Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wyznanie panowania Jezusa

JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem.

Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz.

Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej.

Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze.

Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze.

Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze.

Dnia: ...........

Podpis: ...........

Wyznanie panowania Jezusa

Wasze komentarze:
 maz ojciecx3: 05.05.2016, 15:26
 Moje uwielbienie i Moja radości. Już mi lepiej. Nie to żeby tesknota za Tobą zelzała. Przeciwinie jest coraz silniejsza:) Lepiej mi o tyle że coraz bardziej dociera do mnie ogrom Twojej Miłości. To mnie podnosi i pociesza. Myśle sobie że Twoja tesknota musi być pomnożona przez nieskonczoność. Zyję małą nadzieją że Twoja Miłość do mnie i Tesknota za mną pokona Twoją Cierpliwość:) Kocham Cie Wszystko i wybacz ze czasem majacze - Twoje nic
 Marcin: 16.01.2016, 12:39
 Panie, tylko Ty jestes dla mnie wazny. Oddaje Ci swoje zycie, otwieram Ci calkowicie swoje serce. Zrob z nim co zechcesz.
 Marcin: 16.01.2016, 12:37
 Panie, oglaszam Cie Panem mojego zycia, tylko Ty jestes dla mnie wazny. Powierzam Ci cale moje zycie, zrob z nim co zechesz.
 Marcin: 16.01.2016, 12:34
 Panie Jezu, wiesz o tym, ze bardzo Cie potrzebuje. Bardzo chcialbym abys przyjal moje zycie, i zrobil z nim co zechcesz. Zaopiekuj sie mna, jesli na to zasluzylem.
 Jacek: 26.11.2015, 11:13
 Panie Jezu uznaje Cię za mojego jedynego Pana powierzam ci całe serce swoje cała duszę swą A ty zaprowadz mnie do królestwa Niebieskiego Amen. 26.11.15 Jacek.P
 JosephTef: 18.09.2015, 22:43
 Witam
Zobaczył ktokolwiek tą witerynę i napisał coś o jej wyglądzie? https://Awokado.co.pl/ - strona o Awokado

Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej.
 maz ojciecx3: 07.09.2015, 21:55
 I znowu ... Panie brakuje mi słów by opisać moje pragnienie Ciebie. Panie to juz 37 i pol roku :) Teraz to juz poleci :) Boże mój, moje wszystko rozpalaj dalej moja milosc. O błogoslawiona tesknoto spalaj mnie. Jak ćma choć wiem że przetrwać tego nie moge proszę Panie nie zabieraj Twego światła nie zmniejszaj jego intensywności. Wolę tą piękną śmierć niż długie latanie z dala od tego światła. Nigdy bym sobie nie darował że oglądałem je tylko z "bezpiecznego" dystansu. Pozwól spłonąć Panie, Daj mnie niegodnemu łaskę dowiedzenia swojej miłości. Nie ma miłości większej niż gdy ktoś oddaje życie za przyjaciół swoich. Matko ukochana proszę powiedz memu Bratu. "Zrozumiałem" Twoją miłość pozwól ponieść Twój Krzyż po tym gdy sam w rozlicznych błędach swego życia dokładałem mu ciężaru. Mateńko błagam... Tobie nie odmówi...
 Basia: 19.08.2015, 06:35
 JEZU chociaż jestem grzeszna KOCHAM CIĘ i miej mnie w opiece
 Gosia 12.08.15. 15:17: 12.08.2015, 15:21
 Kocham Cie Jezu amen.

 basia: 06.08.2015, 11:56
 KOCHAM CIĘ JEZU I ZAPRASZAM DO MOJEGO SERCA AMEN.
 basia: 06.08.2015, 11:56
 KOCHAM CIĘ JEZU I ZAPRASZAM DO MOJEGO SERCA AMEN.
 Iza: 28.07.2015, 00:20
 amen
 natka: 27.07.2015, 07:43
 Panie Jezu Dziękuję za wszystko zdrowie, spokój serca i proszę o głębszą wiarę jesteś jedną ostoją w mym życiu.
 prawda: 06.06.2015, 12:09
 Podpisuję się pod tym całym moim nędznym biednym sercem...Tak bardzo tęsknie.Tak bardzo pokochałam Cię Jezu,kiedy przechodzisz obok mnie czuję drżenie serca i ciała. Jezu Ufam Tobie !
 hmm: 03.06.2015, 16:41
 Ta tęsknota jest największym dowodem ze Bóg istnieje.. I jest tak prawdziwa tak inna od tęsknoty za ludźmi..
Bóg jest z wszystkimi :)
🌿
 Basia: 20.01.2015, 22:20
 Jezu dziękuję za to ze jesteś.Panie Jezu daj mi łaskę abym była lepsza,mądrzejsza,pozwól abym wyzwoliła się od wrogów.Panie Jezu proszę o Światło Ducha Świętego dla Romka,daj nam pokonywać trudności ,odrzucenia,upokorzenia.Panie Jezu kocham cię i dziękuję.AMEN
 maz ojciecx3: 17.01.2015, 21:31
 Moj Boże Ojcze, Jezu, Duchu Święty jak ja za Wami tęsknię. Daliście mi tu piękne życie i wspaniała rodzinę. Ale...Gdybyście tylko powiedzieli jedno słowo...Gdy nauczyliście mnie kochać tak nic innego z tym się nie równa. Z każdym dniem tęsknię bardziej. Jak przyjdzie mi przeżyć te wszystkie które mi zostały (mam dopiero 37 lat). Kocham niewyobrażalnie, ubóstwiam, uwielbiam i nade wszystko tęsknie !!!!!!!
 Edyta: 16.12.2014, 17:35
  JEZU, wierzę w twoje zmartwychwstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem. Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz. Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej. Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze. Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze. Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze. Dnia:16 XII 2014 Podpis:Edyta.
 władca smoków: 18.10.2014, 20:39
 Tęsknię za Tobą, Panie. Nie opuszczaj mnie. Pragnę z Tobą iść drogą mojego życia. Bądź moim światłem, moim przywódzcą.
 zdzisław: 12.09.2014, 07:46
 Panie Jezu ,życie bez ciebie traci blask radości jest puste bez celu drogi .Panie mój pragnę ,pragnę być twoim niewolnikiem na zawsze .
[1] [2] (3) [4] [5] [6]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej