Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa przed podjęciem ważnej decyzji

Kochany, mój Aniele Stróżu i wierny Przyjacielu, Ty wiesz, że znajduję się obecnie w obliczu podjęcia ważnej dla mnie decyzji (można tu przedstawić, jaka to decyzja). Przyjdź mi z pomocą abym dokonał słusznego i właściwego wyboru, który się będzie podobał Bogu i będzie zgodny z Jego wolą. Amen.

Modlitwa przed wyborem stanu dla dziewcząt i chłopców

Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.

Modlitwa rodziców przed dokonaniem wyboru stanu swego dziecka

Aniele Stróżu naszej córki, syna (wymienić imię), pozdrawiamy Cię i serdecznie dziękujemy za Twoją niestrudzoną opiekę jaką nad nim sprawujesz. Teraz nasze dziecko stoi przed ważnym wyborem swojej dalszej drogi życiowej. Prosimy Cię; pomóż naszej córce, synowi obrać drogę zgodną z planami Bożymi. Usuwaj przeszkody, pojawiające się na niej. Oszczędź naszemu dziecku pomyłek i rozczarowań, jakie mogłyby wywołać błędne decyzje. Prosimy Cię o to całym sercem, przekonani, że wysłucha Cię nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus, który żyję i króluje na wieki wieków. Amen.

Modlitwa przed zawarciem związku małżeńskiego

Pozdrawiam Cię, mój Aniele Stróżu, i błogosławię. Uwielbiam Boga, którego Ty możesz oglądać twarzą w twarz. Ufając w Bożą i Twoją miłość do mnie, pragnę powierzyć Ci moją decyzję zawarcia związku małżeńskiego z ... (podać imię). Gorąco Cię proszę, pomóż mi poznać, czy mój wybór jest zgodny z wolą dobrego Boga. Gdyby zaś do zawarcia tego związku nie doszło, umocnij mnie w trudnych dla mnie chwilach i daj mi światło zrozumienia i poznania tego, czego Bóg oczekuje ode mnie, i tak mnie prowadź, aby Jego wola w całym moim życiu spełniała się. Amen.

Do Anioła Stróża męża

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie. Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa. Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże. Amen.

Do Anioła Stróża żony

Pozdrawiam Cię i błogosławię, Aniele Stróżu mojej żony, i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Ty najlepiej znasz moją żonę, jej potrzeby, charakter, wszystko, co lubi i co ją drażni, i denerwuje. Proszę, pomagaj mi, abym był dla niej dobry i unikał wszelkich z nią zatargów i konfliktów. Pomagaj mi coraz lepiej ją poznawać i prawdziwie kochać, aby małżeństwo nasze było trwałe i abyśmy dochowali wierności, którą ślubowaliśmy sobie wobec Boga. Usuwaj z jej życia i postępowania wszelkie dla nas zagrożenia, o co Cię gorąco proszę. Amen.

Do Anioła Stróża naszego przełożonego

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu N. [podać imię lub nazwisko] i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Proszę Cię, skłoń jego serce, aby w stosunku do każdego z pracowników był łaskawy, uczciwy i sprawiedliwy. Niech stanie się godnym przykładem życia i postępowania dla innych. A nade wszystko, mój Aniele Stróżu, proszę o pomoc, abym każdego dnia pozostawał z nim w dobrych stosunkach. Pomóż nam usuwać wszelkie konflikty i nieporozumienia między nami, aby współpraca nasza przebiegała owocnie, w atmosferze zgody, na większą chwałę Bożą. Amen.   

Wasze komentarze:
 Dorota: 06.03.2012, 23:04
 Aniele Bozy Strozu mojego meza prosze strzez go od zlego,napelnij jego serce miloscia.Prosze o laske nawrocenia dla meza i sile do walki ze zlem
 Gosia: 29.02.2012, 14:13
 Aniele Stróżu mojego Męża, czuwaj nad Nim i nie pozwól aby pielęgnował w sobie złość i pychę, skrusz jego serce, pomóż Mu odnaleźć miłosierdzie
 J.Z.: 23.02.2012, 10:38
 Aniele Stróżu mojego męża, jak żyć, kiedy mąż już nie dochował wiernośći i mnie porzucił? Proszę czuwaj nad nim, by otworzył swe sumienie i rozum na nawrócenie i przemianę życia.
 matka: 13.02.2012, 21:16
 Aniele Stróżu czuwaj nad moją rodziną i prowadż bezpieczną drogą przez życie.Chroń nas przed złem tego świata.
 Dorota: 13.01.2012, 07:06
 Aniele Boży Stróżu mojego ukochanego męża proszę Cię o łaskę nawrócenia dla niego oraz o jego powrót do domu,pozytywne przemyślenie spraw od których zależy szczęście naszej rodziny
 Maria: 08.01.2012, 15:44
 Aniele Bozy struzu mojego meza proszę łaskę dobrej pracy dla mojego męża
 Arima: 22.11.2011, 21:52
 aniele bozy ty stoisz przy mnie wiec pomoz mi w podejmowaniu slusznych wyborow pomoz mi wyzwolic sie spod jarzma ludzi zlych
 ee: 22.09.2011, 05:38
 Aniele Stróżu Mój Przyjacielu, opiekuj się moim mężem , tak się modlę o łaskę wiary dla Niego.Daj Mu znać, że jesteś.Pomóż mu zwalczyc zlo ktore go otacza , dopomoz zachowac zycie wieczne ,pomoz mi zaczac pracowac . abym mogla stanac na nogi , pomoz abym mogla pomóc naszym dzieciom .A ja dziękuję, że mogę prosić o pomoc. boze blogoslaw nam i ratuj nasza rodzine.
 Moni: 13.09.2011, 09:04
 Aniele Strozu pomoz prosze mezowi w podjeciu slusznej decyji.Amen


 marek: 06.09.2011, 14:44
 aniele boże syna marka proszę o pracę dla niego
 gr: 15.06.2011, 05:30
  Aniele Stróżu Mój Przyjacielu, opiekuj się moim mężem , tak się modlę o łaskę wiary dla Niego.Daj Mu znać, że jesteś.Pomóż mu zwalczyc zlo ktore go otacza , dopomoz zachowac zycie wieczne ,pomoz mi zaczac pracowac . abym mogla stanac na nogi , pomoz abym mogla pomóc naszym dzieciom .A ja dziękuję, że mogę prosić o pomoc. boze blogoslaw nam i ratuj nasza rodzine.
 m: 29.05.2011, 13:37
 Aniele Bozy mego syna Jakuba,prosze cie pomoz mu we wszelkich jego pracach i nauce,prosze Cie zeby pomyslnie zaliczyl chemie.Dziekuje.
 Bożena : 18.05.2011, 14:48
 Aniele Boży Stróżu mojego syna Piotra bądź zawsze z nim
 jacek: 30.04.2011, 16:35
 aniele bozy prosze o pomoc w decyzji o prace
 Marta: 10.02.2011, 12:04
 Aniele Boży Stróżu nasz ,proszę Cię miej w opiece moją całą rodzinę , szczególna opieką obdarz moją córkę Karolinę i jej dzidziusia.
 marek: 22.01.2011, 00:05
 Aniele Stróżu, Małgosi i mój czuwaj nad nią błagam
 jola: 16.12.2010, 11:01
 Poblogoslaw aniele strozu Mojemu Przelozonemu i jego rodzinie jego podopiecznym.Pomoz mi sie z nim porozumiec pozwol mu dostrzec nas ze swoimi troskami.
 Marzena: 27.11.2010, 21:17
 Aniele Stróżu mojej córki oraz jej chłopaka czuwaj nad nimi , pomóż im żyć zgodnie z wolą bożą, wskaż im właściwą drogę do siebie, chroń przed pokusami. Amen.
 danuta: 21.11.2010, 17:37
 Aniele Bozy Strozu moj czuwaj nademna prosze Cie spraw zebym byla zdrowa
 inneed: 12.11.2010, 22:52
 Aniele Boże bądź przy mnie w każdym momencie i dodawaj mi śmiałości i odwagi i łatwe porozumienie z ludźmi, aby zwalczć mą nieśmiałość.
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej