Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość bez lęku

Kładę kres wszelkim wzorcom lęku w moim drzewie genealogicznym. Przejmuję władzę nad każdym rodzajem lęku przed odrzuceniem i niepowodzeniem.

Mówię "nie" lękowi przed: wodą, wysokością, ludźmi, sukcesem, niepowodzeniem, tłumem, kobietami lub mężczyznami, Bogiem, śmiercią, wychodzeniem z domu, zamkniętym pomieszczeniem, otwartą przestrzenią, publicznym przemawianiem, lataniem samolotem i bólem.

Panie, uświadom wszystkim pokoleniom mojej rodziny, że w miłości nie ma lęku. Tak wypełnij historię mojej rodziny swoją doskonałą miłością, aby odeszła pamięć o lęku. Uwielbiam i błogosławię Cię, Panie.

Wasze komentarze:
 Ania: 31.08.2009, 01:21
 Panie Jezu proszę Cię bądź ze mną w ten ciężki dla mnie czas.. uwolnij od smutku i żalu.. pozwól cieszyć się .. nie chcę już płakać.. prowadź mnie..
 Ania: 29.08.2009, 16:21
 Panie Boże miłosierny. Błagam Cię o łaskę i o szansę, jaką straciłam pare miesięcy temu. Dopiero po czasie wiem, że to jest mężczyzna mojego życia. Błagam Cię Ojcze Wszechmogący pozwól mi naprawić to co swoim głupim zachowaniem straciłam. Pozwól mi jeszcze raz poczuć to co czułam przed tym, kiedy go straciłam. Miłość to dar, o który trzeba dbać. Ja to zaniedbałam. Błagam Cię Ojcze Niebieski, spraw aby znów na mojej twarzy zagościł uśmiech i abym mogła znowu dzielić wspólne chwilę z Piotrkiem, którego kocham nad życie. Amen. Kocham Cię i dziękuje za wszystkie dary jakie do tej pory na mnie zesłałeś ! Proszę o łaskę.
 Dominika: 26.08.2009, 17:02
 Pomóż mnie kochać tak jak się powinno, naucz mnie twojej miłości ,nie mogłam mieć tej osoby bo to zauroczenie wiedziałeś nie jesteś gotowa dzięki Panie ja czuje ból i zadaje sobie pytanie dlaczego nie .Chcę jeszcze raz ciebie ujrzeć lecz bez tego ja wieże w ciebie w twoją miłość i kocham ,żyję dla ciebie.
 g: 26.08.2009, 16:03
 Panie Jezu proszę o miłość prawdziwą odwzajemnioną oparta na zaufaniu i prawdzie oraz poczucie bezpieczeństwa przy człowieku i pokieruj moim życiem bym prawidłowego człowieka wybrała na męża, na ktory bedzie zawsze przy mnie bedzie mnie wspieral i troszczyl sie o mnie ktory bedzie mnie szanowal i stawial mnie na pierszym miejscu, czlowieka ktory nie bedzie widzial swiata poza mna i chaial spedzac kazda chwile tylko ze mna wszedzie i o kazdej porze abym czula sie szczesliwa i radosna bym znow byla pelna wiary i nadziei na lepsze jutro, pomoz mi w mojej niepewnosci i wspieraj mnie w moich decyzjach i pooz mi dokonywac wlasciwych wyborow odrzuc od mnie lek i obawy daj mi odwage i sile oraz madrosc prosze cie o to Boze zmiluj sie nade mna daj mi swoja laske dziekuje za wszystko i kocham cie
 gosia: 26.08.2009, 15:25
 Boze wznosze rece ku Tobie i prosze Cie o pomoc...nadeszly straszne jak dla mnie dni udreki, zwatpienia, rozgoryczenia, rozmyslan oraz zwatpienie ...prosze udziel mi swojej laski i pomocnej dloni aby przezywciezyc ten bol i rozpacz ktore teraz mnie ogarnely ,pozwol mi zyc na nowo pelnia radosci i szczesliwosci a przede wszystkim otacz mi miloscia..swoja oraz mojego ukochanego ..dziekuje ze pozwoliles mu stanac na mojej drodze wiem ze wiele popelnilam bledy tak samo jak moj ukochany ..wiem ze nasz zwiazek juz zaczyna powoli sie rozpadac ale wierze i ufam ci ci Boze ze pomozesz mi przezwyciezyc ten trudny okres pomozesz mi przeczekac ten czas i pozwolisz mi poczekac cierpliwie na dzien kiedy wszytsko znow bedzie mnie radowalo i cieszylo i bede otoczona miloscia ukochanej osoby, oraz moich bliskich...pomkoz mi Boze wydostac sie z tego natloku mysli tych zlych mysli pomoz mi zapomniec o przeszlosci i wybaczyc sobie zlo ktore czynilam, pomoz mi stac sie lepszym czlowiekiem i zmienic swoje zycie abym mogla dazyc wytrwale do swoich celow i nigdy nie zwatpic w twoja dobroc i milosc ktore okazujesz mi na codzien a ja przez swoj egoizm zatracam sie w myslach o karze jaka na mnie zeslales,pozwol mi i pomoz mi podejmowac wlasciwe decyzje i rozrozniac dobro od zla chce walczyc o milosc do mojej ukochanej osoby ktora jest moj narzeczony ale czy dam rade?anie Boże ulecz mnie z lęku i zwątpienia. Spraw aby serce człowieka, którego darzę szczerym uczuciem wypełniło się miłością do mnie. By mi zaufał a zawsze będę go kochała.by zauwazyl i zrozumial ze go bardzo kocham pomimo tego ze czasem nie potrafie tego okazac...dziekuje ci Boze za wszystko co mam wiem ze to co jest wartosciowe ma swoja cene mysle ze juz wystarczajaco place za to, daj mi Boze prosze znow cieszyc sie i radowac, zyc pelnia zycia, moc znosic sie i latac ze szczescia i poczuc motylki w brzuszki...chce znow poczuc ze zyje ze mam wokol zyczliwych przyjaciol, kochajaca rodzine, ukochana osobe , oraz dzieci ktorych nie mam a ktorych pragne od dawna ...nie chce sprawiac bolu juz nikomu nie chce zadrez=czac mojej mamy swoimi problemi bo wiem ze ona sie marwti o mnie wiec blagam cie Panie daj mi zyc w szczesciu, milosci, radosci, zalozyc rodzine, znalesc prace, byc szczasliwa z ukochanym i cieszyc sie kazdym dniem kocham cie Boze
 w-j: 14.08.2009, 18:30
 Panie Boże, pomóż mi rozwijać dar miłości, uzewnętrzniać uczucia, dodaj mi pewności i odwagi, strzeż mnie od złego, dopomóż uczuciu jakie żywię do Jaroslawa, dopomóż o ile to możliwe odwzajemnieniu tego uczucia. O to serdecznie Cię proszę z całego serca i wszystkich sił, gdyż w Tobie jedyna nadzieja.
 wiola: 14.08.2009, 18:30
 Wstaw się za mną ,Panie Boże, proszę z całego serca... o miłośc meżczyzny któego kocham i bez którego nie wyobrażam sobie zycia. Panie Boże, pomóż mi rozwijać dar miłości, uzewnętrzniać uczucia, dodaj mi pewności i odwagi, strzeż mnie od złego, dopomóż uczuciu jakie żywię do Jaroslawa, dopomóż o ile to możliwe odwzajemnieniu tego uczucia. O to serdecznie Cię proszę z całego serca i wszystkich sił, gdyż w Tobie jedyna nadzieja.
 Karolina: 11.08.2009, 16:30
 Panie Boże ! Proszę Cię o błogosławieństwo dla mnie i moich sióstr.Proszę Cię oto,aby moja siostra Monika była szczęśliwa w miłości.Oto,aby Kamil zrozumiał wszystko.Twoja wielbicielka:)
 zdzisław: 11.08.2009, 09:55
 Panie wyrwij mnie z lęku by na zawsze odszedł odemnie a miłość i miłosierdzie zapanowało na demna

 basia: 09.08.2009, 18:31
  Panie Jezu Ty wiesz jak wszystkiego ostatnio się boję. Lęk paraliżuje mój język, umysł iż nic dobrego nie potrafię, nie mam w sobie wartości. Przecię wiem że Twa miłość rozprasza wszelki lęk i mroki życia. Dziękuję za wszystko pozwól mi dziś zacząć wzrastać w miłości bez lęku. kocham ćię.
 wiola: 07.08.2009, 16:09
 Panie Boże, pomóż mi rozwijać dar miłości, uzewnętrzniać uczucia, dodaj mi pewności i odwagi, strzeż mnie od złego, dopomóż uczuciu jakie żywię do Jaroslawa, dopomóż o ile to możliwe odwzajemnieniu tego uczucia. O to serdecznie Cię proszę z całego serca i wszystkich sił, gdyż w Tobie jedyna nadzieja. Panie Jezu błagam ulecz mnie z depresji ,odsuń ode mnie lęk i złe myśli.Zmiłuj się nami..... Boże proszę o spokój duszy.Uwolnij mnie od lęku,agresji a przede wszystkim wybacz mi moje zachowanie.Boże napełnij me serce miłością i wiarą.Amen
 wiola: 07.08.2009, 16:06
 Panie Boże ulecz mnie z lęku i zwątpienia. Spraw aby serce człowieka, którego darzę szczerym uczuciem wypełniło się miłością do mnie. By mi zaufał a zawsze będę go kochała... Panie Boże, proszę z całego serca... o miłośc meżczyzny któego kocham i bez którego nie wyobrażam sobie zycia. Prosze Cię i boli mnie że jestes głuchy na moje wezwania i pozwlasz mi cierpieć. Ojcze Nasz...
 m.: 30.07.2009, 03:14
 O jego miłość...tylko i aż o to proszę Panie.
 m.: 30.07.2009, 03:12
 O jego miłość...tylko i aż o to proszę Panie.
 wiola: 28.07.2009, 14:53
 Panie Boże, pomóż mi rozwijać dar miłości, uzewnętrzniać uczucia, dodaj mi pewności i odwagi, strzeż mnie od złego, dopomóż uczuciu jakie żywię do Jaroslawa, dopomóż o ile to możliwe odwzajemnieniu tego uczucia. O to serdecznie Cię proszę z całego serca i wszystkich sił, gdyż w Tobie jedyna nadzieja.
 wiola: 28.07.2009, 14:52
 Panie Boże, proszę z całego serca... o miłośc meżczyzny któego kocham i bez którego nie wyobrażam sobie zycia - ukochanego Jaroslawa. Prosze Cię i boli mnie że jestes głuchy na moje wezwania i pozwlasz mi cierpieć. Ojcze Nasz...
 E: 28.07.2009, 11:54
 Panie Boże, proszę z całego serca... o miłośc meżczyzny któego kocham i bez którego nie wyobrażam sobie zycia. Prosze Cię i boli mnie że jestes głuchy na moje wezwania i pozwlasz mi cierpieć. Ojcze Nasz...
 m.: 16.07.2009, 18:22
 Panie Boże, dziękuję Ci za Twoje wsparcie w najtrudniejszym momencie mojego życia. Dziękuję,że pomogłeś mi wytrwać w mojej decyzji, dziękuję że pozwoliłeś mi uwolnić się z kajdan uczucia do Tomka. Proszę Cię Panie czuwaj nade mną i moimi bliskimi, daj nam zdrowie i wzajemny szacunek. Wybacz moje błędy i grzechy,które wciąż popełniam. Proszę Cię z całego serca o miłość , która wypełni moje serce i życie, proszę o miłość człowieka,którego spotkałam na swej drodze wiele lat temu i który dziś wydaje mi się być moją bratnią duszą. Wiem,że on boi się tego co jest między nami, wiem że broni się przed tym uczuciem. Natchnij proszę Panie jego serce miłością do mnie, pozwól mu dostrzec ,że to czego szukał już znalazł. Panie gdy jesteśmy razem czuję spokój, czuję że mam obok siebie przyjaciela, który mnie wysłucha i wesprze. Myślę,że on czuje to samo, dlatego pomóż nam Panie na tym pięknym fundamencie jakim jest wzajemne zrozumienie zbudować piękną,wielką miłość.
 mama: 12.07.2009, 23:00
 panie Boze pomoz mojemu synowi blagam o ratunek dla niego rowniez prosze o zdrowie dla meza dla mnie i dla syna
 Anna: 07.07.2009, 12:37
 Prosze o uzdrowienie mojej corki z leku bo trudno jej budowac zwiazek oparty na prawdziwej milosci Pomoz jej odbudowac zaufanie do Krzysztofa
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej