaj go Panie Boże, nie zważaj na jego grzechy, ale spójrz na to co w nim dobre było ,pamiętaj dobro,zapomnij co złe, obdarz naszego ziemskiego ojca pokojem i miłością. Jezu ufam Tobie!. Oddaję Tobie Panie Boże dzisiejszą mszę i komunię św. oddaję Tobie wszystkie cierpienia i modlitwy za ojca.Oddaję Tobie Panie wczorajszą mszę św. i komunię św .oraz modlitwy i cierpienia za naszą mamę, oddaję Tobie Ojcze jutrzejszy dzień, mszę, komunię św. modlitwy, cierpienia za przebłaganie za grzechy brata Zbyszka .Jezu Miłosierny obdarz ich dusze pokojem i miłością wieczną.Amen.
 A.: 21.02.2020, 22:23
 Panie Jezu oddaję Tobie wszystkie dzieci z naszej rodziny i bardzo proszę, nie pozwól nikomu nazywać ich bachorami,diabłami,debilami,głupkami.Czuwaj Jezu nad nimi wszystkimi i nie pozwól nigdy nikomu ich skrzywdzić.


 Edyta: 21.02.2020, 22:02
 Jezu miłosierny uwolnij moja rodzinę od zła którego doświadczamy wybaczam osobom które mi źle życzą modlę się za nich powieżam moje troski twojemu najukochańszemu sercu miej w opiece całą moją rodzinę razem z najświętsza matką twoja Maryja Królową nieba i ziemi i św. Janem Pawłem II
 25latka: 13.02.2020, 11:31
 Panie, uwolnij mnie od klątw i pecha. Proszę, daj mi pewne i spokojne życie uwolnione od strachu i cierpienia.
 Joanna: 11.02.2020, 12:34
 Panie,dziekujd Ci za wszystko, Dziekuje,zes mnie wysluchal.Ty mnie zawsze wysluchujesz. Prosze spraw,abym zyla dobrym zyciem,nie krzywdzac nikogo i bedac zWsze Ci wierna.Dziekuje.
 Monika rafal: 10.02.2020, 22:41
 Panie Boże proszę u uwolnienie klątw i urokow moja i mojego partnera... Od naszyly poprzednich partnerow
 Joanna: 05.02.2020, 10:55
 Panie,blagam z calego serca o uratowanie zwiazku mojego z partnerem oraz dla mnie o rozsadek i dobroc,zebym go nigdy nie zranila.Bardzo go kocham. Dziekuje.
 W.: 03.02.2020, 21:37
 Panie Jezu, oddaję Tobie tych ,którzy chodzą po nocach i kradną, którzy sieją zamęt i niepokój. Jezu Ty się tym zajmij. AMEN! Dziękuję!
 Ela: 31.01.2020, 19:30
 Panie proszę o łaskę, mądrość i błogosławieństwo dla ludzi, przez których płaczę, proszę niech zauważą w drugim człowieku dobro, wiem, że mną gardzą, bo czują się lepiej urodzeni,co mnie bardzo boli.Dziękuję, za wszystko i proszę bym wytrwała w modlitwie.Panie Jezu Ty się tym zajmij, amen
 Ela: 31.01.2020, 19:29
 Panie proszę o łaskę, mądrość i błogosławieństwo dla ludzi, przez których płaczę, proszę niech zauważą w drugim człowieku dobro, wiem, że mną gardzą, bo czują się lepiej urodzeni,co mnie bardzo boli.Dziękuję, za wszystko i proszę bym wytrwała w modlitwie.Panie Jezu Ty się tym zajmij, amen
 Agnieszka: 31.01.2020, 01:06
 Boże Ty jesteś moim Panem moim światłem Prawdą i życiem......składam pod Krzyżem Twego Syna Jezusa Chrystusa wszelakie choroby kobiece zmiany hormonalne i grzybicze......wyrzekam się tych chorób głosząc ,że to kłamstwo szatana .....gdyż JEZUS pokonał wszelkie choroby na Krzyżu W Jego Ranach moje uzdrowienie Jego Najświętsza Krew niech broni mnie od wszelakiego zla.....Ufam Tobie Boże Ojcze i zwracam się do Twojego Milosierdzia uwolnij mnie i uzdrów Ojcze.Bądź Uwielbiany teraz i zawsze po wszystkie czasy....Tyś Miłością Twe Milosierdzie jest niepojęte i trwa na wieki wieków Amen
 Z.N: 25.01.2020, 04:11
 Panie Jezu oddaję Twojemu Miłosierdziu dusze zmarłych bliskich, moich rodziców, braci i wszystkich zm.krewnych. Proszę także o Miłosierdzie Boże dla zmarłych z rodziny męża.Jezu ufam Tobie!
 Zofi : 25.01.2020, 02:54
 Proszę o modlitwę za mnie o potrzebne łaski. Bóg zapłać.
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej