Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Dziewico Niepokalana, Matko Boga Prawdziwego i Matko Kościoła! Ty, która z tego miejsca objawiasz Swą łaskawość i współczucie wszystkim, którzy pod Twoją uciekają się opiekę, wysłuchaj modlitwy, którą wznosimy do Ciebie z synowską ufnością i przedstaw ją Twemu Synowi, Jezusowi, naszemu jedynemu Odkupicielowi.

Matko miłosierdzia, Nauczycielko ukrytej i cichej ofiary, Tobie, wychodzącej na spotkanie nam, grzesznikom, oddajemy w tym dniu całe nasze istnienie i całą naszą miłość. Oddajemy Ci także nasze życie, naszą pracę, nasze radości, nasze słabości i nasze cierpienia.

Użycz pokoju, sprawiedliwości i pomyślności naszym ludom, gdyż wszystko, co mamy czym jesteśmy, powierzamy Twojej pieczy, Pani i Matko nasza.

Chcemy całkowicie należeć do Ciebie i razem z Tobą kroczyć drogą pełnej wierności Chrystusowi w Jego Kościele: prowadź nas zawsze swoją miłościwą ręką.

Dziewico z Guadalupe, Matko Ameryk, błagamy Ciebie za wszystkich Biskupów, by prowadzili wiernych ścieżkami żarliwego życia chrześcijańskiego, ścieżkami miłości i pokornej służby Bogu i duszom.

Spójrz na to wielkie żniwo i wstaw się u Pana, by napełnił głodem świętości cały Lud Boży i wzbudził liczne powołania kapłanów i zakonników, mocnych w wierze i gorliwych szafarzy Bożych tajemnic.

Użycz naszym rodzinom łaski by szanowały i kochały poczynające się życie, tą samą miłością, z jaką Ty w łonie Twoim poczęłaś życie Syna Bożego. Święta Dziewico, Maryjo, Matko Pięknej Miłości, strzeż naszych rodzin, by zawsze trwały w zgodzie i błogosław wychowaniu naszych dzieci.

Nadziejo nasza spójrz na nas z litością, naucz nas ustawicznie iść do Jezusa, a jeśli upadniemy, pomóż nam się podźwignąć i wrócić do Niego przez wyznanie naszych win i naszych grzechów w sakramencie Pokuty, który przynosi spokój duszy.

Błagamy Cię, użycz nam daru umiłowania wszystkich świętych Sakramentów które jako znaki dla nas Syn Twój pozostawił na ziemi. W ten sposób, Matko Najświętsza, z pokojem Bożym w sumieniu z sercami wolnymi od złości i nienawiści będziemy mogli nieść wszystkim prawdziwą radość i prawdziwy pokój, których źródłem jest Twój Syn, Pan Nasz Jezus Chrystus, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków Amen.


Meksyk, styczeń 1979, Jan Paweł II

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

   

Wasze komentarze:
 ewa: 02.07.2020, 20:50
 o DAR BLOGOSLAWIONEGO STANU DLA SYNOWEJ I DARU RODZICIELSTWA
 Anonimowy: 27.06.2020, 22:02
 Matko proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej Huberta Szadkowskiego.
 Zosia: 15.04.2020, 23:21
 Proszę o cud życia dla poczętego Dzieciątka.Matko upros , Matko ublagaj.
 Beata: 15.04.2020, 10:46
 Matko Najswiętsza prosze cie o laske opieki i ochrony mnie i mojej rodziny przez zlem i niebezpieczenstwami tego swiata.
 Adi: 11.04.2020, 16:29
 Matko kochana z guadalupe , matko najświętsza , proszę cię o pomoc mojej rodziny, proszę też o przebaczenie za moje grzechy. Chroń nas od wszystkiego złego,pomóż nam by żyło się lepiej .
 Marzena : 06.04.2020, 08:49
 Matuchno kochana proszę o opiekę nad moją rodziną. Strzeż nas od wszelkich niebezpieczeństw. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać
 anna: 05.04.2020, 17:53
 Matko Boza z Guadalupe upros u swojego syna by powstrzymal zaraze.Jestes Krolowa obu Ameryk.Chron tych ludzi tam mieszkających.Przepraszam Cie Matko za mojego syna.Prosze wybacz mu
 józefa: 26.03.2020, 15:55
 Matko Miłosierna spójrz na dzieci swoje cierpiące z powodu zarazy i ocal ich życie i zdrowie wstawiając się za nimi u syna Twojego Jezusa Chrystusa.Amen
 Babcia Jonaszka: 16.02.2020, 08:26
 Potężna Królowo Nieba i Ziemii! błagamy Cię o o uzdrowienie nienarodzonego Jonaszka z rozszczepu kregoslupa


 Bożena: 08.02.2020, 22:02
 Matko Boża z Gwadelupe prosimy miej nas pod opieką w podróży do Meksyku.
 Bożena: 08.02.2020, 22:00
 Matko Boża z Gwadelupe prosimy miej nas pod opieką w podróży do Meksyku.
 Stasio: 01.02.2020, 23:18
 ❤❤❤UKOCHANA MATKO BOSKA GUADALUPE!!!❤❤❤MODLE SIE DO CIEBIE CODZIENNIE ZA UZDROWIENIE MOIEJ UKOCHANEJ CELERINY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!❤❤❤WIERZE W CIEBIE CALYM MOIM SERCEM ZE PROSBA MOJA ZASTANIE WYSLUCHANA !!!❤❤❤IN JESUS NAME !!! AMEN, AMEN, AMEN,!!! ❤❤❤
 Stasio: 01.02.2020, 01:23
 ❤❤❤UKOCHANA MATKO BOSKA GUADALUPE!!!!❤❤❤!!!❤❤❤MODLE SIE DO CIEBIE CODZIENNIE ZA UZDROWIENIE MOIEJ UKOCHANEJ CELERINY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!❤❤❤WIERZE W CIEBIE CALYM MOIM SERCEM ZE PROSBA MOJA ZASTANIE WYSLUCHANA!!!❤❤❤IN JESUS NAME!!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!❤❤❤❤
 Stasio: 01.02.2020, 01:21
 ❤❤❤UKOCHANA MATKO BOSKA GUADALUPE!!!!❤❤❤!!!❤❤❤MODLE SIE DO CIEBIE CODZIENNIE ZA UZDROWIENIE MOIEJ UKOCHANEJ CELERINY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!❤❤❤WIERZE W CIEBIE CALYM MOIM SERCEM ZE PROSBA MOJA ZASTANIE WYSLUCHANA!!!❤❤❤IN JESUS NAME!!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!❤❤❤❤
 Alicja: 31.01.2020, 16:52
 Matko Najukochana z Guadalupe nie opuszczaj mojej rodziny, bądź zawsze z nami, proszę wstawiaj sie za nami do Twego Syna Jezusa Chrystusa, prowadz nas do Niego. Nie opuszczj nas,Matko nie opuszczaj nas.
 Alicja: 31.01.2020, 09:19
 Matko Najukochana z Guadalupe nie opuszczaj mojej rodziny, bądź zawsze z nami, proszę wstawiaj sie za nami do Twego Syna Jezusa Chrystusa, prowadz nas do Niego. Nie opuszczj nas,Matko nie opuszczaj nas.
 Anna: 27.01.2020, 13:26
 Matko nasza z dalekiego guadalupe pros swojego syna za nami i dziękuj jemu za wszystko kocham Cie Mario i Twojego Syna
 Magdalena: 21.01.2020, 16:11
 Maryjo Matko proszę Cię odmień serce mojego męża i nawróc go, by chwalił Ciebie oraz daj mi przeżyć jeszcze raz dar macierzyństwa i cieszyć się zdrowym dzieckiem. Jeśli taka jest Twoja wola.
 Agnieszka: 19.01.2020, 21:21
 Mamusiu z Guadalupe, wybłagaj mi u Twojego Syna dobrego męża i szybkie zamążpójście, abym w rocznicę naszego spotkania, mogła błogosławić i cieszyć z wysłuchanych po 20 latach modlitwach.
 Justyna: 17.01.2020, 01:24
 Matko Boza z Guadelupe czuwaj nad moimi synami i ich przyszla rodzina.Blagam nawracaj ich nieustannie do Twojego syna i wyprawszaj dla nich wszelkie potrzebne laski.Nawroc Matenko mojego meza rozwal skorupe zla w jego chorym sercu.Prosze Matenko o trzezwosc w rodzinie,zdrowie i pomoz mi Matenko znalezc dobra prace.Badz Blogoslawiona za wszystko co dla nas robisz.Amen
(1) [2] [3] [4] [5]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej