Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o Ducha Świętego


Przyjdź Duchu Święty zintegruj wszystkie elementy mego istnienia, pomóż mi, bym kochał siebie samego i doceniał moją godność ludzką i chrześcijańską.
Przyjdź Duchu Święty zniszcz mój egoizm ogniem Twego światła.
Przyjdź Duchu Święty i spraw bym umarł dla człowieka starego który mnie pociąga do grzechu.
Przyjdź Duchu Święty i odnów mnie, abym był nowym stworzeniem.
Przyjdź Duchu Święty i rozpal we mnie ogień Twojej miłości, abym kochał wszystkich ludzi, szczególnie biednych i najbardziej potrzebujących.
Przyjdź Duchu Święty uczyń mnie pokornym, bym wszelką chwałę oddawał Bogu.
Przyjdź Duchu Święty doprowadź mnie do całej prawdy, odrzucając wszelki fałsz i podstęp.
Przyjdź Duchu Święty oświeć mnie, aby odkryć kłamstwo szczególnie kiedy szatan przebiera się za anioła światłości.
Przyjdź Duchu Święty otwieram się całkowicie na twoje natchnienia i poruszenia. Uczyń ze mną, co zechcesz, poddaję moje plany Twoim, chcę tylko, by moje życie było takie, jakim Ty chcesz je widzieć.
Przyjdź Duchu Święty i daj mi miłość i zrozumienie Słowa Bożego. Otwórz moje uszy, abym go słuchał i siłę woli, abym za nim szedł i był mu posłuszny.
Przyjdź Duchu Chrystusa zmartwychwstałego i spraw, bym tworzył Ciało Chrystusa.
Przyjdź Duchu Chrystusa uwielbionego i stwórz w nas jedność: zniszcz bariery nienawiści i podziału, które zbudowaliśmy przez nasz egoizm.
Przyjdź Duchu komunii Ojca i Syna i zgromadź Lud Boży w jedno serce, jedną duszę, jedną wiarę w jednym Ojcu.
Przyjdź Duchu zdrowia i uzdrów nasze zranione relacje.
Przyjdź Duchu prawdy spraw, byśmy zawsze układali nasze relacje w prawdzie, sprawiedliwości i pokoju.
Przyjdź Duchu jedności i zgromadź wszystkie odłamy chrześcijańskie w jedną trzodę, pod jednym Pasterzem.
Przyjdź Duchu Stworzycielu i odnów oblicze ziemi: uczyń niebo nowe i ziemię nową, bo tego oczekujemy i potrzebujemy.
Przyjdź Duchu Odnowicielu i zaprowadź sprawiedliwość na tym świecie.
Przyjdź Duchu nadziei spraw byśmy wierzyli, że dobro zawsze zwycięży zło, abyśmy rozsiewali ziarna dobra.
Przyjdź Boża Mocy, abyśmy byli świadkami, że życie Ewangelią jest możliwe w strukturach ekonomicznych, politycznych i społecznych.
Przyjdź Duchu, który wiejesz, kędy chcesz, i daj nam wyobraźnię, potrzebną do scementowania cywilizacji miłości i stworzenia sprawiedliwych struktur, które byłyby znakiem królestwa ostatecznego, przez nas oczekiwanego. Uzdrów mnie w taki sposób abym całą wieczność chwalił Cię i błogosławił z radością całkowitego zdrowia w pełni życia wiecznego


Modlitwa o Ducha Świętego

   

Wasze komentarze:
 Barbara: 11.09.2019, 06:28
 Duchu św przyjdź i wskaż jak mam postępować i rozmawiać z Synami i Synowymi, by uzdrowić relacje.Duchu św wlej łaski w serca Ali,Beaty i Eweliny by stały się pokorne, wyrozumiałe ,by umiały przebaczać i szanować innych.Duchu $w miej w swej opiece moje Wnuki i Wnuczkę,prowadź ich przez życie.Duchu św dopomóż Arkowi załatwić sprawę w banku a Ewelinę oświeć by nie utrudniała .
 Agata: 30.08.2019, 08:17
 Duchu Święty proszę o Twoje Dary i dalszą opiekę na każdy dzień.
 Do Renata 09.08: 12.08.2019, 19:00
 Współczuję ci nawet nie wiesz jak bardzo cie rozumiem,mam podobnie.......Nikt.
 Arleta: 11.08.2019, 20:49
 DUCHU ŚWIĘTY PROSZĘ CIĘ o pomoc dla Mojej koleżanki, o uzdrowienie Jej z uzależnienia od alkoholu oraz o siłę i wytrwałość dla Jej rodziny.PROSZĘ CIĘ napelnij również Mnie i Moich bliskich Swoimi Darami.Bądź ZAWSZE przy Mnie.DZIĘKUJĘ za WSZYSTKO.
 Arleta: 11.08.2019, 20:47
 DUCHU ŚWIĘTY PROSZĘ CIĘ o pomoc dla Mojej koleżanki, o uzdrowienie Jej z uzależnienia od alkoholu oraz o siłę i wytrwałość dla Jej rodziny.PROSZĘ CIĘ napelnij również Mnie i Moich bliskich Swoimi Darami.Bądź ZAWSZE przy Mnie.DZIĘKUJĘ za WSZYSTKO.
 Renata: 09.08.2019, 19:08
 Duchu Święty, proszę Cię, o ludzi, którzy potrafią okazać zrozumienie i szacunek. Duchu Święty proszę Cię wysłuchaj, wiatr w oczy mi wieje, nie mam szczęścia w życiu. Uwolni mnie od ludzi, którzy źle mi życzą. Uwolnij mnie od ludzi, którzy mnie nie znają, a pomawiają i wrabiają. Oczyść moją duszę z bólu i cierpienia. Oczyść moje serce z zadanych ran ciętych i kutych. Nie mam powodzenia w życiu, uszedło ze mnie życie. Za to mam zacisk, nie radzę sobie z silną krytyką od lat. Nie jestem odporną osobą na krytykę. Jestem życiową ofiarą, którą traktuje się jak śmiecia wyrzuconego do kosza przez system. . Brak akceptacji ze strony innych osób, odczuwam to od lat. Brak poczucia bezpieczeństwa, brak miłości, straciłam wiarę w sens życia. Brak pomocy od strony zewnętrznej. Nie wiem, jak mam sobie pomóż, nie wiem jak mam postawić krok do przodu, stoję w ciągłym miejscu. Boję się wszystkiego, a mianowicie pracodawców, bo w życiu nie raz odebrali mi życie, zdrowie,siły, czas, grozili, chodź oni byli winni a ja byłam tą ofiarą. Boję się poznania faceta, spojrzenia mu w oczy, bo na swojej skórze czuję to, jak ktoś na mnie krzywo patrzy. Nie umiem rozmawiać, nawet nie mam możliwości. Jestem nie udolną kobietą, brzydką, okropną, nie mam w sobie tego czegoś co inne kobiety mają. Przez internet nie da się nikogo poznać, bo ludzie podszywają się pod inne osoby. I tak mijają dni, miesiące, lata. Próbowałam szukać rozwiązań, w naukach, w różnych dziedzinach, chciałam znać prawdę, a poznałam tak na prawdę pustkę. Na Ziemi nie zaznałam ani poczucia bezpieczeństwa, ani poczucia akceptacji.Skoro jestem taką złą kobietą, taką ofiarą, taką brzydką, wyśmiewaną, dyskryminowaną, to po co tak na prawdę mam żyć. Proszę zabier mnie z tej Ziemi, ja już dużej tego prześladowania, upokorzenia, wyśmiewania nie mogę znieść.
 Basia: 18.07.2019, 05:17
 Duchu Sw.proszę aby rodzina mojej corki nie odeszla od wiary i Kościoła aby moje wnuki wybraly madra droge zyciows ozhode i milosc w rodzinie o silna wiare,o uwolnienie z nałogów w rodzinie.
 M.: 18.07.2019, 04:29
 Duchu Święty pomóż nam w trudnej rozmowie.
 Ewa : 11.07.2019, 17:48
 Duchu święty, proszę Cię z całego serca abym doczekała operacji oka. Ty wiesz że przeszłam ciężką chorobę która znacznie opóźniła przeprowadzenie operacji, ale wierzę z całego serca że wszystko się uda. Ufam že mi pomożesz. Kocham Cię bardzo.
 Agata: 29.06.2019, 20:47
 Duchu Sw prosze o zdrowie dla mnie mojego meza opieke nad moja rodzina.Powierzam Ci wszystkie moje klopoty smutki troski radosci.Blagam o Twoje Dary.Dziekuje ze jestes przy mnie.
 Beata: 29.06.2019, 11:00
 Duchu ŚWIĘTY PROSZĘ O TROSZKĘ SZCZĘŚCIA W ŻYCIU
 maria: 27.06.2019, 07:14
 Duchu święty pomóż mojej corce w tej trudnej rozmowie.Proszę Cię gorąco
 Ania : 25.06.2019, 20:48
 Duchu św zajmnij się moimi sprawami proszę Cię o przemianę i nawrócenie mojego męża uwolnienie go od złych ludzi którzy próbują nam zniszczyć małżeństwo.
 Maria: 15.06.2019, 11:30
 Duchu Sw.Boze obdarz moje dzieci laska wiary i daj im poznac Boga.Zeslij na nich swoje dary i prowadz ich aby nie zbladzili na drogach zycia.
 M.: 09.06.2019, 20:40
 Duchu święty -napełnij serce mojej córki miłością-spraw aby pokochał ja dobry człowiek-
 Beti: 09.06.2019, 09:25
 Duchu Święty Ty czuwałeś nade mną przez całe moje życie kilka razy bym je straciła ale Ty byłeś przy mnie i nie pozwoliłeś by coś złego mnie spotkało bądź nadal przy mnie i czuwaj by nie spotkało mnie nic złego Pomóż spełnić moje marzenia Amen
 Beata: 09.06.2019, 08:45
 Proszę by spełniły się moje marzenia by stać mnie było na mieszkanie dla córki Bym ja i moi najbliżsi żyli w zdrowiu
 Mama: 09.06.2019, 05:07
 Duchu Święty proszę pomóż zdać egzamin mojemu Piotrusiowi . Wstatwcie się za nim Wszysycy Święci u Boga Najwyższego
 Danka: 08.06.2019, 19:33
 Przyjdz Duchu Swięty...
 czcicielka : 06.05.2019, 19:43
 o stwozycielu duchu przyjdz i pozostan na zawsze prosze ...
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]


Autor

Tresć
Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej