Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Myśli Św. Ojca Pio na cały rok

DOBREGO DNIA!Wasze komentarze:
 Marta: 24.09.2019, 19:38
 Kochany Święty Ojcze Pio, proszę wstawiaj się u tronu Pana Jezusa i wybłagaj łaskę, o którą za Twym wstawiennictwem proszę- o zdrowie dla moich rodziców Ireny i Kazimierza, o skuteczne i bezpieczne nowe leczenie dla mamy, aby nowy lek nie dawał żadnych działań ubocznych. Dla siebie proszę o życie w czystości, uleczenie z dolegliwości ucha i pomyślne odbycie praktyk, a dla całej rodziny o zgodę, miłość i szacunek. Proszę też o zdanie egzaminów dla Aldony i Moniki oraz o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji zaćmy dla s. Marii. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Anna: 23.09.2019, 22:23
 Św Ojcze Pio dziękuje za twoją obecność w moim życiu za wstawiennictwo do Boga dziękuję za pobyt z Tobą w Bazylice, daj nam siłę duchowej walki z pokusami szatana, moja rodzina jest słaba psychicznie i duchowo, ratuj Św Ojcze Pio męża Antoniego, dzieci Emilię i Damiana i mnie Annę
 IZA: 23.09.2019, 20:01
 Drogi Ojcze Pio, proszę, aby syn zdał egzaminy poprawkowe. Czuwaj nad moją rodziną Błagam o usunięcie moich dolegliwości.
 m. : 23.09.2019, 08:19
 Święty Ojcze Pio wstaw się za nami u Boga i ratuj moje małżeństwo. Proszę odmień serce mojego męża zabierz jego złe myślenie depresje leki nienawiść do świata ludzi rodziny . Błagam pomoz nam , sama nie potrafię już nic zrobić, a chodziło dzieci o dom, Jezu ufam. Tobie
 Anita: 20.09.2019, 22:14
 Sw.O .Pio proszę zabierz mi lęk który jest we mnie ..proszę ochraniaj mnie i cała moja rodzine
 Józef : 18.09.2019, 16:14
 Święty Ojcze Pio,bądź ze mną i moimi Bliskimi,spraw bym przestał się bać,spraw Panie bym wrócił do zdrowia...Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewca.
 Marta: 01.09.2019, 15:19
 Kochany Święty Ojcze Pio, proszę Cię gorąco o pomoc w załatwieniu i odbyciu praktyk logopedycznych oraz o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla siebie i moich rodziców. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Beata: 22.08.2019, 15:56
 Ojcze Pio błagam wlej łaski na moją.rodzinę.ulecz tych którzy bladza tak spokój duszy i odcedź złego szatana.Dziękuję Ci za wstawiennictwo u Naszego Ojca w Niebie.Bądź zawsze z nami.❤❤❤
 Robert: 22.08.2019, 08:12
 Umiłowany św o.Pio proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów Mikołaja


 Marta: 06.08.2019, 17:35
 Kochany Ojcze Pio, po raz kolejny proszę Cię o wstawiennictwo u tronu Pana Jezusa w intencji zdrowia i zgody w rodzinie, pokoju, szacunku, przebaczenia i miłości między moimi rodzicami. Obecna sytuacja jest nie do wytrzymania. Proszę, nie odtrącaj mojej prośby i wysłuchaj mnie. Daj nam zgodę. Jezu, Ty się tym zajmij. Jezu, ufam Tobie.
 Marta: 28.07.2019, 19:02
 Kochany Święty Ojcze Pio, dziękuję Ci za odprawienie rekolekcji ignacjańskich i za to, że przeżywałam je razem z Tobą. Proszę o owoce tych rekolekcji w swoim życiu, a także o zdrowie dla siebie i uzdrowienie z bólu kręgosłupa. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Marta: 20.07.2019, 09:33
 Święty Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa w moich prośbach- o łaskę zdrowia dla moich rodziców oraz dla siebie o zdrowie, o uzdrowienie z dolegliwości ucha, o ustąpienie bólu kręgosłupa oraz o owocne przeżycie rekolekcji. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Marta: 12.07.2019, 19:13
 Panie Jezu, proszę Cię za wstawiennictwem św. Ojca Pio o łaskę zdrowia dla mnie i moich rodziców Ireny i Kazimierza, abyśmy z mamą wyzdrowiały, aby nasze kłopoty zdrowotne się skończyły. Proszę też o pomyślne rozwiązanie problemów z gazomierzem oraz o spokój w naszym życiu i trochę więcej radości i uśmiechu.
 Marta: 29.06.2019, 13:08
 Święty Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo u tronu Pana Jezusa w intencji zdrowia dla moich rodziców Ireny i Kazimierza i dla siebie oraz o szczęśliwą podróż, zdrowy i spokojny pobyt na wyjeździe dla mnie i mojej mamy oraz o ładną pogodę i dobry odpoczynek a dla taty o zdrowie i spokój w domu. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Marta: 23.06.2019, 11:53
 Dobry i kochany Święty Ojcze Pio, dziękuję Ci za Twą pomoc i opiekę, za zdanie wszystkich egzaminów. Proszę Cię teraz za moją rodziną, błagam Cię o pomoc dla mnie i moich rodziców. Bez Twej pomocy, wstawiennictwa u tronu Pana Jezusa, nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Boże, wysłuchaj moich próśb, jakie zanoszę do Ciebie za wstawiennictwem Świętego Ojca Pio i daj nam zgodę, miłość, wzajemny szacunek i przebaczenie, abyśmy na nowo zaczęli darzyć się miłością i byli dla siebie wzajemnie oparciem, pomocą i radością. Jest mi tak bardzo źle, trudno i ciężko, gdy widzę jak nam się nie układa, jak trudno nam się porozumieć, jak się kłócimy i oddalamy od siebie. Wiem, że to wszystko to sprawka złego ducha, który jątrzy w naszej rodzinie. Jezu, proszę, pokonaj go, jesteś przecież wszechmocny i wszystko możesz uczynić. Daj nam być dobrą kochającą się rodziną, za którą tak bardzo tęsknię od tak dawna. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Marta: 20.06.2019, 11:29
 Dobry i kochany Święty Ojcze Pio, dziękuję Ci za wstawiennictwo u tronu Pana Jezusa w mojej intencji, za zdanie pomyślne wszystkich egzaminów i to na bardzo dobre oceny, za Twą pomoc i czułą opiekę. Jestem przekonana, że tylko dzięki Twej pomocy i wsparciu zaliczyłam pierwszy rok studiów podyplomowych. Bądź zawsze ze mną i z moją rodziną. Wspieraj nas, opiekuj się nami i wypraszaj zdrowie i potrzebne łaski. Jezu, ufam Tobie. Jezu, dziękuję Ci. Chwała Panu.
 Marta: 18.06.2019, 17:03
 Kochany Ojcze Pio, dziękuję za zdanie dzisiejszego egzaminu. Kocham Cię bardzo. Proszę, abyś zawsze pomagał mi i mojej rodzinie.
 Krystyna: 15.06.2019, 22:34
 Czcigodny Ojcze PIo zwróć się do Matki Bożej Niepokalanej i Jezusa Miłosiernego z prośbą o to ,żebym potrafiła przebaczyć , i wyrzucić z serca to co tak bardzo mnie boli od wielu lat .Jak trudno z tym żyć Te przykre sytuacje miały miejsce wiele lat temu ,a ja o tym ciągle pamiętam.Obudż w moim mężu żal za to co zrobił ,skruchę - wtedy chociaż troszeczkę byłoby mi lżej, może mniej by bolało. Serdecznie dziękuję za modlitwę
 Marta: 15.06.2019, 09:26
 Dobry i kochany Święty Ojcze Pio, błagam Cię z całego serca o Twą pomoc i wstawiennictwo u tronu Pana Jezusa. Dopomóż mi w moich troskach, pomóż zdać egzaminy, oddal ode mnie lęki i niepokoje, obdarz łaską światłego umysłu, daj więcej wiary i nadziei. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Katarzyna : 13.06.2019, 06:39
 Św. Ojcze Pio,proszę o nawrócenie, przemianę serc;uwolnienie od zła, grzechu,egoizmu,wrogości, nieufnosci;oczyszczenie serc,uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz pogłębienie relacji z Chrystusem i życie sakramentalne dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję, św.Ojcze Pio, za wymodlone łaski.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Robert z Molesmeśw. Robert z Molesme

Modlitwa do bł. Klary GambacortaModlitwa do bł. Klary Gambacorta

Modlitwa do św. Katarzyny TekakwithaModlitwa do św. Katarzyny Tekakwitha

Czy można śpiewać z radością Alleluja, jeśli odtrąciło się rękę wyciągniętą do pojednania?Czy można śpiewać z radością Alleluja, jeśli odtrąciło się rękę wyciągniętą do pojednania?

Za wiarę trzeba cierpiećZa wiarę trzeba cierpieć

Nowa Bazylika Świętego Apolinarego w RawennieNowa Bazylika Świętego Apolinarego w Rawennie

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej