Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o uwolnienie


Panie, staję przed Tobą i wyznaję, że moi przodkowie mogli być zaangażowani w okultyzm, spirytyzm, czary i wszelkie sposoby szukania informacji z zakazanych źródeł. Panie, wybacz. W imię Jezusa i w mocy Ducha Świętego, zatrzymuję i używam Twojej władzy, którą mi dałeś jako napełnionemu Duchem Świętym chrześcijaninowi. Mając tę władzę przełamuję moc zła panującą nad moimi przodkami. Zdejmuję wszystkie klątwy, zaklęcia, czary, złe życzenia i pragnienia, voodoo, czarną magię i dziedziczne piętna - znane i nieznane. Staję przeciwko wszystkim satanistycznym ślubom, paktom, spirytystycznym więziom i duchowym połączeniom z siłami zła, i kładę kres przekazywaniu tych więzi poprzez moich przodków. Występuję przeciwko skutkom wszystkich więzi z astrologami, mediami, wróżkami i okultystycznymi jasnowidzami. Wyrzekam się wszelkich udziałów w seansach spirytystycznych i wróżbach, korzystania z kart Tarota, tablic do seansów spirytystycznych, astrologii i wszelkiego rodzaju gier okultystycznych. Wyrzekam się wszelkich sposobów, przez które szatan może mieć wpływ na mnie. Przerywam przepływ wszelkich szatańskich dzieł rozprzestrzeniających się przez moją rodzinę. Panie, proszę, oddal od moich przodków wszystkie skutki angażowania się w okultyzm. Odbieram szatanowi wszystkie obszary przekazane przez moich przodków i przekazuję je władaniu Jezusa Chrystusa. Panie, proszę Cię, wzbudź w moim rodzie świętych i pobożnych mężczyzn i kobiety - głęboko oddanych Twojej prawdzie.


   

Wasze komentarze:
 Justyna: 06.07.2019, 15:41
 Panie Jezu uwolnij moja rodzinę od zła złych ludziuwolnij moja rodzinę od choroby oraz biedy i klopotow finansowych.Poblogoslaw Jezu moje córki męża i wnuczki
 Barbara : 03.07.2019, 12:12
 Panie Jezu uwolnij moja rodzinę od złych nawyków nawroc mojego syna z narkomani drugiego opamietaj i zawroc z drogi na która wyszedł męża z alkocholu i egoizmu proszę Panie Jezu wysłuchaj mnie .
 rodzina: 08.05.2019, 12:54
 PANIE JEZU BLAGAM ZABIERZ OD NAS ZLO ZLYCH LUDZI ODDAL OD NASZEJ RODZINY NIEPOWODZENIA NIESZCZESCIA PRZYKROSCI BOZE POMOZ NAM
 M..: 05.05.2019, 22:30
 Panie Jezu uwolnij mnie i moja rodzinę od wszelkiego zła , kłopotów finansowych ,zdrowotnych, zawodowych i nałogów,obdarz swoim miłosierdziem i błogosławieństwem a dusze zmarłych niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Jezu Miłosierny Ty się tym zajmij.
 Izabela: 04.05.2019, 19:30
 Panie Jezu proszę pomóż mi uwolnij mnie od złych ludzi i toksycznych .Panie proszę o pimoc
 mallggossia: 28.04.2019, 20:47
 Maryjo Święta, Jezu. Proszę o wyzwolenie od lęku, strachu, maniactwa powtarzania. Proszę o łaskę spokoju.
 ZTDT: 12.04.2019, 07:43
 Panie Jezu pomóż mi przebaczyc mojej matce,ojcu,mężom,siostrze i wszystkim którzy mnie skrzywdzili....Proszę ulecz moje zranienia i choroby.Jezu Ty się tym zajmij. Jezu Ufam Tobie
 Wierna: 11.04.2019, 06:46
 Panie Jezu oddaję Tobie naszą parafię, księdza, parafian, ich dzieci .Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję.
 Ciocia : 09.04.2019, 09:45
 Panie Boże pobłogosław Janowi,Sindi i ich dzieciom i ich rodzinom, uzdrów ich życie, nawróć i uwolnij od wszelkich zniewoleń i przekleństw, pobłogosław całą rodzinę i wszystkich przyjaciół a nieprzyjaciół pobłogosław pokojem ,miłością i Mocą Swoją uwolnij od nienawiści. Swoim błogosławieństwem obejmij także Kazimierza, jego żonę i dzieci. Bądź uwielbiony Panie Jezu


 N.M.Z.: 08.04.2019, 22:08
 Panie Jezu, tak ciężko żyć z ciężarem grzechów, może nie zawsze świadomie popełnione .Modlę się wiele za wszystkich, których skrzywdziłam i wybaczam tym,którzy mnie skrzywdzili.Proszę Panie Jezu pobłogosław im wszystkim,przytul do Serca, bo jednym i drugim brakuje miłości. Szczególnie proszę za wszystkich zmarłych, którym chciałabym móc powiedzieć, że ich kocham,wybaczam i proszę o wybaczenie i proszę dla wszystkich o Miłosierdzie Boże ,również dla mnie, bo i ja potrzebuję przebaczenia, miłosierdzia i miłości, jak i wszyscy, którzy żyją i cierpią , bo nie znają Ciebie Ojcze,bo zło zagłuszyło Twoje słowa Panie, zamazało i zniekształciło Twój Święty Wizerunek, odebrało wiarę, nadzieję, miłość .Tak trudno usłyszeć Głos Pana Boga, Ojca i Króla Nieba i Ziemi. Przyjdź Duchu Święty. W Tobie nadzieja nasza,w Tobie ocalenie. Nie ma żadnego innego Boga .Jezus jest Bogiem i Jezus jest Królem i Panem serc i dusz naszych ! Weź Ojcze serca nasze i nie oddawaj, dopóki nie staną się ogniem Twojej Miłości. Weź nasze dusze i napełnij Twoją Świętą Wolą.Niech Twoja Święta Krew płynie w naszych żyłach. Niech Twoje Serce bije w naszych sercach, w sercach wszystkich ludzi! Amen !
 Zwyczajny człowiek. : 19.03.2019, 09:46
 Panie Jezu tyle jest we mnie sprzeczności. Słucham nauki kościoła św. ,gdzie wielu księży ma inne zdanie na sprawy wiary.Jedni mówią, że mogą człowiekowi ukazywać się osoby święte, inni,że to demony albo choroba psychiczna. Dlaczego więc Kościół uczy, źe mamy wierzyć w świętych obcowanie, które jak rozumiem może oznaczać także fizyczną obecność, jak objawienia, ale wielu księży zarzeka się, że to nie możliwe. Dlaczego wierzą,że zwyczajny człowiek może zobaczyć najwyżej diabła, a nie świętego? Czy niektórzy księża nie wierzą w istnienie Boga? Ojcze proszę oświeć mnie. Ja chcę kościoła, gdzie króluje Pan Bóg a królową jest Maryja, gdzie obcowanie świętych nie jest pustym słowem, gdzie księża wierzą w prawdziwego Pana Boga, który jest miłością i miłosierdziem,gdzie księża zarażają wiarą i miłością Bożą ,gdzie słowo staje się Ciałem, nie pustym frazesem.Niech słowa różnych pieśni staną się szczerą modlitwą,niech słowa przyjdź Panie Jezu stanie się prawdziwym zaproszeniem! Przyjdź Panie już dziś ,bo wszyscy szukamy miłości, a Ty Panie jesteś Miłością jedyną ! Amen!
 Terenia: 24.02.2019, 18:27
 Panie Jezu proszę uzdrów międzypokoleniowo moją rodzinę. AMEN
 Zofia : 14.02.2019, 12:21
 Jezu proszę o łaski uwolnienia od grzybicy organizmu i innych dolegliwości. Pomóż Ojcze mnie i całej naszej rodzinie. Jezu ufam Tobie.
 Z.: 12.02.2019, 21:20
 Panie Jezu spraw, by wszystkie osoby z mojej rodziny, oraz z rodziny męża, także nasze dzieci i ich rodziny,oraz ja i mój mąż, byśmy wszyscy naprawili krzywdy i przykrości wyrządzone innymi osobom. Dodaj siły, odwagi, mądrości i miłości każdemu z nas,niech żaden grzech z przeszłości nie ma na nikogo żadnego wpływu. Tak nam dopomóż Panie Boże wszechmogący, w Trójcy Jedyny i wszyscy Święci. Amen. Proszę także o miłość i jedność małżeńską w naszych rodzinach, umocnij Ojcze nasze związki małżeńskie. Niech w Twoje Imię Jezu odejdzie wszelkie zło i nienawiść. Amen.
 Dorota : 03.02.2019, 10:05
 Panie proszę ratuj moją rodzinę, nie pozwól aby się rozpadła , zwalcz nienawiść panująca w mojej rodzinie, obdarz bezinteresowna wzajemną miłością członków mojej rodziny, uwolnij syna od narkomanii i zła które go opętalo. Wspieraj, kochaj
 Ja : 02.02.2019, 16:56
 Panie proszę uratuj moją rodzinę syna od narkotyków męża od alkocholu Boże błagam uratuj ja już jestem u kresu sił weź ode mnie ten ciężar . Święta Mario okryj moja rodzinę swoim płaszczem wszyscy święci dopomozcie w imię ojca i syna ducha świętego amen .
 Bliska: 24.01.2019, 15:29
 Panie Jezu proszę uwolnij,nawróć, uzdrów życie Zdzisława i jego rodziny, rozpal serca Twoją miłością i napełnij dobrocią, obdarz swoim Miłosierdziem i błogosławieństwem,amen.
 Matka : 22.01.2019, 19:33
 Panie Jezu uzdrów proszę wszystkie dzieci w naszej rodzinie.Uczyń ich życie piękne, spokojne, bezpieczne,pełne miłości i wiary w dobrego Boga i Ojca, który kocha swoje dzieci, który nigdy nie krzywdzi, który zawsze poda rękę. Dziękuję za wszystkie łaski i, opiekę i miłość .Z całego serca, które pracuje dla Ciebie Jezu , tak jak potrafi i na ile sił starczy.
 Zofia : 22.01.2019, 09:43
 Panie Jezu pozwól zobaczyć świat Twoimi Oczami, poczuć Twoim Sercem. Amen
 Ewak: 19.01.2019, 08:39
 Panie, który powiedziałeś pokój zostawiam wam, pokój mój wam daję przez wstawiennictwo Dziewicy Maryi, uwolnij nas od wszelkiego przekleństwa i spraw, abyśmy cieszyli się Twoim pokojem. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej