Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wyznanie panowania Jezusa

JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem.

Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz.

Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej.

Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze.

Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze.

Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze.

Dnia: ......................

Podpis: ....................

Wyznanie panowania Jezusa

   

Wasze komentarze:
 s: 02.09.2011, 09:32
  Dziękuję za Twoją pomoc, JEzU ufam TObie z calego serca
 e: 31.08.2011, 07:34
 Dziękuję za Twoją pomoc, strzeż i ratuj każdego dnia Panie, prowadź moje dzieci i całą rodzinę, Jezu ufam Tobie!
 anna : 20.07.2011, 10:18
 JEzU ufam TObie z calego serca i w kazdej sekundzie .
 wojciech: 26.05.2011, 18:09
 Tylko Ty Panie Jesteś naszym wybawieniem i ratunkiemPanie pomóż nam się podniesc kochamCiebie mój Jezu
 kamila: 13.10.2010, 22:42
 Panie Jezu naucz mnie być lepszą i mądrzejszą. Pozwól mi uwolnić się od chorych myśli i poczucia winy. Ty Panie możesz wszystko, ulecz mnie. Tobie Panie ufam ,pozwól mi zaufać sobie.Pozwól mi stać się lepszą ,mądrzejszą i przestać się bać. Jezu mój zajmij się tym. Nie opuszczaj mnie .Proszę.
 Gosia: 09.10.2010, 15:41
 PANIE JEZU POWIERZAM TOBIE NASZE MAŁŻEŃSTWO I RODZINĘ . JEZU CHRYSTE PRZYJMIJ NAS POD SWOJĄ OPIEKĘ ODDALAJ WSZELKIE ZŁO KTÓRE NAM STALE ZAGRAŻA. JEZU ZMIŁUJ SIĘ NAM NAMI BO JESTEŚMY SŁABI A TWOJA MIŁOŚĆ DODAJE NAM SIŁ DO WALKI Z OTACZAJĄCYM ZŁEM .JEZU UFAM TOBIE! JEZU KOCHAM CIEBIE!
 dorota: 20.09.2010, 18:32
 Jezu ufam Tobie, "tota Tua" na zawsze - amen
 Beata: 18.09.2010, 19:36
 Panie Jezu odaje Ci swoją duszę na zawsze.
 ewa: 12.09.2010, 07:09
 Panie Jezu pomóż mi żyć zgodnie z Twoją wolą, pomagaj każdego dnia, bo bez Ciebie jestem nikim

 grzegorz: 10.05.2010, 12:10
 KOCHAM CIE PANIE JEZU ,BAC ZE MNA NA ZAWSZE.
 człowiek: 15.04.2010, 09:37
 Panie mój!jak wielka radość w sercu mym rozkwita z każdym dniem czuje jej moc,rozpaliłeś tak mocne światło w moim sercu że na każde Twoje zawołanie JEZU mój odpowiem tak,tak wierze ,miłuje ponad wszystko,daje Ci Panie całe moje życie które tylko na chwałę Twoją niech rozkwita,każda sekunda mojego życia niech będzie psalmem podziękowanie Tobie mój Skarbie,powołałeś mnie do życia dlatego moje życie jest Twoim życiem.Błogosławiona godzina kiedy Pan przytulił się do mojej nędzy.Dziękuję Ci Trójco Przenajświętsza ,za wszystko dziękuję.
 Renata: 01.12.2009, 20:18
 Jezu ufam w Twoją bezgraniczną miłośc i proszę Cię opiekuj się moją rodziną .Jezu Najświętszy Boże oddajemy CI się pod Twoją opiekę.
 Sten: 28.09.2009, 22:44
 Jezu najsłodszy! Bądź na wieki Panem i Bogiem moim oraz mojej rodziny. Uczyń nas mocnych Tobą. Prosze Cię wzmocnij moją Basię, żeby źli ludzie odeszli w pracy od niej, prosze św. Barbarę, aby i Ona Cię o to prosiła. Na koniec wypowiem najpiękniejszą modlitwę zaufania: Jezu, Ty się tym wszystkim zajmij, Tobie bezgranicznie zaufałem. Bądź wola Twoja w moim i naszym życiu. Amen.
 Dominika : 24.08.2009, 22:22
 Jezu ja wieżę że ty jesteś nie potrzeba mi dowodów innych dla mnie dowodem jesteś ty kościół,Pismo Święte .Przepraszam za to że tak często wątpię że jesteś przebacz mi jestem z tego nie zadowolona ze tak myślę bo zawsze jesteś byłeś na początku jak i teraz jesteś i będziesz na zawsze aż do mej śmierci ja pragnę na ciebie w niebie zasłużyć ,pełnić twoją wolę .Boże Ufam Tobie .
 Dominika: 26.07.2009, 22:00
 Jezu bądź ze mną na zawsze aż do mojej śmierci proszę
 Marian: 12.07.2009, 19:47
 Jezu - bądz zawsze przy mnie a zwłaszcza w godzinie śmierci
 marzena.m.c: 20.06.2009, 21:18
  JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem. Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz. Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie mną. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej. Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze. Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze. Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze.
 Jacek: 14.06.2009, 15:36
 JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem. Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz. Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej. Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze. Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze. Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze. Dnia: ...14.06.2009... Podpis: ..JACEK
 Sławek: 27.05.2009, 12:12
 JEZU, wierzę w twoje zmartwych wstanie. Bóg Cię uwielbił, Napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci Imię, które jest ponad wszelkim imieniem. Klękam przed Tobą na znak, że uznaję Cię Panem, moim Panem: właścicielem całego mojego życia i poddaję się całkowicie Tobie i Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co chcesz. Nie chcę już więcej być centrum swojego życia. Panie, Ty przejmij kierowanie. Uczyń, abym pragnął i robił to, co Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie. Chcę być Twój, tylko Twój i niczyj więcej. Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady lub żądzy, która mnie oddala od Ciebie. Daję Ci całe moje życie na zawsze. Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej woli i spraw, abym jak Maryja był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jest jedyny sposób na to, by być na prawdę wolnym. Ja nie chcę już więcej żyć, żyj Ty we mnie. Daj mi swoje życie w zamian za moje, które Ci dzisiaj powierzam na zawsze. Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja potraktowałem poważnie Twoje wezwanie. Otwieram Ci całkowicie bramę mojego serca. Wejdź we mnie i zostań ze mną na zawsze. Dnia: ...27.05.2009................... Podpis: .......Sławomir...........................
 Dominika Kolonko: 23.05.2009, 14:25
 Mój kochany Boże ,proszę Cię o wiarę nadzieję i miłość .
[1] [2] [3] [4] (5) [6]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej