Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Krótka nowenna do św. Rity

Któtka, bo zaledwie trzydnioiwa nowenna do św. Rity patronki spraw spraw trudnych i beznadziejnych.

Modlitwy na kolejne dni krótkiej nowenny do św. Rity

Dzień I

O wieka głosicielko chwały Chrystusa, Święta Rito, jednoczę się z Tobą, aby dziękować Bogu i wychwalać Go przez całą wieczność za mnóstwo otrzymanych łask, którymi zostałaś ubogacona. Ty kochałaś Jezusa Ukrzyżowanego, a On dał dowód swojej miłości ku Tobie, obdarzając Cię cierniem. Jezus Chrystus ustanowił Cię opiekunką potężną dla wypraszania łask, nawet w sprawach beznadziejnych, przeto nazwana zostałaś Święta od spraw niemożliwych. Proszę Cię przez tę miłość, którą serce Twoje kochało Chrystusa, abyś mi wyprosiła u Boga tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Wystarczy, abyś powiedziała jedno słowo za mną do miłosiernego Zbawiciela, a wszystko otrzymam. Najłaskawszy Jezus nie potrafi Ci niczego odmówić, o co prosisz, bo Tyś żadnej ofiary nie odmówiłaś, o którą Cię prosił. Widzisz, jak wielka jest moja potrzeba, jak pilna ta łaska, o którą proszę. Jestem pewna, że za Twoją przyczyną otrzymam od Jezusa to, o co proszę.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień II

Ukochana Święta Rito, wysławiam Cię i błogosławię nie tylko za Twoją moc cudotwórczą, do której uciekaja się nieszczęsliwi, ile raczej za heroizm Twoich cnót. Błogosławię Cię, wzorze dusz niewinnych, serc czystych, prostych i dziecięcych, tak miłych Chrystusowi. Błogosławię Cię o wzorze małżonek i matek chrześcijańskich, o męczennico cierpliwości i żarliwości o zbawienie wieczne dla dusz Twojego męża i synów. Błogosławię Cię, o seraficko Oblubienico Chrystusa, której życie było zawsze ukryte z Chrystusem w Bogu. O umiłowana Córo św. Augustyna, w Tobie składam moją nieograniczoną ufność, bowiem jeśli Pan Bóg dał Cię za wzór dla wszystkich stanów, wszystkich stanów jesteś potężna opiekunką. A jak w jakimkolwiek stanie będąc, na Ciebie muszę patrzeć, aby Cię naśladować, podobnie w Tobie muszę złożyć całą moją ufność, że wyprosisz mi u Boga każdą łaskę, która dla mojego stanu jest potrzebna.

3 razy: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień III

O ukryta męczennico pełnienia domowego i klasztornego obowiązku, Święta Rito, jakieś doskonałe było Twoje poddanie się Woli Bożej, a jednak jak gorzkie były Twoje łzy, jak głęboki ból zadany śmiercią męża i ukochanych synów i Ty, która znasz srogość bólu, możesz mi współczuć i osuszyć moje łzy. Poddaję się pod rozporządzenia Boga, Ojca kochającego, całuję rękę, która z miłości ku mnie karci mnie. I kiedy z Chrystusem powtarzam: Nie moja, ale Wola Boża niech się stanie, z tym samym Chrystusem muszę powiedzieć: Duch ochoczy, ale ciało słabe: niech odejdzie ode mnie ten kielich. Uznaję, że słusznie spada na mnie kara za grzechy moje. Ale Ty Święta Rito, niewinna, przejednaj Chrystusa, uproś zmiłowanie i przebaczenie. Za Twoją przyczyn a mam nadzieję otrzymania łaski, o którą gorąco błagam.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Inne modlitwy do św. Rity

Krótka nowenna do św. Rity

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Wasze komentarze:
 karolina: 25.12.2020, 21:04
 Św Rito..prosze o zdrowie dla mojego meza i całej rodziny, by sie okazalo ze to nic takiego, ufam Tobie..... Amen..
 Matka: 20.12.2020, 15:29
 Dopomóż mojej córce by na swojej drodze spotkała życzliwych i przyjaznych ludzi i by minęły jej dolegliwości . Miej w opiece moich wnuków.
 Mery: 10.12.2020, 09:19
  Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę natchnij T. moją miłością by zrozumiał że jemu też należy się szczęście i miłość którą mu okazuję, że to szczere i prawdziwe uczucie... wiem że on też nie jest obojętny na to uczucie tylko nie dopuszcza go do siebie...
 Matka: 01.12.2020, 15:04
 Św Rito zmiłuj się nad moja córka daj jej trochę szczęścia i spokoju błagam
 Ja: 30.11.2020, 11:40
 Błagam uczyń cod św Rita
 Bożena: 22.11.2020, 22:06
 Dziękuję za wszystkie łaski, którymi obdarzyłaś mnie i moją rodzinę święta Roto. Proszę o dalszą opiekę.
 Maria: 22.11.2020, 11:06
 Swieta Rito prosze Cie o cud uzdrowienia Jerzego i jego dzieci. W intencji udaremnienia nieludzkiego zla ze strony nieprzyjaciol/kobiety,strat,szkod/.Uchron nas od koronawierusa. Amen.
 Maria: 22.11.2020, 11:02
 Swieta Rito prosze Cie o zdrowie dla syna oraz o pomoc w bezproblemowym zdaniu egzaminu na prawo-jazdy dla niego/o pomoc Boza w odbyciu stazu zawodowego dla syna,o nowe talenty techniczne,o dobra katolicka zone i synowa,o zaradzenie wszelkiemu zlu/. Dziekuje bardzo.
 Agnieszka ♋: 22.11.2020, 01:21
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz mojej córce w nauce. Ratuj również w trudnej i kłopotliwej sprawie by się pomyślnie i szybko zakończyła. Za twoją przyczyną mam nadzieję otrzymania łaski o którą gorąco błagam.

 Bożena: 21.11.2020, 05:54
 Dziękuję za pomoc mojej rodzinie. Dużo łask spłynęło na nas dzięki Twemu wstawiennictwu u Pana Naszego. Proszę o dalszą opiekę.
 Agnieszka ♋: 19.11.2020, 23:34
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz mojej córce w nauce. Ratuj również w tródnej i kłopotliwej sprawie by się pomyślnie i szybko zakończyła. Za twoją przyczyną mam nadzieję otrzymania łaski o którą gorąco błagam.
 W imieniu córki : 19.11.2020, 23:01
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz ratuj w potrzebie. Pomóż mojej córce w nauce by otrzymała wyższe oceny koncowe a nie tylko pochwały całoroczne ona jes pilna i na nie zasłużyła Św Rito, nadziejo zrozpaczonych błagam o pomoc i łaskę. Dodaj sił w pokonywaniu życiowych trudności.
 mama: 15.11.2020, 22:09
 Sw rito dziekuje ci za opieke nodoimi dziecmi iochronilas goiczuwaj nad nimi ibadz znami i czuwaj nad nami ipomuz nam wszystkie sprawy dobrze zalatwic bardzo cie prosze
 małgorzata: 29.10.2020, 08:43
 Św.Rito błagam wesprzyj mnie na drodze powrotu do Boga, tak bardzo się boję....
 Monika: 25.10.2020, 01:26
 Ukochana św rito..ratuj,ty jesteś ostatnią deską ratunku. Tylko ty możesz pomóc. Nie opuszczaj mnie, wystaw się za mną do naszego miłosiernego Boga Ojca. Wysłuchaj mają prośbę. Zlituj się, jestem grzeczna, jestem winna, jestem niegodna..pomóż
 M.: 17.10.2020, 23:23
 Święta Rito proszę ...Ty wiesz wszystko 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 I...: 16.10.2020, 07:00
 Święta Rito błagam pomóż w wiadomych sprawach ,ufam Tobie
 Monika : 15.10.2020, 22:52
 Kochana Święta Rito, Ty wiesz o Cię gorąco proszę🌹🌹 Dopomóż mi we wszystkich mych potrzeach. Dziękuję Ci za otrzymane łaski 🙏
 Monika : 14.10.2020, 22:17
 Droga Św. Rito, ma Patronko z Sakramentu Bierzmowania proszę Cię najmocniej i najusilniej wspieraj moja mamę w abstynencji, niech nie sięga po alkohol i niech będzie silna, niechvtrwa w abstynencji bo to jedyne dobro dla niej. Błagam i to. Proszę również o zdrowie dla cej mej rodziny i dla mnie. O dobre relacje w pracy. O zgodne i miłość z mężem. O wzajem szacunek i zrozumienie. Dziękuję za łaskę zdrowia, A dobre wyniki badań, i które się tak martwiłam. Dopomagaj nieustannie Święta Rito!
 Mery: 09.10.2020, 12:17
  Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę natchnij T. moją miłością by zrozumiał że jemu też należy się szczęście i miłość którą mu okazuję, że to szczere i prawdziwe uczucie... wiem że on też nie jest obojętny na to uczucie tylko nie dopuszcza go do siebie...
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej