Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Dziewico Niepokalana, Matko Boga Prawdziwego i Matko Kościoła! Ty, która z tego miejsca objawiasz Swą łaskawość i współczucie wszystkim, którzy pod Twoją uciekają się opiekę, wysłuchaj modlitwy, którą wznosimy do Ciebie z synowską ufnością i przedstaw ją Twemu Synowi, Jezusowi, naszemu jedynemu Odkupicielowi.

Matko miłosierdzia, Nauczycielko ukrytej i cichej ofiary, Tobie, wychodzącej na spotkanie nam, grzesznikom, oddajemy w tym dniu całe nasze istnienie i całą naszą miłość. Oddajemy Ci także nasze życie, naszą pracę, nasze radości, nasze słabości i nasze cierpienia.

Użycz pokoju, sprawiedliwości i pomyślności naszym ludom, gdyż wszystko, co mamy czym jesteśmy, powierzamy Twojej pieczy, Pani i Matko nasza.

Chcemy całkowicie należeć do Ciebie i razem z Tobą kroczyć drogą pełnej wierności Chrystusowi w Jego Kościele: prowadź nas zawsze swoją miłościwą ręką.

Dziewico z Guadalupe, Matko Ameryk, błagamy Ciebie za wszystkich Biskupów, by prowadzili wiernych ścieżkami żarliwego życia chrześcijańskiego, ścieżkami miłości i pokornej służby Bogu i duszom.

Spójrz na to wielkie żniwo i wstaw się u Pana, by napełnił głodem świętości cały Lud Boży i wzbudził liczne powołania kapłanów i zakonników, mocnych w wierze i gorliwych szafarzy Bożych tajemnic.

Użycz naszym rodzinom łaski by szanowały i kochały poczynające się życie, tą samą miłością, z jaką Ty w łonie Twoim poczęłaś życie Syna Bożego. Święta Dziewico, Maryjo, Matko Pięknej Miłości, strzeż naszych rodzin, by zawsze trwały w zgodzie i błogosław wychowaniu naszych dzieci.

Nadziejo nasza spójrz na nas z litością, naucz nas ustawicznie iść do Jezusa, a jeśli upadniemy, pomóż nam się podźwignąć i wrócić do Niego przez wyznanie naszych win i naszych grzechów w sakramencie Pokuty, który przynosi spokój duszy.

Błagamy Cię, użycz nam daru umiłowania wszystkich świętych Sakramentów które jako znaki dla nas Syn Twój pozostawił na ziemi. W ten sposób, Matko Najświętsza, z pokojem Bożym w sumieniu z sercami wolnymi od złości i nienawiści będziemy mogli nieść wszystkim prawdziwą radość i prawdziwy pokój, których źródłem jest Twój Syn, Pan Nasz Jezus Chrystus, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków Amen.


Meksyk, styczeń 1979, Jan Paweł II

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

   

Wasze komentarze:
 marcin: 11.11.2019, 17:47
 Matko weź ode mnie ten hazardu alkohol.ratuj.Matko Boża z Gwadelupe miej nas w opiece.
 basia: 06.11.2019, 18:03
 prosze o opieke i zdrowie dla marlenki ijej znajomej i chorej pani ze szpitala
 Stasio : 04.10.2019, 09:39
 ❤❤❤KOCHANA MATKO BOSKA GUADALUPE!!!! ❤❤❤ MODLE SIE DO CIEBIE CODZIENNIE O CUDOWNE UZDROWIENIE MOJEJ UKOCHANEJ CELERINY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!! ❤❤❤WIERZE W CIEBIE CALYM MOIM SERCEM ZE PROSBA MOJA ZASTANIE WYSLUCHANA!!! ❤❤❤IN JESUS NAME!!! AMEN, AMEN, AMEN ❤❤❤
 Anna: 02.10.2019, 19:58
 Matko Boza z Guadalupe dziekuje Ci i proszę Cie wstawiaj się u Naszego Pana a Twojego Syna o laski które przez Twoje rece skladamy
 Anna: 25.09.2019, 08:14
 Matko Boza z Guadalupe Blagam Cie upros mi u Syna swego laski o które proszę.Wysluchaj mych próśb jeśli sa zgodne z Wola Twojego Syna.Matko moja dziekuje iprosze
 Fredek 16.09.2019: 16.09.2019, 17:25
 Matko Boża z Gwadelupe proszę o zdrowie moje jak i mojej rodziny. Miej w opiece całą moją rodzinę. Proszę wyzwolenie mnie z bólu, który towarzyszy mi Matko ukochana z Gwadelupe pomóż mi w uzdrowieniu tak jak i mojej kochanej żony.
 Fredek : 16.09.2019, 17:10
 Matko Boża z Gwadelupe proszę o zdrowie moje jak i mojej rodziny. Miej w opiece całą moją rodzinę. Proszę wyzwolenie mnie z bólu, który towarzyszy mi Matko ukochana z Gwadelupe pomóż mi.
 Fredek : 16.09.2019, 17:09
 Matko Boża z Gwadelupe proszę o zdrowie moje jak i mojej rodziny. Miej w opiece całą moją rodzinę. Proszę wyzwolenie mnie z bólu, który towarzyszy mi Matko ukochana z Gwadelupe pomóż mi.
 Anna: 15.09.2019, 11:06
 Matko Boga z Guadalupe jeśli jest to zgodne z wola Twojego Syna iTwoja upros Laske trzezwosci dla mojego syna i inne prośby które przez Twoje rece składam. Matko dziekuje i peosze.
 Anna: 15.09.2019, 11:04
 Matko Boga z Guadalupe jeśli jest to zgodne z wola Twojego Syna iTwoja upros Laske trzezwosci dla mojego syna i inne prośby które przez Twoje rece składam. Matko dziekuje i peosze.
 Hania: 31.08.2019, 06:13
 Matko Boża zanieść Twojemu synowi prośby moje ulecz serce moje otwórz je na Boga pomóż odnaleźć spokoj i radość bądź że mną abym mogła pokonać problemy które mnie teraz terapia obraz błogosławieństwem rodzinę niech trwają w wierze i zdrowiu kocham Cię Matuchno
 Sylwia : 04.08.2019, 21:57
 Matko Boża proszę Cię o ulżyj mi w moim cierpieniu. Pomoż rozwiązać problemy które mnie teraz trapią i wspomóż w miłości bo bardzo jej teraz potrzebuje.
 Paweł: 31.07.2019, 17:01
 Matko Boża z Guadalupe proszę o Twoją pomoc w wybawieniu mnie z tragicznej sytuacji życiowej.
 Anna: 21.07.2019, 16:45
 Mateńko kochana pomóż mi w moim wielkim kłopocie i proszę upros mi u Twojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę o którą proszę i uchroń od zła.
 Anna: 21.07.2019, 16:44
 Mateńko kochana pomóż mi w moim wielkim kłopocie i proszę upros mi u Twojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę o którą proszę i uchroń od zła.
 Anna: 15.06.2019, 15:14
 Matko Boza z Guadalupe dziekuje Ci i prosze
 Małgorzata: 08.06.2019, 14:43
  Matko Boża z Guadalupe proszę o Twoją pomoc w uzdrowieniu z choroby i założeniu szczęśliwej rodziny dla mojej córki Ewy.Miej w swojej opiece całą moją rodzinę! Proszę o uzdrowienie z choroby dla Marii, Krzysztofa, Anny, Janusza i Małgorzaty i uwolnienie z nałogu Krzysztofa.
 Ewelina: 07.05.2019, 12:03
 Kochana Matko Boża, wypraszaj mi i mojemu mężowi łaskę macierzyństwa i ojcostwa o którą tak bardzo prosimy, Wstaw się za nami Kochana Mamo u swojego syna, abyśmy mogli w przyszłości cieszyć się zdrowym potomstwem, a nasze serca były przepełnione miłością dla małego człowieka. Amen
 Czcicielka: 14.03.2019, 22:19
 Matenko z gwadelupe uzdrawiaj moja mama marte małego Antosia z nerwicy uspokoj go bądź z nami otaczaj opieka miej w opiece anusie aurelcie franusia Julię
 Renatka: 14.03.2019, 03:59
 Matko Boża z Gwadelupe dziękuję Ci za opiekę i miłosierdzie. Błagam Ciebie - całym kochającym Ciebie sercem - oręduj u Boga za uzdrowieniem mojego męża Marka. Obdarz go łaską zdrowia na ciele, duszy i umyśle. Chroń Marka, Matko Boża z Gwadelupe, przed wszystkim, co złe i podłe. Otaczaj Marka swoją miłością i matczyną troską. Chociaż jesteś daleko, bo w Ameryce, czuję Twoją bliskość - bliskość i zrozumienie.Pamiętaj o swoich poddanych także w Polsce, proszę Ciebie Przenaświętsza. Usłysz błaganie zatroskanej kobiety, żony, która ufa w Twoją moc Pani i pragnie łaski zdrowia dla swojego najdroższego męża, Marka. Wysłuchaj mnie Matko Boża z Gwadelupe. W Tobie jest Moc, Wiara i Miłosierdzie. Matko Boża z Gwadelupe dopomóż!!! Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi, Twojemu Synowi, Matko Boża z Gwadelupe. Amen.
(1) [2]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej