Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o zdrowie

Panie Boże, od którego wszystko pochodzi, Twoim największym darem dla mnie jest moje życie. Dzięki Ci za to. Proszę Cię również, obdarz mnie i moich bliskich zdrowiem duszy i ciała, byśmy mogli w życiu Tobie wiernie służyć i pomagać ludziom. Panie Jezu, Ty współczułeś cierpiącym i byłeś dla nich pomocą. Daj zdrowie duszy i ciała oraz pogodę ducha moim bliskim, którzy cierpią. Uchroń ich od zwątpienia, lęku i rozpaczy. Spraw, aby byli zjednoczeni z Tobą i aby w Twoim krzyżu dostrzegli sens i wielkość cierpienia.

Modlitwa o łaskę zdrowia

Duchu Święty, Duchu Boży, stworzycielu i odnowicielu wszystkiego, życie mojego życia, z Matką Najświętszą uwielbiam Cię, dziękuję Ci, kocham Cię.

Ty, który dajesz życie i ożywiasz cały wszechświat, zachowaj mnie w dobrym zdrowiu, wybaw mnie od grożących mi chorób i od wszelkiego zła, jakie czyha na me życie. Wsparty Twą łaską, przyrzekam zawsze używać mych sił na chwałę Bożą, dla dobra mej duszy i z pobudek miłości bliźniego. Proszę Cię także, oświeć Twymi darami wiedzę i umysły wszystkich lekarzy i pracujących w służbie zdrowia, aby mogli rozpoznać prawdziwe przyczyny zła, które zagraża życiu, wynaleźć i zastosować wszystkie środki dla jego obrony i leczenia chorób.

Dziewico Najświętsza, Matko życia i uzdrowienie chorych, Tobie powierzam tę moją pokorną prośbę. Ty zaś, Matko Boga i nasza Matko, zechciej poprzeć ją Swoim potężnym wstawiennictwem. Amen

Modlitwa o zdrowie do Miłosiernego Boga

Boże wszelkiego zmiłowania i Ojcze pocieszenia, do Ciebie uciekam się w moim smutku i utrapieniu. Panie i Zbawicielu mój, w czasie Swego pobytu na ziemi okazywałeś tyle serdecznego współczucia wszystkim, którzy uciekali się do Ciebie w chorobach i utrapieniach swoich.

W nieskończonej mądrości Twojej, dla duchowego dobra naszych dusz, dopuszczasz na nas, Panie, rozliczne choroby i dolegliwości po to jedynie, aby nas z grzechów oczyścić i wyleczyć ze zdrożnych skłonności, aby dać nam sposobność do praktykowania cnót i zdobywania zasług.

W duchu pokory i poddania się Najświętszej woli Twojej przyjmuję z rąk Twoich i tę chorobę, którą mnie obecnie nawiedzić raczyłeś. Wiem, że zasłużyłem na jeszcze większą karę, dlatego dzięki Ci składam za tę moją chorobę i wszelkie dolegliwości.

Mimo wszystko tak mi ciężko i trudno znosić te dolegliwości. Niecierpliwię się i z trudnością dźwigam krzyż, którym mnie obdarzyć raczyłeś. Dlatego proszę Cię, wzmocnij mnie łaską Swoją, bym mimo oporów i goryczy, z poddaniem się świętej woli Twojej zniósł tę chorobę, którą na mnie zesłałeś.

Jeżeli mam, zgodnie z Twymi zamiarami, nadal jeszcze cierpieć, racz mi, Zbawicielu mój, dać potrzebną silę i męstwo, abym pamiętając na zbawienie moje, dźwiga! z Tobą ten krzyż i z Tobą też przez krzyż dostąpił chwały.

To moje małe cierpienie jednoczę z ogromem Twoich cierpień, moje smutki i lęki - z Twoim smutkiem i trwogą w Ogrójcu. Przyjmij je jako zadośćuczynienie za grzechy moje, jako hołd uwielbienia i wdzięczności dla Twego Majestatu i miłości Twojej, jako prośbę o obfite łaski dla mnie i moich najbliższych, tak sprawiedliwych, jak i grzeszników.

Boże, Ojcze mojego Zbawiciela, dopomóż mi Swym wszechwładnym miłosierdziem. Amen.

Modlitwa o zdrowie

O wielka Matko Boga! Ty, co jesteś uzdrowieniem chorych i Lekarką wszelkiej niemocy! Przybądź na ratunek słudze ciężką chorobą złożonemu, za którym gorące prośby do Twego serca zanosimy. O Pocieszycielko strapionych! Ześlij promień nadziei rodzinie zatroskanej, choremu zaś daj upragnioną łaskę zdrowia, o ile to wyjdzie ku pożytkowi jego duszy. O Wspomożenie Wiernych! Podźwignij rychło z łoża boleści tę ofiarę nawiedzenia Pańskiego, jeśli jest wola Boża, a wdzięcznym sercem opowiadać będziemy cuda Twej dobroci i wielbić Imię Twoje. Amen.

Wasze komentarze:
 Renata: 06.01.2023, 18:42
 Proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny
 Renata: 06.01.2023, 18:24
 Proszę o zdrowie dla mojej córki żeby szybko wróciła do zdrowia i była w pełni sprawna
 Filip.: 06.01.2023, 02:03
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip.
 Filip: 05.01.2023, 02:07
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip
 Babcia : 04.01.2023, 13:50
 Panie Boże błagam cię z całego serca jak tylko umiem i proszę cię o zdrowie dla moich kochanych wnuczek i dla mojej całej rodziny oraz siostry i całej rodziny i dla moich braci i ich rodzin a najbardziej to proszę cię o ratunek dla mojej wnusi żeby była zdrowa i szczęśliwa i żeby miała przyjaciół odpowiedni i żeby ten rok który nadszedł mógł być rokiem szczęśliwym dla niej i dla nas wszystkich i również chciałam cię Boże mój kochany prosić o zdrowie dla mnie i o pomoc w opiece każdego dnia proszę cię dodaj mi siły i chęci do życia i zdrowie dla mojego brata dla mojej wnuczki i dla moich wszystkich najbliższych którzy potrzebują tej pomocy od ciebie Boże proszę cię pomóż nam i z całego serca bardzo a bardzo gorąco dziękuję serdecznie Bóg zapłać. Panie Boże błagam i proszę cię o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie i aby te bóle które dotychczas mam przez kilka lat żeby mnie mogły się zmniejszyć bardzo proszę cię o to zrozpaczona babcia kocham cię Jezu mój najukochańszy i wiem że na pewno nie zapomnisz o mnie i o mojej rodzinie jeszcze raz serdecznie Bóg zapłać za wszystko.
 Babcia : 04.01.2023, 13:45
 Panie Boże błagam cię z całego serca jak tylko umiem i proszę cię o zdrowie dla moich kochanych wnuczek i dla mojej całej rodziny oraz siostry i całej rodziny i dla moich braci i ich rodzin a najbardziej to proszę cię o ratunek dla mojej wnusi żeby była zdrowa i szczęśliwa i żeby miała przyjaciół odpowiedni i żeby ten rok który nadszedł mógł być rokiem szczęśliwym dla niej i dla nas wszystkich i również chciałam cię Boże mój kochany prosić o zdrowie dla mnie same i o pomoc w opiece każdego dnia proszę cię dodaj mi siły i chęci do życia i zdrowie dla mojego brata dla mojej wnuczki i dla moich wszystkich najbliższych którzy potrzebują tej pomocy od ciebie Boże proszę cię pomóż nam i z całego serca bardzo a bardzo gorąco dziękuję serdecznie Bóg zapłać
 Filip.: 04.01.2023, 01:40
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip.
  Filip: 03.01.2023, 01:49
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip
 Jola: 03.01.2023, 01:06
 Proszę Cię Matko Najświętsza o zdrowie dla Mnie i Mojej Rodziny. Wylecz mnie z grypy, pomóż wrócić do pełni sił.

 Mama B : 02.01.2023, 08:37
 . Matko Nieustajacej Pomocy bardzo cie proszę zeby moj syn i synowa dbali o swoje dzieci. Proszę zeby syn szanowal swoja matke a nir traktowal zle.
 Filip.: 02.01.2023, 01:47
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip.
 Filip: 01.01.2023, 04:40
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip
 Filip.: 31.12.2022, 01:15
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip.
 Filip: 30.12.2022, 02:14
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip
 Elżbieta : 30.12.2022, 00:08
 Panie Boże błagam i proszę o zdrowie dla Julki i dla całej rodziny oraz o zdrowie dla mnie i dla rodziny mojego brata i siostrę dla mojej całej rodziny Boże najukochańszy proszę cię aby moja kochana wnuczka wyzdrowiała i żeby się cała rodzina radowała bardzo ci dziękuję za wszystko otrzymamy łaski otrzymany dotąd i proszę z całego serca o dalszą pomoc i opiekę zarówno dla mnie dla mojej rodziny i na moich wszystkich najbliższych a szczególnie na mojej kochanej córeczki i rodzin był zapłać
 Filip.: 29.12.2022, 02:44
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip.
 Anonim: 28.12.2022, 21:04
 Proszę Cię Panie Boże o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny..
 E.W.: 28.12.2022, 18:49
 Proszę Cię Panie Boże o łaskę zdrowia dla Stefana
 Monika: 28.12.2022, 15:20
 Panie Boże proszę Cię o łaskę zdrowia dla córki Antoniny.Daj jej siłę i zdrowie.
 Filip: 28.12.2022, 01:10
 Panie Boże, błagam i proszę o zdrowie dla całej rodziny i dla mnie. Filip
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej