Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa przed podjęciem ważnej decyzji

Kochany, mój Aniele Stróżu i wierny Przyjacielu, Ty wiesz, że znajduję się obecnie w obliczu podjęcia ważnej dla mnie decyzji (można tu przedstawić, jaka to decyzja). Przyjdź mi z pomocą abym dokonał słusznego i właściwego wyboru, który się będzie podobał Bogu i będzie zgodny z Jego wolą. Amen.

Modlitwa przed wyborem stanu dla dziewcząt i chłopców

Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.

Modlitwa rodziców przed dokonaniem wyboru stanu swego dziecka

Aniele Stróżu naszej córki, syna (wymienić imię), pozdrawiamy Cię i serdecznie dziękujemy za Twoją niestrudzoną opiekę jaką nad nim sprawujesz. Teraz nasze dziecko stoi przed ważnym wyborem swojej dalszej drogi życiowej. Prosimy Cię; pomóż naszej córce, synowi obrać drogę zgodną z planami Bożymi. Usuwaj przeszkody, pojawiające się na niej. Oszczędź naszemu dziecku pomyłek i rozczarowań, jakie mogłyby wywołać błędne decyzje. Prosimy Cię o to całym sercem, przekonani, że wysłucha Cię nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus, który żyję i króluje na wieki wieków. Amen.

Modlitwa przed zawarciem związku małżeńskiego

Pozdrawiam Cię, mój Aniele Stróżu, i błogosławię. Uwielbiam Boga, którego Ty możesz oglądać twarzą w twarz. Ufając w Bożą i Twoją miłość do mnie, pragnę powierzyć Ci moją decyzję zawarcia związku małżeńskiego z ... (podać imię). Gorąco Cię proszę, pomóż mi poznać, czy mój wybór jest zgodny z wolą dobrego Boga. Gdyby zaś do zawarcia tego związku nie doszło, umocnij mnie w trudnych dla mnie chwilach i daj mi światło zrozumienia i poznania tego, czego Bóg oczekuje ode mnie, i tak mnie prowadź, aby Jego wola w całym moim życiu spełniała się. Amen.

Do Anioła Stróża męża

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie. Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa. Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże. Amen.

Do Anioła Stróża żony

Pozdrawiam Cię i błogosławię, Aniele Stróżu mojej żony, i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Ty najlepiej znasz moją żonę, jej potrzeby, charakter, wszystko, co lubi i co ją drażni, i denerwuje. Proszę, pomagaj mi, abym był dla niej dobry i unikał wszelkich z nią zatargów i konfliktów. Pomagaj mi coraz lepiej ją poznawać i prawdziwie kochać, aby małżeństwo nasze było trwałe i abyśmy dochowali wierności, którą ślubowaliśmy sobie wobec Boga. Usuwaj z jej życia i postępowania wszelkie dla nas zagrożenia, o co Cię gorąco proszę. Amen.

Do Anioła Stróża naszego przełożonego

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu N. [podać imię lub nazwisko] i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Proszę Cię, skłoń jego serce, aby w stosunku do każdego z pracowników był łaskawy, uczciwy i sprawiedliwy. Niech stanie się godnym przykładem życia i postępowania dla innych. A nade wszystko, mój Aniele Stróżu, proszę o pomoc, abym każdego dnia pozostawał z nim w dobrych stosunkach. Pomóż nam usuwać wszelkie konflikty i nieporozumienia między nami, aby współpraca nasza przebiegała owocnie, w atmosferze zgody, na większą chwałę Bożą. Amen.   

Wasze komentarze:
 kasia,GDANSK: 30.06.2013, 18:51
 ANIELE STRÓŻU. BŁAGAM CIĘ O OCHRONĘ MNIE W PRACY ,PRACUJĘ Z LUDŻMI ,KTÓRZY SIĘ NIE LUBIĄ.CIESZĄ SIĘ Z NIEPOWODZEŃ INNYCH LUDZI.OCHROŃ MNIE WIESZ O CO CHODZI ,MÓJ ANIELE.
 Aga: 23.06.2013, 22:23
 Aniele Boży, Stróżu mój, proszę, pomóż mi w podjęciu bardzo trudnej decyzji. Wskaż właściwą dla mnie drogę i zgodną z wolą Bożą. Amen.
 I.mm: 15.04.2013, 22:08
 Aniele Bozy Strozu Moj , pomóż mi w podjęciu dobrej decyzji , czuwaj nademna w zlych chwilach , zlaszcza aby operacja ktora bede miala udala sie. Czuwaj nad moja babcia , żeby na starość nie musiała tak cierpieć w chorobie i żeby mogła żyć zdrowa jak najdłużej . Żebym zdarzyła się jeszcze odwdziewczyc jej za to wszystko co dla mnie robi .
 zosia : 04.04.2013, 21:35
 Aniele strozu moj -uchron -moje dzieci -sprowadz na dobra droge-
 teresa: 30.03.2013, 18:44
 aniele boze strozu mojej corki, mego syna,chron moje dzieci od wszelkiego zla, strzesz ich, daj im spokoj ducha.
 zosia: 13.02.2013, 21:15
 Anielestrozu moj -prosze Cie o oswiecenie LenkiEdiego zeby lepej wynagradzali i szanowali
 Joanna: 28.01.2013, 23:00
 Aniele stróżu mojej szefowej,proszę Cię aby była szefowa zadowolona z mojej pracy, doceniała mój wkład i zapał do pracy. Nie robiła zamieszania.
 zosia: 12.12.2012, 07:58
 aniele strozu moj prosze cie dla ani -zeby mogla miec dzieciatko...
 Viola: 19.11.2012, 17:25
 Aniele Boży,tak bardzo Ciebie proszę pomóż mi dalej żyć,żeby wszystko się poukładało pozytywnie. Jednocześnie dziękuje Ci za to że jesteś i się mną opiekujesz....


 Viola: 19.11.2012, 16:23
 Aniele Boży,proszę Cię pomóż mi w tej trudniej sytuacji która mnie przerasta.pomóż mi odnaleźć spokój ..... tak bardzo Cię błagam
 bożenka: 02.10.2012, 17:00
 Aniele stróżu Błagam pomóż mi aby kierowniczka nie znęcała się nade mną i nie zabierała mi premii, bo nie ma racji , wiesz, że nie ponoszę winy za rzeczy, które mi zarzuca.amen
 grazyna: 04.09.2012, 21:51
 Aniele Strozu mego meza otworz jego serce i dusze na milosc wiare szacunek zrozumienie by nie watpil w milosc Boza.
 Córunia: 14.08.2012, 18:21
 Aniele Boży, Stróżu mojej mamy, proszę Cię o siłę dla niej potrzebną do poradzenia sobie z wszystkimi problemami.
 penelopa: 07.07.2012, 02:22
 aniele strozu mego meza blagam wstaw sie wraz ze mna o laske nawrocenia mego meza i pomoz mu uwierzyc w nasza rodzine na nowo. w imieniu swoim i corki pokornie prosze cie o pomoc i wsparcie. zona.
 zona: 26.06.2012, 13:15
 aniele strozu mojego meza chron i pomoagaj mu w dalszym zyciu prowadz dobra droga otaczaj dobrymi uczciwymi ludzmi aby byl zdrowy i szczesliwe mial dalsze zycie strzez go od zla i nieszczesc bog zaplac za pomoc ktora okazujesz naszej rodzinie
 ewa : 04.04.2012, 11:22
 Aniele Boze strozu Pauli czuwaj nad nia szczegolnie dzisiaj i w piatek blagam
 Joanna: 29.03.2012, 10:53
 Aniele stróżu mojej córki Mai,bądź przy niej i pomagaj jej,uproś Boga,Matkę Bożą i wszystkich Swiętych o zdrowie dla niej.
 Joanna: 29.03.2012, 10:53
 Aniele stróżu mojej córki Mai,bądź przy niej i pomagaj jej,uproś Boga,Matkę Bożą i wszystkich Swiętych o zdrowie dla niej.
 Joanna: 28.03.2012, 11:45
 Aniele Stróżu mojej córki Mai proszę wyproś u Pana, Matki Bożej i wszystkich świętych łaskę dobrego zdrowia.
 Misiak: 26.03.2012, 23:21
 Aniele Stróżu wszystkich, którzy tu skomentowali - jeśli proszą szczerze, spełnij ich prośby. Amen.
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej