Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość bez lęku

Kładę kres wszelkim wzorcom lęku w moim drzewie genealogicznym. Przejmuję władzę nad każdym rodzajem lęku przed odrzuceniem i niepowodzeniem.

Mówię "nie" lękowi przed: wodą, wysokością, ludźmi, sukcesem, niepowodzeniem, tłumem, kobietami lub mężczyznami, Bogiem, śmiercią, wychodzeniem z domu, zamkniętym pomieszczeniem, otwartą przestrzenią, publicznym przemawianiem, lataniem samolotem i bólem.

Panie, uświadom wszystkim pokoleniom mojej rodziny, że w miłości nie ma lęku. Tak wypełnij historię mojej rodziny swoją doskonałą miłością, aby odeszła pamięć o lęku. Uwielbiam i błogosławię Cię, Panie.

Wasze komentarze:
 Aga: 24.04.2012, 20:27
 Panie Jezu Ty jesteś dla mnie taki dobry, a ja ciągle Cię ranię moimi grzechami. Jedynym wytłumaczeniem mojej słabości jest egoizm i otaczające mnie zło, ale cóż to za argument. Jestem złym człowiekiem ale dzisiaj zrozumiałam jak dużo posiadam i to wszystko dzięki Tobie - dostałam drugą szansę i tak naprawdę nigdy Ci za to nie podziękowałam. Dziękuję Ci z całego serca i przepraszam za to jaka jestem... Proszę Cie Panie tylko o jedno zanieś moja prośbę do Boga by oddalił ode mnie lęk samotności, a obdarzył mnie łaską mądrości, umiejętności i rozumu. Dziekuję za to że jetseś Jezu UFAM TOBIE
 Agnieszka: 23.04.2012, 13:58
 Panie Boże Wszechmocny proszę postaw na mojej drodze człowieka który mnie pokocha i którego ja pokocham całym sercem. Pozwól mi Boże stwórco Świata kochać z wzajemnością, założyć rodzinę i cieszyć się wspólnie szczęściem. Proszę Cię Boże i Najświętsza Maryjo Panno postaw na mojej drodze tego jednego jedynego a i mnie dodaj pokory aby związek przeszedł najtrudniejsze chwile. Mam już dzięki Tobie Panie Boże WSZYSTKO co materialne i wszystko co dobre ale nie mam najwazniejszego RODZINY i tylko o nią Cię błagam. Dziękuję.
 Robert: 13.04.2012, 22:13
 Panie Jezu proszę i błagam Ciebie pokornie spraw aby Ania mnie Kochała tak jak Ja Ją bardzo Mocno Kocham.Spraw Dobry Jezu abyśmy już Zawsze byli Razem.Proszę...
 Zrozpaczona: 08.04.2012, 21:00
 Jezu postaw na mej drodze faceta który mnie pokocha a ja jego.Nigdy nie doświadczyłam takiej miłości a wciąż o nią błagam ,jestem załamana bo mam 37 lat i tu może pomóc tylko Bóg.
 Piotr: 07.04.2012, 22:53
 Proszę Cię Panie ,pomóż mi !!!! Uwolnij moją żonę z sideł szatańskich. Niech pokocha mnie moją miłością i wróci od kochanka do mnie. Amen.
 Dominika: 05.04.2012, 23:35
 Panie Moj!Prosze obdarz mnie miloscia Tego, ktorego Kocham a tego z ktorym bylam poprowadz na spokojna droge zycia bez zawilosci i z milymi wspomnieniami mojej osoby.Boze spraw bym nabrala pokory i wiary w lepsze jutro-bym nie musiala juz kroczyc samotnie przez sciezke zycia a miala oparcie w NIM...Prosze
 k..: 01.04.2012, 19:10
 PANIE JEZU PROSZE POMÓZ MI ABY W MOJEJ DUSZY ZAPANOWAŁ SPOKUJ ABY TE LEKI ODESZŁY I TRWOGI ABYM ODNALAZŁA SPOKUJ W MEJEJ DUSZY SPRAW MNIE MÓJ KOCHANY ABYM NIE BAWEM POZNAŁA SWOJEGO PRZYSZŁEGO MĘŻA KTOREGO TY DLA MNIE WYBRAŁES I MIEJEJ W OPIECE MOJA RODZINE MOICH BLISKICH ZANJOMYCH PRZYJACIÓL I NIE PRZYJACIÓL STRZEZ ICH PANIE AMEN
 Magdalena: 01.04.2012, 00:29
 Panie Boże proszę o nawrócenie, chciałabym być lepszym człowiekiem, uwolnić się od grzechów od wstrętnych nałogów. Bardzo Cię potrzebuje kochany Boże. Chce kochać ludzi. Nie chce zazdrościć, nienawidzić. Napełnij moje serce spokojem i miłością do drugiego człowieka.
 Iwona: 20.03.2012, 17:08
 PAnie Boze przenajswietszy, bogoslawiony Ojcze, MAtko Boska blogoslawiona Matko przenajswietsza, ponosze kare za czyny ktore w swoim zyciu popelnilam. Nie chce sie skarzyc, bo nas wszystkich spotyka los taki na jaki sobie zasluzylismy. Bez modlitwy bez wiary wpatrzeni tylko w siebie i dobra materialne, placimy straszna cene za te przewinienia i. W ta niedziele bieglam do Kosciola jakby mi ktos dodal skrzydel, cieszylam sie jak male dziecko, czulam w sobie wielka radosc. Dziekuje Was najdrozsi, ze czuwacie nade mna, ze pozwala mi siedoswidczyc takich lask, mimo ze popelniam nadal bledy, mimo ze rzadzi mna zlo, nuda, proznosc, lenistwo. Ale takie chwile jak w ta niedziele daja mi niesamowicie wielka sile, aby sie poprawic, aby zyc dla Boga i uczyc sie milosc. Pozwala mi wierzyc ze nie jestem sama i Pan Bog MAtka Boska, JAn Pawel II sa przeprlnieni milosierdziem i miloscia, nie jestem sama. Nie nauczylam sie milosci, nie umialam kochac, a teraz tak jej pragne, tak mnie to boli, i tesknie za ta miloscia i za tym oddaniem. Jest mi ciezko czuje si eodrzucona i malo warta. Sparw Najukochonszy Jezu, Matko Boska, Boze Ojczy, abym spotkala takiego czlowieka na ziemi, z ktorym moglabym godnie zyc i byc wzorem dla swoich dzieci. Pragne z calego serca milosci w godnosci i szacunku. Pragne milosc dac i jej doswiadczyc, pragne w zyciu stanac przed Bogiem i szepnac mu do ucha, ze i ja zyje godnie, jak na ON sam nas tego uczy. Bog zaplac za wszystkie laski i za opieka nade mna i moimi dziecmi.

 nadzieja: 19.03.2012, 11:57
 Panie Boże spraw żeby mnie obdarzył uczuciem miłości , tak bardzo go kocham. zmień mnie w lepszego człowieka. Amen.
 Ewa: 18.03.2012, 20:27
 Jezu, proszę o miłość dla mojego syna Adama, aby relacja między nim i Martą uległa poprawie, aby wróciły dobre, piękne dni wypełnione miłością, porozumieniem, pomaganiem sobie. Proszę, aby Tych Dwoje się odnalazło.
 ...: 12.03.2012, 18:59
 Panie Jezu proszę Cię oddal od mojej rodziny złego ducha i całe zło.Proszę o miłość dla mojego ojca i jego nawrócenie.Proszę oddal ode mnie wszelki lęk,strach i niepokój niech nie powracam do rzeczy przeszłych niech moje myśli będą pełne pięknych rzeczy i pozytywnych,uzdrów mą pamięć,rozum.Niech przykre zdarzenie z mojego życia pójdzie w niepamięć
 matka: 08.03.2012, 11:37
 Panie Jezu uwolnij moją rodzinę od zła wiem że jesteś z nami błagam wskaż nam dobrą drogę bo ciągle błądzimy
 aga: 29.02.2012, 13:47
 Jezu lekarzu niebieski wierze że kiedyś będę całkowicie wolna od lęków, proszę Cię uzdrów mnie na ciele i duszy...to spraw na wiekszą Chwałę Twoją. AMEN.
 Gabriela i Piotr: 28.02.2012, 07:35
 Panie, dziekujemy Ci za wspolne przezycie 25 lat malzenstwa, ktore dzis obchodzimy. Dziekujemy za kazdy dzien przezyty i w radosci i w smutku, prosimy o dalsze lata, abysmy przetrwali wspolnie kazdy dzien, i to co nam przyniesie.
 wiola -d: 28.02.2012, 01:34
 Boże Mój...ogarnij mnie, dziecię Twe, swą Troską. Obdarz mnie optymizmem i chęcią do życia w każdej jego dziedzinie...a najbardziej potrzebuje teraz spokoju umysłu i umiejętności emaptii dla siebie i dla człowieka..D..Błagam o łaskę przemiany serca Daniela..
 JA: 25.02.2012, 14:45
 Panie! mój kochany przyjacielu proszę Cię abym spotkała mężczyznę którego szczerze pokocham z wzajemnością na zawsze! daj mi siłę abym pozwoliła odejść mojemu obecnemu partnerowi i abym prawdziwie życzyła mu szczęścia!!!!!! BŁAGAM!
 Ewa: 18.02.2012, 21:33
 Jezu, proszę o miłość , aby na drodze mojego życia stanął mężczyzna, który mnie pokocha i zaakceptuje na zawsze. Jezu ufam Tobie.
 kruszynka: 18.02.2012, 17:43
 Panie Boże! Błagam pomóż mi przełamać lęk przed moim ojcem, błagam Cię o odwagę, abym mogła powiedzieć że kocham i chcę być z moim chłopakiem. Bardzo proszę o modlitwę za mnie!!!
 kasia: 13.02.2012, 11:36
 Panie Jezu proszę Cię o łaskę umiejętności,łaskę rozumu i łaskę mądrości.Jezu ufam Tobie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej