Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wyznanie panowania Jezusa

JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem.

Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz.

Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej.

Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze.

Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze.

Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze.

Dnia: ...........

Podpis: ...........

Wyznanie panowania Jezusa

Wasze komentarze:
 Magda: 30.08.2014, 22:56
 Panie Jezu, Ty wiesz jak bardzo Cię potrzebuję w moim życiu ale ciągle czuję w środku jakiś opór :( Proszę, ulecz tą moją "rogatą" duszę...Nie pozwól bez końca uciekać....
 kamila: 26.08.2014, 20:35
 Jezu opiekuj się moją rodziną, szczególnie córeczką i mężem.Chroń ich i daj zdrowie i szczęście . Błagam .
 Ewa: 25.06.2014, 12:45
 Panie Jezu dziękuję Ci. Łaska,którą mnie obdarzyłeś będzie zawsze w moim sercu cudnym wspomnieniem. Moje serce należy do Ciebie. Panie Jezu Jesteś moim Panem i Zbawicielem, Tobie Chwała na wieki.
 Były marynarz: 13.04.2014, 08:15
 Teraz Ty steruj Panie, ja sterowałem tak że wpłynąłem na mieliznę !
 jacek: 21.02.2014, 16:30
 Jezu Chryste Boze w Trojcy Przenajswietszy, prosze uczyn mi tak jak w powyzszej modlitwie. Panuj w moim zyciu i nad moim zyciem. Prosze spraw, bo tylko Ty Boze mozesz to sprawic, ja tego sprawic nie moge. Bym sluzyl Ci nie jako osiolek ktory co rusz w dol wpada, lecz jako orzel ktory juz w zadne doly nie wpada. Prosze o pelne wyjasnienie sprawy z Robertem, jezeli naprawde jest tak jak od dawna twierdzi, to prosze Jezu spraw zebym to calkowicie dusza, rozumem i sercem przyjal, pogodzil sie z tym i wiecej juz z tego powodu nie cierpial. Jezeli jednak jest tak jak czuje moje serce to blagam spraw wielki Boze zeby Robert odrzucil ciemnosci klamstwa i wyznal prawde samemu sobie, Tobie i mnie. By wybral milosierdzie dla nas, a odrzucil falsz myslenia ze skladanie Tobie ofiary z przyjazni i milosci, poprzez jej zniszczenie moze byc Ci mile.Jestes Bogiem Milosci i milosierdzia, a mysle Twoja Milosc przewyzsza nawet milosierdzie Twoje, prosze pomoz mi i tak czy inaczej uwolnij mnie od bolu,ktory czasem az rozum mi odbiera.
 BOZENA: 17.02.2014, 12:36
 Jezu powierzam Ci syna Piotra i syna Artura z zoną Martą bądź królem w ich życiu strzeż ich i prowadź przez życie
 zrozpaczona matka : 17.02.2014, 05:07
 Panie Jezu - oddaję Ci moje dzieci, syna ,corke, wnuczki synową i ziecia ,oraz siebie, Tylko Ty jesteś dla nas Panem i Drogowskazem. Wejrzyj Panie Jezu w nasze życie i uczyń je takim... aby było Tobie miłe i zgodne z Wolą Bożą. Daj zdrowie dla moich dzieci i dla mojego wnuczkow- aby dobrze się rozwijał i uczył_ aby miał mądrość pochodzącą od Ciebie Jezu...... . Daj nam siłę w pokonywaniu codziennych trudności, ochraniaj od złego i od chorób. Aby nasza praca i każdy dzień był dziękczynieniem Tobie Panie Jezu, Tobie Boże, Tobie Duchu Święty... Tak pięknie stworzyłeś Panie Boże i cały ten świat i człowieka... Panie TY jesteś Naszym Panem , Królem i Zbawcą. Miej nas Jezu w opiece . Kocham Ciebie Jezu. Ufam Tobie Jezu.rozpaczona matka
 gery: 11.06.2013, 10:16
 supcio
 marek: 17.02.2013, 02:33
 Powstańmy I Żyjmy.amen.

 Danuta: 01.01.2013, 19:48
 Jezu, nasz Ukochany Zbawicielu i Odkupicielu , dziękuję za Twoją obecność w moim życiu, za wiarę, odwagę w wyznawaniu przynależności do Ciebie, za codzienny mój udział w Najświętszej Eucharystii, za odwagę przyjmowania Ciebie na kolanach. Jesteś moim Panem. Dziękuję Ci za to wszystko, czym obdarzasz mnie każdego dnia, za bardziej być, niż mieć. Powierzam Ci moją Rodzinę , męża, dzieci, zięciów, wnuczka. Proszę o Twoje błogosławieństwo na cały 2013 rok, abyśmy zawsze trwali w wierze katolickiej i nigdy się Ciebie nie zaparli, nie zlekceważyli. Bądź naszym Światłem w całym Nowym Roku. Twojemu Najświętszemu Sercu powierzam wszystko czym jesteśmy i co posiadamy - nasze problemy, radości, smutki, cierpienia, naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Wiem, że tylko Ty możesz kierować najsprawiedliwiej naszym życiem.Jezu ufam Tobie!!!
 Kamil: 04.12.2012, 21:49
 Jezu ufam Tobie!
 Twój Panie: 13.11.2012, 18:59
 Kocham Cię i ufam.
 Ona: 07.11.2012, 21:01
 Hej mam teraz 21 lat, chciałam się z wami podzielić świadectwem, kiedyś wszystko wydawało mi się szare i nudne cały świat,nie widziałam sensu życia i wg.jego sens,miałam samobójcze myśli,i próbowałam coś sobie robić,raz tabletki połknęłam jakieś,raz troszkę poraził mnie prąd z ładowarki,albo brałam nawet np.maszynkę i to niby przeciął am się . Ale pewnego dnia gdy przyszłam do Kościoła a akurat też pilnowałam czyjegoś domu,w ten to w Kościele dostrzegłam w dziecku to co ja nie dostrzegałam że on tak patrzy na świat i wszystko odkrywa,że to takie fajne,że doświadcza,że to takie piękne, można napisać że zobaczyłam że też jestem piękna w tym świecie i że trzeba żyć,bo nikt nie jest gorszy,wtedy stał się cud przejrzałam na oczy,przez to dziecko Bóg mi pomógł, odnaleźć sens życia, I za to chwała Panu,
 Zofia: 29.09.2012, 23:41
 Jezu Ufam Tobie,dziekuję,że mnie prowadzisz
 matka: 21.09.2012, 18:55
 Panie Jezu - oddaję Ci moje dzieci, synów, wnuka i synową oraz siebie, Tylko Ty jesteś dla nas Panem i Drogowskazem. Wejrzyj Panie Jezu w nasze życie i uczyń je takim... aby było Tobie miłe i zgodne z Wolą Bożą. Daj zdrowie dla moich dzieci i dla mojego wnuka- aby dobrze się rozwijał i uczył_ aby miał mądrość pochodzącą od Ciebie Jezu...... . Daj nam siłę w pokonywaniu codziennych trudności, ochraniaj od złego i od chorób. Aby nasza praca i każdy dzień był dziękczynieniem Tobie Panie Jezu, Tobie Boże, Tobie Duchu Święty... Tak pięknie stworzyłeś Panie Boże i cały ten świat i człowieka... Panie TY jesteś Naszym Panem , Królem i Zbawcą. Miej nas Jezu w opiece . Kocham Ciebie Jezu. Ufam Tobie Jezu. samotna matka
 Casimir: 29.07.2012, 16:22
  Panie Jezu naucz mnie być lepszym i mądrzejszym. Pozwól Mi uwolnić się od chorych myśli i poczucia winy. Dopuść do tego abym za sprawą twej mocy mógł wyzwolić się od moich wrogów a sług szatana. Nie dopuść do tego bym załamywał się gdy oni ingerują w moją osobowość. Tu nie ma nic nowego,w takim postępowaniu widać tylko ich głupotę. A tak potrzebna jest mądrość nie tylko dla Mnie ale też w moim otoczeniu. Mądrość tylko jednej osoby nic tu nie zmieni.
 Mariusz: 28.07.2012: 28.07.2012, 17:19
 Jezu pomóż mi sie lepiej zrozumieć.Wejżyj na moją rodzinę, moich przyjaciół i moją dziewczyne Anię aby wczystko działo się już dalej zgodnie z twoją wolą.Dziękuję Ci Jezu.
 Gosia: 25.07.2012, 20:19
 Jezu, ufam Tobie, powieżam ci siebie
 Ewa: 07.06.2012, 10:38
 Jezu Jesteś Panem mojego życia. Zawierzam się Tobie na zawsze,do końca.Cała jestem Twoja Jezu.Kocham Cię i Tobie ufam.
 Bozena: 31.05.2012, 15:22
 Jezu ufam Tobie i kocham Cię , Dziękuję za Twoją miłość do mnie niegodnej.
[1] [2] [3] (4) [5] [6]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej