Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa przed podjęciem ważnej decyzji

Kochany, mój Aniele Stróżu i wierny Przyjacielu, Ty wiesz, że znajduję się obecnie w obliczu podjęcia ważnej dla mnie decyzji (można tu przedstawić, jaka to decyzja). Przyjdź mi z pomocą abym dokonał słusznego i właściwego wyboru, który się będzie podobał Bogu i będzie zgodny z Jego wolą. Amen.

Modlitwa przed wyborem stanu dla dziewcząt i chłopców

Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.

Modlitwa rodziców przed dokonaniem wyboru stanu swego dziecka

Aniele Stróżu naszej córki, syna (wymienić imię), pozdrawiamy Cię i serdecznie dziękujemy za Twoją niestrudzoną opiekę jaką nad nim sprawujesz. Teraz nasze dziecko stoi przed ważnym wyborem swojej dalszej drogi życiowej. Prosimy Cię; pomóż naszej córce, synowi obrać drogę zgodną z planami Bożymi. Usuwaj przeszkody, pojawiające się na niej. Oszczędź naszemu dziecku pomyłek i rozczarowań, jakie mogłyby wywołać błędne decyzje. Prosimy Cię o to całym sercem, przekonani, że wysłucha Cię nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus, który żyję i króluje na wieki wieków. Amen.

Modlitwa przed zawarciem związku małżeńskiego

Pozdrawiam Cię, mój Aniele Stróżu, i błogosławię. Uwielbiam Boga, którego Ty możesz oglądać twarzą w twarz. Ufając w Bożą i Twoją miłość do mnie, pragnę powierzyć Ci moją decyzję zawarcia związku małżeńskiego z ... (podać imię). Gorąco Cię proszę, pomóż mi poznać, czy mój wybór jest zgodny z wolą dobrego Boga. Gdyby zaś do zawarcia tego związku nie doszło, umocnij mnie w trudnych dla mnie chwilach i daj mi światło zrozumienia i poznania tego, czego Bóg oczekuje ode mnie, i tak mnie prowadź, aby Jego wola w całym moim życiu spełniała się. Amen.

Do Anioła Stróża męża

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie. Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa. Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże. Amen.

Do Anioła Stróża żony

Pozdrawiam Cię i błogosławię, Aniele Stróżu mojej żony, i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Ty najlepiej znasz moją żonę, jej potrzeby, charakter, wszystko, co lubi i co ją drażni, i denerwuje. Proszę, pomagaj mi, abym był dla niej dobry i unikał wszelkich z nią zatargów i konfliktów. Pomagaj mi coraz lepiej ją poznawać i prawdziwie kochać, aby małżeństwo nasze było trwałe i abyśmy dochowali wierności, którą ślubowaliśmy sobie wobec Boga. Usuwaj z jej życia i postępowania wszelkie dla nas zagrożenia, o co Cię gorąco proszę. Amen.

Do Anioła Stróża naszego przełożonego

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu N. [podać imię lub nazwisko] i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Proszę Cię, skłoń jego serce, aby w stosunku do każdego z pracowników był łaskawy, uczciwy i sprawiedliwy. Niech stanie się godnym przykładem życia i postępowania dla innych. A nade wszystko, mój Aniele Stróżu, proszę o pomoc, abym każdego dnia pozostawał z nim w dobrych stosunkach. Pomóż nam usuwać wszelkie konflikty i nieporozumienia między nami, aby współpraca nasza przebiegała owocnie, w atmosferze zgody, na większą chwałę Bożą. Amen.   

Wasze komentarze:
 Natalia: 17.06.2017, 18:13
 Panie Boże proszę cię, aby nie było żadnych komplikacji i bez żadnych utrudnień dostała się do uprawnionej klasy medycznej. Aby poziom rekrutacyjny nie był za wysoki. Chciałabym bardzo pomagać ludziom i dawać przykład. Boże pomóż mi ,a nigdy w Ciebie nie zwątpie. AMEN
 Kasia milan Hubert : 14.02.2017, 12:09
 Aniele stróżu proszę cię o uzdrowienie Huberta z nalogu pornografii proszę cię o opiekę nad moim malutkim synkiem.prosze prowadź nas i pomagaj w podejmowaniu słusznych decyzji.proszę o donra prace dla Huberta.
 A.23.11 2016 .20.00.: 25.11.2016, 20:35
 Aniele Boży stróżu mój Ty zawsze przymnie stój.Proszę o zdrowie dla mnie, i mojej rodziny, a także ześlij mi przyjaciela. Amen .
 A.23.11 2016 .20.00.: 25.11.2016, 20:19
 Aniele Boży stróżu mój Ty zawsze przymnie stój.Proszę o zdrowie dla mnie, i mojej rodziny, a także ześlij mi przyjaciela. Amen .
 A.23.11 2016 .20.00.: 25.11.2016, 20:16
 Aniele Boży stróżu mój Ty zawsze przymnie stój.Proszę o zdrowie dla mnie, i mojej rodziny, a także ześlij mi przyjaciela.
 A.23.11 2016 .20.00.: 23.11.2016, 19:59
 Aniele stróżu męża proszę o uzdrowienie mojego męża z rwy ,zachowaj go w zdrowiu i strzeż go od złego .Amen
 Zbyszek : 18.08.2016, 22:36
 Boże chciałbym Cię przeprosić za wszystko co czyniłem nie zgodnie z Twoimi przykazaniami. Przepraszam że przyczyniłem się do Twojego cierpienia. Proszę o przebaczenie mi i innym. Proszę prowadź mnie swoimi ścieżkami. Bądź Błogosławiony i Wielbiony.
 Kasia z chlopcami: 17.08.2016, 09:26
 Aniele Boze stozu nasz Ty zawsze przy nas stoj, rano , wieczor we dnie i w nocy badz nam zawsze ku pomocy strzez duszy i cial naszych i zaprowadz nas do zywota wiecznego, Boze mniej nas w Swojej opiece i zachowaj od zlego w tej podrozy samolotem. Spraw bysmy szczesliwie wystartowali i szczesliwie wyladowali w Hiszpani, amen
 Natalia: 01.08.2016, 00:46
 Aniele Boży, mój stróżu, proszę Cię o wstawiennictwo za mną w wzmaganiach dotyczących przyjęcia mnie do szkoły salezjańskiej. Daj mi proszę łaskę kształcenia się pod okiem Salezjan, dopomóż mi a także im w szerzeniu wiedzy i przede wszystkim wiary wsród młodych ludzi, którzy są nadzieją naszego świata. Amen.


 Teresa: 22.05.2016, 22:56
 Aniołowie,strzezcie Karolinę i jej dzieciątko..Strzezcie moje dzieci przed złem,chroncie od wszelkiego nałogu..wskazcie drogę do Pana.
 Jola 22. 04 .2016: 23.04.2016, 05:49
 Aniele struzu mego syna pomuz mu zwalczyć chorobe skury trodzik z kturym sie boryka tyle lat . Przyjmuje leki silne, pomuz mu zeby sie wyleczyl zeby ta choroba go w koncu opuscila to i on stanie sie weselszym czlowiekiem bo ta choroba psychikie mu psuje martwie sie o niego.Prosze bardzo pomuz mu aniele struzu.
 Dziewczyna: 05.02.2016, 12:18
 Boze błagam Cie o bezpieczeństwo dla ukochanego i zdrowie i błogosław mojej rodzinie, amen
 aa: 08.12.2015, 12:56
 Aniele stróżu proszę wysłuchaj mnie, zeby wszytko dobrze sie skończyło Amen
 aa: 08.12.2015, 12:54
 Aniele stróżu proszę wysłuchaj mnie Amen
 halina: 23.11.2015, 08:08
 Aniele Boży doprowadz do domu mych bliskich bądz z nimi w drodze
 Halina: 21.11.2015, 12:45
 Aniele Boży pomóż mi w najtrudniejszych chwilach
 K: 26.10.2015, 08:26
 Boze mniej w opiece mojego ukochanego zawsze oraz w każdej sytuacji, amen
 marzena: 29.07.2015, 22:20
 Mój kochany Aniele stróżu prosze cie o pomoc proszę cie wyproś łaskę aby mój mąz wybaczył mi krzywdę tobie znaną aby to więcej nie rujnowało naszego małżeństwa aby nasze małżeństwo sie uzdrowiło
 lid;: 13.06.2015, 22:43
 aniele strużu wypros u najswietrzej panny maryii łaske macierzyństwa dla mojej siostry
 Dziadek-JANEK: 03.06.2015, 21:00
 Aniele Stróżu naszego wnuka KUBUSIA wyproś łaskę zdrowia dla niego,żeby jak najszybciej powrócił do zdrowia po zapaleniu płuc,inie miał żadnych powikłań i komplikacji.
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej