Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Krótka nowenna do św. Rity

Któtka, bo zaledwie trzydnioiwa nowenna do św. Rity patronki spraw spraw trudnych i beznadziejnych.

Modlitwy na kolejne dni krótkiej nowenny do św. Rity

Dzień I

O wieka głosicielko chwały Chrystusa, Święta Rito, jednoczę się z Tobą, aby dziękować Bogu i wychwalać Go przez całą wieczność za mnóstwo otrzymanych łask, którymi zostałaś ubogacona. Ty kochałaś Jezusa Ukrzyżowanego, a On dał dowód swojej miłości ku Tobie, obdarzając Cię cierniem. Jezus Chrystus ustanowił Cię opiekunką potężną dla wypraszania łask, nawet w sprawach beznadziejnych, przeto nazwana zostałaś Święta od spraw niemożliwych. Proszę Cię przez tę miłość, którą serce Twoje kochało Chrystusa, abyś mi wyprosiła u Boga tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Wystarczy, abyś powiedziała jedno słowo za mną do miłosiernego Zbawiciela, a wszystko otrzymam. Najłaskawszy Jezus nie potrafi Ci niczego odmówić, o co prosisz, bo Tyś żadnej ofiary nie odmówiłaś, o którą Cię prosił. Widzisz, jak wielka jest moja potrzeba, jak pilna ta łaska, o którą proszę. Jestem pewna, że za Twoją przyczyną otrzymam od Jezusa to, o co proszę.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień II

Ukochana Święta Rito, wysławiam Cię i błogosławię nie tylko za Twoją moc cudotwórczą, do której uciekaja się nieszczęsliwi, ile raczej za heroizm Twoich cnót. Błogosławię Cię, wzorze dusz niewinnych, serc czystych, prostych i dziecięcych, tak miłych Chrystusowi. Błogosławię Cię o wzorze małżonek i matek chrześcijańskich, o męczennico cierpliwości i żarliwości o zbawienie wieczne dla dusz Twojego męża i synów. Błogosławię Cię, o seraficko Oblubienico Chrystusa, której życie było zawsze ukryte z Chrystusem w Bogu. O umiłowana Córo św. Augustyna, w Tobie składam moją nieograniczoną ufność, bowiem jeśli Pan Bóg dał Cię za wzór dla wszystkich stanów, wszystkich stanów jesteś potężna opiekunką. A jak w jakimkolwiek stanie będąc, na Ciebie muszę patrzeć, aby Cię naśladować, podobnie w Tobie muszę złożyć całą moją ufność, że wyprosisz mi u Boga każdą łaskę, która dla mojego stanu jest potrzebna.

3 razy: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień III

O ukryta męczennico pełnienia domowego i klasztornego obowiązku, Święta Rito, jakieś doskonałe było Twoje poddanie się Woli Bożej, a jednak jak gorzkie były Twoje łzy, jak głęboki ból zadany śmiercią męża i ukochanych synów i Ty, która znasz srogość bólu, możesz mi współczuć i osuszyć moje łzy. Poddaję się pod rozporządzenia Boga, Ojca kochającego, całuję rękę, która z miłości ku mnie karci mnie. I kiedy z Chrystusem powtarzam: Nie moja, ale Wola Boża niech się stanie, z tym samym Chrystusem muszę powiedzieć: Duch ochoczy, ale ciało słabe: niech odejdzie ode mnie ten kielich. Uznaję, że słusznie spada na mnie kara za grzechy moje. Ale Ty Święta Rito, niewinna, przejednaj Chrystusa, uproś zmiłowanie i przebaczenie. Za Twoją przyczyn a mam nadzieję otrzymania łaski, o którą gorąco błagam.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Inne modlitwy do św. Rity

Krótka nowenna do św. Rity

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Wasze komentarze:
 W: 27.08.2020, 18:55
 Sw. Rito patronko spraw beznadziejnych.. Przychodzę do Ciebie dzisiaj znowu, ponieważ tak bardzo Cię proszę wysłuchaj mojej prośby aby on się do mnie odezwał i naprawił nasza relacje, żebymy byli razem i stali się małżeństwem. Proszę Cię wysłuchaj i spełnij moja prośbę. ❤️ Tak wielka czuje pustke i smutek proszę Cię nie doświadczaj już cierpień w moim życiu błagam Cię daj szanse nam to naprawić wszystko.
 Monia : 27.08.2020, 00:38
 Kocham Święta Rito wybłagaj mi proszę ujemne wyniki badań. Pomóż wyzdrowieć z tej choroby która trzyma mnie z dala od wszystkich. Miej mnie w swej opiece.
 Monia : 26.08.2020, 02:04
 Święta Rito zabierz ode mnie ten ból. Wybłagaj zdrowie. Proszę Cię Święta Rito. Błagam Cię Święta Rito.
 M.: 23.08.2020, 23:19
 Święta Rito proszę, Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 W imieniu córki : 21.08.2020, 05:54
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz ratuj w potrzebie. Pomóż mojej córce w nauce by otrzymała wyższe oceny koncowe a nie tylko pochwały całoroczne ona jes pilna i na nie zasłużyła Św Rito, nadziejo zrozpaczonych błagam o pomoc i łaskę. Dodaj sił w pokonywaniu życiowych trudności.
 W: 20.08.2020, 21:17
 Kochana Św. Rito Ty wiesz o co Cię tak bardzo proszę... Jest mi tak przykro czuje taka pustke proszę Cię aby on się do mnie odezwał jak najszybciej bo tak bardzo tego potrzebuje. Aby chciał naprawić nasza relacje, żeby mnie tak nie olewał czuje się tak bardzo źle nie zostawiaj mnie z tym tak.. Wysłuchaj mojej prośby i pozwól nam być razem.
 W: 19.08.2020, 21:21
 Kochana Św. Rito nie czuję już nawet złości czuje wielki smutek, Wielka pustke. Tak bardzo Cię proszę aby ta osoba się do mnie odezwała i mnie przeprosiła chciała naprawić swój błąd tak bardzo Cię o to błagam. Proszę Cię Sw. Rito tak bardzo o to, żebyśmy byli razem w związku. Aby on mnie pokochał. Tak bardzo mi na nim zależy. Mimo, że mnie zranił.
 W: 19.08.2020, 21:21
 Kochana Św. Rito nie czuję już nawet złości czuje wielki smutek, Wielka pustke. Tak bardzo Cię proszę aby ta osoba się do mnie odezwała i mnie przeprosiła chciała naprawić swój błąd tak bardzo Cię o to błagam. Proszę Cię Sw. Rito tak bardzo o to, żebyśmy byli razem w związku. Aby on mnie pokochał. Tak bardzo mi na nim zależy.
 W: 19.08.2020, 21:21
 Kochana Św. Rito nie czuję już nawet złości czuje wielki smutek, Wielka pustke. Tak bardzo Cię proszę aby ta osoba się do mnie odezwała i mnie przeprosiła chciała naprawić swój błąd tak bardzo Cię o to błagam. Proszę Cię Sw. Rito tak bardzo o to, żebyśmy byli razem w związku. Aby on mnie pokochał.

 Mama : 12.08.2020, 09:29
 Swieta Rito patronko od spraw beznadziejnych błagam uzdrów moją córkę Kasie z wypadania włosów o ustabilizowanie hormonów i żeby w przyszłości mogła się cieszyć macierzynstwem
 Monia : 11.08.2020, 06:29
 Święta Rito dziękuję Ci za wszystko. Miej w opiece dziś szczególnie mojego syna Mateusza. Wybłagaj u Pana naszego doskonałe wyniki egzaminu maturalnego. Pomóż mu odnaleźć właściwą drogę i przywróć mu proszę łaskę wiary.
 Ilona: 24.07.2020, 23:06
 Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla Anusi i mojej mamy.
 Katarzyna: 21.07.2020, 23:27
 Święta Rito proszę o zdrowie dla moich dzieci. Spraw proszę aby choroba tikowa minęła mojemu synkowi.
 Andrzej: 04.07.2020, 10:57
 św Rito proszę o dar modlitwy o normalność o wszystko co jest potrzebne aby być dobrym człowiekiem ale i szczęśliwym człowiekiem o pracę zdrowie i potężną pomoc Pana Boga aby zlitował się wreszcie nade mną i niech wylewa więcej łaski na cały świat aby każdy mógł być szczęśliwy i radosny
 Czcicielka: 13.06.2020, 01:17
 Kochana ŚW Rito błagam o cud uzdrów mnie,,dopomóż dzieciom i mężowi ,amen.
 Dominika : 25.05.2020, 00:17
 Święta Rito, proszę dopomóż mi w moim życiowym problemie. Chociaż i tak dzięki modlitwie do Ciebie jestem dużo spokojniejsza, przynajmniej mam do kogo się zwrócić. Nawet jeśli nie zrealizuje się to o co proszę, to i tak dziękuję za spokój, który otrzymałam, dzięki modlitwie.
 Dorota: 24.05.2020, 23:21
 O Święta Rito, błagam Cię dodaj sił mojemu synowi by potrafił uczyć się skutecznie i wytrwale, by mógł zdać do następnej klasy. Dla Piotrusia proszę o dar zdrowego serca i płuc, by wzrastał na chwałę Bożą. Dziękuję Święta Rito że cały czas czuwasz nad Piotrusiem.
 W imieniu córki : 20.05.2020, 17:31
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz ratuj w potrzebie. Pomóż mojej córce w nauce by otrzymała wyższe oceny koncowe a nie tylko pochwały całoroczne ona jes pilna i na nie zasłużyła Św Rito, nadziejo zrozpaczonych błagam o pomoc i łaskę. Dodaj sił w pokonywaniu życiowych trudności.
 Błagająca: 13.05.2020, 22:25
 Święta Rito proszę o drugie dzieciątko. Wierzę że dzięki modlitwie i Twojej pomocy uda mi się zajść w upragnioną ciążę.
 Wanda : 10.05.2020, 08:11
 Dsw roto proszę o zdrowie mojego syna żeby wyszedł z alkoholizmu daj mu sile
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej