Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o zdrowie

Panie Boże, od którego wszystko pochodzi, Twoim największym darem dla mnie jest moje życie. Dzięki Ci za to. Proszę Cię również, obdarz mnie i moich bliskich zdrowiem duszy i ciała, byśmy mogli w życiu Tobie wiernie służyć i pomagać ludziom. Panie Jezu, Ty współczułeś cierpiącym i byłeś dla nich pomocą. Daj zdrowie duszy i ciała oraz pogodę ducha moim bliskim, którzy cierpią. Uchroń ich od zwątpienia, lęku i rozpaczy. Spraw, aby byli zjednoczeni z Tobą i aby w Twoim krzyżu dostrzegli sens i wielkość cierpienia.

Modlitwa o łaskę zdrowia

Duchu Święty, Duchu Boży, stworzycielu i odnowicielu wszystkiego, życie mojego życia, z Matką Najświętszą uwielbiam Cię, dziękuję Ci, kocham Cię.

Ty, który dajesz życie i ożywiasz cały wszechświat, zachowaj mnie w dobrym zdrowiu, wybaw mnie od grożących mi chorób i od wszelkiego zła, jakie czyha na me życie. Wsparty Twą łaską, przyrzekam zawsze używać mych sił na chwałę Bożą, dla dobra mej duszy i z pobudek miłości bliźniego. Proszę Cię także, oświeć Twymi darami wiedzę i umysły wszystkich lekarzy i pracujących w służbie zdrowia, aby mogli rozpoznać prawdziwe przyczyny zła, które zagraża życiu, wynaleźć i zastosować wszystkie środki dla jego obrony i leczenia chorób.

Dziewico Najświętsza, Matko życia i uzdrowienie chorych, Tobie powierzam tę moją pokorną prośbę. Ty zaś, Matko Boga i nasza Matko, zechciej poprzeć ją Swoim potężnym wstawiennictwem. Amen

Modlitwa o zdrowie do Miłosiernego Boga

Boże wszelkiego zmiłowania i Ojcze pocieszenia, do Ciebie uciekam się w moim smutku i utrapieniu. Panie i Zbawicielu mój, w czasie Swego pobytu na ziemi okazywałeś tyle serdecznego współczucia wszystkim, którzy uciekali się do Ciebie w chorobach i utrapieniach swoich.

W nieskończonej mądrości Twojej, dla duchowego dobra naszych dusz, dopuszczasz na nas, Panie, rozliczne choroby i dolegliwości po to jedynie, aby nas z grzechów oczyścić i wyleczyć ze zdrożnych skłonności, aby dać nam sposobność do praktykowania cnót i zdobywania zasług.

W duchu pokory i poddania się Najświętszej woli Twojej przyjmuję z rąk Twoich i tę chorobę, którą mnie obecnie nawiedzić raczyłeś. Wiem, że zasłużyłem na jeszcze większą karę, dlatego dzięki Ci składam za tę moją chorobę i wszelkie dolegliwości.

Mimo wszystko tak mi ciężko i trudno znosić te dolegliwości. Niecierpliwię się i z trudnością dźwigam krzyż, którym mnie obdarzyć raczyłeś. Dlatego proszę Cię, wzmocnij mnie łaską Swoją, bym mimo oporów i goryczy, z poddaniem się świętej woli Twojej zniósł tę chorobę, którą na mnie zesłałeś.

Jeżeli mam, zgodnie z Twymi zamiarami, nadal jeszcze cierpieć, racz mi, Zbawicielu mój, dać potrzebną silę i męstwo, abym pamiętając na zbawienie moje, dźwiga! z Tobą ten krzyż i z Tobą też przez krzyż dostąpił chwały.

To moje małe cierpienie jednoczę z ogromem Twoich cierpień, moje smutki i lęki - z Twoim smutkiem i trwogą w Ogrójcu. Przyjmij je jako zadośćuczynienie za grzechy moje, jako hołd uwielbienia i wdzięczności dla Twego Majestatu i miłości Twojej, jako prośbę o obfite łaski dla mnie i moich najbliższych, tak sprawiedliwych, jak i grzeszników.

Boże, Ojcze mojego Zbawiciela, dopomóż mi Swym wszechwładnym miłosierdziem. Amen.

Modlitwa o zdrowie

O wielka Matko Boga! Ty, co jesteś uzdrowieniem chorych i Lekarką wszelkiej niemocy! Przybądź na ratunek słudze ciężką chorobą złożonemu, za którym gorące prośby do Twego serca zanosimy. O Pocieszycielko strapionych! Ześlij promień nadziei rodzinie zatroskanej, choremu zaś daj upragnioną łaskę zdrowia, o ile to wyjdzie ku pożytkowi jego duszy. O Wspomożenie Wiernych! Podźwignij rychło z łoża boleści tę ofiarę nawiedzenia Pańskiego, jeśli jest wola Boża, a wdzięcznym sercem opowiadać będziemy cuda Twej dobroci i wielbić Imię Twoje. Amen.

Wasze komentarze:
 Basia J : 25.08.2022, 12:05
 Matko Nieustajacej Pomocy prosze cie cię o zdrowie dla mnie i mojego meza . Prosze o dobry wynik z tk zebym byla zdrowa. Poblogoslaw mnie panie i miej w opiece.
 Magda: 24.08.2022, 23:16
 Panie Boże błagam o zdrowie. Proszę zlituj się nade mną. Wiem że nie zasługuje a jednak tak pragnę być zdrowa. Panie Boże proszę pomóż mi, bądź przy mnie.
 Wanda: 18.08.2022, 23:50
 Panie Boże pokornie Cię proszę, by diagnoza lekarska nie potwierdziła u mnie nowotworu. Oddaję Ci się cała z ufnością, proszę wysłuchaj mojej prośby. Boże , mój Ojcze , wesprzyj mnie, podaj mi rękę , uratuj mnie.
 D. A.G.Ł.: 14.08.2022, 05:01
 Boże błagam o zdrowie dla mojej córki i dla mnie, o szczęśliwe rozwiązanie w terminie, o jak najlepszy start dla tego niewinnego Maleństwa. Oby wszystko się dobrze skończyło, Ty wiesz o co chodzi. Tobie ufam i Tobie zawierzam. Miej w swej opiece męża, rodziców i teściów . Proszę. Błagam. Pomóż mi być lepszym chrześcijaninem.
 Jola: 13.08.2022, 06:58
 Panie Boże pokornie proszę o cud uzdrowienia dla mojej córki Sylwii oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
 Daria.: 11.08.2022, 04:28
 Boże błagam o zdrowie dla mojej córeczki, męża, rodziców i dla mnie. Proszę o Twe łaski i pomoc. Przepraszam za wszystkie błędy i grzechy.
 Anna: 08.08.2022, 20:25
 Jezu nasz Zbawicielu daj nam zdrowie duszy, ciała i umysłu. Uwolnij nas od zła. Błogosław nasze rodziny, przyjaciół i nas samych. Amen
 Aa: 08.08.2022, 16:45
 Panie Boże proszę o łaskę zdrowia dla Tomka i cud uzdrowienia
 Gonia : 30.07.2022, 18:24
 Dziękuję Ci boże za zdrowie które mnie ogarnęło i pragnę ci podziękować i prosić o zdrowie mojej rodziny abym szczęśliwie doczekała wnuczki lub wnuka proszę o modlitwę

 Sylwia : 30.07.2022, 10:26
 Panie Boże proszę o łaskę zdrowia abym mogła zajmować się moim synkiem . Pomóż mi wyjść z tych infekcji. Brak mi już sił.
 Monika : 25.07.2022, 22:58
 Panie Jezu bądź przy mnie w tej chorobie i pomóż mi wyzdrowieć . Bardzo proszę o zdrowie . Panie Jezu wiesz jak cierpię . Już nie mam siły.
 Krzysztof 2020r : 20.07.2022, 08:44
 Jezu miłośćiwy Panie wspomóż mnie w leczeniu..Błagam Cię miłosierny Boże oraz wszyscy swieci. .
 Janina : 20.07.2022, 06:57
 Panie wszechmogący proszę wysluchaj mojej prośby i cud uzdrowienia moich dzieci jak rownież o zdrowiw dla Heleny żeby do końca życiu chodziła na własnych nogach i nie wymagała opieki innych. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMNIJ
 małgoś: 18.07.2022, 10:47
 Panie Jezu błagam o dobre wyniki na wizycie kontrolnej w dniu dzisiejszym. Proszę o łaskę zdrowia i wytrwałości.
 Antoni: 15.07.2022, 14:49
 Jezu, dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymałem. Znów błagam o zdrowie. Błagam o łaskę zdrowia, a chociaż o nie pogłębienie się mojej choroby.
 Małgorzata: 12.07.2022, 21:11
 Panie Boże, Jezu Chryste, Duchu Święty, Matko Przenajświętrza, Aniołowie i Wszyscy Święci proszę o zdrowie dla ciała i duszy.. Pobłogosław mi Panie. Amen.
 ela: 12.07.2022, 10:17
 Proszę Cie Ojcze i Mateczko Św.o zdrowi,e i opiekę dla mnie i mojego męża. Jezu Ufam Tobie.
 Monika: 09.07.2022, 22:07
 Matko Najświętsza i ciebie Jezu proszę o laskę zdrowia żeby te moje arytmie już nie wróciły a moje leki się uspokoiły. Bardzo się boję i wierzę że z wami będzie dobrze. Proszę was jeszcze o zdrowie dla męża i synka oraz rodziców. Żebyśmy mogli się sobą dalej cieszyć. Jezu i Maryjo Ufam Wam.
 Jola: 08.07.2022, 06:25
 Proszę Cię Ojcze Niebieski o zdrowie dla męża, proszę o cud uzdrowienia.
 Nati: 07.07.2022, 09:23
 Panie Boże dziękuję ci za moją rodzinę, za to że jesteś i opiekujesz się nami. Proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny a także o potrzebne łaski dla Nas.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej