Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o zdrowie

Panie Boże, od którego wszystko pochodzi, Twoim największym darem dla mnie jest moje życie. Dzięki Ci za to. Proszę Cię również, obdarz mnie i moich bliskich zdrowiem duszy i ciała, byśmy mogli w życiu Tobie wiernie służyć i pomagać ludziom. Panie Jezu, Ty współczułeś cierpiącym i byłeś dla nich pomocą. Daj zdrowie duszy i ciała oraz pogodę ducha moim bliskim, którzy cierpią. Uchroń ich od zwątpienia, lęku i rozpaczy. Spraw, aby byli zjednoczeni z Tobą i aby w Twoim krzyżu dostrzegli sens i wielkość cierpienia.

Modlitwa o łaskę zdrowia

Duchu Święty, Duchu Boży, stworzycielu i odnowicielu wszystkiego, życie mojego życia, z Matką Najświętszą uwielbiam Cię, dziękuję Ci, kocham Cię.

Ty, który dajesz życie i ożywiasz cały wszechświat, zachowaj mnie w dobrym zdrowiu, wybaw mnie od grożących mi chorób i od wszelkiego zła, jakie czyha na me życie. Wsparty Twą łaską, przyrzekam zawsze używać mych sił na chwałę Bożą, dla dobra mej duszy i z pobudek miłości bliźniego. Proszę Cię także, oświeć Twymi darami wiedzę i umysły wszystkich lekarzy i pracujących w służbie zdrowia, aby mogli rozpoznać prawdziwe przyczyny zła, które zagraża życiu, wynaleźć i zastosować wszystkie środki dla jego obrony i leczenia chorób.

Dziewico Najświętsza, Matko życia i uzdrowienie chorych, Tobie powierzam tę moją pokorną prośbę. Ty zaś, Matko Boga i nasza Matko, zechciej poprzeć ją Swoim potężnym wstawiennictwem. Amen

Modlitwa o zdrowie do Miłosiernego Boga

Boże wszelkiego zmiłowania i Ojcze pocieszenia, do Ciebie uciekam się w moim smutku i utrapieniu. Panie i Zbawicielu mój, w czasie Swego pobytu na ziemi okazywałeś tyle serdecznego współczucia wszystkim, którzy uciekali się do Ciebie w chorobach i utrapieniach swoich.

W nieskończonej mądrości Twojej, dla duchowego dobra naszych dusz, dopuszczasz na nas, Panie, rozliczne choroby i dolegliwości po to jedynie, aby nas z grzechów oczyścić i wyleczyć ze zdrożnych skłonności, aby dać nam sposobność do praktykowania cnót i zdobywania zasług.

W duchu pokory i poddania się Najświętszej woli Twojej przyjmuję z rąk Twoich i tę chorobę, którą mnie obecnie nawiedzić raczyłeś. Wiem, że zasłużyłem na jeszcze większą karę, dlatego dzięki Ci składam za tę moją chorobę i wszelkie dolegliwości.

Mimo wszystko tak mi ciężko i trudno znosić te dolegliwości. Niecierpliwię się i z trudnością dźwigam krzyż, którym mnie obdarzyć raczyłeś. Dlatego proszę Cię, wzmocnij mnie łaską Swoją, bym mimo oporów i goryczy, z poddaniem się świętej woli Twojej zniósł tę chorobę, którą na mnie zesłałeś.

Jeżeli mam, zgodnie z Twymi zamiarami, nadal jeszcze cierpieć, racz mi, Zbawicielu mój, dać potrzebną silę i męstwo, abym pamiętając na zbawienie moje, dźwiga! z Tobą ten krzyż i z Tobą też przez krzyż dostąpił chwały.

To moje małe cierpienie jednoczę z ogromem Twoich cierpień, moje smutki i lęki - z Twoim smutkiem i trwogą w Ogrójcu. Przyjmij je jako zadośćuczynienie za grzechy moje, jako hołd uwielbienia i wdzięczności dla Twego Majestatu i miłości Twojej, jako prośbę o obfite łaski dla mnie i moich najbliższych, tak sprawiedliwych, jak i grzeszników.

Boże, Ojcze mojego Zbawiciela, dopomóż mi Swym wszechwładnym miłosierdziem. Amen.

Modlitwa o zdrowie

O wielka Matko Boga! Ty, co jesteś uzdrowieniem chorych i Lekarką wszelkiej niemocy! Przybądź na ratunek słudze ciężką chorobą złożonemu, za którym gorące prośby do Twego serca zanosimy. O Pocieszycielko strapionych! Ześlij promień nadziei rodzinie zatroskanej, choremu zaś daj upragnioną łaskę zdrowia, o ile to wyjdzie ku pożytkowi jego duszy. O Wspomożenie Wiernych! Podźwignij rychło z łoża boleści tę ofiarę nawiedzenia Pańskiego, jeśli jest wola Boża, a wdzięcznym sercem opowiadać będziemy cuda Twej dobroci i wielbić Imię Twoje. Amen.

   

Wasze komentarze:
 Czcicielka: 07.06.2020, 02:16
 Miłosierny Boże ulituj się nad służebnicą Twoją i proszę w łaskawości Twojej uzdrów mnie Mój Panie amen 💓💕💖♥️🌹🙏🌹💕🌹😇🙏
 Czcicielka: 07.06.2020, 02:08
 Miłosierny Boże ulituj się nad służebnicą Twoją i proszę w łaskawości Twojej uzdrów mnie Mój Panie amen
 ma: 25.04.2020, 11:47
 Panie Boże pomóż proszę teraz już dziś wyzdrowiec Zosi i pomóc R. Daj dobre wieści i siłę przetrwania. Proszę. Proszę.
  Zofia: 15.04.2020, 18:18
 Panie Jezus dziekuje ci za opieke prosze o dalsza opieke mnie i moja rodzine przed koronowirusem Jesuz ufam Tobie
 Dorota: 26.03.2020, 20:29
 Panie dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną proszę uchron moich bliskich przed chorobami. Ufam Tobie.
 Sim: 17.03.2020, 22:59
 Panie Boże zmiłuj się nad nami nędznymi grzesznikami. Oddal cierpienie i strach . Spraw by wirus zniknął. Matko Boska Częstochowska chroń naszą ojczyznę przed wszelkim złem. Proszę Cię o cud, ja niegodny grzesznik proszę zlituj się nad nami. Dopomóż Panie dodaj sił i odwagi. Amen.
 An: 16.03.2020, 14:37
 Panie,prosze o zdrowie dla mnie i mojej rodziny.Chron nas przed nieszczesciami i chorobami.Blagam ochron mnie,moich bliskich i wszystkich ludzi ktorzy cie kochaja przed ta straszna zaraza.Panie Jezu oddaje sie i moja rodzine pod Twoja opieke.Kocham cie Panie Jezu Amen
 Natalia: 14.03.2020, 23:54
 Panie,proszę o zdrowie i opiekę dla mojej babci i sióstr i brata i oraz mnie . Uchron ich przed chorobami i wypadkami . Spraw ,aby ominął ich ten straszny wirus oraz inne ciężkie choroby. Chroń nasz kraj Polskę od tego wirusa . Wieże Boga w trójcy jedynego i Pan naszego i Syna Bożego i Ducha Świętego . Jezu ufam Tobie ty się tym zajmij. Amen.<3
 Ewa: 13.03.2020, 21:50
 Ten koronawirus to sygnał ,że mamy się opamiętać .Tyle strasznych rzeczy dzieje się na świecie.Bóg nam przypomina którędy mamy iść.Bo ON jest jedyną prawdą i życiem.Dziękuję Ci Boże,że JESTEŚ,dziękuję za wiarę.Z TOBĄ wszystko ma sens.Tak bardzo jest smutne to ,że nie wszyscy wierzą w CIEBIE.Cały świat powinien paść na kolana i dziękować CI i wielbić CIEBIE za TWOJĄ miłość za to,że oddałeś za nas życie.Boże , jakie to jest smutne ,że świat CIEBIE nie rozumie.Jak bardzo musisz cierpieć .Tak bardzo nasz kochasz a niektórzy CIEBIE nie znają.Jezu ratuj ich, bez Ciebie zginą.UFAM TOBIE


 Xyz: 11.03.2020, 07:12
 Panie, proszę o zdrowie i opieke dla moich dzieci i wnuków oraz mnie. Uchron ich przed chorobami i wypadkami. Spraw, aby ominął ich ten straszny wirus oraz inne ciężkie choroby. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij. Amen <3
[1] (2)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej