Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wyznanie panowania Jezusa

JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem.

Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz.

Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej.

Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze.

Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze.

Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze.

Dnia: ...........

Podpis: ...........

Wyznanie panowania Jezusa

Wasze komentarze:
 Piotr: 05.04.2018, 21:32
 godzina 21.21 data 05,04 2018,Panie Jezu,jesteś jedyną moją nadzieją,Ty wiesz ze zrozumiałem, że bez Ciebie życie nie ma sensu ,wskaż mi drogę O Panie ,bo ja jestem nikim ,bez Ciebie Jezu umrę na zawsze.
 Czesława: 10.01.2018, 07:48
 Dziekuje że jesteś przy mnie ja to czuje Błogosław mnie kiedy już wstaje na każdy dzien .Bardzo ci dziekuje za zdrowie siłe nadzieje jaką w sercu nosze Ty dobrze wiesz o co mi chodzi Ty wszystko wiesz nim ja pomyśle.Dopomóż mi abym dalej żyła w zdrowiu jak do tej pory ,wybacz moje przwinienia jestem tylko zwykłym człowieczkiem.Amen.
 Maria: 26.10.2017, 08:47
 Panie Jezu od dzisiaj Ty prowadz mnie przez reszte mojego zycia.Oddaje Ci swoje zycie ,otwieram ci calkowicie swoje serce,aby moje pragnienia byly zgodne z twoja wola, chcialabym kochac Ciebie,tak jak ty mnie kochasz.Tak mi dopomoz Panie Boze Wszechmogacy i Swiety Krzyz.
 Maria: 26.10.2017, 08:44
 Panie Jezu od dzisiaj Ty prowadz mnie przez reszte mojego zycia.Oddaje Ci swoje zycie ,otwieram ci calkowicie swoje serce,aby moje pragnienia byly zgodne z twoja wola, chcialabym kochac Ciebie,tak jak ty mnie kochasz.Tak mi dopomoz Panie Boze Wszechmogacy i Swiety Krzyz.
 Robert: 21.08.2017, 18:26
 Panie oddaje Ci moje życie, dziękuję Ci ze mogę do Ciebie wrócić,po tym jak całkowicie Cię zostawiłem i żayłem bardzo źle. Ja nie chcę żyć już więcej, Jezu żyj w mnie,Jezu ufam Tobie!
 Ja: 27.06.2017, 14:54
 Jezu nie zostawiaj mnie ja nie chcę zwariowač
 Ewa: 25.06.2017, 15:32
 Proszę Cię o pomoc i nadzieję Boże jesteś jedynym który to może zjednač
 Ewa: 25.06.2017, 02:21
 O zdrowie, siłę, zaradność i uratowanie życia i uratowanie reszty proszę
 człowiek: 09.06.2017, 21:29
 MIŁOŚCI MOJA! O JAK SŁODKA MI JEST KAŻDA CHWILA BLISKIEGO SPOTKANIA ,OBECNOŚĆ TWOJA NAPAWA MOJĄ DUSZĘ NIESKOŃCZONOŚCIĄ MIŁOWANIA,TEN PRZESMAK WIECZNOŚCI WYNOSI MOJĄ DUSZĘ PONAD WSZYSTKO CO STWORZONE W RAMIONA CIEBIE NAJCUDOWNIEJSZY STWÓRCO ,O DROGA GODZINO BEZ KRESOWEGO UCZTOWANIA , POZWÓL MI PRZĘDZĄ ŻYCIA PRZYOZDOBIĆ SZATĘ ISTNIENIA TAK BY ŻADNA NĘDZA JEJ BLASK NIE ODEBRAŁA,DAJ MI TĄ SIŁE JEZU BYM DUSZE CAŁEGO ŚWIATA NA TWOJĄ DROGĘ KIEROWAŁA ,O MIŁOŚCI UKOCHANA TY ZNASZ ME SERCE ,TY WIESZ JAK BARDZO JESTEM W TOBIE ZAKOCHANA I CHOĆ INNĄ DROGĘ ŻYCIE MI WSKAZAŁO TYŚ MNIE ODSZUKAŁ BY MOJE SERCE BLISKO TWEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO SERCA NA WIEKI TRWAŁO MIŁUJE CIE MÓJ JEZUNIU NA WIEKI MIŁUJE

 Celina: 24.01.2017, 11:10
 Panie od dzisiajTy prowadź mnie
 Celina: 24.01.2017, 11:10
 Panie od dzisiajTy prowadź mnie
 maz ojciecx3: 17.11.2016, 08:03
 Moj Dobry Boże, gdzie jest granica Twojego Miłosierdzia do człowieka gdy wybaczasz mu wszystko i ciągle na nowo gdy tylko ten daje cień szansy poprawy a nawet gdy sam widzisz że poprawy nie będzie..., gdzie granica pokory gdy zniżasz się do niego gdy on nie potrafi wspiąć się do Ciebie. Jak pojąć Cie mój Umiłowany. Jaka Twa miłość do grzeszników gdy oddajesz im się cały a gdy Tobą pogardzają posyłasz Syna. Gdy go okrutnie zabijaja dajesz im Matkę. Gdy gardzą Ofiarą która mogła by ich uratować gdyby ją tylko spożytkowali szukasz jak żebrak (Ty nieskończony Bóg) współodkupicieli wśród ludzi. Lepiej zamilknę...
  maz ojciecx3: 17.10.2016, 14:36
 Postanowiłem sobie odwdzięczyć się Miłości. Zanim jednak zdołałem uczynić cokolwiek na nowo Dobry Bóg obsyłał mnie darami. Drodzy bracia i siotry postanowcie sobie zblizyc sie do Boga najlepiej jak sie wam uda. Postanowcie i wytrzymajcie choc wydawac sie wam bedzie ze idzie wam beznadziejnie. Umiłowany bowiem nie patrzy na efekty ale na starania. Im zatem jest ciężej tym lepiej.
  maz ojciecx3: 15.09.2016, 09:07
 Bądz Błogosławiona nienazwana i nieuświadomiona wcześnej tesknoto. Jeden jest mój cel obecnie, jedno moje dążenie, jedno pragnienie i jedyna radość. Och jakże mój Panie czynisz mnie szczęśliwym. Och zycie i świecie jakze mogłem sie tak wami przejmować. Niechze biegę prędko nie rozpraszając sie wpatrzony w coraz blizszy cel. Choc przyjda chwile tesknoty i samotnosci to przeciez wynagrodzą mi je zachwyty ktore zsyłasz w takiej obfitosci. Za całe zycie jeden byłby wystarczajaca zapłatą. O Hojności niepojęta. Uwielbienie słodkie bądz błogosławiony.
 maz ojciecx3: 30.06.2016, 08:33
 Mocą Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Ojca, Syna i Ducha Świętego, w imię Jezusa Chrystusa Pana i Odkupiciela, za wstawiennictwem Maryi Dziewicy Królowej Aniołów i całego Kościoła Świętego, Ja - przez zasługi Chrystusa Pana - syn Boga Rozkazuję wam wszystkie duchy nieczyste pójdźcie precz do piekła wieczystego od wszystkich mych braci i sióstr! Amen.
 maz ojciecx3: 28.06.2016, 14:48
 Moje najsłodsze Uwielbienie. Targają mną miłości moja dwa skrajne uczucia. Z jednej strony Twe najświętsze życie i śmierć na krzyżu uświadamia mi nicość moich czynów względem Cienie i skłania ku prośbom by moje życie trwać miało 800 lat. Z drugiej zaś nieopisana tęsknota popycha mnie raczej ku proszeniu Cie byś mnie już do siebie zabrał. Nie ma tu złotego środka bo uczucia skrajne. Potrzeba tu Twojej Bożej Mądrości. Usycham mój Panie...Jakże szczęśliwe jednak jest to usychanie. O tęsknoto umiłowana. Jakże to się skończyć może. Gdzież mnie prowadzisz Panie. O ja najszczęśliwszy z ludzi. O ułudo świata. Jakimi bezdrożami bez Ciebie się trudziłem.
 Dan: 19.05.2016, 14:32
 Chciałbym aby moje pragnienia były zgodne z Twoją wolą.
Chciałbym kochać Cię tak jak Ty mnie ukochałeś.
Chciałbym prędzej życie poświęcić niż sprawić Ci przykrość.
Tak mi dopomóż Panie Boże wszechmogący.
 maz ojciecx3: 17.05.2016, 10:10
 A jednak moja Doskonałości. Jak miło odkryc tę słodką prawde że jestem Twoja słabością. O Umiłowany, uwielbiony Boże pozwól spłacić mi Twoją dla mnie dobroć. I choć myślę że to niemożliwe to przecież nic dla Ciebie Wszechmogącego nie ma niemożliwego. Zechciej zatem spędzić ze mną wieczność. Daj mi siebie na wyłączność nie zabierajac Siebie innym. Myślę że i to nie wystarczy by odpłacić Ci należycie ale bede spokojny wiedzac w trakcie "trwania" wiecznosci że mam jeszcze sporo czasu by sie Toba nacieszyc. Ukochani bracia NIGDY nie watpcie w bezmiar miłosci Boga i nigdy nic Mu nie odmawiajcie. Och gdybym wiedział to wszystko wczesniej. Kocham Was i modle sie codziennie za Was wszystkich. Niech Żyje Jezus Chrystus Król Polski
 maz ojciecx3: 06.05.2016, 08:06
 Moje uwielbienie i Moja radości. Już mi lepiej. Nie to żeby tesknota za Tobą zelzała. Przeciwinie jest coraz silniejsza:) Lepiej mi o tyle że coraz bardziej dociera do mnie ogrom Twojej Miłości. To mnie podnosi i pociesza. Myśle sobie że Twoja tesknota musi być pomnożona przez nieskonczoność. Zyję małą nadzieją że Twoja Miłość do mnie i Tesknota za mną pokona Twoją Cierpliwość:) Kocham Cie Wszystko i wybacz ze czasem majacze - Twoje nic
 maz ojciecx3: 05.05.2016, 15:26
 Moje uwielbienie i Moja radości. Już mi lepiej. Nie to żeby tesknota za Tobą zelzała. Przeciwinie jest coraz silniejsza:) Lepiej mi o tyle że coraz bardziej dociera do mnie ogrom Twojej Miłości. To mnie podnosi i pociesza. Myśle sobie że Twoja tesknota musi być pomnożona przez nieskonczoność. Zyję małą nadzieją że Twoja Miłość do mnie i Tesknota za mną pokona Twoją Cierpliwość:) Kocham Cie Wszystko i wybacz ze czasem majacze - Twoje nic
[1] (2) [3] [4] [5] [6]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej