Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Krótka nowenna do św. Rity

Któtka, bo zaledwie trzydnioiwa nowenna do św. Rity patronki spraw spraw trudnych i beznadziejnych.

Modlitwy na kolejne dni krótkiej nowenny do św. Rity

Dzień I

O wieka głosicielko chwały Chrystusa, Święta Rito, jednoczę się z Tobą, aby dziękować Bogu i wychwalać Go przez całą wieczność za mnóstwo otrzymanych łask, którymi zostałaś ubogacona. Ty kochałaś Jezusa Ukrzyżowanego, a On dał dowód swojej miłości ku Tobie, obdarzając Cię cierniem. Jezus Chrystus ustanowił Cię opiekunką potężną dla wypraszania łask, nawet w sprawach beznadziejnych, przeto nazwana zostałaś Święta od spraw niemożliwych. Proszę Cię przez tę miłość, którą serce Twoje kochało Chrystusa, abyś mi wyprosiła u Boga tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Wystarczy, abyś powiedziała jedno słowo za mną do miłosiernego Zbawiciela, a wszystko otrzymam. Najłaskawszy Jezus nie potrafi Ci niczego odmówić, o co prosisz, bo Tyś żadnej ofiary nie odmówiłaś, o którą Cię prosił. Widzisz, jak wielka jest moja potrzeba, jak pilna ta łaska, o którą proszę. Jestem pewna, że za Twoją przyczyną otrzymam od Jezusa to, o co proszę.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień II

Ukochana Święta Rito, wysławiam Cię i błogosławię nie tylko za Twoją moc cudotwórczą, do której uciekaja się nieszczęsliwi, ile raczej za heroizm Twoich cnót. Błogosławię Cię, wzorze dusz niewinnych, serc czystych, prostych i dziecięcych, tak miłych Chrystusowi. Błogosławię Cię o wzorze małżonek i matek chrześcijańskich, o męczennico cierpliwości i żarliwości o zbawienie wieczne dla dusz Twojego męża i synów. Błogosławię Cię, o seraficko Oblubienico Chrystusa, której życie było zawsze ukryte z Chrystusem w Bogu. O umiłowana Córo św. Augustyna, w Tobie składam moją nieograniczoną ufność, bowiem jeśli Pan Bóg dał Cię za wzór dla wszystkich stanów, wszystkich stanów jesteś potężna opiekunką. A jak w jakimkolwiek stanie będąc, na Ciebie muszę patrzeć, aby Cię naśladować, podobnie w Tobie muszę złożyć całą moją ufność, że wyprosisz mi u Boga każdą łaskę, która dla mojego stanu jest potrzebna.

3 razy: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień III

O ukryta męczennico pełnienia domowego i klasztornego obowiązku, Święta Rito, jakieś doskonałe było Twoje poddanie się Woli Bożej, a jednak jak gorzkie były Twoje łzy, jak głęboki ból zadany śmiercią męża i ukochanych synów i Ty, która znasz srogość bólu, możesz mi współczuć i osuszyć moje łzy. Poddaję się pod rozporządzenia Boga, Ojca kochającego, całuję rękę, która z miłości ku mnie karci mnie. I kiedy z Chrystusem powtarzam: Nie moja, ale Wola Boża niech się stanie, z tym samym Chrystusem muszę powiedzieć: Duch ochoczy, ale ciało słabe: niech odejdzie ode mnie ten kielich. Uznaję, że słusznie spada na mnie kara za grzechy moje. Ale Ty Święta Rito, niewinna, przejednaj Chrystusa, uproś zmiłowanie i przebaczenie. Za Twoją przyczyn a mam nadzieję otrzymania łaski, o którą gorąco błagam.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Inne modlitwy do św. Rity

Krótka nowenna do św. Rity

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Wasze komentarze:
 Maria: 15.05.2019, 11:14
 O sw Rita,proszę Cię o Twą pomoc w wiadomej Ci sprawie,prosze o bezinteresowna pomoc zyczliwych ludzi i pomyslnosc .Ty wiesz jak borykam się w sprawach finans.Wierzę i ufam Ci ,jak niejednokrotnie nie odmawiasz Swojej pomocy ,potrzebującymDziękuję Ci sw Rito za dotychczasowe Twoje wstawiennictwo.
 Ola: 12.05.2019, 21:29
 Sw Rito dziekuje za dotychczasowa pomoc i łaski. Błagam Ciebie o pomoc i wstawiennictwo w pomyślnym rozwiązaniu mojego aktualnego problemu w pracy. Zawsze najbliższym i wierzącym w Bogach mówię o Twoich cudach. Oni podobnie jak jak w sytuacjach beznadziejnych zwracają się do Ciebue o pomoc.
 Paweł : 10.05.2019, 21:09
 Święta Rito proszę Cię o uzdrowienie mojej nogi i o siłę w mojej pracy❤🌹🌹🌹
 Ania. M. : 08.05.2019, 21:05
 O Św. Rito proszę wysłuchaj moich próśb i pomóż mi przetrwać ten trudny czas.💓🤗
 Maria: 07.05.2019, 18:42
 Św.Rito pomóż mi wyjść z trudnej sytuacji finansowej. Wstaw się za mną i moją rodziną rodziną u Jezusa. Daj radość życia i nadzieję .
 Maria: 07.05.2019, 18:15
 Św.Rito pomóż mi wyjść z trudnej sytuacji finansowej. Wstaw się za mną i moją rodziną rodziną u Jezusa. Daj radość życia i nadzieję .
 Iwona: 06.05.2019, 02:54
 Św Rito zawierza Tobie me życie ,proszę żeby moja rodzina była scalona,żeby nie doszło do rozwodu,aby mąż wybaczył mi wyzwiska, żebyśmy znaleźliśmy wspólny język,przestali się kłócić,wypominać przeszłość,żeby byliśmy szczęśliwi,moje dzieci zaznały wreszcie szczęścia i i spokoju,aby nie było awantur tylko zapanował szacunek i miłość,proszę pomóż w mych trudach,proszę o siłę żebym nie wyzywała,była cierpliwa,żebym się zmieniła,pomóż mi o św Rito,aby znaleźć z mężem porozumienie.
 marzena: 04.05.2019, 23:00
 św RITO od spraw trudnych beznadziejnych ufam Tobie i zawierzam zdrowie mojego syna Kamila nie opuszczaj Jego i wstaw się u Pana za nim aby wrócił na drogę wiary i wyzdrowiał
 Karol : 04.05.2019, 06:33
 Święta Rito proszę cie pomuż mi dzisiaj skończyłem nowennę i dzisiaj jest ten ważny dla mnie dzień chce spełniać swoje marzenia ale ta przeszkoda mi to utrudnia wyproś Boga aby uleczył mnie ❤

 Karol : 04.05.2019, 06:21
 Święta Rito proszę cie pomuż mi dzisiaj skończyłem nowennę i dzisiaj jest ten ważny dla mnie dzień chce spełniać swoje marzenia ale ta przeszkoda mi to utrudnia wyproś Boga aby uleczył mnie ❤
 Paulina : 03.05.2019, 14:34
 Święta Rito bardzo proszę o zdrowie rodziny, pomoc w odzyskaniu chlopaka i żeby w pracy się układało. Ufam ,że ty mi pomożesz.
 Paulina : 03.05.2019, 14:31
 Święta Rito bardzo proszę o zdrowie rodziny, pomoc w odzyskaniu chlopaka i żeby w pracy się układało. Ufam ,że ty mi pomożesz.
 Zenona: 02.05.2019, 09:38
 św.Rito proszę Cie o zdrowie dla mojego nowo narodzononego wnuczka ,moich synow i dla mnie aby uleczyć moje nogi przed ich utraceniem.Moja oredowniczko Św.Rito polecam się pod Twoją opiekę.
 Nina: 01.05.2019, 18:59
 Święta Rito proszę Cię aby maż wytrzeźwiał do Św Komunii córki I poszedł z nami na tą tak ważną uroczystość.
 Nina: 01.05.2019, 18:57
 Święta Rito proszę Cię aby maż wytrzeźwiał do Św Komunii córki I poszedł z nami na tą tak ważną uroczystość.
 Roman: 30.04.2019, 16:32
 Święta Rito rozwiąż problemy rodzinne Bogu wiadome, zdrowie żony, żywą wiarę dla dzieci
 Monika: 29.04.2019, 19:29
 Droga sw. Rito.... Tyle razy juz mi pomoglas... Teraz prosze o pomoc dla moich rodzicow, abys pomogla im wyjsc z kłopotów... Zeby sprawy potoczyły sie po ich mysli. Aby w koncu skonczyly sie ich problemy. Wiem ze dzieki Tobie im sie uda. Modlimy sie czesto do ciebie ja i moja mama. Wiem ze nie zostawisz moich rodzicow bez pomocy. Wiec zostawiam ich pod Twoja opieka, wierze ze z Toba im sie uda....
 Danka : 28.04.2019, 08:27
 Sw Rito błagam prosze o pomoc w kazdej dziadzine zycia praca zdrowie dom dzieci pieniadze prosze o dobra kolezanke błagam niech zaswieci słonce jestem rozpaczona nie wiem co czynic pomoz
 Ewa: 27.04.2019, 08:01
  O sw.Rito.blagam wypros u Naszego Ojca te laske o ktora tak bardzo prosze.Ty jestes patronka od spraw bezbadziejnych.a ha teraz jestem w takiej sytuacji.ze juz nie daje rady.Blagam sw.Rito przedstaw te moja prosbe Jezusowi.Wierze ze Bog mnie nie opusci.Blagam pomoz!
 Doma: 26.04.2019, 00:30
 Św .Rito jeszcze raz błagam pomóż mojej córce uzdrowić relację ze swoim chłopakiem wierzę że masz taką moc i bardzo się modlę za to.Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej