Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o zdrowie

Panie Boże, od którego wszystko pochodzi, Twoim największym darem dla mnie jest moje życie. Dzięki Ci za to. Proszę Cię również, obdarz mnie i moich bliskich zdrowiem duszy i ciała, byśmy mogli w życiu Tobie wiernie służyć i pomagać ludziom. Panie Jezu, Ty współczułeś cierpiącym i byłeś dla nich pomocą. Daj zdrowie duszy i ciała oraz pogodę ducha moim bliskim, którzy cierpią. Uchroń ich od zwątpienia, lęku i rozpaczy. Spraw, aby byli zjednoczeni z Tobą i aby w Twoim krzyżu dostrzegli sens i wielkość cierpienia.

Modlitwa o łaskę zdrowia

Duchu Święty, Duchu Boży, stworzycielu i odnowicielu wszystkiego, życie mojego życia, z Matką Najświętszą uwielbiam Cię, dziękuję Ci, kocham Cię.

Ty, który dajesz życie i ożywiasz cały wszechświat, zachowaj mnie w dobrym zdrowiu, wybaw mnie od grożących mi chorób i od wszelkiego zła, jakie czyha na me życie. Wsparty Twą łaską, przyrzekam zawsze używać mych sił na chwałę Bożą, dla dobra mej duszy i z pobudek miłości bliźniego. Proszę Cię także, oświeć Twymi darami wiedzę i umysły wszystkich lekarzy i pracujących w służbie zdrowia, aby mogli rozpoznać prawdziwe przyczyny zła, które zagraża życiu, wynaleźć i zastosować wszystkie środki dla jego obrony i leczenia chorób.

Dziewico Najświętsza, Matko życia i uzdrowienie chorych, Tobie powierzam tę moją pokorną prośbę. Ty zaś, Matko Boga i nasza Matko, zechciej poprzeć ją Swoim potężnym wstawiennictwem. Amen

Modlitwa o zdrowie do Miłosiernego Boga

Boże wszelkiego zmiłowania i Ojcze pocieszenia, do Ciebie uciekam się w moim smutku i utrapieniu. Panie i Zbawicielu mój, w czasie Swego pobytu na ziemi okazywałeś tyle serdecznego współczucia wszystkim, którzy uciekali się do Ciebie w chorobach i utrapieniach swoich.

W nieskończonej mądrości Twojej, dla duchowego dobra naszych dusz, dopuszczasz na nas, Panie, rozliczne choroby i dolegliwości po to jedynie, aby nas z grzechów oczyścić i wyleczyć ze zdrożnych skłonności, aby dać nam sposobność do praktykowania cnót i zdobywania zasług.

W duchu pokory i poddania się Najświętszej woli Twojej przyjmuję z rąk Twoich i tę chorobę, którą mnie obecnie nawiedzić raczyłeś. Wiem, że zasłużyłem na jeszcze większą karę, dlatego dzięki Ci składam za tę moją chorobę i wszelkie dolegliwości.

Mimo wszystko tak mi ciężko i trudno znosić te dolegliwości. Niecierpliwię się i z trudnością dźwigam krzyż, którym mnie obdarzyć raczyłeś. Dlatego proszę Cię, wzmocnij mnie łaską Swoją, bym mimo oporów i goryczy, z poddaniem się świętej woli Twojej zniósł tę chorobę, którą na mnie zesłałeś.

Jeżeli mam, zgodnie z Twymi zamiarami, nadal jeszcze cierpieć, racz mi, Zbawicielu mój, dać potrzebną silę i męstwo, abym pamiętając na zbawienie moje, dźwiga! z Tobą ten krzyż i z Tobą też przez krzyż dostąpił chwały.

To moje małe cierpienie jednoczę z ogromem Twoich cierpień, moje smutki i lęki - z Twoim smutkiem i trwogą w Ogrójcu. Przyjmij je jako zadośćuczynienie za grzechy moje, jako hołd uwielbienia i wdzięczności dla Twego Majestatu i miłości Twojej, jako prośbę o obfite łaski dla mnie i moich najbliższych, tak sprawiedliwych, jak i grzeszników.

Boże, Ojcze mojego Zbawiciela, dopomóż mi Swym wszechwładnym miłosierdziem. Amen.

Modlitwa o zdrowie

O wielka Matko Boga! Ty, co jesteś uzdrowieniem chorych i Lekarką wszelkiej niemocy! Przybądź na ratunek słudze ciężką chorobą złożonemu, za którym gorące prośby do Twego serca zanosimy. O Pocieszycielko strapionych! Ześlij promień nadziei rodzinie zatroskanej, choremu zaś daj upragnioną łaskę zdrowia, o ile to wyjdzie ku pożytkowi jego duszy. O Wspomożenie Wiernych! Podźwignij rychło z łoża boleści tę ofiarę nawiedzenia Pańskiego, jeśli jest wola Boża, a wdzięcznym sercem opowiadać będziemy cuda Twej dobroci i wielbić Imię Twoje. Amen.

   

Wasze komentarze:
 krzysiu: 18.08.2021, 22:39
 Matko Boska prosze z calego serca o dobry wynik u lekarza, prosze o szczescie w nieszczesciu, prosze, zeby bylo wszystko dobrze, zeby nie bylo to co najgorsze. Prosze z calego serca. Kocham Cie. Prosze pomoz nam wszystkim. Twoj Krzys.
 Msu : 08.08.2021, 16:09
 Boże proszę Cię by tadziu umarł
 Msu: 01.08.2021, 22:23
 Panie Boże, Matko Boża proszę o pomoc dziś w sprawie T. Proszę.
 Msu: 28.07.2021, 21:09
 Panie Boże, Matko Boża proszę o pomoc dziś sprawie T. Proszę.
 Msu: 23.07.2021, 21:37
 Panie Boże, Matko Boża pomóż proszę dziś w TEJ sprawie. Proszę.
 Msu: 22.07.2021, 22:00
 Panie Boże, Matko Boża dziękuję za 15.07 i proszę o cud uzdrowienia T. Proszę.
 Elma: 18.07.2021, 15:53
 Maryjko proszę o zdrowie dla Zenona, który po wypadku leży na intensywnej terapii w bardzo ciężkim stanie. Błagam Maryjko.
 Msu: 13.07.2021, 20:57
 Panie Boże, Matko Boża proszę, usuńcie cierpienie T, sprawcie by TEN lekarz pomógł. Proszę.
 Msu: 11.07.2021, 21:05
 Panie Boże, Matko Boża dziękuję za S i proszę o uzdrowienie T , usunięcie cierpienia, sprawcie proszę by TEN lekarz pomógł a leki zadziałały. Proszę. .

 Basia : 08.07.2021, 23:57
 Panie Boże ześlij na nas łaskę uzdrowienia duszy i ciała chroń nas od złego okaz nam swoją łaskę i miłosierdzie ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie .Amen .
 Zmartwiona: 05.07.2021, 10:06
 O matko Boga blagam żeby wszytko było dobrze I dobre winiki u Mateusza
 Msu: 01.07.2021, 16:48
 Panie Boże pomóż proszę wyzdrowieć T i S, ulżyj w cierpieniu, spraw by leki zadziałały, dodaj mądrości lekarzom. Proszę.
 Przyjaciółka : 24.04.2021, 21:16
 Proszę Cię Boże o zdrowie dla Taty mojej kochanej przyjaciółki..przyjmij moją codzienną modlitwę o to 🙏🙏🙏
 Kasia : 22.04.2021, 16:58
 Boże proszę Cię pomóż temu panu z sali obok pomóż mu przeżyć a dla mnie dziękuję za wszystko co zrobiłeś
 krzys: 14.04.2021, 22:44
 Matko Boska proszę Ciebie z calego serca, oraz Jezusa i Boga o pomoc dla bliskich, pomozcie w zdrowiu i szczesciu. Prosze rowniez, o dobre badania, prosze pomozcie mi zawsze, gdy jestem zalamany. Kocham szczerze Was.
 Dorota: 12.04.2021, 22:04
 Boże proszę Cię o zdrowie dla mojego męża. Błogosław nam . Anen
 Ja: 18.03.2021, 23:07
 ... Boję się, chcę żyć, mam dzieci..... Daj mi Boże zdrowie, siłę i nadzieję,...
 KasiaD: 11.03.2021, 13:15
  "O Panie Boże, modlę się o cud żeby moja przyjaciółka nie popełniła samobójstwa, a jeśli już popełniła to żeby ją uratowali. Błagam cię boże o zdrowie dla niej. Żeby żyła cała i zdrowa."
 Anna: 10.03.2021, 16:18
 Kochany Panie Jezu, Kochana Mario Matko, blagam o zdrowie dla mojego kochanego męża. Spraw zeby jak najszybciej wrocil do zdrowia i pelnej sprawnosci. Blagam!
 Maria: 07.03.2021, 09:51
 Kochany Tatusiu i Kochana Mateńko z całego serca błagam o zdrowie dla moiej córki Eli dla syna Marka,dla moich braci,dla mojego męża i dla mnie. Proszę Was o przemianę serca dla syna oraz potrzebne łaski dla moiej rodziny.Tak bardzo błagam o zdrowie dla chorych.
(1) [2] [3]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej