Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa przed podjęciem ważnej decyzji

Kochany, mój Aniele Stróżu i wierny Przyjacielu, Ty wiesz, że znajduję się obecnie w obliczu podjęcia ważnej dla mnie decyzji (można tu przedstawić, jaka to decyzja). Przyjdź mi z pomocą abym dokonał słusznego i właściwego wyboru, który się będzie podobał Bogu i będzie zgodny z Jego wolą. Amen.

Modlitwa przed wyborem stanu dla dziewcząt i chłopców

Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.

Modlitwa rodziców przed dokonaniem wyboru stanu swego dziecka

Aniele Stróżu naszej córki, syna (wymienić imię), pozdrawiamy Cię i serdecznie dziękujemy za Twoją niestrudzoną opiekę jaką nad nim sprawujesz. Teraz nasze dziecko stoi przed ważnym wyborem swojej dalszej drogi życiowej. Prosimy Cię; pomóż naszej córce, synowi obrać drogę zgodną z planami Bożymi. Usuwaj przeszkody, pojawiające się na niej. Oszczędź naszemu dziecku pomyłek i rozczarowań, jakie mogłyby wywołać błędne decyzje. Prosimy Cię o to całym sercem, przekonani, że wysłucha Cię nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus, który żyję i króluje na wieki wieków. Amen.

Modlitwa przed zawarciem związku małżeńskiego

Pozdrawiam Cię, mój Aniele Stróżu, i błogosławię. Uwielbiam Boga, którego Ty możesz oglądać twarzą w twarz. Ufając w Bożą i Twoją miłość do mnie, pragnę powierzyć Ci moją decyzję zawarcia związku małżeńskiego z ... (podać imię). Gorąco Cię proszę, pomóż mi poznać, czy mój wybór jest zgodny z wolą dobrego Boga. Gdyby zaś do zawarcia tego związku nie doszło, umocnij mnie w trudnych dla mnie chwilach i daj mi światło zrozumienia i poznania tego, czego Bóg oczekuje ode mnie, i tak mnie prowadź, aby Jego wola w całym moim życiu spełniała się. Amen.

Do Anioła Stróża męża

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie. Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa. Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże. Amen.

Do Anioła Stróża żony

Pozdrawiam Cię i błogosławię, Aniele Stróżu mojej żony, i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Ty najlepiej znasz moją żonę, jej potrzeby, charakter, wszystko, co lubi i co ją drażni, i denerwuje. Proszę, pomagaj mi, abym był dla niej dobry i unikał wszelkich z nią zatargów i konfliktów. Pomagaj mi coraz lepiej ją poznawać i prawdziwie kochać, aby małżeństwo nasze było trwałe i abyśmy dochowali wierności, którą ślubowaliśmy sobie wobec Boga. Usuwaj z jej życia i postępowania wszelkie dla nas zagrożenia, o co Cię gorąco proszę. Amen.

Do Anioła Stróża naszego przełożonego

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu N. [podać imię lub nazwisko] i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Proszę Cię, skłoń jego serce, aby w stosunku do każdego z pracowników był łaskawy, uczciwy i sprawiedliwy. Niech stanie się godnym przykładem życia i postępowania dla innych. A nade wszystko, mój Aniele Stróżu, proszę o pomoc, abym każdego dnia pozostawał z nim w dobrych stosunkach. Pomóż nam usuwać wszelkie konflikty i nieporozumienia między nami, aby współpraca nasza przebiegała owocnie, w atmosferze zgody, na większą chwałę Bożą. Amen.   

Wasze komentarze:
 Adam: 05.03.2009, 12:41
 Aniele Stróżu Mój,pomóż mi zdać egzaminy,zapoznać ładną dziewczynę,wartościową ,żebym nie miał pociągu do alkoholu i żebym rzucił palenie.Pomagaj mi w pracy,żebym był zniej zadowolony i więcej zarabiał.
 E: 08.02.2009, 14:38
 Aniele Boże, pomóż mi w tej trudnej sytuacji a ja bede walczyć ze sobą i zrobię wszystko co w mojej mocy by tych błędów nie powtózyć stanę się lepsza i nigdy już nie zaniedbam swoich obowiązków...
 iskierka: 07.01.2009, 21:03
 Aniele Stróżu Moj proszę wspieraj mnie w mym codziennym życiu,dodaj mi sił w pokonywaniu moich lęków...
 Kasia: 06.01.2009, 18:46
 Aniele Stróżu pomóż mi dokonać słusznego wyboru.Spraw abym znalazła szczęście, błagam.Proszę też o potomstwo u mojej siostry i brata.
 mama: 01.01.2009, 13:23
 Aniele Stróżu mojego syna spraw żeby mój syn wyszedł z nałogu,prowadż go prostą drogą
 ASIA: 27.11.2008, 08:29
 ANIELE STROZU WIEM ZE JESTES I DLATEGO CIAGLE POWSTAJE TY DOTRZYMUJE MI ZAWSZE KROKU POMASZ POWSTAC ANIELE STROZU MEGO MEZA I SIOSTRZNCA USLYSZ MNIE I PROWADZ TE ISTOTY ,KTORE SIE ZAGUBILY POMOZ IM ZYC PO BOZEMU I UCZCIWIE I NIE RANIC SIEBIE I BLISKICH WIEM ZE MNIE WYSLUCHASZ KOCHAM CIE I WIERZE ZE JESTES PRZYMNIE I MNIE NIE OPUSCISZ W BIEDZIE
 Magda: 21.11.2008, 12:47
 Aniele Stróżu Roberta pomóż mu podjąć właściwą decyzje w sprawie zmiany pracy. bardzo Cie prosze
 czekajaca: 19.10.2008, 20:28
 Aniele strozu Andrzeja kieruj nim tak by wrocil do mnie z drogi zdrady
 ja: 29.09.2008, 22:19
 Aniele Strozu moj prosze daj mi sile i wytrwalosc w tym co robie , pokieruj mnie na wlasciwa droge, nie pozwul abym sie zalamala i stracila sens zycia, blagam dopomoz mi kazdego dnia, badz przy mnie Amen


 alusia: 03.08.2008, 00:32
 Aniele Strózu czuwaj stale nad moimi dziećmi i wnusiem umiłowanym.Czuwaj nad małżeństwem najmłodszej córenki i syna aby wybrał uczciwą i wierzącą dziewczynę,aby się usamodzielnił.Zanieś do Boga moje sprawy które w sercu noszę i tak bardzo bolą.Czuwaj nad córką najstarszą aby się opamiętała i przemieniła swoje życie, aby odwrócili się od złego.Ufam Ci i wiem ,że niezawiedziesz mnie mój Aniele.
 Danuta: 31.07.2008, 21:20
 Aniele Boży stróżu mojego syna,Aniele Boży stróżu mojej synowej strzeżcie ich na dobrej drodze i nie pozwólcie iść złą drogą.Mnie Aniele mój szepnij podpowiedżco mam robić.
 cierpliwa: 29.06.2008, 10:44
 Aniele Stróżu mój-pomóż mi znaleźć pracę w moim ojczystym kraju i to na co czekam już tyle lat...........
 Ala: 11.06.2008, 08:05
 Czuwaj Aniele strózu nad moimi dziećmi i nade mną.Prowadż nas,nie opuszczaj nas.
 MATKA: 04.06.2008, 13:48
  BLAGAM CIE ANIELE STROZU MIEJ W OPIECE MOJA CORKE BASIE ABY NIE ZALAMALA SIE W TYM TRUDNYM DLANIEJ CZASIE GDY TAK NIESPRAWIEDLIWIE MIMO WLOZONEJ PRACY JA OCENIONA I JEST W PUNKCIE ZWROTNYM SWEGO ZYCIA POMOZ JEJ DOSTRZC TWE ZNAKI ABY WYBRALA DLA SIEBIE DOBRA BESPECNA DROGE ZYCIOWA, MIEJ TEZ W OPIECE MEGO MEZA ABY SZANOWAL PRACEKTORA ZNALAZL PO DLUGIM OKRESIE I ABY NIE WRACAL DO NALOGU BLAM GORACOWYSLUCHAJ MNIE I POMOZMI WYTRWAC I NIE TRACIC NADZIEI ZE NASTAOPIA LEPSZE DNI DLA MEHGO DZIECKA
 mama Beata: 21.04.2008, 23:59
 Aniele Stróżu mojej córki pomóż jej w egzaminach i w wyborze szkoły. Poprowadź ją drogą prostą do celu
 szymon: 16.04.2008, 00:30
 Aniele Strozu pomoz mi wybrac odpowiednia szkole,dostac sie do niej:)znalezc dziewczyne,prace:D ok to tyle....:)
 Lukasz: 22.08.2007, 07:37
 Spraw Boże abym podołał w nowej pracy.
 Magda: 22.08.2007, 02:26
 Aniele Strozu blagam spraw,aby pani Ewa pozwolila mi zostac w pracy w biurze.
 Karina: 14.06.2007, 04:36
 Aniels Strozu Moj prosze pozwol mi otrzymac pozytywny wynik z trudnego egzaminu ktory zdawalam w maju. Oraz o pomoc w pomyslnym zakonczeniu trudnej sprawy urzedowej w tym roku.
  x: 13.10.2006, 19:48
 piekne sa wasze modlitwy i oby takdalej
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej