Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Boże, który otaczasz opieką i miłością Swój lud, wyróżniłeś Nowy Świat ukazaniem się w Guadelupe Maryi, Matki Jezusa. Pomóż krajom Nowego Świata żyć w pokoju, jedności i braterstwie. Amen.

Modlitwa Jana Pawła II do Matki Bożej z Guadalupe

Dziewico Niepokalana, Matko Boga Prawdziwego i Matko Kościoła! Ty, która z tego miejsca objawiasz Swą łaskawość i współczucie wszystkim, którzy pod Twoją uciekają się opiekę, wysłuchaj modlitwy, którą wznosimy do Ciebie z synowską ufnością i przedstaw ją Twemu Synowi, Jezusowi, naszemu jedynemu Odkupicielowi.

Matko miłosierdzia, Nauczycielko ukrytej i cichej ofiary, Tobie, wychodzącej na spotkanie nam, grzesznikom, oddajemy w tym dniu całe nasze istnienie i całą naszą miłość. Oddajemy Ci także nasze życie, naszą pracę, nasze radości, nasze słabości i nasze cierpienia.

Użycz pokoju, sprawiedliwości i pomyślności naszym ludom, gdyż wszystko, co mamy czym jesteśmy, powierzamy Twojej pieczy, Pani i Matko nasza.

Chcemy całkowicie należeć do Ciebie i razem z Tobą kroczyć drogą pełnej wierności Chrystusowi w Jego Kościele: prowadź nas zawsze swoją miłościwą ręką.

Dziewico z Guadalupe, Matko Ameryk, błagamy Ciebie za wszystkich Biskupów, by prowadzili wiernych ścieżkami żarliwego życia chrześcijańskiego, ścieżkami miłości i pokornej służby Bogu i duszom.

Spójrz na to wielkie żniwo i wstaw się u Pana, by napełnił głodem świętości cały Lud Boży i wzbudził liczne powołania kapłanów i zakonników, mocnych w wierze i gorliwych szafarzy Bożych tajemnic.

Użycz naszym rodzinom łaski by szanowały i kochały poczynające się życie, tą samą miłością, z jaką Ty w łonie Twoim poczęłaś życie Syna Bożego. Święta Dziewico, Maryjo, Matko Pięknej Miłości, strzeż naszych rodzin, by zawsze trwały w zgodzie i błogosław wychowaniu naszych dzieci.

Nadziejo nasza spójrz na nas z litością, naucz nas ustawicznie iść do Jezusa, a jeśli upadniemy, pomóż nam się podźwignąć i wrócić do Niego przez wyznanie naszych win i naszych grzechów w sakramencie Pokuty, który przynosi spokój duszy.

Błagamy Cię, użycz nam daru umiłowania wszystkich świętych Sakramentów które jako znaki dla nas Syn Twój pozostawił na ziemi. W ten sposób, Matko Najświętsza, z pokojem Bożym w sumieniu z sercami wolnymi od złości i nienawiści będziemy mogli nieść wszystkim prawdziwą radość i prawdziwy pokój, których źródłem jest Twój Syn, Pan Nasz Jezus Chrystus, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków Amen.
Meksyk, styczeń 1979, Jan Paweł II

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Wasze komentarze:
 Anna: 10.11.2021, 11:45
 Matko moja, Niebieska królowo, Pani świata miej mnie w swej opiece.
 Anna : 04.10.2021, 14:13
 Matko Boza z Guadalupe jedyne co moge powiedziec Ci to przepraszam za mojego syna alkoholika Prosze Cie wybacz mu i schowaj pod swoj plaszcz Przepraszam Cie i prosze
 Stasio : 19.05.2021, 01:21
 ❤❤❤UKOCHANA MATKO BOSKA GUADELOUPE!!!!!❤❤❤MODLE SIE DO CIEBIE CODZIENNIE ZA CUDOWNE UZDROWIENIE MOIEJ UKOCHANEJ CELERINY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!!❤❤❤WIERZE W CIEBIE CALYM MOIM SERCEM ZE PROSBA MOJA ZOSTANIE WYSLUCHANA!!!❤❤❤IN JESUS NAME!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!!❤❤❤
 Alicja: 13.05.2021, 11:12
 Kochana Panienko.ulituj się nade mną i moją rodziną,czuwaj nad naszym nowym miejscem zamieszkania i błagam pomóż mi znaleźć miejsce w tym świecie by móc godnie żyć
 Joanna: 14.04.2021, 05:49
 Matko Boża z Guadalupe , która pokazałaś nam swoje oblicze i która zapewniłaś nas że jesteś naszą matką opiekunką , ulituj się nad Twoim ciężko chorym synem Piotrem i pozwól mu szybko wrócić do zdrowia .
 Grzegorz: 01.04.2021, 21:30
 Matko boska proszę o łaskę z cudownego obrazu dla całej rodziny o matko z gwadelupy miej nas w opiece
 Justyna: 25.03.2021, 08:58
 Matko Boża z Guadalupe proszę o zdrowie dla mojego taty i mamy oraz siłę dla niej w opiece nad tatą.
 Genio: 12.03.2021, 00:06
 Proszę o uratowania małżeństwa mojej córki o powrót miłości oto żeby urodziło się i zdrowe dzieciątko które ma w swoim łonie Matko Boska z Guadalupe ratuj małżeństwo mojej córki Błagam
 Joanna: 04.03.2021, 21:17
 Matko Boża proszę abym nadal była w ciąży i nic się nie stało! Proszę, tak bardzo kocham to nie narodzone dziecko, proszę o zdrowie mojego maluszka!! Błagam Cię o to

 Zatroskana: 25.02.2021, 19:09
 Matko Boża z Guadelupe proszę o opiekę nad moją rodziną.Ocal dzieci i wnuki od złego wpływu innych. Pomóż mojemu mężowi pokonać chorobę nowotworową. Dziękuję za dotychczasową opiekę.
 Beata: 14.12.2020, 20:22
 Kochana Matko proszę Cię o uproszenie Boga miłosiernego o dar zdrowia dla ciężko chorej Martynki, która pragnie żyć na chwalę naszego Pana i pożytek bliźnich proszę wysłuchaj nas
 Arkadiusz Ś.: 13.12.2020, 21:36
 Matko BOŻA Proszę Cię o opiekę nad moją Mamą Małgorzatą żeby była zdrowa i długo żyła w chwale Boga Ojca Amen
 Maria: 13.12.2020, 07:21
 Matko Boża proszę o szczęśliwie rozwiązanie dla mojej córki. Miej ją w swojej opiece w czasie porodu. A ja będę Ci wdzięczna do końca moich dni.
 Grażyna: 13.12.2020, 00:29
 Matuchno dziękuję za łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej. proszę o dalszą opiekę w tych trudnych czasach dla moich dzieci, mnie i mego męża. Błogosław moim wnusiom, które wkrótce dzięki Twojemu wstawiennictwu będą na świecie.
 Danuta: 12.12.2020, 20:55
 Matko Boska z Gladelupe módl się za nami do Pana Jezusa Chrystusa. Za całą moją rodzinę za moje wnuki i córki za męża i jego dzieci i cała rodzinę. Broń nas kochana Matenko od tej zarazy koronawirusa. Bardzo proszę ratuj nas ratuj Polskę i cały świat. Amen
 Maria: 12.12.2020, 19:41
 Cudowna Matko Boza z Gwadelupe prosze Cie o cud uzdrowienia syna i jego matki. W intencji Twojej cudownej pomocy w udaremnieniu nekania nas ze strony nieprzyjaciol:S.Z.M/alkoholika /. Dziekuje bardzo.
 Jadwiga: 12.12.2020, 16:57
 Matko Boża z Guadalupe proś Jezusa za nami chorymi ,czuwaj i chroń nas od złego. O Maryjo pełna łaski wstawiaj się za nami.
 Ewa: 12.12.2020, 08:22
 Matko Boża z Guadalupe proszę Cię o uwolnienie z nałogu alkoholowego Wojtka i ustanie pandemii koronawirusa na całym świecie. Chroń nas od zarazy, opiekuj się nami. Daj siły i zdrowie na te trudne czasy.
 Jadwiga: 12.12.2020, 05:48
 Matko Boża z Guadelupe proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny oraz nieustającą opiekę i blogoslawienstwo na każdy dzień
 Halina: 11.12.2020, 19:49
 Dziewico z Guadelupe miej w opiece całą moją rodzinę i naszą Ojczyznę Polskę. Prosimy Ciebie wstaw się do Twojego Syna Jezusa Chrystusa.
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej