Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Ducha Świętego

Trzy modlitwy do Ducha Świętego

Modlitwa o Ducha Świętego

Przyjdź Duchu Święty zintegruj wszystkie elementy mego istnienia, pomóż mi, bym kochał siebie samego i doceniał moją godność ludzką i chrześcijańską.
Przyjdź Duchu Święty zniszcz mój egoizm ogniem Twego światła.
Przyjdź Duchu Święty i spraw bym umarł dla człowieka starego który mnie pociąga do grzechu.
Przyjdź Duchu Święty i odnów mnie, abym był nowym stworzeniem.
Przyjdź Duchu Święty i rozpal we mnie ogień Twojej miłości, abym kochał wszystkich ludzi, szczególnie biednych i najbardziej potrzebujących.
Przyjdź Duchu Święty uczyń mnie pokornym, bym wszelką chwałę oddawał Bogu.
Przyjdź Duchu Święty doprowadź mnie do całej prawdy, odrzucając wszelki fałsz i podstęp.
Przyjdź Duchu Święty oświeć mnie, aby odkryć kłamstwo szczególnie kiedy szatan przebiera się za anioła światłości.
Przyjdź Duchu Święty otwieram się całkowicie na twoje natchnienia i poruszenia. Uczyń ze mną, co zechcesz, poddaję moje plany Twoim, chcę tylko, by moje życie było takie, jakim Ty chcesz je widzieć.
Przyjdź Duchu Święty i daj mi miłość i zrozumienie Słowa Bożego. Otwórz moje uszy, abym go słuchał i siłę woli, abym za nim szedł i był mu posłuszny.
Przyjdź Duchu Chrystusa zmartwychwstałego i spraw, bym tworzył Ciało Chrystusa.
Przyjdź Duchu Chrystusa uwielbionego i stwórz w nas jedność: zniszcz bariery nienawiści i podziału, które zbudowaliśmy przez nasz egoizm.
Przyjdź Duchu komunii Ojca i Syna i zgromadź Lud Boży w jedno serce, jedną duszę, jedną wiarę w jednym Ojcu.
Przyjdź Duchu zdrowia i uzdrów nasze zranione relacje.
Przyjdź Duchu prawdy spraw, byśmy zawsze układali nasze relacje w prawdzie, sprawiedliwości i pokoju.
Przyjdź Duchu jedności i zgromadź wszystkie odłamy chrześcijańskie w jedną trzodę, pod jednym Pasterzem.
Przyjdź Duchu Stworzycielu i odnów oblicze ziemi: uczyń niebo nowe i ziemię nową, bo tego oczekujemy i potrzebujemy.
Przyjdź Duchu Odnowicielu i zaprowadź sprawiedliwość na tym świecie.
Przyjdź Duchu nadziei spraw byśmy wierzyli, że dobro zawsze zwycięży zło, abyśmy rozsiewali ziarna dobra.
Przyjdź Boża Mocy, abyśmy byli świadkami, że życie Ewangelią jest możliwe w strukturach ekonomicznych, politycznych i społecznych.
Przyjdź Duchu, który wiejesz, kędy chcesz, i daj nam wyobraźnię, potrzebną do scementowania cywilizacji miłości i stworzenia sprawiedliwych struktur, które byłyby znakiem królestwa ostatecznego, przez nas oczekiwanego. Uzdrów mnie w taki sposób abym całą wieczność chwalił Cię i błogosławił z radością całkowitego zdrowia w pełni życia wiecznego.

Modlitwa do Ducha Świętego

Przyjdź, Duchu Święty, i ożywiaj moją modlitwę.
Przyjdź, Duchu Święty, i wzmocnij moją miłość.
Przemień moje zmęczenie w święte odprężenie.
Przemień mój niepokój w kojącą ciszę.
Przemień moje zatroskanie w spokojną ufność.
Przemień mój lęk w nieugiętą wiarę. Przemień moją gorycz w słodycz Twojej łaski.
Przemień mrok mego serca w Twoje światło.
Przemień moją obojętność w serdeczną życzliwość.
Przemień moją noc ciemności w Twoje światło.
Przemień chłód mej duszy w Twoją ciepłą wiosnę.
Wyprostuj moje krzywe drogi, wypełnij moją pustkę.
Oczyść mnie z pychy i pogłębiaj moją pokorę.
Rozpal we mnie miłość, zgaś nadmierną zmysłowość.
Spraw, abym kochał Ciebie, tak jak Ty mnie kochasz.
Spraw, abym mógł poznać Ciebie, jak to obiecałeś.
I abym był szczęśliwy według słów Jezusa:
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą. Amen.

Modlitwa Jana XXIII do Ducha Świętego

Duchu Święty, Pocieszycielu, racz udoskonalić w nas dzieło rozpoczęte przez Jezusa; spraw aby modlitwa, którą zanosimy w imieniu całego świata była mocna i stała; przyspiesz nam czas głębokiego życia wewnętrznego; rozpal w nas zapał apostolski, który by dosięgał wszystkich ludzi i wszystkie narody, gdyż wszystkie są odkupione krwią Chrystusa i wszystkie stanowią Jego dziedzictwo Skrusz w nas wrodzoną pychę i podnieś na wyżyny świętej pokory, prawdziwej bojaźni Bożej i wielkodusznej odwagi. Niech żadne więzy ziemskie nie przeszkadzają nam w wypełnianiu naszego powołania: niech dla korzyści, przez niedbalstwo nasze, nie będą deptane prawa sprawiedliwości; niech żadne obliczenia nie sprowadzą szerokiego zasięgu miłości do ciasnych, małych egoizmów. Niech wszystko w nas będzie wielkie: poszukiwanie i umiłowanie prawdy, gotowość, do ofiary, choćby na krzyż i śmierć, niech wszystko wreszcie będzie zgodne z ostatnią modlitwą Syna do Ojca i z tym zdrojem Twojej, o Duchu Święty, miłości, która z woli Ojca i Syna spłynęła na Kościół i jego instytucje, na poszczególne dusze i narody. Amen.

Modlitwa do Ducha Świętego

   

Wasze komentarze:
 mama: 20.09.2018, 08:11
 Duchu Sw.prosze przyjdz uszczesliw moja rodzine,uzdrow moje dzieci przemien ich dotychczasowezycie zycie.
 Malgorzata: 05.09.2018, 21:42
 Prosze przyjdz Duchu Swiety, otworz moje serce na Twoje dzialanie, naucz mnie ufac, wierzyc i kochac Boga. Pomoz mi uwierzyc, ze Bog kocha mnie taka jaka jestem. Pomoz mi zaakceptowac siebie taka jaka jestem i z Twoja pomoca naprawiac wszystkie moje slabe strony aby zblizyc sie do Boga.
 iwka: 04.09.2018, 07:24
 Duchu swiety prowadz mnie w kierunku dobra i milosciBog zaplac
 Ewa: 03.09.2018, 19:34
 Proszę o wypełnienie Woli Bożej.
 Grazyna: 21.08.2018, 00:00
 Duchu święty uproś mi łaskę uzdrowienia.Przyjdz mi z pomocą.Pomóż mojej rodzinie wyjść z kłopotów.Niech zabierze Pan to zło.Błagam Cię.
 Grazyna: 20.08.2018, 23:54
 Duchu święty uproś mi łaskę uzdrowienia.Przyjdz mi z pomocą.
 maria : 18.06.2018, 04:36
 duchu swiety ,oswiecaj ludzi darami ,zeby nie ulegli glupocie ,prosimy .
 A: 12.06.2018, 05:41
 Duchu Święty przyjdź do Krzysztofa. Tchnij w niego swoje dary, uwolnij od wewnętrznych uzależnień, poplątania i od więzów złego. Udziel mu swoich darów aby na nowo odkrył sakrament pokuty, wiarę, nadzieję i miłość. Proszę podnieś go, ratuj nasze małżeństwo, nasza rodzinę.
 Ela: 10.06.2018, 22:36
 Duchu Swiety przepraszam za wszystkie moje grzechy pomoz mnie i wnuczka abysmy mieli jeszcze zdrowie Duchu Swiety nie opuszczaj mnie


 Ela: 10.06.2018, 22:35
 Duchu Swiety przepraszam za wszystkie moje grzechy pomoz mnie i wnuczka abysmy mieli jeszcze zdrowie Duchu Swiety nie opuszczaj mnie
  Karolina: 05.06.2018, 09:41
 Przyjdz Duchu Święty otocz opieka moja corke Nikole. Pomoz jej w nauce dodawaj sil wytrwalosci i spokoj aby miala latwosc w nauce i blagam Duchu Świety pomoz mojej corce napisac dobrze kolokwium z budownictwa bądż dzis przy niej i podpowiadaj Daj siłe i zdrowie dla mojej corki. Duchu Swiety wierze w Ciebie pomoz mojej corce. Przyjdz i wspieraj ja dodaj sil i pomaga błagam Cie Ufam Ci Duchu Swiety
 Waldemar: 02.06.2018, 08:25
 Duchu św. przyjdż do mnie nie opuszczaj mnie uproś łaski zdrowia . Pomoz mi z powrotem stanąć na nogi po operacji.Wielkie Bóg zapłać
 Zygmunt: 31.05.2018, 18:13
 Panie Jezu na mocy sakramentu małżeństwa powierzam Ci nasze małżeństwo. Proszę Cię Ty się tym zajmij. Uratuj, ocal nasze małżeństwo. Duchu Święty który zawsze jesteś prowadzącym każdą modlitwę, którego mocą dokonują się każde cuda i nawrócenia, proszę Cię działaj. Działaj zgodnie z wolą Boga Ojca który pobłogosławił nasze małżeństwo.
 Mama: 25.05.2018, 13:39
 Święty Duch niech natchnie mojego syna Dawida darami ducha św.i obdaży .mądrością.Proszę aby Dawid zaliczył pomyślnie rok.
 Mama..: 24.05.2018, 23:28
 Przyjdź Duchu Święty do mojego syna, oświeć jego umysł, wzmocnij go, daj mu siłę i wiarę w pokonaniu trudności szkolnych. Proszę oświeć jego umysł by mógł szczęśliwie ukończyć szkołę. Proszę przyjdź Duchu Święty do niego...Badz mu pomocą.
 Mama..: 24.05.2018, 23:28
 Przyjdź Duchu Święty do mojego syna, oświeć jego umysł, wzmocnij go, daj mu siłę i wiarę w pokonaniu trudności szkolnych. Proszę oświeć jego umysł by mógł szczęśliwie ukończyć szkołę. Proszę przyjdź Duchu Święty do niego...Badz mu pomocą.
 U.: 20.05.2018, 23:32
 Prosze , przyjdz Duchu Sw. i pomoz mi . Blagam natchnij mnie nadzieja . Blagam o pomoc , Ty wierz ze juz nie daje rady. Blagam uslysz mnie. Duchu Sw. uzdrow mnie . Blagam Duchu Sw. o szczesliwy tydzien. Ty wierz o co Cie prosze i blagam, pomoz. Wierze ze mnie nie opuscisz.
 babcia ania: 19.05.2018, 22:07
 Duchu Święty, powierzam Ci pod opiekę moje wnuczki, a w obecnej chwili szczególnie Maję. Pomóż temu dziecku pokonać chorobę i jej ułomności. Podaj jej rękę aby mogła samodzielnie wystartować w życie. Jutro jej pierwsza Komunia św. ........ Duchu Święty przyjdź.......
 babcia ania: 19.05.2018, 22:06
 Duchu Święty, powierzam Ci pod opiekę moje wnuczki, a w obecnej chwili szczególnie Maję. Pomóż temu dziecku pokonać chorobę i jej ułomności. Podaj jej rękę aby mogła samodzielnie wystartować w życie. Jutro jej pierwsza Komunia św. ........ Duchu Święty przyjdź.......
 Katarzyna : 19.05.2018, 20:30
 Duchu Święty przyjdź napełnij moje serce miloscia ulecz moje życie obdarz mnie swoimi wielorakimi Laskami Duchu Święty przyjdź
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej