Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Zostań ze mną, Panie


Mój Boże, mój Zbawicielu, pozostań ze mną. Z dala od Ciebie musiałbym zwiędnąć i zginąć. Skoro mi się tylko ukazujesz, rozkwitam nowym życiem. Ale jak mogę Cię przy sobie zatrzymać? Nie inaczej, jak tylko przez modlitwę.

Panie, zostań ze mną, bo ma się ku wieczorowi. Pozostań ze mną do czasu, kiedy śmierć wyprowadzi mnie z tej ciemnej doliny ziemskiego życia. Tak, Jezu, zostań ze mną na zawsze. Kiedy moja ziemska natura załamie się całkowicie w swej bezsilności, wówczas pozwól, by Twoja łaska spłynęła na mnie. Ty jesteś światłem, które nigdy nie gaśnie, Płomieniem, który tli się nieustannie. Oświeć mnie blaskiem tego Światła, abym sam się stał światłością oświecającą innych. Ale to światło pochodzi wyłącznie od Ciebie. Ja jestem tylko przejrzystym szkłem, poprzez które Ty świecisz na innych. Oświecaj mnie Twoim światłem, a poprzez mnie innych.

Panie, pozwól mi ku Twojej chwale głosić innym Twoją Prawdę i Twoją Wolę. Pozwól mi mówić o Tobie nie przez pustkę moich słów, ale mocą czynnej miłości za przykładem Twoich świętych. Panie, przyjmij moją szczerą miłość, jaką Ci z serca ofiaruję.

Nie dopuść, Panie, bym kiedykolwiek poszedł w swoją stronę, a Ciebie zostawił. Nie chcę Cię nigdy opuścić. Do kogóż bym poszedł? Przecież Ty jeden masz słowa życia wiecznego. Bez Ciebie nic nie mogę uczynić. Ty mnie kochasz... Najdroższy Jezu, daj wytrwać... Czego ja szukam? Chcę zobaczyć, gdzie mieszkasz, chcę Cię ujrzeć własnymi oczyma, dotknąć własną ręką. Chcę się wsłuchać w Twoje słowo, bo Ty jeden wiesz dokładnie, co się kryje we mnie. A potem chcę czynić wszystko, co rozkażesz i iść za Tobą, dokądkolwiek pójdziesz. Chcę oddać Ci życie. Memu szukaniu błogosław.

Panie, proszę Cię o to, co jest najtrudniejsze: daj mi łaskę, bym rozpoznał Krzyż Twojego Syna we wszystkich moich cierpieniach i abym szedł swą drogą krzyżową tak długo, jak się Tobie podoba. Daj cierpliwie czekać tego Dnia, kiedy otrzesz z oczu wszelką łzę. Niech to ufne cierpienie będzie znakiem mej wiary w szczęście, które każdemu przygotowałeś. Panie, bądź mym wzorem i moim światłem w każdym mroku. Niech krzyż Jezusa nie będzie dla mnie złem koniecznym, lecz znakiem, że ja i Ty będziemy ze sobą na zawsze.   

Wasze komentarze:
 Dominika k: 23.05.2009, 23:54
 Kocham Cię ale chcę dla Ciebie więcej i staram się ,nie wychodzi mi nic nie chcę grzeszyć,chcę zejść na dobrą drogę Twoją
 Dominika Kolonko: 21.05.2009, 18:41
 Kocham cię wieże w twoją pomoc nigdy się nie poddam
 Dominika Kolonko: 21.05.2009, 18:41
 Jest mi tak źle dlaczego nic mi się nie udaje dlaczego Boże Kochany nie wiem czy powinnam wyżalać i się ale jest mi źle pomóż mi w pracy mój szef mnie nie lubi nie uśmiecha się do mnie wyzywa mnie ,ale ja nie mogę nawet gdy dobrze coś nie pochwali mnie
 Dominika Kolonko: 21.05.2009, 08:41
 O Panie Ty jesteś moim Bogiem,tylko ciebie chcę i pragnę wielbić nigdy mnie nie opuszczaj wiem że nie opuścisz ,kocham cię,wszystko tylko dzięki tobie ,pragnę usłyszeć twój głos który odpowie mi na pytanie lub nie musi albowiem co by się nie wydarzyło wieżę w ciebie nawet gdybyś nie pokazywał mi cudów ja wieże we wszystko co twoje ,kocham cię.
 Dominika Kolonko: 18.05.2009, 20:35
 Panie proszę nie opuszczaj mnie jest mi bardzo złe popełniłam błąd skrzywdziłam Marka jest diakonem jak tak mogłam mu powiedzieć ,poprowadź mnie w właściwą stronę .Pomóż mi, to przez mnie jak mogłam ,wieże że mi pomożesz .,Pragnę żyć według twych przykazań i miłować się źle postąpiłam wobec tego bliźniego.Będę się za niego modlić przepraszam Boże jestem słabym człowiekiem.
 Z.: 20.04.2009, 12:56
 tylko mnie prowadż JEZU mój i nie opószczaj mnie,dziś taki ważny dla mnie dzień ,bardzo pomóż mi.Dziękuję Tobie.
 A.: 13.01.2009, 19:09
 Ty tylko mnie poprowadź, TOBIE POWIERZAM MĄ DROGĘ PANIE MÓJ!!! Pomóż mi przezwyciężyć mą słabość! Uchroń mnie od złego! TOBIE UFAM I BAĆ SIĘ NIE BĘDĘ!
 ag: 31.12.2008, 15:39
 PROSZĘ PANIE UCHROŃ MNIE OD ZŁEGO, URATUJ MNIE PROSZĘ, NIECH SIĘ TWOJA WOLA DZIEJE
 wiara: 18.12.2008, 07:54
 Panie Jezu nie pozwól na to,aby los tak sobie z nami igrał.Nie chcę żeby to było na zasadzie,że miało być wczoraj to będzie dzisiaj,bo to i tak nie uniknione.Proszę wstawiaj się za nami Panie cały czas.Daj mojemu dziecku dobry dzień w szkole,spraw aby wszystko szczęśliwie się potoczyło.Pozwól nam w spokoju,radości i miłości czekać na Twoje przyjście.Daj mojej rodzinie w spokoju i zdrowiu przeżyć te święta.Opiekuj się nami zawsze i nigdy nas nie opuszczaj.
 wiara: 17.12.2008, 06:52
 Panie,proszę pozostań dzisiaj z moim dzieckiem przez cały dzień.Daj Mu siły i wiary,aby dobrze potrafił napisać dzisiejszą kartkówkę.Nie pozwól Mu się denerwować.Ty wiesz co mnie trapi i zamartwia,więc proszę umieść te moje prośby i modlitwy w odpowiednim miejscu w swoim sercu.Ty Panie nie odmawiasz zagubionym i błądzącym,nie opuszczaj mojego dziecka na krok.Pozostań z nami Panie i miej w opiece całą moją rodzinę.Dziękuję za dobry wczorajszy dzień i proszę o równie dobry dzisiejszy.JEZU UFAM TOBIE.
 amaru02: 27.11.2008, 12:30
 Panie, proszę Ciebie z całego serca, byś wspierał mnie w chwilach szczególnie dla mnie trudnych, bo wtedy sam nie daję sobie rady... i tylko z Tobą jest możliwe powstawanie z kolan i kroczenie naprzód. Proszę Ciebie z całej swej duszy, bym umiał podążać wytrwale ścieżką świętych, bo właśnie dla Ciebie chcę osiągać wszystko to, co jest miłe Tobie. Kocham Cię Boże mój i choć wiele razy swoimi uczynkami zaprzeczałem temu, to Ty wiesz, że jesteś Najważniejszy w moim życiu. Zaś ja wiem, że bez Ciebie nie ma niczego. Jezu ufam Tobie - Jezu wierzę Tobie - Jezu kocham Ciebie
 wiara: 25.11.2008, 22:53
 Dziękuję Ci Panie Jezu,za szczęśliwie przeżyty dzień i proszę o szczęśliwą noc i jutro szczęśliwy dzień,dla mojego dziecka,dla mnie i całej mojej rodziny.Proszę Cię Panie nie zostawiaj nas nigdy,bądż przy nas w każdy czas i wysłuchaj moich błagalnych próśb.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 25.11.2008, 06:54
 Dziękuję Panie Jezu,za szczęśliwą noc i proszę o szczęśliwy dzisiejszy dzień,dla całej mojej rodziny.Spraw,aby moje dziecko miało dobry dzień w szkole,Panie pozostań przy Nim,opiekuj się Nim.Wysłuchaj moich próśb,które codziennie do Ciebie zanoszę.Nie opuszczaj nas,bądż z nami zawsze.JEZU UFAM TOBIE.
 wiara: 18.11.2008, 14:28
 Panie,dziękuję za dzisiejszy dzień i proszę zostań z moją rodziną na zawsze.
 wiara: 13.11.2008, 23:13
 Panie Boże,dziękuję za dotychczasowe łaski od Ciebie otrzymane i proszę nie opuszczaj mojej rodziny,bądż przy nas zawsze.Bardzo Cię proszę o łaskę mądrości i rozumu dla mojego dziecka,aby zawsze umiał się wykazać tym co umie.Daj Mu siły i odwagi aby dawał z siebie wszystko w szkole.Proszę Cię o dobrą pracę dla mojego męża i o zdrowie dla mojej rodziny.Zostań przy nas Panie Boże i nie wypuszczaj nas nadal ze swej łaskawej opieki.
 niepokorna: 08.11.2008, 23:17
 Jezu tylko Ty jesteś moim Panem, Drogą mojego życia. Naucz mnie abym umiała kochać Twoją miłością, abym umiała wybaczać tak jak Ty. Prowadż mnie swoimi ścieżkami , abym zawsze wstała jak upadnę. Zawierzam Ci całą siebie. Nie umiem tak do końca ale ufam, że mi pomożesz. Bo bez Ciebie Jezu nic nie znaczę.
 ja: 05.11.2008, 14:10
 Pomóz mi Panie bo zabrakło mi juz sił...
 PAMELA Ł: 17.09.2008, 22:45
 JEZU UFAM TOBIE....
 ASIA: 02.04.2008, 10:06
 PANIE MOJ DAJ MI SILY I POMNOZ WIARE I NADZIEJE I MILOSC. DAJ MI SILY ABYM NIE OCENIALA DRUGICH LECZ SAMA BYLA PRZYKLADEM DAJ MI SILE WYBACZAC CIAGLE OD NOWA I LICZYC TYLKO NA SIEBIE I CIEBIE
 D.C: 08.10.2007, 09:49
 Prgnę piękna Twej Miłości i łaski wzrastającej w sercu każdego człowieka
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13]


Autor

Tresć
Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej