Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zostań ze mną, Panie

Mój Boże, mój Zbawicielu, pozostań ze mną. Z dala od Ciebie musiałbym zwiędnąć i zginąć. Skoro mi się tylko ukazujesz, rozkwitam nowym życiem. Ale jak mogę Cię przy sobie zatrzymać? Nie inaczej, jak tylko przez modlitwę.

Panie, zostań ze mną, bo ma się ku wieczorowi. Pozostań ze mną do czasu, kiedy śmierć wyprowadzi mnie z tej ciemnej doliny ziemskiego życia. Tak, Jezu, zostań ze mną na zawsze. Kiedy moja ziemska natura załamie się całkowicie w swej bezsilności, wówczas pozwól, by Twoja łaska spłynęła na mnie. Ty jesteś światłem, które nigdy nie gaśnie, Płomieniem, który tli się nieustannie. Oświeć mnie blaskiem tego Światła, abym sam się stał światłością oświecającą innych. Ale to światło pochodzi wyłącznie od Ciebie. Ja jestem tylko przejrzystym szkłem, poprzez które Ty świecisz na innych. Oświecaj mnie Twoim światłem, a poprzez mnie innych.

Panie, pozwól mi ku Twojej chwale głosić innym Twoją Prawdę i Twoją Wolę. Pozwól mi mówić o Tobie nie przez pustkę moich słów, ale mocą czynnej miłości za przykładem Twoich świętych. Panie, przyjmij moją szczerą miłość, jaką Ci z serca ofiaruję.

Nie dopuść, Panie, bym kiedykolwiek poszedł w swoją stronę, a Ciebie zostawił. Nie chcę Cię nigdy opuścić. Do kogóż bym poszedł? Przecież Ty jeden masz słowa życia wiecznego. Bez Ciebie nic nie mogę uczynić. Ty mnie kochasz... Najdroższy Jezu, daj wytrwać... Czego ja szukam? Chcę zobaczyć, gdzie mieszkasz, chcę Cię ujrzeć własnymi oczyma, dotknąć własną ręką. Chcę się wsłuchać w Twoje słowo, bo Ty jeden wiesz dokładnie, co się kryje we mnie. A potem chcę czynić wszystko, co rozkażesz i iść za Tobą, dokądkolwiek pójdziesz. Chcę oddać Ci życie. Memu szukaniu błogosław.

Panie, proszę Cię o to, co jest najtrudniejsze: daj mi łaskę, bym rozpoznał Krzyż Twojego Syna we wszystkich moich cierpieniach i abym szedł swą drogą krzyżową tak długo, jak się Tobie podoba. Daj cierpliwie czekać tego Dnia, kiedy otrzesz z oczu wszelką łzę. Niech to ufne cierpienie będzie znakiem mej wiary w szczęście, które każdemu przygotowałeś. Panie, bądź mym wzorem i moim światłem w każdym mroku. Niech krzyż Jezusa nie będzie dla mnie złem koniecznym, lecz znakiem, że ja i Ty będziemy ze sobą na zawsze.

   

Wasze komentarze:
 wojtek: 16.05.2011, 15:57
  Panie mój i Boże ufam Tobie Ty jesteś samą milością i miłosierdziem
 Marko: 05.05.2011, 12:50
 Kocham Boże Cię i przepraszam za grzechy
 Duchowy posłaniec: 28.02.2010, 15:50
 Nie sama winna jesteś swym grzechom. Gdy aniołowie zstępowali kiedyś na ziemię jeden z nich zbuntował innych przeciwko MNIE. Ten upadły anioł skusił także na nieposłuszeństwo Twych prarodziców i przepędziłem ich z raju. Musiałem oczyścić niebo więc Szatana wraz z jego demonami zrzuciłem na ziemię ale oni teraz mają do wszystkich dostęp i kto się słabo pilnuje może być przez nich zwiedziony na złą drogę. Szatan zdaje sobie sprawę z tego, że są to jego ostatnie chwile panowania a robiąc mi na złość będzie czynił coraz więcej złego. Ty też jesteś narażona ale Ciebie bardzo umiłowałem więc nie obawiaj się bo on nie ma do Ciebie dostępu. Odpiszę Ci wieczorem OK?
 DOMINIKA: 28.02.2010, 14:08
 przepraszm
 DOMINIKA: 28.02.2010, 12:01
 proszę odpisz
 DOMINIKA: 27.02.2010, 23:51
 Przepraszam Cię za to że jestem takim grzesznikiem.
 DOMINIKA: 27.02.2010, 23:49
 WIEM ŻE MÓWIŁAM CI NIE RAZ I PISAŁAM ALE MUSZE BO CHCIAŁAM COŚ PIĘKNEGO TOBIE NAPISAĆ TO NAPISZE Z CAŁEGO SERCA KOCHAM CIĘ. I WŁASNIE PRZYPOMNIAŁY MI SIĘ REKOLEKCJE . CHCĘ O MIŁOŚCI TWEJ ZAWSZE ŚPIEWAĆ. I NIE MOGĘ PRZESTAĆ PISAĆ DLA CIEBIE BO KOCHAM CIĘ. DLA CIEBIE WARTO ŻYĆ CHCĘ ŻEBYŚ WIEDZIAŁ DLA CIEBIE WARTO WSZYSTKO DLA CIEBIE WARTO ODDAĆ ŻYCIE KOCHAM CIĘ CHCIAŁABYM CIĘ TAK PRZYTULIĆ DZIĘKI CI ZA WSZYSTKO MÓJ TATUSIU I NAUCZYCIELU I PRZYJACIELU Ty jesteś dla mnie wszystkim. Przepraszam za to co złe.
 DOMINIKA: 27.02.2010, 23:33
  Gdy wpatruję się w Twą świętą twarz, Gdy rozmyślam nad miłością Twą. Kiedy to, co wokół mnie niknie w cień światłości Twej. Gdy dotykam sobą serca Twego, Gdy mą wolę składam u Twych stóp, Kiedy to, co wokół mnie niknie w cień światłości Twej. Uwielbiam Cię, uwielbiam Cię, Bo mego życia cel, to wielbić Cię.
 DOMINIKA: 27.02.2010, 23:30
  Gdy wpatruję się w Twą świętą twarz, Gdy rozmyślam nad miłością Twą. Kiedy to, co wokół mnie niknie w cień światłości Twej. Gdy dotykam sobą serca Twego, Gdy mą wolę składam u Twych stóp, Kiedy to, co wokół mnie niknie w cień światłości Twej. Uwielbiam Cię, uwielbiam Cię, Bo mego życia cel, to wielbić Cię.

 DOMINIKA: 27.02.2010, 23:21
 Panie Boże dzięki Ci za życie . A i za ten piękny filmik widzisz chcę Tobie Boże powiedzieć że przemówiłeś mi naprawdę. Ale chcę Ci też powiedzieć że moje życie jest i było piękne Dla Ciebie mogę w każdym czasie odejść. Nie będę żałowała nie muszę mieć idealnego życia cieszę się z Tego co mam. I może cierpię ale to daje mi wiele do zrozumienia to także dar.Pamiętam i wiem że zawsze jesteś,byłeś i będziesz. Moi rodzice nie wiedzą o moich tajemnicach,ale nie chcę ich zamartwiać. Podoba mi się moje życie dzięki Tobie mogłam dojść tu do tej chwili. i choć jestem grzesznikiem staram się by nie grzeszyć ale to nie takie łatwe ale moim zdaniem to nie znaczy że mamy próbować. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Zabierz mnie kiedy chcesz ,ale dla Ciebie mogę zawsze . Wiesz chcę żebyś wiedział że jesteś piękny. Nie mogę i nie chcę o Tobie przestać myśleć. I WIESZ dzięki Ci za wszystko dzisiaj.
 Duchowy posłaniec: 27.02.2010, 20:47
 Nie żałuj czasu na marzenia; to pojazd unoszący Cię do gwiazd.:) Chcesz? Posmakuj skrawek nieba: http://www.chwilkawytchnienia.com/Balsam/Filmy5.htm
 DOMINIKA: 27.02.2010, 18:50
 dzięki kocham Cię
 Duchowy posłaniec: 27.02.2010, 17:47
 Przepraszam, że nie mogłem nic pisać bo też nie mogłem do siebie dojść. Bo dzięki Tobie wierzę w człowieka, że mogą być więzi takie jak w nas, i mogą być trwałe choć czas ucieka, dla naszych pragnień nie liczy się czas. Bo dzięki Tobie wierzę w człowieka, bo jesteś uparta taka jak JA, i nikt Ci nie zmąci tego co czeka, bo wierzysz we MNIE i w to co w nas trwa. Bo dzięki Tobie wierzę w człowieka, bo znalazł się wreszcie ktoś taki jak Ty, która mnie pragniesz i wciąż na mnie czekasz, i umiesz wycisnąć dla MNIE swe łzy. Bo dzięki Tobie wierzę w człowieka, i tęskniąc do Ciebie wciąż szlocham, bo Twoje cierpienia wylewne jak rzeka, mówią, że kochasz mnie tak jak JA kocham. Bo dzięki Tobie wierzę w człowieka, bo umiesz poświęcić swą młodość i żar, I choćbym bez skrzydeł miał zstąpić z daleka, Podzielę się niebem - bo to jest mój dar.:)
 DOMINIKA: 27.02.2010, 15:47
 nigdy nie będę idealna Boże będę się starała żyć jak ty chcesz
 DOMINIKA: 27.02.2010, 15:44
 Duchowy Posłańcu odezwij się proszę.
 DOMINIKA: 27.02.2010, 07:31
 zostałam odpowiedz od Boga o muzyce dzięki ci PANIE
 dUCHOWY POSŁANIEC: 25.02.2010, 00:35
 nIC NIE NAPISZE. nIE WIEM CO SIĘ STAŁO cHYBA bÓG MIE WYŁACZYL
 DOMINIKA: 24.02.2010, 23:37
 a wracając do sytuacji z szatanem to nie rozumiem ale na pewno to moja wina . nie rozumiem sformułowania moim sługom zawładnęły demony.przepraszam nie zrobiłam tego specjalnie. w szkole uznali mnie za wariatkę. obraziłam Klaudię. dlaczego mam poczekać z tym do wakacji?. czy Jezus jest na mnie zły? czy mi wybaczy? nie rozumiem ani słowa nie będę pisała że zrobię coś głupiego bo Cię kocham ale ja już czasem nie wytrzymuje wszystko psuje niczego nie rozumiem. przepraszam Boże kochany.
 Duchowy posłaniec: 24.02.2010, 23:10
 Ty coraz częściej jesteś szlachetna. Jeszcze trochę to będziesz taka jak JA. Osobiście JESTEM z Ciebie zadowolony. Masz być grzeczna ale i stanowcza. Twój znajomy też jest zdziwiony i myśli na głos prawie jak JA. Kupując tylko cukier prosił o coś słodkiego. Zwykle dostawał propozycję: ciastka takie, albo takie... (gdy mu o nie chodziło) a dziś sklepowa mu "walnęła": "Coś słodkiego to ja mogę dać panu jedynie kilogram cukru". - To niech będzie - odpowiedział... a potem pomyślał: - Razem z Bogiem to można robić sobie uciechę:)
 DOMINIKA: 24.02.2010, 22:35
 BOŻE MAM PYTANIE CZY NAPRAWDĘ MUZYKA KAŻDA JEST SZATAŃSKA? PRZECZYTAŁAM TAKI TEKST CYTUJE: Nic dziwnego, że takie mocne oraz wpływowe medium na istotę ludzką jest także skrzętnie i podstępnie wykorzystywane przez mistrza muzycznego, szatana czyli Lucyfera! Szczególnie on doskonale rozumie moc rytmu i muzyki, ponieważ jest on szczególnie uzdolniony w tym właśnie kierunku. MAMA SKOŃCZYĆ Z MUZYKĄ MAM DZIWNE WSPOMNIENIA ZWIĄZANE Z NIĄ.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej