Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Krótka nowenna do św. Rity

Któtka, bo zaledwie trzydnioiwa nowenna do św. Rity patronki spraw spraw trudnych i beznadziejnych.

Modlitwy na kolejne dni krótkiej nowenny do św. Rity

Dzień I

O wieka głosicielko chwały Chrystusa, Święta Rito, jednoczę się z Tobą, aby dziękować Bogu i wychwalać Go przez całą wieczność za mnóstwo otrzymanych łask, którymi zostałaś ubogacona. Ty kochałaś Jezusa Ukrzyżowanego, a On dał dowód swojej miłości ku Tobie, obdarzając Cię cierniem. Jezus Chrystus ustanowił Cię opiekunką potężną dla wypraszania łask, nawet w sprawach beznadziejnych, przeto nazwana zostałaś Święta od spraw niemożliwych. Proszę Cię przez tę miłość, którą serce Twoje kochało Chrystusa, abyś mi wyprosiła u Boga tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Wystarczy, abyś powiedziała jedno słowo za mną do miłosiernego Zbawiciela, a wszystko otrzymam. Najłaskawszy Jezus nie potrafi Ci niczego odmówić, o co prosisz, bo Tyś żadnej ofiary nie odmówiłaś, o którą Cię prosił. Widzisz, jak wielka jest moja potrzeba, jak pilna ta łaska, o którą proszę. Jestem pewna, że za Twoją przyczyną otrzymam od Jezusa to, o co proszę.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień II

Ukochana Święta Rito, wysławiam Cię i błogosławię nie tylko za Twoją moc cudotwórczą, do której uciekaja się nieszczęsliwi, ile raczej za heroizm Twoich cnót. Błogosławię Cię, wzorze dusz niewinnych, serc czystych, prostych i dziecięcych, tak miłych Chrystusowi. Błogosławię Cię o wzorze małżonek i matek chrześcijańskich, o męczennico cierpliwości i żarliwości o zbawienie wieczne dla dusz Twojego męża i synów. Błogosławię Cię, o seraficko Oblubienico Chrystusa, której życie było zawsze ukryte z Chrystusem w Bogu. O umiłowana Córo św. Augustyna, w Tobie składam moją nieograniczoną ufność, bowiem jeśli Pan Bóg dał Cię za wzór dla wszystkich stanów, wszystkich stanów jesteś potężna opiekunką. A jak w jakimkolwiek stanie będąc, na Ciebie muszę patrzeć, aby Cię naśladować, podobnie w Tobie muszę złożyć całą moją ufność, że wyprosisz mi u Boga każdą łaskę, która dla mojego stanu jest potrzebna.

3 razy: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Dzień III

O ukryta męczennico pełnienia domowego i klasztornego obowiązku, Święta Rito, jakieś doskonałe było Twoje poddanie się Woli Bożej, a jednak jak gorzkie były Twoje łzy, jak głęboki ból zadany śmiercią męża i ukochanych synów i Ty, która znasz srogość bólu, możesz mi współczuć i osuszyć moje łzy. Poddaję się pod rozporządzenia Boga, Ojca kochającego, całuję rękę, która z miłości ku mnie karci mnie. I kiedy z Chrystusem powtarzam: Nie moja, ale Wola Boża niech się stanie, z tym samym Chrystusem muszę powiedzieć: Duch ochoczy, ale ciało słabe: niech odejdzie ode mnie ten kielich. Uznaję, że słusznie spada na mnie kara za grzechy moje. Ale Ty Święta Rito, niewinna, przejednaj Chrystusa, uproś zmiłowanie i przebaczenie. Za Twoją przyczyn a mam nadzieję otrzymania łaski, o którą gorąco błagam.

Odmawiamy 3 razy

Ojcze nasz...,
Zdrowaś Maryjo...,
Chwała Ojcu...

Inne modlitwy do św. Rity

Krótka nowenna do św. Rity

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Wasze komentarze:
 Anna: 20.07.2023, 23:13
 Swięta Rito proszę Cię o opiekę nad moim kochanym bratem Marcinem,żeby odmienił mu się los żeby odnalazł radość i sens w życiu.
 ella: 16.07.2023, 19:29
 Św. Rito proszę o łaskę zdrowia i prawidłowego rozwoju dla Anastazji, otocz opieką wszystkie dzieciątka z neonatologii.
 Barbara : 14.07.2023, 23:13
 Święta Roto proszę Cię pomóż mojej córce w wyborze studiów drogi życiowej oraz uzdrowienia dla niej
 Janina : 08.07.2023, 06:20
 Sw. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana wszechmogącego o cud uzdrowienia moich dzieci i zgodę . Jezu ufam Tobie Ty się Tym zajmnij.
 CELINA : 05.07.2023, 09:24
 SW.RITO UKOCHANA POMOZ MI W TRUDNEJ SPRAWIE FINANSOWEJ
 babcia: 25.06.2023, 07:20
 Św. Rito wstaw się u Boga za Anastazją, błagam otocz ją opieką. Amen
 Martyna: 04.06.2023, 20:34
 Św Rito proszę dopomóż mi z matematyka. Ty wiesz ile trudu, stresu i łez włożyłam w przygotowanie sie do ostatniego sprawdzianu. Proszę pomóż mi dostać z niego dobra ocenę, która pomóże mi zdać do następnej klasy liceum. Proszę wysłuchaj moich próśb, zanieś je do Chrystusa. Amen.
 Maria: 27.05.2023, 11:52
 Sw.Rito prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna i jego matki. W intencji pomocy Twojej dla syna w sprawach zawodowych/o etatowa orace na czas nieokreslony/,urzedowych/o zdanie egz./,finansowych,osobistych,mieszkaniowych/o udaremnienie zla ze stony alkoholika oraz pogromienie nieprzyjaciol, pracodawcow,wspolkolegow,o uczciwosc/. Bog zaplac za modlitwe.
 @_Ktos: 23.05.2023, 23:40
  Święta Rito wszystko idzie w życiu marnie widmo klęski przygniata. Wiele rzeczy wymknęło się poszło nie tak złym torem. Wszystko przerasta nie ma z tego wyjścia ciężko jest żyć w materialnych tarapatach dlugach i niemocy w kontycji kiepskiej i nadszarpniętym zdrowiu. Święta Rito błagam zajmij się sprawami niemożliwymi które nie można w żaden sposób rozwiązać. Uwolnij od utrapień i zmartwień. Proszę o interwencje skuteczną bo nic nie można z tym zrobić jest bardzo źle bez przerwy dzieją się problemy i spadają ciosy . Zmiłuj się Sw Rito

 Klaudia: 23.05.2023, 10:20
 Święta Rito, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o szczęśliwą i bezpieczną podróż dla mojego narzeczonego a następnie także o bezproblemowy powrót do domu.
 J.K: 23.05.2023, 05:18
 Sw,Rito proszę o cud uzdrowienia moich dzieci i zgodę w rodzinie. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMNIJ.
 Klaudia: 22.05.2023, 21:45
 Święta Rito, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o szczęśliwą i bezpieczną podróż dla mojego narzeczonego a następnie także o bezproblemowy powrót do domu.
 czcicielka: 22.05.2023, 17:57
 Sw.Rito prosze Cie o pomoc Towja we wszystkich potrzebach moich dzieci i moich,zdrowotnych/o cud uzdrowienia syna/,mieszkaniowych,remontowych,o dobra tranzakcje,osobistych,rodzinnych/o dobra wole.o udaremnienie zlych planow kobiety wobec rodziny// o dobrych,katolickich wspolmazonkow/. Dziekuje bardzo.
 Mama: 22.05.2023, 06:05
 Sw. RITO proszę żeby Bóg wszechmogący wysłuchał mnie w codziennej modlitwie .Jezu ufam Tobie Ty się Tym zajmnij.
 Elwira : 11.05.2023, 08:54
 Dziękuję ci się Rito za łaskę przyznania renty
 Mama: 05.05.2023, 21:42
 Świeta Rito proszę cię o zdrowie dla siebie żeby moje zle myśli okazały się nie prawda i żebym była zdrowa. Wolna od poważnych chorób. Tak bardzo boję się poddać badaniu. Proszę cię wspieraj mnie i spraw żebym była zdrowa. Spraw żeby te wyniki były dobre.
 czcicielka: 22.04.2023, 15:01
 Sw,Rito prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna z ciezkiej choroby.Spojrzyj na mnie okiem laskawym i uzdrow go. W intencji pomyslnego roziazania jego spraw beznadziejnych: zawodowych-osobistych,rodzinnych Bog zaplac za modlitwe.
 Dominika: 18.04.2023, 07:53
  Pod ciężarem bólu uciekam się do Ciebie Św. Rito, ufna w to, że zostanę wysłuchana… Uwolnij, bardzo Cię proszę, moje biedne serce od zmartwień, które mi ciążą i przywróć spokój mojemu duchowi, pełnemu trosk. Ty, która zostałaś wybrana przez Boga jako orędowniczka w przypadkach najbardziej beznadziejnych, wyproś dla mnie łaskę, o którą gorąco cię proszę. Jeśli przeszkodą do wypełnienia moich pragnień są moje winy, wyproś dla mnie u Boga łaskę nawrócenia i przebaczenia poprzez szczerą spowiedź. Nie dozwól, abym dłużej wylewał łzy goryczy. O święta ciernia i róży, 🥀 nagrodź nadzieję pokładaną w Tobie, a ja Ci obiecuję, że gdziekolwiek się znajdę będę głosiła Twoje wielkie zmiłowanie wobec zatroskanych dusz. Oblubienico Ukrzyżowanego Chrystusa pomóż mi dobrze żyć i dobrze umrzeć. Amen.
 Mama: 17.03.2023, 12:19
 Umiłowana Święta Rito proszę upros u Boga Najwyższego łaskę zdrowia dla mnie i moich Najbliższych. Daj mi siłę abym mogła chodzić bez bólu. Proszę wstawiaj się do Chrystusa Ukrzyżowanego którego byłaś wielką Czcicielka za moich Synów. Święta Rito miej moją Rodzinę w Swojej Matczynej opiece Amen.
 Janina : 08.03.2023, 07:47
 Proszę Cię sw.Rito żeby Bóg wszechmogący wysłuchał mnie w codziennej modlitwie i uzdrowił moje dzieci. Pomóż proszę o rozwiązanie problemów dla mojej córki i zgodę w rodzinie. Sw.Rito módl się za nami. Jezu ufam Tobie Ty się Tym zajmnij.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej