Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wyznanie panowania Jezusa

JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem.

Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz.

Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej.

Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze.

Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze.

Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze.

Dnia: ...........

Podpis: ...........

Wyznanie panowania Jezusa

Wasze komentarze:
 Renata: 01.12.2009, 20:18
 Jezu ufam w Twoją bezgraniczną miłośc i proszę Cię opiekuj się moją rodziną .Jezu Najświętszy Boże oddajemy CI się pod Twoją opiekę.
 Sten: 28.09.2009, 22:44
 Jezu najsłodszy! Bądź na wieki Panem i Bogiem moim oraz mojej rodziny. Uczyń nas mocnych Tobą. Prosze Cię wzmocnij moją Basię, żeby źli ludzie odeszli w pracy od niej, prosze św. Barbarę, aby i Ona Cię o to prosiła. Na koniec wypowiem najpiękniejszą modlitwę zaufania: Jezu, Ty się tym wszystkim zajmij, Tobie bezgranicznie zaufałem. Bądź wola Twoja w moim i naszym życiu. Amen.
 Dominika : 24.08.2009, 22:22
 Jezu ja wieżę że ty jesteś nie potrzeba mi dowodów innych dla mnie dowodem jesteś ty kościół,Pismo Święte .Przepraszam za to że tak często wątpię że jesteś przebacz mi jestem z tego nie zadowolona ze tak myślę bo zawsze jesteś byłeś na początku jak i teraz jesteś i będziesz na zawsze aż do mej śmierci ja pragnę na ciebie w niebie zasłużyć ,pełnić twoją wolę .Boże Ufam Tobie .
 Dominika: 26.07.2009, 22:00
 Jezu bądź ze mną na zawsze aż do mojej śmierci proszę
 Marian: 12.07.2009, 19:47
 Jezu - bądz zawsze przy mnie a zwłaszcza w godzinie śmierci
 marzena.m.c: 20.06.2009, 21:18
  JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem. Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz. Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie mną. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej. Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze. Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze. Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze.
 Jacek: 14.06.2009, 15:36
 JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem. Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz. Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej. Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze. Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze. Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze. Dnia: ...14.06.2009... Podpis: ..JACEK
 Sławek: 27.05.2009, 12:12
 JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem. Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz. Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej. Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze. Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze. Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze. Dnia: ...27.05.2009................... Podpis: .......Sławomir...........................
 Dominika Kolonko: 23.05.2009, 14:25
 Mój kochany Boże ,proszę Cię o wiarę nadzieję i miłość .

 Anna: 26.04.2009, 12:52
  Panie Jezu wlej w moje serce wiare nadzieje i miłość i zabierz wszystkie przeszkody ktore nie pozwalaja byc razem Asi i Krzysztofowi Ufam w Twoje Miłosierdzie
 Marian: 13.01.2009, 09:33
 Uczyń mnie swym sługą - Proszę i błagam
 Marian: 11.01.2009, 14:23
 Jezu - Przepraszam ! Pozwól mi być Twoim synem
 jolanta..: 17.11.2008, 06:45
 Jezu,jakże często schodzę z Twoich dróg.
 Zdzisław: 25.05.2007, 09:51
 PRZYJDŹ PRZYJDŹ JEZU PRZYJDŹ DZIAŁAJ WEMNIE W SWEJ WŁASNOŚCI PRZYJDŹ Z SIŁĄ I MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO PRZYJDŹ ŚWIATŁO W MEJ CIEMNOŚCI PRZJDŹ JEZU PRZYJDŹ
 adrian: 14.04.2007, 23:31
 badz zemna Panie Jezu
 Gosia: 23.02.2007, 10:30
 W sercu podpisuję się pod tą modlitwą...
 Maria: 16.10.2006, 17:12
 Jezu, wejdż we mnie i zostań zemną na zawsze
[1] [2] [3] [4] [5] (6)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej