Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o zdrowie

Panie Boże, od którego wszystko pochodzi, Twoim największym darem dla mnie jest moje życie. Dzięki Ci za to. Proszę Cię również, obdarz mnie i moich bliskich zdrowiem duszy i ciała, byśmy mogli w życiu Tobie wiernie służyć i pomagać ludziom. Panie Jezu, Ty współczułeś cierpiącym i byłeś dla nich pomocą. Daj zdrowie duszy i ciała oraz pogodę ducha moim bliskim, którzy cierpią. Uchroń ich od zwątpienia, lęku i rozpaczy. Spraw, aby byli zjednoczeni z Tobą i aby w Twoim krzyżu dostrzegli sens i wielkość cierpienia.

Modlitwa o łaskę zdrowia

Duchu Święty, Duchu Boży, stworzycielu i odnowicielu wszystkiego, życie mojego życia, z Matką Najświętszą uwielbiam Cię, dziękuję Ci, kocham Cię.

Ty, który dajesz życie i ożywiasz cały wszechświat, zachowaj mnie w dobrym zdrowiu, wybaw mnie od grożących mi chorób i od wszelkiego zła, jakie czyha na me życie. Wsparty Twą łaską, przyrzekam zawsze używać mych sił na chwałę Bożą, dla dobra mej duszy i z pobudek miłości bliźniego. Proszę Cię także, oświeć Twymi darami wiedzę i umysły wszystkich lekarzy i pracujących w służbie zdrowia, aby mogli rozpoznać prawdziwe przyczyny zła, które zagraża życiu, wynaleźć i zastosować wszystkie środki dla jego obrony i leczenia chorób.

Dziewico Najświętsza, Matko życia i uzdrowienie chorych, Tobie powierzam tę moją pokorną prośbę. Ty zaś, Matko Boga i nasza Matko, zechciej poprzeć ją Swoim potężnym wstawiennictwem. Amen

Modlitwa o zdrowie do Miłosiernego Boga

Boże wszelkiego zmiłowania i Ojcze pocieszenia, do Ciebie uciekam się w moim smutku i utrapieniu. Panie i Zbawicielu mój, w czasie Swego pobytu na ziemi okazywałeś tyle serdecznego współczucia wszystkim, którzy uciekali się do Ciebie w chorobach i utrapieniach swoich.

W nieskończonej mądrości Twojej, dla duchowego dobra naszych dusz, dopuszczasz na nas, Panie, rozliczne choroby i dolegliwości po to jedynie, aby nas z grzechów oczyścić i wyleczyć ze zdrożnych skłonności, aby dać nam sposobność do praktykowania cnót i zdobywania zasług.

W duchu pokory i poddania się Najświętszej woli Twojej przyjmuję z rąk Twoich i tę chorobę, którą mnie obecnie nawiedzić raczyłeś. Wiem, że zasłużyłem na jeszcze większą karę, dlatego dzięki Ci składam za tę moją chorobę i wszelkie dolegliwości.

Mimo wszystko tak mi ciężko i trudno znosić te dolegliwości. Niecierpliwię się i z trudnością dźwigam krzyż, którym mnie obdarzyć raczyłeś. Dlatego proszę Cię, wzmocnij mnie łaską Swoją, bym mimo oporów i goryczy, z poddaniem się świętej woli Twojej zniósł tę chorobę, którą na mnie zesłałeś.

Jeżeli mam, zgodnie z Twymi zamiarami, nadal jeszcze cierpieć, racz mi, Zbawicielu mój, dać potrzebną silę i męstwo, abym pamiętając na zbawienie moje, dźwiga! z Tobą ten krzyż i z Tobą też przez krzyż dostąpił chwały.

To moje małe cierpienie jednoczę z ogromem Twoich cierpień, moje smutki i lęki - z Twoim smutkiem i trwogą w Ogrójcu. Przyjmij je jako zadośćuczynienie za grzechy moje, jako hołd uwielbienia i wdzięczności dla Twego Majestatu i miłości Twojej, jako prośbę o obfite łaski dla mnie i moich najbliższych, tak sprawiedliwych, jak i grzeszników.

Boże, Ojcze mojego Zbawiciela, dopomóż mi Swym wszechwładnym miłosierdziem. Amen.

Modlitwa o zdrowie

O wielka Matko Boga! Ty, co jesteś uzdrowieniem chorych i Lekarką wszelkiej niemocy! Przybądź na ratunek słudze ciężką chorobą złożonemu, za którym gorące prośby do Twego serca zanosimy. O Pocieszycielko strapionych! Ześlij promień nadziei rodzinie zatroskanej, choremu zaś daj upragnioną łaskę zdrowia, o ile to wyjdzie ku pożytkowi jego duszy. O Wspomożenie Wiernych! Podźwignij rychło z łoża boleści tę ofiarę nawiedzenia Pańskiego, jeśli jest wola Boża, a wdzięcznym sercem opowiadać będziemy cuda Twej dobroci i wielbić Imię Twoje. Amen.

   

Wasze komentarze:
 Halina: 12.12.2020, 04:52
 Paine Boze Wszechmogacy, okaz nam swoje milosoerdzie I uwolnij nas od koronowirusa. Zachowaj w zdrowiu moja Rodzinei , spraw zebym i ja również była zdrowa. Wybacz nam nasze grzechy i przywróć nam nasze spokojne życie, amen.
 Krzysss: 28.11.2020, 23:01
 Panie Jezu proszę o zdrowie dla wszystkich, żebyś zawsze stał przy mnie i pomagał mi proszę, odmień moje życie na lepsze bardzo proszę. KOCHAM I KOCHAŁEM ZAWSZE!
 Zmartwiona: 26.11.2020, 13:17
 Panie Boże Ty nasz Panie gdzie WSZySTKO od Ciebie zależy .BLAGAM CIEBIE BO WIERZĘ W CIEBIE DOBRY BOŻE DAJ NAM ZDROWIE I CHRON NAS O WSZYSTKIEGO ZŁEGO. JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE
 Gośka : 20.11.2020, 18:50
 Boże proszę pomoze Ci daj mi zdrowie.Jezu ufam tobie
 Beata: 19.11.2020, 23:32
 Panie Boże, który przez całe życie mną się opiekujesz, błagam Cię o pomoc w mojej chorobie. Oby szybko ją zdiagnozowano i rozpoczęto odpowiednie leczenie. Kocham Cię i Ty o tym wiesz.
 KK: 14.11.2020, 16:03
 Panie Boże dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i proszę o łaskę zdrowia dla moich dzieci,wnuków ,mojego męża i dla mnie-Jezu ufamy Tobie.
 HN: 27.10.2020, 09:09
 PANIE BOZE prosze o zdrowie dla mnie i moich dzieci ulzyj w cierpieniu AMEN
 AGA: 23.10.2020, 08:23
 Panie proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny .Chron nas bardzo Cię proszę 🙏🙏
 Gosia: 16.10.2020, 14:34
 Panie Boże z całego serca proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i całej mojej rodziny. Jezu ufam Tobie.

 Ewa: 12.10.2020, 16:58
 Proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy . Ufam tobie .
 Ewelina: 24.09.2020, 06:43
 Proszę z całego serca o zdrowie dla mojej mamy Teresy aby czuła się coraz lepiej aby niewydolnosc nerek przy cukrzycy i ciśnieniu tętniczym anemii się poprawił. Proszę z całego serca tak bardzo się boję pomóż
 Janek: 20.09.2020, 14:28
 Jezu miłosierny dziękuję Ci za wszelką otrzymaną łaskę i proszę Cię o dalszą opiekę i łaskę zdrowia dla mnie i szybki powrót do zdrowia bez powikłań i komplikacji po zabiegach,chorobach oraz udaną następną operację.
 Kris: 09.09.2020, 22:34
 Ojcze i Matko proszę Was, o zdrowie i dobro dla bliskich. Pomóżcie zawsze razem bardzo proszę Was i KOCHAM ZAWSZE. I będę zawsze.
 pola: 08.09.2020, 18:48
 Panie proszę o zdrowie dla całej rodziny
 Troskliwa : 03.09.2020, 19:49
 Kochany,Dobry , Wspanialy,Wszech mogący PANIE BOŻE PROSZĘ, BŁAGAM I LICZĘ NA TWOJE BLOGOSLAWIENSTWO W ZDROWIU DLA MOJEJ RODZINY I DLA MĘŻA, PRACUJE CIĘŻKO I POTRZEBUJĘ TWOJEJ Laski i wsparcie w zdrowiu.Wiem jesteśmy grzeszni ale Wierzymy w Twoją dobroć DOBRY BOZE
 M : 01.09.2020, 00:27
 Panie , proszę Cię, żebym odzyskała węch i smak i żeby udało mi się zrobić operację nosa.Bóg zapłać
 Marta: 30.08.2020, 20:29
 Boże Najlitościwszy, dodaj siły i zdrowia w nadchodzącej starości, uchroń przed ciężkimi chorobami, proszę o dobre wyniki
 Krzys: 05.08.2020, 23:16
 Panie Jezu, bardzo Cię proszę o zdrowie dla bliskich. Proszę Cię dla mamy o dobry wynik. Bardzo Ciebie proszę zresztą jak zawsze, codziennie. POMÓŻ MI ! proszę...
 archiwum4: 24.06.2020, 05:39
 Jezu Najmilszy, proszę o zdrowie, siły i sprawność w nadchodzącej starości,Jezu ufam Tobie
 Lukasz : 10.06.2020, 01:54
 Jezu nasz kochany proszę o zdrowie narodzonego dzieciątka aby żyło i wyrosło na zdrowe dziecko . Proszę również o moje zdrowi abym nie cierpiał z bólu . Proszę 🙏
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej