Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Ducha Świętego

Trzy modlitwy do Ducha Świętego

Modlitwa o Ducha Świętego

Przyjdź Duchu Święty zintegruj wszystkie elementy mego istnienia, pomóż mi, bym kochał siebie samego i doceniał moją godność ludzką i chrześcijańską.
Przyjdź Duchu Święty zniszcz mój egoizm ogniem Twego światła.
Przyjdź Duchu Święty i spraw bym umarł dla człowieka starego który mnie pociąga do grzechu.
Przyjdź Duchu Święty i odnów mnie, abym był nowym stworzeniem.
Przyjdź Duchu Święty i rozpal we mnie ogień Twojej miłości, abym kochał wszystkich ludzi, szczególnie biednych i najbardziej potrzebujących.
Przyjdź Duchu Święty uczyń mnie pokornym, bym wszelką chwałę oddawał Bogu.
Przyjdź Duchu Święty doprowadź mnie do całej prawdy, odrzucając wszelki fałsz i podstęp.
Przyjdź Duchu Święty oświeć mnie, aby odkryć kłamstwo szczególnie kiedy szatan przebiera się za anioła światłości.
Przyjdź Duchu Święty otwieram się całkowicie na twoje natchnienia i poruszenia. Uczyń ze mną, co zechcesz, poddaję moje plany Twoim, chcę tylko, by moje życie było takie, jakim Ty chcesz je widzieć.
Przyjdź Duchu Święty i daj mi miłość i zrozumienie Słowa Bożego. Otwórz moje uszy, abym go słuchał i siłę woli, abym za nim szedł i był mu posłuszny.
Przyjdź Duchu Chrystusa zmartwychwstałego i spraw, bym tworzył Ciało Chrystusa.
Przyjdź Duchu Chrystusa uwielbionego i stwórz w nas jedność: zniszcz bariery nienawiści i podziału, które zbudowaliśmy przez nasz egoizm.
Przyjdź Duchu komunii Ojca i Syna i zgromadź Lud Boży w jedno serce, jedną duszę, jedną wiarę w jednym Ojcu.
Przyjdź Duchu zdrowia i uzdrów nasze zranione relacje.
Przyjdź Duchu prawdy spraw, byśmy zawsze układali nasze relacje w prawdzie, sprawiedliwości i pokoju.
Przyjdź Duchu jedności i zgromadź wszystkie odłamy chrześcijańskie w jedną trzodę, pod jednym Pasterzem.
Przyjdź Duchu Stworzycielu i odnów oblicze ziemi: uczyń niebo nowe i ziemię nową, bo tego oczekujemy i potrzebujemy.
Przyjdź Duchu Odnowicielu i zaprowadź sprawiedliwość na tym świecie.
Przyjdź Duchu nadziei spraw byśmy wierzyli, że dobro zawsze zwycięży zło, abyśmy rozsiewali ziarna dobra.
Przyjdź Boża Mocy, abyśmy byli świadkami, że życie Ewangelią jest możliwe w strukturach ekonomicznych, politycznych i społecznych.
Przyjdź Duchu, który wiejesz, kędy chcesz, i daj nam wyobraźnię, potrzebną do scementowania cywilizacji miłości i stworzenia sprawiedliwych struktur, które byłyby znakiem królestwa ostatecznego, przez nas oczekiwanego. Uzdrów mnie w taki sposób abym całą wieczność chwalił Cię i błogosławił z radością całkowitego zdrowia w pełni życia wiecznego.

Modlitwa do Ducha Świętego

Przyjdź, Duchu Święty, i ożywiaj moją modlitwę.
Przyjdź, Duchu Święty, i wzmocnij moją miłość.
Przemień moje zmęczenie w święte odprężenie.
Przemień mój niepokój w kojącą ciszę.
Przemień moje zatroskanie w spokojną ufność.
Przemień mój lęk w nieugiętą wiarę. Przemień moją gorycz w słodycz Twojej łaski.
Przemień mrok mego serca w Twoje światło.
Przemień moją obojętność w serdeczną życzliwość.
Przemień moją noc ciemności w Twoje światło.
Przemień chłód mej duszy w Twoją ciepłą wiosnę.
Wyprostuj moje krzywe drogi, wypełnij moją pustkę.
Oczyść mnie z pychy i pogłębiaj moją pokorę.
Rozpal we mnie miłość, zgaś nadmierną zmysłowość.
Spraw, abym kochał Ciebie, tak jak Ty mnie kochasz.
Spraw, abym mógł poznać Ciebie, jak to obiecałeś.
I abym był szczęśliwy według słów Jezusa:
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą. Amen.

Modlitwa Jana XXIII do Ducha Świętego

Duchu Święty, Pocieszycielu, racz udoskonalić w nas dzieło rozpoczęte przez Jezusa; spraw aby modlitwa, którą zanosimy w imieniu całego świata była mocna i stała; przyspiesz nam czas głębokiego życia wewnętrznego; rozpal w nas zapał apostolski, który by dosięgał wszystkich ludzi i wszystkie narody, gdyż wszystkie są odkupione krwią Chrystusa i wszystkie stanowią Jego dziedzictwo Skrusz w nas wrodzoną pychę i podnieś na wyżyny świętej pokory, prawdziwej bojaźni Bożej i wielkodusznej odwagi. Niech żadne więzy ziemskie nie przeszkadzają nam w wypełnianiu naszego powołania: niech dla korzyści, przez niedbalstwo nasze, nie będą deptane prawa sprawiedliwości; niech żadne obliczenia nie sprowadzą szerokiego zasięgu miłości do ciasnych, małych egoizmów. Niech wszystko w nas będzie wielkie: poszukiwanie i umiłowanie prawdy, gotowość, do ofiary, choćby na krzyż i śmierć, niech wszystko wreszcie będzie zgodne z ostatnią modlitwą Syna do Ojca i z tym zdrojem Twojej, o Duchu Święty, miłości, która z woli Ojca i Syna spłynęła na Kościół i jego instytucje, na poszczególne dusze i narody. Amen.

Modlitwa do Ducha Świętego

   

Wasze komentarze:
 Ewelina: 19.04.2020, 23:22
 Proszę o Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy proszę pomóż
 Gabriela: 18.04.2020, 13:53
 Duch Święty daj umiejętność bratu albo osobie która będzie wykonywała usługę do naprawy opryskiwacze. Tylko fachowców nie poradzili sobie. Poświęć umysł co ma być zrobione 🌹🌹🌹
 Beata : 02.04.2020, 19:05
 Przyjdz Duchu Sw napelnij mnie madroscia jak postepowac że swoimi dziecmi
 Barbara: 24.03.2020, 08:43
 Duchu św spraw by planowany zabieg i operacja męża się odbyła,by epidemia koronowirusa ustąpiła.Duchu św spraw by relacje z Synowymi się zmieniły ,by ten trudny czas sprawił by staly się pokorne i skore do zgody,by wróciły do Boga.Duchu św czuwaj nad naszymi wnukami by rozwijali się na chwałę Boga.Duchu św wskazuj nam właściwą drogę w życiu.Uzdrów relacje w rodzinie.
 l: 22.03.2020, 17:55
 przyjdz duch uswiety ,oswiecaj narody w czasach choroby wirusa ,aby prosily boga blagaly o wstrzymanie epidemi swiatowej blagajmy .
 Barbara : 12.03.2020, 08:22
 Duchu św oświeć Alę aby nie upokarzała mnie i męża,by nie pogardzała nami.Wlej w nią łaskę wiary by zaczęła wierzyć w Boga a wtedy może zmieni swe zachowanie i nie będzie pogardzać ludźmi wierzącymi.Duchu św Ty wiesz jak to wygląda więc opamiętaj ją.Duchu św wypristuj relacje z Beatą by otworzyła się na innych a nie dopatrywała się wokół tylko wrogów.Duchu św pomóż mnie też być lepszą.
 Barbara : 07.03.2020, 05:44
 Duchu św błagamześlij łaski na nadzą rodzinę,uzdrów ją od nienawiści.Duchu św ześlij łaski na mnie i męża abyśmy przetwali trudny czas oczekiwania na operację u męża.Duchu św przyjdź.
 Barbara : 06.03.2020, 08:30
 Duchu św oświeć dzisiaj rozum lekarza który będzie badał męża by wydał poprawną decyzję.Duchu św proszę spraw by stał się cud i operacja męża nie była konieczna.Dopomóż mężowi przy teście wysilkowym.Duchu św spraw by synowie i synowe opamiętały się i nie robiły zamętu w rodzinie co dodatkowo stresuje męża i obciąża jego stan zdrowia.Duchu św wysluchaj mnie .Jeżeli cokolwiek źle czynię naprowadź mnie na właściwą drogę.
 Barbara : 03.03.2020, 07:22
 Duchu św proszę przyjdź i pomóż mnie i mężowi .Otocz opieką męża codziennie w pracy a w piątek podczas badania .Duchu św oświeć rozum lekarza by poprawnie pokierował leczeniem męża i wydał właściwą diagnozę.Duchu św prowadź dobrą drogą.


 Barbara : 01.03.2020, 18:28
 Duchu św proszę Cię o Twoje dary.Otocz opieką moich najbliższych,uzdrów relacje w rodzinie,oświeć tych którzy zburzyli miłość i szacunek w rodzinie.Duchu św proszę bądź przy moim Mężu,oświeć jego rozum aby się nie zamartwiał i prowadź jego myślenie wg słów niech będzie wola twoja Panie.Daj mi siły przezwyciężać wszystko co złe i dopomóż mi być wsparciem dla Męża podczas badań.
 Marta: 01.03.2020, 11:03
 Przyjd duch swiety oswiec moj rozum żebym była dobrym człowiekiem
 Barbara: 25.02.2020, 08:24
 Duchu św oświeć Alę,Beatę i Ewelinę ,daj im nawrócenie w czynieniu i upokarzaniu innych.Spraw by szanowały mnie i męża .Duchu św wskaż drogę do uzdrowienia rela cji w rodzinie.Oświeć także Andrzeja by wycofał słowa które mnie zraniły i przeprosił,bo ja mu przebaczyłam.Duchu św proszę o dobre wyniki badań dla męża które dziś robił,o cud uzdrowienia dla niego.
 mamai tata : 22.02.2020, 00:56
 duchu swiety przyjdz oswiedz im rozumy prosze ..
 Barbara: 19.02.2020, 08:34
 Duchu św prowadź nas do zgody i przebaczenia sobie wszelkich niedomówień.Duchu św skrusz serca moich synów i synowych by nas szanowali,oświeć ich że nas krzywdzą.Duchu św oświeć umysł lekarza by dobrze prowadził obserwację wady serca u męża.Spraw by stał suę cud i operacja nie była konieczna.Duchu św wskaż mi złe poczynania w życiu ,żeby naprostować ścieżki swego życia.
 Barbara: 17.02.2020, 06:56
 Duchu św oświeć mnie co czynić i daj mi siły i wskazówki do rozmowy z Grzegorzem.Boję się rozmowy z nim bo jest nie miły ,docina,wyśmiewa że płaczę ,a nie rozumie że to płacz matki bo cierpi przez jego zachowanie i jego żony.Duchu św obiecuję sobie rozmowę więc błagam daj mi siły i bądź przy mnie.
 Szczepan: 30.01.2020, 14:10
 Przyjdz Duchu Swiety blagam przyjdz, przyjdz!!!
 Danuta: 29.01.2020, 06:00
 DUCHU ŚWIĘTY proszę cię przyjdź do nas z pomocą dziękujemy
 Zofia : 25.01.2020, 02:58
 Przyjdź Duchu Święty do mnie i naszej rodziny. Potrzebujemy Ciebie. Dziękuję!
 Pola: 22.01.2020, 20:36
 DUCHU Święty proszę kieruj moim życiem i mojego syna
 Joanna: 22.01.2020, 14:29
 Duchu Swiety,prosze wlej w serce mojegot Partnera milosc do mnie,prosze umocnij ja swoja sila i spraw zebysmy oboje wychwali Boga w sobie. Dziekuje.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej