Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Dziewico Niepokalana, Matko Boga Prawdziwego i Matko Kościoła! Ty, która z tego miejsca objawiasz Swą łaskawość i współczucie wszystkim, którzy pod Twoją uciekają się opiekę, wysłuchaj modlitwy, którą wznosimy do Ciebie z synowską ufnością i przedstaw ją Twemu Synowi, Jezusowi, naszemu jedynemu Odkupicielowi.

Matko miłosierdzia, Nauczycielko ukrytej i cichej ofiary, Tobie, wychodzącej na spotkanie nam, grzesznikom, oddajemy w tym dniu całe nasze istnienie i całą naszą miłość. Oddajemy Ci także nasze życie, naszą pracę, nasze radości, nasze słabości i nasze cierpienia.

Użycz pokoju, sprawiedliwości i pomyślności naszym ludom, gdyż wszystko, co mamy czym jesteśmy, powierzamy Twojej pieczy, Pani i Matko nasza.

Chcemy całkowicie należeć do Ciebie i razem z Tobą kroczyć drogą pełnej wierności Chrystusowi w Jego Kościele: prowadź nas zawsze swoją miłościwą ręką.

Dziewico z Guadalupe, Matko Ameryk, błagamy Ciebie za wszystkich Biskupów, by prowadzili wiernych ścieżkami żarliwego życia chrześcijańskiego, ścieżkami miłości i pokornej służby Bogu i duszom.

Spójrz na to wielkie żniwo i wstaw się u Pana, by napełnił głodem świętości cały Lud Boży i wzbudził liczne powołania kapłanów i zakonników, mocnych w wierze i gorliwych szafarzy Bożych tajemnic.

Użycz naszym rodzinom łaski by szanowały i kochały poczynające się życie, tą samą miłością, z jaką Ty w łonie Twoim poczęłaś życie Syna Bożego. Święta Dziewico, Maryjo, Matko Pięknej Miłości, strzeż naszych rodzin, by zawsze trwały w zgodzie i błogosław wychowaniu naszych dzieci.

Nadziejo nasza spójrz na nas z litością, naucz nas ustawicznie iść do Jezusa, a jeśli upadniemy, pomóż nam się podźwignąć i wrócić do Niego przez wyznanie naszych win i naszych grzechów w sakramencie Pokuty, który przynosi spokój duszy.

Błagamy Cię, użycz nam daru umiłowania wszystkich świętych Sakramentów które jako znaki dla nas Syn Twój pozostawił na ziemi. W ten sposób, Matko Najświętsza, z pokojem Bożym w sumieniu z sercami wolnymi od złości i nienawiści będziemy mogli nieść wszystkim prawdziwą radość i prawdziwy pokój, których źródłem jest Twój Syn, Pan Nasz Jezus Chrystus, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków Amen.
Meksyk, styczeń 1979, Jan Paweł II

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Wasze komentarze:
 Anna: 15.06.2019, 15:14
 Matko Boza z Guadalupe dziekuje Ci i prosze
 Małgorzata: 08.06.2019, 14:43
  Matko Boża z Guadalupe proszę o Twoją pomoc w uzdrowieniu z choroby i założeniu szczęśliwej rodziny dla mojej córki Ewy.Miej w swojej opiece całą moją rodzinę! Proszę o uzdrowienie z choroby dla Marii, Krzysztofa, Anny, Janusza i Małgorzaty i uwolnienie z nałogu Krzysztofa.
 Ewelina: 07.05.2019, 12:03
 Kochana Matko Boża, wypraszaj mi i mojemu mężowi łaskę macierzyństwa i ojcostwa o którą tak bardzo prosimy, Wstaw się za nami Kochana Mamo u swojego syna, abyśmy mogli w przyszłości cieszyć się zdrowym potomstwem, a nasze serca były przepełnione miłością dla małego człowieka. Amen
 Czcicielka: 14.03.2019, 22:19
 Matenko z gwadelupe uzdrawiaj moja mama marte małego Antosia z nerwicy uspokoj go bądź z nami otaczaj opieka miej w opiece anusie aurelcie franusia Julię
 Renatka: 14.03.2019, 03:59
 Matko Boża z Gwadelupe dziękuję Ci za opiekę i miłosierdzie. Błagam Ciebie - całym kochającym Ciebie sercem - oręduj u Boga za uzdrowieniem mojego męża Marka. Obdarz go łaską zdrowia na ciele, duszy i umyśle. Chroń Marka, Matko Boża z Gwadelupe, przed wszystkim, co złe i podłe. Otaczaj Marka swoją miłością i matczyną troską. Chociaż jesteś daleko, bo w Ameryce, czuję Twoją bliskość - bliskość i zrozumienie.Pamiętaj o swoich poddanych także w Polsce, proszę Ciebie Przenaświętsza. Usłysz błaganie zatroskanej kobiety, żony, która ufa w Twoją moc Pani i pragnie łaski zdrowia dla swojego najdroższego męża, Marka. Wysłuchaj mnie Matko Boża z Gwadelupe. W Tobie jest Moc, Wiara i Miłosierdzie. Matko Boża z Gwadelupe dopomóż!!! Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi, Twojemu Synowi, Matko Boża z Gwadelupe. Amen.
 Anna: 15.02.2019, 18:30
 Matko Boza zGuadalupe dzięki Ci za wszystko.Prosze o dużo ale najbardziej o zdrowie dla moich dzieci i dla nas.Dodaj sil i strzeż przed zlem.Dziekuje Ci Matko Boza.
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 11.02.2019, 00:08
 Panie Jezu Synu Ojca Niebieskiego i Sw Maryi ,,, Maryjo módl się za mnie proszę wysłuchaj próśb Sw Rity, Św Judy, Św Józefa, w sprawie wyleczenie mojej kuzynki Synka z nieodwracalnej choroby, proszę Cie również Panie Jezu o pomoc finansową dla mnie o ile jest to wolą twoja ale ja wiem że ty nie krzywdzisz Panie mój tylko pomagasz pomóżcie mi proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK,dzień za dniem mija a ja ..... Jezu ufam tobie DAJ MI ŁASKI SWEJ PANIE I I WSKAŻ DOBRĄ DROGĘ
 Marzena:26.01.2019,10:21: 08.02.2019, 08:42
 Uzdrow mnie Matko Boza z choroby i pomoz w pracy i rodzinie by milosc Twoja i łaski sie na nas wylewaly.Amen
 AREK: 28.01.2019, 11:00
 Droga Matko. Proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i mojego taty. Jak również o opiekę dla naszej bożej rodziny.

 Marzena:26.01.2019,10:21: 26.01.2019, 09:29
 Matko Boza okryj moją rodzinę swoim płaszczem ,chroń od złego ,modl sie za nas ,niech Twoja milosc i dobroć wypełnia nas każdego dnia w zdrowiu i szczęściu.Amen Dziekuje za cuda które czynisz w moim życiu .Amen
 Marzena:26.01.2019,10:21: 26.01.2019, 09:29
 Matko Boza okryj moją rodzinę swoim płaszczem ,chroń od złego ,modl sie za nas ,niech Twoja milosc i dobroć wypełnia nas każdego dnia w zdrowiu i szczęściu.Amen Dziekuje za cuda które czynisz w moim życiu .Amen
 wieśka: 11.01.2019, 16:27
 Matko ukochana ogarnij opieką Asię i jej rodzinę
 Małgorzata: 13.12.2018, 00:09
 Matko Boża z Guadalupe proszę o Twoją pomoc w założeniu szczęśliwej rodziny dla mojego syna Rafała.Miej w swojej opiece całą moją rodzinę!
 Jadwiga : 12.12.2018, 21:58
 Matko Boża strzeż naszych rodzin,prowadź w zdrowiu i miłości,utwierdzaj w wierze i błogosław nam na każdy dzień.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej