Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Krótka nowenna do św. Rity

Któtka, bo zaledwie trzydnioiwa nowenna do św. Rity patronki spraw spraw trudnych i beznadziejnych.

Modlitwy na kolejne dni krótkiej nowenny do św. Rity

Dzień I

O wieka głosicielko chwały Chrystusa, Święta Rito, jednoczę się z Tobą, aby dziękować Bogu i wychwalać Go przez całą wieczność za mnóstwo otrzymanych łask, którymi zostałaś ubogacona. Ty kochałaś Jezusa Ukrzyżowanego, a On dał dowód swojej miłości ku Tobie, obdarzając Cię cierniem. Jezus Chrystus ustanowił Cię opiekunką potężną dla wypraszania łask, nawet w sprawach beznadziejnych, przeto nazwana zostałaś Święta od spraw niemożliwych. Proszę Cię przez tę miłość, którą serce Twoje kochało Chrystusa, abyś mi wyprosiła u Boga tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Wystarczy, abyś powiedziała jedno słowo za mną do miłosiernego Zbawiciela, a wszystko otrzymam. Najłaskawszy Jezus nie potrafi Ci niczego odmówić, o co prosisz, bo Tyś żadnej ofiary nie odmówiłaś, o którą Cię prosił. Widzisz, jak wielka jest moja potrzeba, jak pilna ta łaska, o którą proszę. Jestem pewna, że za Twoją przyczyną otrzymam od Jezusa to, o co proszę.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień II

Ukochana Święta Rito, wysławiam Cię i błogosławię nie tylko za Twoją moc cudotwórczą, do której uciekaja się nieszczęsliwi, ile raczej za heroizm Twoich cnót. Błogosławię Cię, wzorze dusz niewinnych, serc czystych, prostych i dziecięcych, tak miłych Chrystusowi. Błogosławię Cię o wzorze małżonek i matek chrześcijańskich, o męczennico cierpliwości i żarliwości o zbawienie wieczne dla dusz Twojego męża i synów. Błogosławię Cię, o seraficko Oblubienico Chrystusa, której życie było zawsze ukryte z Chrystusem w Bogu. O umiłowana Córo św. Augustyna, w Tobie składam moją nieograniczoną ufność, bowiem jeśli Pan Bóg dał Cię za wzór dla wszystkich stanów, wszystkich stanów jesteś potężna opiekunką. A jak w jakimkolwiek stanie będąc, na Ciebie muszę patrzeć, aby Cię naśladować, podobnie w Tobie muszę złożyć całą moją ufność, że wyprosisz mi u Boga każdą łaskę, która dla mojego stanu jest potrzebna.

3 razy: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień III

O ukryta męczennico pełnienia domowego i klasztornego obowiązku, Święta Rito, jakieś doskonałe było Twoje poddanie się Woli Bożej, a jednak jak gorzkie były Twoje łzy, jak głęboki ból zadany śmiercią męża i ukochanych synów i Ty, która znasz srogość bólu, możesz mi współczuć i osuszyć moje łzy. Poddaję się pod rozporządzenia Boga, Ojca kochającego, całuję rękę, która z miłości ku mnie karci mnie. I kiedy z Chrystusem powtarzam: Nie moja, ale Wola Boża niech się stanie, z tym samym Chrystusem muszę powiedzieć: Duch ochoczy, ale ciało słabe: niech odejdzie ode mnie ten kielich. Uznaję, że słusznie spada na mnie kara za grzechy moje. Ale Ty Święta Rito, niewinna, przejednaj Chrystusa, uproś zmiłowanie i przebaczenie. Za Twoją przyczyn a mam nadzieję otrzymania łaski, o którą gorąco błagam.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Inne modlitwy do św. Rity

Krótka nowenna do św. Rity

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Wasze komentarze:
 Kasia : 05.10.2020, 01:55
 Proszę Cię św. Rito pomóż mojemu dziecko w wiadomej dla Ciebie prośbie. Amen.
 Mama: 04.10.2020, 16:33
 Święta Rito błagam o pomoc wybłagaj dla mnie negatywny wynik testu, abym mogła uczestniczyć w weselu syna i moja Mama także.. 🙏
 Joanna : 02.10.2020, 13:31
 Św Rito pomóż nam i mojej córce przetrwać trudności bolesne ktorych doznaje daj jej siły rozumu by pokonala i zniosła wszystko dopomóż nam broń nas od złego i złych ludzi czuwaj nad nami daj nam zdrowie 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💗💗💗💗💗
 Iba: 22.09.2020, 18:57
 Proszę przez Twoje wstawiennictwo o miłość i dobrego męża dla mojej córki
 I...: 16.09.2020, 15:04
 Święta Rito ,dziekuje Ci za wszystko ,miej w opiece moje dzieci ,żeby im dobrze układało .blagam pomoz
 Mery: 09.09.2020, 13:53
 Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę natchnij T. moją miłością by zrozumiał że jemu też należy się szczęście i miłość którą mu okazuję, że to szczere i prawdziwe uczucie... wiem że on też nie jest obojętny na to uczucie tylko nie dopuszcza go do siebie...
 Mery: 07.09.2020, 09:12
  Święta Rito dziękuję za łaski którymi mnie obdarzyłaś. Proszę daj mi ukojenie i spokój bym poradziła sobie w tej trudnej sytuacji. Proszę natchnij T. moją miłością by zrozumiał że jemu też należy się szczęście i miłość którą mu okazuję, że to szczere i prawdziwe uczucie... wiem że on też nie jest obojętny na to uczucie tylko nie dopuszcza go do siebie...
 LIDIA: 05.09.2020, 12:22
 SW RITO daj siły do zmagania się z nalogiem alkoholowym męża Jana. N ie daj mi zwątpić w twoja moc, niech te moje różańce w jego intencji pomogą, ulżą mojej zbolałej duszy. Nie pozwól stracic nadziei ze czeka mnie jeszcze trzezwe jutro.......... Wszystko w Bożych rękach.
 DoRity: 31.08.2020, 09:06
 Swieta Rito, wstaw sie prosze w mojej intencji.

 Monia : 30.08.2020, 06:12
 Święta Rito dziękuję Ci za wszystko. I błagam znowu Cię błagam o ujemny wynik testu dla moich synów. Pozwól nam całkowicie wyzwolić się z tej choroby. Proszę miej nas w swej opiece. I jeszcze proszę o zdrowie Malgosi którą znam z telewizji.
 Monia : 29.08.2020, 04:22
 Święta Rito wlej w moje serce nadzieję na wyjście z tej choroby. Proszę w swoim imieniu i tej małej Gosi którą znam z telewizji. Wybłagaj dla nas zdrowie i ujemne wyniki testu. Pokornie Cię o to proszę. Miej nas w swej opiece. Trzymaj mnie dziś za rękę bo bardzo tego potrzebuję.
 Monia : 28.08.2020, 06:37
 Święta Rito dziękuję Ci za wszystko i znowu Cię proszę wybłagaj mi ujemny wynik ponownego badania. Uwolnij mnie od tej choroby. Opiekuj się mną i całą rodziną. Bądź przy mnie Święta Rito.
 W: 27.08.2020, 18:55
 Sw. Rito patronko spraw beznadziejnych.. Przychodzę do Ciebie dzisiaj znowu, ponieważ tak bardzo Cię proszę wysłuchaj mojej prośby aby on się do mnie odezwał i naprawił nasza relacje, żebymy byli razem i stali się małżeństwem. Proszę Cię wysłuchaj i spełnij moja prośbę. ❤️ Tak wielka czuje pustke i smutek proszę Cię nie doświadczaj już cierpień w moim życiu błagam Cię daj szanse nam to naprawić wszystko.
 Monia : 27.08.2020, 00:38
 Kocham Święta Rito wybłagaj mi proszę ujemne wyniki badań. Pomóż wyzdrowieć z tej choroby która trzyma mnie z dala od wszystkich. Miej mnie w swej opiece.
 Monia : 26.08.2020, 02:04
 Święta Rito zabierz ode mnie ten ból. Wybłagaj zdrowie. Proszę Cię Święta Rito. Błagam Cię Święta Rito.
 M.: 23.08.2020, 23:19
 Święta Rito proszę, Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 W imieniu córki : 21.08.2020, 05:54
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz ratuj w potrzebie. Pomóż mojej córce w nauce by otrzymała wyższe oceny koncowe a nie tylko pochwały całoroczne ona jes pilna i na nie zasłużyła Św Rito, nadziejo zrozpaczonych błagam o pomoc i łaskę. Dodaj sił w pokonywaniu życiowych trudności.
 W: 20.08.2020, 21:17
 Kochana Św. Rito Ty wiesz o co Cię tak bardzo proszę... Jest mi tak przykro czuje taka pustke proszę Cię aby on się do mnie odezwał jak najszybciej bo tak bardzo tego potrzebuje. Aby chciał naprawić nasza relacje, żeby mnie tak nie olewał czuje się tak bardzo źle nie zostawiaj mnie z tym tak.. Wysłuchaj mojej prośby i pozwól nam być razem.
 W: 19.08.2020, 21:21
 Kochana Św. Rito nie czuję już nawet złości czuje wielki smutek, Wielka pustke. Tak bardzo Cię proszę aby ta osoba się do mnie odezwała i mnie przeprosiła chciała naprawić swój błąd tak bardzo Cię o to błagam. Proszę Cię Sw. Rito tak bardzo o to, żebyśmy byli razem w związku. Aby on mnie pokochał. Tak bardzo mi na nim zależy. Mimo, że mnie zranił.
 W: 19.08.2020, 21:21
 Kochana Św. Rito nie czuję już nawet złości czuje wielki smutek, Wielka pustke. Tak bardzo Cię proszę aby ta osoba się do mnie odezwała i mnie przeprosiła chciała naprawić swój błąd tak bardzo Cię o to błagam. Proszę Cię Sw. Rito tak bardzo o to, żebyśmy byli razem w związku. Aby on mnie pokochał. Tak bardzo mi na nim zależy.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej