Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa przed podjęciem ważnej decyzji


Kochany, mój Aniele Stróżu i wierny Przyjacielu, Ty wiesz, że znajduję się obecnie w obliczu podjęcia ważnej dla mnie decyzji (można tu przedstawić, jaka to decyzja). Przyjdź mi z pomocą abym dokonał słusznego i właściwego wyboru, który się będzie podobał Bogu i będzie zgodny z Jego wolą. Amen.

Modlitwa przed wyborem stanu
(dla dziewcząt i chłopców)

Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.


Modlitwa rodziców przed dokonaniem wyboru stanu swego dziecka


Aniele Stróżu naszej córki, syna (wymienić imię), pozdrawiamy Cię i serdecznie dziękujemy za Twoją niestrudzoną opiekę jaką nad nim sprawujesz. Teraz nasze dziecko stoi przed ważnym wyborem swojej dalszej drogi życiowej. Prosimy Cię; pomóż naszej córce, synowi obrać drogę zgodną z planami Bożymi. Usuwaj przeszkody, pojawiające się na niej. Oszczędź naszemu dziecku pomyłek i rozczarowań, jakie mogłyby wywołać błędne decyzje. Prosimy Cię o to całym sercem, przekonani, że wysłucha Cię nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus, który żyję i króluje na wieki wieków. Amen.

Modlitwa przed zawarciem związku małżeńskiego


Pozdrawiam Cię, mój Aniele Stróżu, i błogosławię. Uwielbiam Boga, którego Ty możesz oglądać twarzą w twarz. Ufając w Bożą i Twoją miłość do mnie, pragnę powierzyć Ci moją decyzję zawarcia związku małżeńskiego z ... (podać imię). Gorąco Cię proszę, pomóż mi poznać, czy mój wybór jest zgodny z wolą dobrego Boga. Gdyby zaś do zawarcia tego związku nie doszło, umocnij mnie w trudnych dla mnie chwilach i daj mi światło zrozumienia i poznania tego, czego Bóg oczekuje ode mnie, i tak mnie prowadź, aby Jego wola w całym moim życiu spełniała się. Amen.


Do Anioła Stróża męża


Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie. Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa. Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże. Amen.

Do Anioła Stróża żony


Pozdrawiam Cię i błogosławię, Aniele Stróżu mojej żony, i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Ty najlepiej znasz moją żonę, jej potrzeby, charakter, wszystko, co lubi i co ją drażni, i denerwuje. Proszę, pomagaj mi, abym był dla niej dobry i unikał wszelkich z nią zatargów i konfliktów. Pomagaj mi coraz lepiej ją poznawać i prawdziwie kochać, aby małżeństwo nasze było trwałe i abyśmy dochowali wierności, którą ślubowaliśmy sobie wobec Boga. Usuwaj z jej życia i postępowania wszelkie dla nas zagrożenia, o co Cię gorąco proszę. Amen.

Do Anioła Stróża naszego przełożonego


Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu N. [podać imię lub nazwisko] i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Proszę Cię, skłoń jego serce, aby w stosunku do każdego z pracowników był łaskawy, uczciwy i sprawiedliwy. Niech stanie się godnym przykładem życia i postępowania dla innych. A nade wszystko, mój Aniele Stróżu, proszę o pomoc, abym każdego dnia pozostawał z nim w dobrych stosunkach. Pomóż nam usuwać wszelkie konflikty i nieporozumienia między nami, aby współpraca nasza przebiegała owocnie, w atmosferze zgody, na większą chwałę Bożą. Amen.

   

Wasze komentarze:
 MAMA: 06.09.2010, 21:49
 ANIELE BOZY STROZU MOICH BLISKICK,POMAGAJ IM I STRZEZ OD WSZELKIEGO ZLA,PROSTUJ DROGI MOICH DZIECI,DZIEKUJE.
 grażyna w: 03.08.2010, 21:51
 Aniele stróżu ZYTY! ?bŁAGAM cIĘ O ZDROWIE DLA NIEJ I WYJŚCIE Z NAŁOGU!
 Ewelina: 21.07.2010, 21:39
 Aniele Stróżu mój modlę się do Ciebie w sprawie pracy. Bardzo mi zależy na pewnej pracy i mam nadzieję, że dzisiaj spodobałam się na rozmowie kwalifikacyjnych. Zależy mi bardzo, bardzo bym chciaa w tej firmie pracować. MOdlę się o to żeby tak było, gdyz chcę pracować i się rozwijać i stawiać czoła wymaganiom.
 jola: 23.06.2010, 07:32
 Aniele Strozu moich przelozony prosze aby nasza wspolpraca przebiegala w przyjazni i wzajemnym zrozumieniu. Blagam niech ludzie, ktorzy moja wplyw na moja prace dostrzega moje pragnienia..
 Krystyna: 21.06.2010, 19:48
 Aniele Boży Stróżu mój dziękuję Ci za to że jesteś ze mną i ciągle mnie chronisz. Dziękuję Panu Bogu że dał mi Ciebie za opiekuna.
 jola: 16.06.2010, 10:01
 Kochany ANIELE BOZY STROZU nasz prosze badz naszym doradca w kazdej sprawie, ktora dotyczy spraw moich dzieci.Podsun nam najlepsze rozwiazania aby nikt nie poczul sie pokrzywdzony nieslusznie oskarzony.Blagam o pomoc.
 jola: 16.06.2010, 10:00
 Kochany ANIELE BOZY STROZU nasz prosze badz naszym doradca w kazdej sprawie, ktora dotyczy spraw moich dzieci.Podsun nam najlepsze rozwiazania aby nikt nie poczul sie pokrzywdzony nieslusznie oskarzony.Blagam o pomoc.
 Darek: 28.05.2010, 11:58
 Aniele Bozy Strozu moj prosze Cie wypros LASKE pomocy wylosowania dobrych zadan na egzaminie na Prawo Jazdy w dniu jutrzejszym prosi Darek
 Casimir: 26.05.2010, 11:53
 Aniele Stróżu Halinki prowadź ją drogą którą uznasz za słuszną.A która nie krzyżowała by się z moją drogą.Niech nasze racje zawsze będą uznawane przez drugą stronę. A miłość niech rozpali nasze serca.
 ZATROSKANA ZONA : 15.05.2010, 18:57
 ANIELE STROZU BŁAGAM CIE ABY MOJ MĄZ NARESZCIE ZNALAZL DROGE ABY ZOBACZYŁ GDZIE ZMIERZA- DO SAMOTNOSCI ,NEDZY- WIEM ,ZE BĘDZIE B NIESZCZESLIWY SPRAW ZEBY SIE OPAMITAL I ZADOSCUCZYNIL SWYM BLISKIM ZA SWOJE UCZYNKI,BO MIMO WSZYSTSKO GO KOCHAMY
 hanna: 31.03.2010, 10:29
 Daj mi sile i moc wytrwania na kazdy dzien.Niech jego milosc do mnie wzrasta,oddal od niego pokusy,powierzam go Tobie Aniele Strozu kazdego dnia ,czuwaj nad nami ,prosze.Jezu Ufam Tobie.
 DOMINIKA: 24.03.2010, 09:24
 BŁOGOSŁAW IM PANIE ORAZ TEMU KTO ZAŁOŻYŁ TĘ STRONĘ.
 kasia: 17.03.2010, 15:13
 Aniele Bozy,prosze cie o modlitwe,zeby jutro zostalo przyjete moje cv w pracy.zebym dostala ta prace i sprostala nowym wymaganiom.Zebym miala sile,na ciaglych zakretach w moim zyciu.Bog zaplac
 ellena: 12.02.2010, 17:40
 Aniele Stróżu mój zaprowadź mnie tam gdzie moja zamęczona dusza i moje zmęczone ciało odpocną, zaprowadź mnie do światła bo już tak długo widzę tylko bezdenną ciemność dnia codziennego......bądź przy mnie blisko i nie pozwól stracić nadzieji...proszę,,ostatnimi siłami....
 zolnierz zycia: 09.02.2010, 22:49
 boze prosze cie jeszcze o to zebys dodal mi sil i wytrwalosci w dazeniu do osiagniecia swoich celow,i abys mnie wspieral bym sie nie zalamal i nie stracil sensu zycia. dziekuje ci
 zolnierz zycia85: 09.02.2010, 22:43
 Boze moj jedyny prosze cie z calego serca abys pomogl mi znalezc wspaniala prace, taka z ktorej bede zadowolony, i abys pomogl mi w koncu osiagnac szczescie i spokoj wewnetrzny, bym nie musial juz przechodzi wiecej tej calej udreki i iabym wkoncu mogl sie cieszyc zyciem:) ty wiesz co to znaczy moje szczescie!!! dziekuje za wszystko z calego serca i przepraszam za wszystkie grzechy i czyny poprzez ktore cie zasmucam i oddalam sie od ciebie.AMEN
 żona Artura: 15.12.2009, 11:56
 Aniele Stróżu Mój i Mojego męża proszę Was zeby moj maz mnie nie zdradzal,zeby sie opamietal i nawrocil,zeby wrocil do rodziny,do dziecka i zony,zeby byl tak jak wcześniej dobrym mężem i ojcem.Zeby zrozumial.ze zrobil zle i robi nadal,niech nasza rodzina znowu bedzie pełna i szczesliwa.
 chlopak: 06.12.2009, 21:05
 do chlopaka ktory ma problem z tradzikime!!!!!! polecaIZOTEK napewno pomoze sam kiedys przez to przchodzilem nie martw sie to tobie pomoze i minie rozumie cie doskonale!! bog cie wyleczy!!
 Piter: 29.11.2009, 12:35
 Boże bardzo Cie prosze abym wyleczył sie z ciezkiej choroby skory chodzi mi o tradzik. boze pomoz mi wyleczyc to bo juz nie daje rady psychicznie :( ciagle w domu siedze nie mam przyjacioł nikogo oprocz rodziny :( juz 4 lata z tym walcze psychicznie jestem wykonczony..:( boze pomoz mi rowniez wyleczyc jedna chorobe Ty wiesz jaka aby przestało mnie to boleć bo nie bede potrafił moc normalnie funkcjonować dopomoz mi boze Ciebie prosimy wysluchaj nas panie :****** !
 Angelika: 11.10.2009, 12:48
 Aniele Stróżu wiem że ciągle przy mnie jesteś, przy mojej rodzinie. To co się dzisiaj stało było straszne, ale dziękij Bogu i Tobie nic nikomu się nie stało.. A rzeczy materialne to nic wielkiego, samochód można nowy kupić życia czy zdrowia już nie. Dlatego też bardzo Tobie i Wszystkim Świętym dziękuję za to że z tej całej nieprzyjemnej sytuacji mogliśmy wyjść cało, można powiedzieć że nawet bez najmniejszego szwanku. Dziękuję ;* ;* Strzeż moją całą rodzinę ;* ;*
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej