Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Boże, który otaczasz opieką i miłością Swój lud, wyróżniłeś Nowy Świat ukazaniem się w Guadelupe Maryi, Matki Jezusa. Pomóż krajom Nowego Świata żyć w pokoju, jedności i braterstwie. Amen.

Modlitwa Jana Pawła II do Matki Bożej z Guadalupe

Dziewico Niepokalana, Matko Boga Prawdziwego i Matko Kościoła! Ty, która z tego miejsca objawiasz Swą łaskawość i współczucie wszystkim, którzy pod Twoją uciekają się opiekę, wysłuchaj modlitwy, którą wznosimy do Ciebie z synowską ufnością i przedstaw ją Twemu Synowi, Jezusowi, naszemu jedynemu Odkupicielowi.

Matko miłosierdzia, Nauczycielko ukrytej i cichej ofiary, Tobie, wychodzącej na spotkanie nam, grzesznikom, oddajemy w tym dniu całe nasze istnienie i całą naszą miłość. Oddajemy Ci także nasze życie, naszą pracę, nasze radości, nasze słabości i nasze cierpienia.

Użycz pokoju, sprawiedliwości i pomyślności naszym ludom, gdyż wszystko, co mamy czym jesteśmy, powierzamy Twojej pieczy, Pani i Matko nasza.

Chcemy całkowicie należeć do Ciebie i razem z Tobą kroczyć drogą pełnej wierności Chrystusowi w Jego Kościele: prowadź nas zawsze swoją miłościwą ręką.

Dziewico z Guadalupe, Matko Ameryk, błagamy Ciebie za wszystkich Biskupów, by prowadzili wiernych ścieżkami żarliwego życia chrześcijańskiego, ścieżkami miłości i pokornej służby Bogu i duszom.

Spójrz na to wielkie żniwo i wstaw się u Pana, by napełnił głodem świętości cały Lud Boży i wzbudził liczne powołania kapłanów i zakonników, mocnych w wierze i gorliwych szafarzy Bożych tajemnic.

Użycz naszym rodzinom łaski by szanowały i kochały poczynające się życie, tą samą miłością, z jaką Ty w łonie Twoim poczęłaś życie Syna Bożego. Święta Dziewico, Maryjo, Matko Pięknej Miłości, strzeż naszych rodzin, by zawsze trwały w zgodzie i błogosław wychowaniu naszych dzieci.

Nadziejo nasza spójrz na nas z litością, naucz nas ustawicznie iść do Jezusa, a jeśli upadniemy, pomóż nam się podźwignąć i wrócić do Niego przez wyznanie naszych win i naszych grzechów w sakramencie Pokuty, który przynosi spokój duszy.

Błagamy Cię, użycz nam daru umiłowania wszystkich świętych Sakramentów które jako znaki dla nas Syn Twój pozostawił na ziemi. W ten sposób, Matko Najświętsza, z pokojem Bożym w sumieniu z sercami wolnymi od złości i nienawiści będziemy mogli nieść wszystkim prawdziwą radość i prawdziwy pokój, których źródłem jest Twój Syn, Pan Nasz Jezus Chrystus, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków Amen.
Meksyk, styczeń 1979, Jan Paweł II

Modlitwa do Matki Bożej z Guadalupe

Wasze komentarze:
 MARTA: 18.12.2021, 03:22
 MATKO BOŻA Z GUADALUPE BŁAGAM WYPROŚ U BOGA UZDROWIENIE SERCA ROMKA, WSPIERAJ MOJE MODLITWY O JEGO WYZDROWIENIE I POWRÓT DO DOMU. PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA NIEGO I DLA MNIE. KRÓLOWO, MATKO NAJMILSZA PROSZĘ MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE I NIE OPUSZCZAJ W CZASIE CHOROBY. OKRYJ NAS SWOIM PLASZCZEM I PRZYGARNIJ DO SERCA. AMEN
 Stasio : 15.12.2021, 06:00
 ❤❤❤❤UKOCHANA MATKO BOSKA GUADELOUPE!!!❤❤❤MODLE SIE DO CIEBIE CODZIENNIE ZA CUDOWNE UZDROWIENIE MOIEJ UKOCHANEJ CELERINY Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!!❤❤❤WIERZE W CIEBIE CALYM MOIM SERCEM ZE PROSBA MOJA ZOSTANIE WYSLUCHANA!!!❤❤❤IN JESUS NAME!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!!!❤❤❤
 Tomasz: 13.12.2021, 00:08
 Matko Boża z Guadalupe nasza Pani i Królowo proszę o ratunek dla twojego Królestwa Polski wyproś nam łaskę przebaczenia wszystkich grzechów naszego narodu polskiego okryj swoim cudownym paszczem nasz naród naszych kapłanów i cały nasz episkopat i naszych biskupów daj nam siły do modlitwy tobie Maryjo oddaję dzisiaj wszystkich Polaków i półki cały rząd Polski i naszych polityków proszę wyproś nam łaski potrzebne niech twój Syn Jezus Chrystus nasz król króluje w naszym narodzie z tobą u boku proszę wyproś nawrócenie dla wszystkich grzesznik w Polsce Maryjo ratuj Polskę i Świat niech polska stanie się przykładem dla całego świata Duch Święty odnów oblicze ziemi tej ziemi przemień serca Polaków i otwórz ich oczy na prawdę niech twoja miłość Boże przepełni wszystkie serca i uleczy ich rany Święta Rodzino z Nazaretu weź pod opiekę nasz kraj i chroń go przed złem jakie się czai Polsko obudź się
 Helenan: 12.12.2021, 22:05
 Matko boża z Guadalupe , miej w opiece mojego syna , daj mu dary mądrości i strzeż go od pokus , daj mu sile w czasie studiów , pomóż w nauce
 Anna : 12.12.2021, 21:49
 Matko Boża z Guadaluppe proszę Cię o łaskę zdrowia duszy i ciała dla mnie ,córki i męża ,teścia i członków mojej rodziny bliższej i dalszej oraz proszę o zdrowie i siły dla.kaplanow : Tadeusza,Marka,Jozefa,Jana ,Zbigniewa.Amen
 Maja: 12.12.2021, 21:22
 Matko Boża! Proszę Cię o cud poczęcia i potomstwo dla Ani i Michała.
 Basia : 12.12.2021, 21:19
 Matko boża z gladelupe miej w opiece moją rodzinę proszę o dary ducha św dla Oli i dar mowy dla Gabrysia
 Zmartwiona: 12.12.2021, 21:15
 Mateczko Kochana proszę Ciebie, o uzdrowienie moje, o błogosławieństwo na każdy dzień. Mateczko Kochana o nawrócenie i o opiekę proszę dla moich dzieci i wnuków.Proszę miej w opiece zmarłego syna Grzegorza, który zginął na Orlej Perci.Matuchno Kochana i Błogosławiona, proszę, wstawiaj się za mną i moimi dziećmi i wnukami do swojego syna Pana Jezusa Chrystusa.
 Urszula: 12.12.2021, 20:31
 Matko Życia z Guadalupe w dniu rocznicy 490 Zjawienia się Twego czcigodnego Wizerunku na tilmie Juana Diego proszę w pokorze serca upros mi łaskę zdrowia na ciele i na duszy wręcz błagam o uleczenie z ciężkiej choroby boś Matus moja jedyna ostoja.

 anna: 12.12.2021, 19:49
 Matko Boza z Guadalupe dzis jest Twoje wielkie swieto Prosimy Cie o wszystko co nam mozesz wyprosic u syna Dzis tez Cie przepraszam za wszystko Kocham Cie
 woja59: 12.12.2021, 17:06
 o prośby do Pana Boga.
 BH: 12.12.2021, 15:08
 zawierzam rząd,lekarzy- o odzyskanie sumień i wrogów od rzekomej opozycji,
 Blue Rose : 12.12.2021, 14:37
 MB z Guadelupe, pomóż mi w moich potrzebach.
 Hanka: 12.12.2021, 13:42
 Niech moje codzienne tajemnice rozanca swietego odmawiane kazdego dnia i intencje o ktore prosze za mnie mojego meza moja kochana córkę jej rodzine ,mojego syna i jego rodzine za nasza ojczyznę i świat caly zostaly wysluchane uswiecone i poblogoslawione . Abys Matenko prowadzila nas droga prawda i zyciem ,okrywala swym plaszczem .Dziekuje ci za opieke nad nami.
 Jrszula: 12.12.2021, 11:42
 Ukochana Matko Życia z Guadalupe proszę upros u Boga zdrowie dla mnie na ciele i na duszy z serca proszę o dar o łaskę uleczenia z ciężkiej choroby i Twe Matenko błogosławieństwo i dla mej rodziny i dla mnie..Badz uwielbiona bądź uczczona na wieli. Amen
 Monika: 12.12.2021, 11:22
 Matko Boża z Guadalupe, prosze Cie o cud poczęcia i łaskę zdrowego potomstwa dla Moniki i Adama
 Bozena: 11.12.2021, 22:34
 Mateńko Najmilsza, dziękuję Ci za WSZYSTKO, a przede wszystkim, ze jesteś przyczyną naszej radości. Zwracam się z prośbą do Ciebie o wsparcie Twojego Syna w moich planach zawodowych i całej mojej rodziny, jak również o nasze zdrowie! Uczyń nas apostołami nadzieji.
 halina: 10.12.2021, 20:21
 Matko Boska proszę o ratunek dla Artura i Ani aby się dogadali nie kłócili i żyli szczęśliwie
 Anna: 25.11.2021, 12:04
 Matko Boża Królowo Świata Pani Niebieska miej mnie w opiece Swej
 Anna: 23.11.2021, 11:59
 Matko Boga i ludzi pomóż mi ...
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej