Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa wieczorna


     W modlitwie wieczornej dziękujemy Bogu za dobro, które spełniliśmy. Robimy krótki rachunek sumienia. Wzbudzamy żal za grzechy i postanawiamy poprawę.

     Wszechmogący, wieczny Boże, dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski i dobrodziejstwa dnia dzisiejszego; za wszystkie radości i smutki, za osiągnięcia i niepowodzenia. Przyjmij wszystko ku większej Twej chwale.

     Pragnę również za wszystko Cię przeprosić Tu przypomnij sobie swoje grzechy i zaniedbania. Zrób krótki rachunek sumienia i postanowienie poprawy Boże, Ojcze najlepszy, żałuję i ubolewam z całego serca mego, żem Ciebie - Najwyższe Dobro moje - grzechami obraził i zasmucił. Brzydzę się wszystkimi moimi grzechami i mocno postanawiam poprawić się z pomocą łaski Twojej, o którą proszę Cię pokornie.

     Boże, bądź miłościw mnie grzesznemu!

* * * * *

     Panie Jezu Chryste, przy końcu dnia składamy Ci dziękczynienie i pokornie prosimy, spraw, aby nasze czyny podobały się Tobie i głosiły w świecie Twoje dzieło odkupienia. Amen.

* * * * *

     Wielbię Cię, mój Boże, i kocham całym sercem. Dzięki Ci składam za to, żeś mnie stworzył, uczynił chrześcijaninem i zachował przy życiu tego dnia. Wybacz mi zło, jakie dziś popełniłem, a jeśli uczyniłem coś dobrego, zechciej to przyjąć. Strzeż mnie w godzinach spoczynku i chroń przed niebezpieczeństwami. Niech Twoja łaska będzie zawsze ze mną i z moimi najbliższymi. Amen.

Inne modlitwy wieczorne

 • Liturgiczna modlitwa wieczorna


 • Modlitwy wieczorna


     

  Wasze komentarze:
   monika: 29.09.2013, 23:25
   PANIE BOŻE Z CAŁEGO SERCA DZIEKUJE CI ZA WSZYSTKO CO OD CIEBIE POCHODZI,PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO CO UCZYNIŁAM ZŁEGO,PROSZĘ MIEJ W OPIECE MNIE I MOJA RODZINĘ,CHROŃ OD ZŁEGO.AMEN.
   Justyna: 29.09.2013, 00:59
   Panie Boze prosze Cie wysluchaj mnie i dopomoz badusiowi zeby szybciutko wrocil do domu i zdrowia. Kocham Cie i Ufam Tobie!! XXX
   Paula: 26.09.2013, 22:50
   Boże daj mi motywację do nauki i zaakceptowania siebie taką jaka jestem...
   Janusz: 16.09.2013, 21:12
   BOŻE DZIĘKUJĘ CI , ŻE JESTEŚ
   Twój: 15.09.2013, 22:01
   Boże Wszechmogący Ty możesz wszystko, proszę Cię o pomoc w sprawie pracy aby udało mi się zadbać o rodzinę i dom. Z góry Ci dziękuje za twe chojne łaski i pomoc, niech ta praca, mój tród i wysiłek będzie na Twoją chwałę. Daj zdrowie mojej rodzinie a mi wytrwałość i siłę.
   Asia: 11.09.2013, 21:31
   Boże Kochany proszę daj zdrowie i pracę mojej mamie, nie odbieraj jej nam. POtrzebujemy jej :(
   mama,zona,corka,siostra: 23.07.2013, 23:15
   Boze, kochamy Cie! Prosze, zeslij swoje laski na mojego brata, to dobry czlowiek, lecz...gdzies zagubiony. Dziekuje Ci za moje zdrowe dzieci, za kochanego mojego meza, za to ze jestesmy razem, ufam Ci i wierze, ze tak bedzie zawsze.
   Zosia: 13.07.2013, 01:27
   Panie Boże dziękuje Tobie za każdy dzień życia, wiarę, wytrwałość, cierpienia, chorobę za wszystko co mam spraw, żebym nic nie straciła co osiągnęłam dotychczas.Kocham Ciebie Boże i wszystkich świętych.
   Magda: 08.07.2013, 23:17
   Boże kocham Cię.Dziękuję za zdrowe dzieci, opiekuńczego męża i za każdy dzień spędzony z nimi.Przepraszam za moje grzechy i proszę spraw by dzieci na całym świecie mniej cierpiały z głodu i choroby.


   Magda: 08.07.2013, 23:16
   Boże kocham Cię.Dziękuję za zdrowe dzieci, opiekuńczego męża i za każdy dzień spędzony z nimi.Przepraszam za moje grzechy i proszę spraw by dzieci na całym świecie mniej cierpiały z głodu i choroby.
   Irena zmartwiona matka: 21.06.2013, 20:09
   Nasz dobry Boże ty jesteś wszechmogący.Proszę żeby te wody płodowe u mojej córki uzupełniły się a dziecko prawidłowo się rozwijało.Dzisiaj maleńka iskierka zajaśniała,proszę żeby była większa.Przepraszam za grzechy moje i moich najbliższych.Dziękuję za dzień dzisiejszy.Proszę o spokojną noc dla mojej córki,a jutrzejszy dzień lepszy.Żeby moje dziecko promieniało jak zawsze.
   Irena: 05.05.2013, 19:49
   Boże bądź miłościw mnie grzesznemu.Dziękuję Ci dobry Boże za dzisiaj i proszę o zdrowie i spokojną noc dla mojej rodziny a szczególnie dla Marzenki i jej dziecka, które nosi pod sercem.Tobie powierzam moją rodzinę/troszcz się o nas dobry Boże/A jak już się obudzimy to pobłogosław nas na ten nowy dzień.Przepraszam za grzechy moje i moich najbliższych popełnione myślą mową uczynkiem i zaniedbaniem.Wybacz nam Panie .Ufam Tobie.Boże ciężko mi Ty wiesz dlaczego.Ześlij proszę dary Ducha Św dla mojego syna i synowej tak bardzo skłóconych ze sobą żeby zrobili wszystko dla dobra swojego dziecka.
   Darek: 17.04.2013, 23:07
   miłościwy Boże, z całego serca dziekuje Ci za bezpieczną pracę w kopalni, za piękny dar miłosci którym zostałem obdarowany i wspomagaj mnie grzesznemu w walce z trudami dnia codziennego. Ty znasz grzechy Moje i wiesz ze jestem słaby. bez Ciebie jestem słaby ale z Tobą wszystko sie poukłada, daj mi pokorę,wytrwałość, miłość Twoja i opiekę dla siebie i swoich najbliższych. tyle razy już pomagałeś a ja tyle razy odwracałem się od Ciebie. Mimo wszystko jesteś przy Mnie nadal czuję to i dziękuję Ci z całego serca.
   Helena : 12.04.2013, 22:47
   Pani Boże ,Ojcze Nasz miej naszą rodzinę w opiece. Dziękuje Tobie za córeczkę Hanie, przyjmij do królestwa Twego mojego tatę Jana i mojego brata Tomka. Wybacz nam nasze przewinienia. Dziękujemy Tobie za wszystko.
   jacek: 11.04.2013, 23:20
   Panie dziękuje za wszelkie łaski i proszę o opiekę nad moją rodziną i przepraszam za wszystko to czym Cię zraniłem,pomóż mi proszę bym się stawał godnym Twych obietnic.
   Irena: 06.04.2013, 20:50
   Panie Boże Dziękuję za dzień dzisiejszy przeżyty w zdrowiu Przepraszam za grzechy jakimi Cię obraziłam ja i moi najbliżsi popełnione myślą mową i uczynkiem Wybacz nam Panie Proszę o spokojną noc Żebyśmy obudzili się zdrowi i mogli Cię jutro wielbić Proszę Cię Panie Boże miej w opiece moją córkę która nosi tak bardzo upragnione dziecko pod sercem Ześlij dla niej i jej dziecka Anioła Stróża który będzie ich strzegł Proszę Cię dobry Boże o Dary Ducha Św dla lekarzy którzy będą prowadzili tą ciążę o szczęśliwy przebieg ciąży i porodu
   Janina: 03.04.2013, 22:04
   Boże dziękuję Ci za całe moje życie.Było trudno ale teraz jest bardzo dobrze.Za to że jesteś ze mną,za to że dałeś mi zbudować dom i wychować czworo wspaniałych dzieci.Za dziesięcioro moich wnuków .Proszę Panie daj im wiarę,zdrowie miłość i nadzieję.Prowadź ich,prostuj zawiłe nieraz ścieżki ich życia.Opiekuj się nami wszystkimi i nie opuść nigdy. Bądź drogowskazem naszego życia. Twoja córka-Janina.
   jadzia: 29.03.2013, 04:51
   Daj mi sile,aby zmienic w moim zyciu to co potrzebuje zmiany.Nauczyc sie dostrzegac Boga w drugim czlowieku.Miec zawsze nadzieje i radosc zycia.
   Józefa: 21.03.2013, 00:13
   Boże dziękuję Ci za wszystkie łaski, za Twoją obecność w moim życiu, za nadzieję, którą mi dajesz. Proszę, nie opuszczaj mnie i moich bliskich, bądź z nami zawsze, pobłogosław moim dzieciom i wnukom, zwłaszcza proszę Cię w intencji mojej synowej bądź z nią podczas porodu.
   siemajed: 20.03.2013, 00:10
   Wielki Ojcze , Królu mój, dziękuję i przepraszam za krzywdy których jestem autorem.Wybacz mi i daj mi siły na przetrwanie cięzkich chwil.Daj siły mojej żonie i pozwól odnależć Cię mojemu synowi.Ulżyj w cierpieniu tym którzy nie dają rady.Ufam Ci bezgranicznie.Amen.
  [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


  Autor

  Treść  Poprzednia[ Powrót ]Następna
   
  [ Strona główna ]

  Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

  © 2001-2020 Pomoc Duchowa
  Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej