Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa przed podjęciem ważnej decyzji

Kochany, mój Aniele Stróżu i wierny Przyjacielu, Ty wiesz, że znajduję się obecnie w obliczu podjęcia ważnej dla mnie decyzji (można tu przedstawić, jaka to decyzja). Przyjdź mi z pomocą abym dokonał słusznego i właściwego wyboru, który się będzie podobał Bogu i będzie zgodny z Jego wolą. Amen.

Modlitwa przed wyborem stanu dla dziewcząt i chłopców

Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.

Modlitwa rodziców przed dokonaniem wyboru stanu swego dziecka

Aniele Stróżu naszej córki, syna (wymienić imię), pozdrawiamy Cię i serdecznie dziękujemy za Twoją niestrudzoną opiekę jaką nad nim sprawujesz. Teraz nasze dziecko stoi przed ważnym wyborem swojej dalszej drogi życiowej. Prosimy Cię; pomóż naszej córce, synowi obrać drogę zgodną z planami Bożymi. Usuwaj przeszkody, pojawiające się na niej. Oszczędź naszemu dziecku pomyłek i rozczarowań, jakie mogłyby wywołać błędne decyzje. Prosimy Cię o to całym sercem, przekonani, że wysłucha Cię nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus, który żyję i króluje na wieki wieków. Amen.

Modlitwa przed zawarciem związku małżeńskiego

Pozdrawiam Cię, mój Aniele Stróżu, i błogosławię. Uwielbiam Boga, którego Ty możesz oglądać twarzą w twarz. Ufając w Bożą i Twoją miłość do mnie, pragnę powierzyć Ci moją decyzję zawarcia związku małżeńskiego z ... (podać imię). Gorąco Cię proszę, pomóż mi poznać, czy mój wybór jest zgodny z wolą dobrego Boga. Gdyby zaś do zawarcia tego związku nie doszło, umocnij mnie w trudnych dla mnie chwilach i daj mi światło zrozumienia i poznania tego, czego Bóg oczekuje ode mnie, i tak mnie prowadź, aby Jego wola w całym moim życiu spełniała się. Amen.

Do Anioła Stróża męża

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie. Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa. Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże. Amen.

Do Anioła Stróża żony

Pozdrawiam Cię i błogosławię, Aniele Stróżu mojej żony, i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Ty najlepiej znasz moją żonę, jej potrzeby, charakter, wszystko, co lubi i co ją drażni, i denerwuje. Proszę, pomagaj mi, abym był dla niej dobry i unikał wszelkich z nią zatargów i konfliktów. Pomagaj mi coraz lepiej ją poznawać i prawdziwie kochać, aby małżeństwo nasze było trwałe i abyśmy dochowali wierności, którą ślubowaliśmy sobie wobec Boga. Usuwaj z jej życia i postępowania wszelkie dla nas zagrożenia, o co Cię gorąco proszę. Amen.

Do Anioła Stróża naszego przełożonego

Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu N. [podać imię lub nazwisko] i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Proszę Cię, skłoń jego serce, aby w stosunku do każdego z pracowników był łaskawy, uczciwy i sprawiedliwy. Niech stanie się godnym przykładem życia i postępowania dla innych. A nade wszystko, mój Aniele Stróżu, proszę o pomoc, abym każdego dnia pozostawał z nim w dobrych stosunkach. Pomóż nam usuwać wszelkie konflikty i nieporozumienia między nami, aby współpraca nasza przebiegała owocnie, w atmosferze zgody, na większą chwałę Bożą. Amen.   

Wasze komentarze:
 Ks: 08.05.2015, 10:02
 Boze strzeż mojego meza zawsze i wszędzie, amen
 Anna: 20.04.2015, 15:24
 Aniele strozu męża proszę aby podjął dobrą decyzję i nie zostawiał naszej rodziny. Błagam niech usłyszę dziś te słowa, że pomylił się i nie odchodzi. Bądź litościw dla mnie i córek.
 Anna: 20.04.2015, 15:21
 Aniele strozu męża proszę aby podjął dobrą decyzję i nie zostawiał naszej rodziny. Błagam niech usłyszę dziś te słowa, że pomylił się i nie odchodzi. Bądź litościw dla mnie i córek.
 Kasia: 11.03.2015, 15:59
 Aniele Boze stróżu Sebastiana ty zawsze przy nim stój , rano, wieczór we dnie o w nocy bądź mi zawsze ku pomocy strzeż duszy i ciała jego i zaprowadź go żywota wiecznego amen
 sylwia: 16.10.2014, 15:47
 Aniele Boży mojego męża strzeż go zawsze ode złego,zachowaj w zdrowiu,dodaj sił,i napełnij radością.Amen.
 Grażyna: 02.09.2014, 21:41
 Aniele Boży strózu mój TY zawsze przy mnie stój rano, wieczór, we dnie, w nocy bądź mi zawsze ku pomocy ,strzeż duszy i ciała mego zaprowadź mnie do Królestwa Niebieskiego AMEN
 joada: 25.08.2014, 22:13
 Aniele stróżu proszę Cię czuwaj nad moją rodziną,chroń nas przed złem tego świata i od wszelkich niebezpieczeństw .Pomóż nam lepiej zrozumieć nasze błędy jakie popełniamy,byśmy mogli lepiej żyć zgodnie z Bożymi przykazaniami.Aniele stróżu błagam Cię ze wszystkich sił spraw by moja córka zrozumiała że związuje się z niewłaściwym .zakłamanym człowiekiem, z którym będzie bardzo nieszczęśliwa .Nie dopuść do tego mój Aniele stróżu by związała się z nim na całe życie,oddal tego człowieka od mojej córki i mojej rodziny błagam Cie ze wszystkich sił otwórz oczy mojej córce.
 wiola: 12.06.2014, 22:41
 Boze tyle mam prozb, ze nie wiem od czego zaczac.... Prosze Cie wskaz mi droge, gdzie mam isc..nie wiem jak zyc..naucz mnie cieszyc sie z tego co mam, naucz mnie nie pragnac wiecej anizeli potrzebuje... Blagam Cie by moj maz wybaczyl mi zdrady, NIech moja corka wybaczy mi. Tak bardzo ich kocham...
 wiola: 12.06.2014, 22:39
 Boze tyle mam prozb, ze nie wiem od czego zaczac.... Prosze Cie wskaz mi droge, gdzie mam isc..nie wiem jak zyc..naucz mnie cieszyc sie z tego co mam, naucz mnie nie pragnac wiecej anizeli potrzebuje... Blagam Cie by moj maz wybaczyl mi zdrady, NIech moja corka wybaczy mi. Tak bardzo ich kocham...


 Jola z Piły: 11.06.2014, 12:42
 ANIELE,STRÓŻU MÓJ-błagam -pomóż ,aby mój syn nie ulegał namowom i wpływowi złego towarzystwa bo jest chory po wypadku.Proszę o zdrowie dla mojej córki Ani ,moich kochanych wnucząt Dorotki i Wojtusia icałej rodziny a dla mnie odrobinę zdrowia,łaski i spokoju
 HANNA: 21.05.2014, 22:31
 *ANIELE STRÓŻU MÓJ! POMÓŻ PROSZĘ !!!AMEN!!!
 matka: 24.04.2014, 10:53
 Aniele Strużu pomóż mojemu synowi w nauce
 Bożena:: 26.03.2014, 06:40
 *PANIE BOŻE! ANIELE STRÓŻU MÓJ!DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ OBECNOŚĆ W MOIM ŻYCIU! SPRAW PROSZĘ, ABYM UMIAŁA SŁUCHAĆ -"w cichości "***PANIE! TY JESTEŚ TĄ " C I S Z Ą"****AMEN****
 k....: 24.03.2014, 16:13
 Aniele Boży pomóż mi podjąć właściwą decyzje w sprawie pracy.
 ania: 10.12.2013, 01:18
 Moj Aniele. Pomóż mi podjąć najwlasciwsza decyzje w sprawie mieszkania dla mojej rodziny. Dziękuję.
 czarna: 01.10.2013, 07:22
 boże daj mi siły żebym nie musiała ciągle się martwić pieniądze szcześcia nie daja ale ich nie mieć i cile się martwić jestem podłamana miej mnie w swej opiece i mą rodzine
 agata: 18.08.2013, 21:59
 Kochany Aniele Boży Stróżu mój, proszę Cię o pomoc w podjęciu ważnej życiowej decyzji, Ty wiesz co będzie dla mnie najlepsze, co będzie zgodne z wolą Bożą, proszę Cię Boże daj mi światło Ducha Świętego bym mogła rozpoznać Jego wolę i bym w końcu znalazła pokój dla mojego serca...amen
 Asia: 31.07.2013, 14:44
 Nasz kochany Aniele Strozu, prosze o pomoc w podjeciu odp decyzji dotyczacej sprawy mieskaniowej
 jasia: 23.07.2013, 21:34
 aniele mój tak bardzo cie prosze aby noj maz do mnie wrocil aby poznal Boga
 kasia,GDANSK: 30.06.2013, 18:52
 ANIELE STRÓŻU. BŁAGAM CIĘ O OCHRONĘ MNIE W PRACY ,PRACUJĘ Z LUDŻMI ,KTÓRZY SIĘ NIE LUBIĄ.CIESZĄ SIĘ Z NIEPOWODZEŃ INNYCH LUDZI.OCHROŃ MNIE WIESZ O CO CHODZI ,MÓJ ANIELE.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej