Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość bez lęku

Kładę kres wszelkim wzorcom lęku w moim drzewie genealogicznym. Przejmuję władzę nad każdym rodzajem lęku przed odrzuceniem i niepowodzeniem.

Mówię "nie" lękowi przed: wodą, wysokością, ludźmi, sukcesem, niepowodzeniem, tłumem, kobietami lub mężczyznami, Bogiem, śmiercią, wychodzeniem z domu, zamkniętym pomieszczeniem, otwartą przestrzenią, publicznym przemawianiem, lataniem samolotem i bólem.

Panie, uświadom wszystkim pokoleniom mojej rodziny, że w miłości nie ma lęku. Tak wypełnij historię mojej rodziny swoją doskonałą miłością, aby odeszła pamięć o lęku. Uwielbiam i błogosławię Cię, Panie.

Wasze komentarze:
 udreczona: 08.03.2011, 15:47
 Powierzam Tobie Panie moją znajomość z Piotrem. Uspokój proszę moje serce, by w mej miłości nie było lęku...
 karina: 03.03.2011, 11:45
 Boże daj mi kochać pełnią miłości i zostać obdarowana taka samą ,by nie okazała się tylko chwilowym zauroczeniem ale trwałym szczęśliwym związkiem do kresu dni naszych.Nie unikniemy trudności ale spraw by zaufanie i szacunek był w nas bym nie musiała żyć lękiem że go stracę ,lekiem o przyszłość .Spraw byśmy byli warci siebie nawzajem i okazywali dobroć i wsparcie.Zmieniając życie i zaczynając wszystko od nowa bądź mi oparciem bym bez leku mogła kroczyć w piękną przyszłość
 Tomasz: 22.02.2011, 16:00
 Boże, bądź mi tarczą, chroń mnie przed złem, nienawiścią, egoizmem, spraw by kobieta, którą kocham otworzyła swe serce na mnie, by mnie pokochała. Pomagaj mi Boże, bo sam już nie mam sił, prowadź mnie przez życie... wszyscy święci, wstawiajcie się za mną u Boga, proście o mnie, bo nie wiem co robić
 MM: 21.02.2011, 06:15
 Boże uzdrów mą duszę i ciało, oddal od złego, potrzebuję Twej miłości i spraw aby mnie ktoś pokochał szczerą miłością. W Tobie pokładam nadzieję na lepsze jutro i miłość wzajemną. Ty jedyny wiesz, jak tego potrzebuję i proszę. Boże wszelkiej dobroci i miłości spraw, abym mogła cieszyć się życiem rodzinnym i macierzyństwem. W Tobie pokładam nadzieję i proszę!
 Ktoś: 15.02.2011, 22:32
 Panie, Tobie oddaję moją znajomość z Jarkiem. Jeśli to ten, którego mi przeznaczyłeś, niech nie lęka się szczerej i otwartej rozmowy, niech otworzy na mnie swoje serce i przyjedzie do mnie. Ale nie moja wola.
 D....i..: 06.02.2011, 21:52
 proszę
 bea: 06.02.2011, 13:33
 Panie, prosze o milosc bez leku.
 nikt: 03.02.2011, 03:19
 Pomóż mi Panie wyjść do ludzi, abym sam nie był, pomóż mi Panie wyjść od nałogu, abym czasu nie tracił, pomóż mi Panie znaleźć miłość, abym szczęśliwy był, pomóż mi Panie, abym w smutku nie został, pomóż mi Panie, bo ja ślepy chociaż patrzeć mogę, a drogi swej nie widzę... wybacz mi grzechy... (niema to jak wyżalić się na forum, puścić w świat coś co nigdy nie zaistnieje)
 kasia: 23.01.2011, 22:53
 Panie Bpże pozwól mi sie nawrócić i być taką osobą jak byłam kiedyś,będąc blisko przy Tobie całym sercem i całą duszą.

 kasia: 23.01.2011, 22:50
 Panie Boże pomóż mi aby w naszym domu zagościła radość i szczęście rodzinne tak jak za dawnych czasów.Prosze Cie pojednaj Nas wszystkich ze sobą i udziel nam błobosławieństwa.Spraw aby rodziny znów znalazły czas dla siebie i chciały się wzajemnie miłować Bog zapłać.A ja pragne się już więcej ie lękać i kochać jak nkazuj Pan Bóg.
 Matka: 18.01.2011, 09:12
 Boże uwolni moie dziecko od lęku od uciekania w trudnych chwilach w chorobę.Pomóż jej spotkać bratnią i oddaną duszę ,która wskaże jej piękno życia, i pomoże uwolnić się z więzów lęku, braku wiary we własne siły, umiejętności .Za chwilę czeka ją egzamin życia - matura i egzaminy na studia. Proszę Cię wlej w nią wiarę i spokój których najbardziej będzie w tym okresie potrzebowała by zakończyć jeden etap życia i przejść do nastepnego.Proszę Cię by dostała się na studia ale na taki kierunek, który nie wynika ze szpanowania, mody czy chęci tylko ten który przyniesie jej zadowolenie i w przyszłosci pozwoli na ocenę trafnego wyboru. Mnie natomiast daj siły w przeprowadzeniu jej przez ten trudny okres.
 Beata: 08.01.2011, 21:13
 Panie Boże, proszę o wierną i czułą miłość małżeńską dla mnie i tego człowieka, którego Bóg mi przeznaczył. Abym zawsze była dla niego dobrą i kochającą żoną.
 ANDRZEJ: 06.01.2011, 21:44
 BOŻE TY WSZYSTKO WIESZ ,TY WSZYSTKO WIDZISZ ,BŁAGAM CIĘ, DOPOMÓŻ NAM.
 Joanna: 05.01.2011, 14:29
 Panie tak głośno krzyczę do Ciebie, tak bardzo Cię błagam. Pozwoliłeś bym go pokochała, pozwoliłeś by mój świat stał się Twoim pięknem. Wiem, że przez to co stało się kiedyś w moim życiu popsułam ten związek. Wiem, że gdybym była sobą było by inaczej. Proszę Cię daj mi szanse, napełnij mnie i jego łaską ogromnej miłości. Błagam by w moim życiu zaistniał znowu ten promyk słońca. Zabierz dobry Jezu ten lęk, ten ból, te łzy. Błagam Cię usłysz moje wołanie. Ty dobrze wiesz jak bardzo tego pragnę, jak bardzo tego potrzebuję. W Tobie jest moja jedyna nadzieja, wiem że możesz wszystko dlatego błagam Cię każdego dnia by powróciło tamto życie. Zabierz ode mnie ten lęk. Spraw dobry Jezu cud. Błagam.
 Joanna: 05.01.2011, 14:26
 Panie tak głośno krzyczę do Ciebie, tak bardzo Cię błagam. Pozwoliłeś bym go pokochała, pozwoliłeś by mój świat stał się Twoim pięknem. Wiem, że przez to co stało się kiedyś w moim życiu popsułam ten związek. Wiem, że gdybym była sobą było by inaczej. Proszę Cię daj mi szanse, napełnij mnie i jego łaską ogromnej miłości. Błagam by w moim życiu zaistniał znowu ten promyk słońca. Zabierz dobry Jezu ten lęk, ten ból, te łzy. Błagam Cię usłysz moje wołanie. Ty dobrze wiesz jak bardzo tego pragnę, jak bardzo tego potrzebuję. W Tobie jest moja jedyna nadzieja, wiem że możesz wszystko dlatego błagam Cię każdego dnia by powróciło tamto życie. Zabierz ode mnie ten lęk. Spraw dobry Jezu cud. Błagam.
 Lucyna: 03.01.2011, 11:45
 Witam Cię Święta Rito! Poznałam już Twoją historię i Twoje życie… Obejrzałam film w Święta, który ściągnąą mi Syn… Teraz rozumiem, że abyśmy dostąpili łaski Bożej i Twojej – musimy umieć przebaczać… Ty Święta Rito wiele wycierpiałaś… Straciłaś Męża, który dzięki Tobie pojednał się z Bogiem…, straciłaś dwóch Synów, aż… wreszcie przyjęto Cię do zakonu… Wybaczyłaś wszystkim tym, którzy odebrali Ci to, co miałaś Najdroższego w swoim życiu… Pani Moja! Patronko od spraw trudnych… Miej mnie w swojej opiece!!! Daj mi tylko zdrowie i siłę! Daj zdrowie Moim Synom! Daj Im mądrość życiową i niech Mati skończy ten WAT… Święta Rito! Spraw, aby Tomasz, który poprzez swoją chorobę widzi rzeczy wyimaginowane i urojone – by nie ranił, nie krzywdził. By wreszcie zrozumiał, przeprosił i prosił mnie o powrót!!! Chcę opiekować Nim się do końca życia, gdyż pokochałam go bardzo, jako drugą osobę po śmierci Mojego Męża… Przecież dawana dobroć kiedyś powinna wrócić… Święta Rito! Zaopiekuj się mną! Daj mi wiarę, nadzieję i… szczerą miłość Tomasza… Twoja sługa i wielbicielka…
 Małgorzata Zofia: 01.01.2011, 15:44
 Panie, w Tobie pokładam całą moją nadzieję. Proszę zabierz ode mnie ten ból, albo przemień go w dobro, miłość i ufność wobec mojego partnera, który tak bardzo mnie zranił. Teraz już tylko Tobie ufam i wierzę, że będziesz moim wsparciem. Straciłam wiarę w miłość, która była sensem mojego życia. Dwa lata temu straciłam też moją najdroższą mamę - do tej pory trudno mi się pozbierać, wciąż cierpię i myślę o niej. Panie proszę Cię z całego serca, dodaj mi otuchy, pomóż przezwyciężyć problemy i spraw żeby moje życie zmieniło się na lepsze. Wlej radość w mojej serce.
 ja: 01.01.2011, 00:02
 panie Boze prosze ulecz mą dusze i serce,prosze o milosc bez leku
 Ala: 21.12.2010, 04:17
 Panie, prosze pozwol mi zaznac uczucia bycia kochana, jedyną dla mezczyzny dla ktorego bedę jego całym swiatem. Pozwol mi byc kochaną prawdziwą, piekną miloscią. Postaw na mojej drodze moją drugą polowę,usuń wszelkie przeszkody i ciesz sie z Niebios naszym szczęsciem.
 d: 03.12.2010, 07:52
 Moja miłość jest nieodwzajemniona ,deptana.Przez lata "walki"o normalność straciłam wiarę w poprawę ,nie umiem zaufa . Boże,Pomóż ,dzięki Tobie jestem ,trwam i czekam na przemianę. Małymi kroczkami zaczyna się polepszać moje życie .Do doskonałości jeszcze daleko ale moja wiara i modlitwa pomagają mi codziennie dostrzec dobro w tym człowieku.Proszę bym nie budziła się z lękiem abym potrafiła cieszyć się każdą chwilą.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej