Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wyznanie panowania Jezusa

JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem.

Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz.

Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej.

Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze.

Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze.

Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze.

Dnia: ......................

Podpis: ....................

Wyznanie panowania Jezusa

   

Wasze komentarze:
 basia: 06.08.2015, 11:56
 KOCHAM CIĘ JEZU I ZAPRASZAM DO MOJEGO SERCA AMEN.
 basia: 06.08.2015, 11:56
 KOCHAM CIĘ JEZU I ZAPRASZAM DO MOJEGO SERCA AMEN.
 Iza: 28.07.2015, 00:20
 amen
 natka: 27.07.2015, 07:43
 Panie Jezu Dziękuję za wszystko zdrowie, spokój serca i proszę o głębszą wiarę jesteś jedną ostoją w mym życiu.
 prawda: 06.06.2015, 12:09
 Podpisuję się pod tym całym moim nędznym biednym sercem...Tak bardzo tęsknie.Tak bardzo pokochałam Cię Jezu,kiedy przechodzisz obok mnie czuję drżenie serca i ciała. Jezu Ufam Tobie !
 hmm: 03.06.2015, 16:41
 Ta tęsknota jest największym dowodem ze Bóg istnieje.. I jest tak prawdziwa tak inna od tęsknoty za ludźmi..
Bóg jest z wszystkimi :)
🌿
 Basia: 20.01.2015, 22:20
 Jezu dziękuję za to ze jesteś.Panie Jezu daj mi łaskę abym była lepsza,mądrzejsza,pozwól abym wyzwoliła się od wrogów.Panie Jezu proszę o Światło Ducha Świętego dla Romka,daj nam pokonywać trudności ,odrzucenia,upokorzenia.Panie Jezu kocham cię i dziękuję.AMEN
 maz ojciecx3: 17.01.2015, 21:31
 Moj Boże Ojcze, Jezu, Duchu Święty jak ja za Wami tęsknię. Daliście mi tu piękne życie i wspaniała rodzinę. Ale...Gdybyście tylko powiedzieli jedno słowo...Gdy nauczyliście mnie kochać tak nic innego z tym się nie równa. Z każdym dniem tęsknię bardziej. Jak przyjdzie mi przeżyć te wszystkie które mi zostały (mam dopiero 37 lat). Kocham niewyobrażalnie, ubóstwiam, uwielbiam i nade wszystko tęsknie !!!!!!!
 Edyta: 16.12.2014, 17:35
  JEZU, wierzę w twoje zmartwychwstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem. Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz. Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej. Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze. Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze. Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze. Dnia:16 XII 2014 Podpis:Edyta.

 władca smoków: 18.10.2014, 20:39
 Tęsknię za Tobą, Panie. Nie opuszczaj mnie. Pragnę z Tobą iść drogą mojego życia. Bądź moim światłem, moim przywódzcą.
 zdzisław: 12.09.2014, 07:46
 Panie Jezu ,życie bez ciebie traci blask radości jest puste bez celu drogi .Panie mój pragnę ,pragnę być twoim niewolnikiem na zawsze .
 Magda: 30.08.2014, 22:56
 Panie Jezu, Ty wiesz jak bardzo Cię potrzebuję w moim życiu ale ciągle czuję w środku jakiś opór :( Proszę, ulecz tą moją "rogatą" duszę...Nie pozwól bez końca uciekać....
 kamila: 26.08.2014, 20:35
 Jezu opiekuj się moją rodziną, szczególnie córeczką i mężem.Chroń ich i daj zdrowie i szczęście . Błagam .
 Ewa: 25.06.2014, 12:45
 Panie Jezu dziękuję Ci. Łaska,którą mnie obdarzyłeś będzie zawsze w moim sercu cudnym wspomnieniem. Moje serce należy do Ciebie. Panie Jezu Jesteś moim Panem i Zbawicielem, Tobie Chwała na wieki.
 Były marynarz: 13.04.2014, 08:15
 Teraz Ty steruj Panie, ja sterowałem tak że wpłynąłem na mieliznę !
 jacek: 21.02.2014, 16:30
 Jezu Chryste Boze w Trojcy Przenajswietszy, prosze uczyn mi tak jak w powyzszej modlitwie. Panuj w moim zyciu i nad moim zyciem. Prosze spraw, bo tylko Ty Boze mozesz to sprawic, ja tego sprawic nie moge. Bym sluzyl Ci nie jako osiolek ktory co rusz w dol wpada, lecz jako orzel ktory juz w zadne doly nie wpada. Prosze o pelne wyjasnienie sprawy z Robertem, jezeli naprawde jest tak jak od dawna twierdzi, to prosze Jezu spraw zebym to calkowicie dusza, rozumem i sercem przyjal, pogodzil sie z tym i wiecej juz z tego powodu nie cierpial. Jezeli jednak jest tak jak czuje moje serce to blagam spraw wielki Boze zeby Robert odrzucil ciemnosci klamstwa i wyznal prawde samemu sobie, Tobie i mnie. By wybral milosierdzie dla nas, a odrzucil falsz myslenia ze skladanie Tobie ofiary z przyjazni i milosci, poprzez jej zniszczenie moze byc Ci mile.Jestes Bogiem Milosci i milosierdzia, a mysle Twoja Milosc przewyzsza nawet milosierdzie Twoje, prosze pomoz mi i tak czy inaczej uwolnij mnie od bolu,ktory czasem az rozum mi odbiera.
 BOZENA: 17.02.2014, 12:36
 Jezu powierzam Ci syna Piotra i syna Artura z zoną Martą bądź królem w ich życiu strzeż ich i prowadź przez życie
 zrozpaczona matka : 17.02.2014, 05:07
 Panie Jezu - oddaję Ci moje dzieci, syna ,corke, wnuczki synową i ziecia ,oraz siebie, Tylko Ty jesteś dla nas Panem i Drogowskazem. Wejrzyj Panie Jezu w nasze życie i uczyń je takim... aby było Tobie miłe i zgodne z Wolą Bożą. Daj zdrowie dla moich dzieci i dla mojego wnuczkow- aby dobrze się rozwijał i uczył_ aby miał mądrość pochodzącą od Ciebie Jezu...... . Daj nam siłę w pokonywaniu codziennych trudności, ochraniaj od złego i od chorób. Aby nasza praca i każdy dzień był dziękczynieniem Tobie Panie Jezu, Tobie Boże, Tobie Duchu Święty... Tak pięknie stworzyłeś Panie Boże i cały ten świat i człowieka... Panie TY jesteś Naszym Panem , Królem i Zbawcą. Miej nas Jezu w opiece . Kocham Ciebie Jezu. Ufam Tobie Jezu.rozpaczona matka
 gery: 11.06.2013, 10:16
 supcio
 marek: 17.02.2013, 02:33
 Powstańmy I Żyjmy.amen.
[1] [2] (3) [4] [5] [6]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej