Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o zdrowie

Panie Boże, od którego wszystko pochodzi, Twoim największym darem dla mnie jest moje życie. Dzięki Ci za to. Proszę Cię również, obdarz mnie i moich bliskich zdrowiem duszy i ciała, byśmy mogli w życiu Tobie wiernie służyć i pomagać ludziom. Panie Jezu, Ty współczułeś cierpiącym i byłeś dla nich pomocą. Daj zdrowie duszy i ciała oraz pogodę ducha moim bliskim, którzy cierpią. Uchroń ich od zwątpienia, lęku i rozpaczy. Spraw, aby byli zjednoczeni z Tobą i aby w Twoim krzyżu dostrzegli sens i wielkość cierpienia.

Modlitwa o łaskę zdrowia

Duchu Święty, Duchu Boży, stworzycielu i odnowicielu wszystkiego, życie mojego życia, z Matką Najświętszą uwielbiam Cię, dziękuję Ci, kocham Cię.

Ty, który dajesz życie i ożywiasz cały wszechświat, zachowaj mnie w dobrym zdrowiu, wybaw mnie od grożących mi chorób i od wszelkiego zła, jakie czyha na me życie. Wsparty Twą łaską, przyrzekam zawsze używać mych sił na chwałę Bożą, dla dobra mej duszy i z pobudek miłości bliźniego. Proszę Cię także, oświeć Twymi darami wiedzę i umysły wszystkich lekarzy i pracujących w służbie zdrowia, aby mogli rozpoznać prawdziwe przyczyny zła, które zagraża życiu, wynaleźć i zastosować wszystkie środki dla jego obrony i leczenia chorób.

Dziewico Najświętsza, Matko życia i uzdrowienie chorych, Tobie powierzam tę moją pokorną prośbę. Ty zaś, Matko Boga i nasza Matko, zechciej poprzeć ją Swoim potężnym wstawiennictwem. Amen

Modlitwa o zdrowie do Miłosiernego Boga

Boże wszelkiego zmiłowania i Ojcze pocieszenia, do Ciebie uciekam się w moim smutku i utrapieniu. Panie i Zbawicielu mój, w czasie Swego pobytu na ziemi okazywałeś tyle serdecznego współczucia wszystkim, którzy uciekali się do Ciebie w chorobach i utrapieniach swoich.

W nieskończonej mądrości Twojej, dla duchowego dobra naszych dusz, dopuszczasz na nas, Panie, rozliczne choroby i dolegliwości po to jedynie, aby nas z grzechów oczyścić i wyleczyć ze zdrożnych skłonności, aby dać nam sposobność do praktykowania cnót i zdobywania zasług.

W duchu pokory i poddania się Najświętszej woli Twojej przyjmuję z rąk Twoich i tę chorobę, którą mnie obecnie nawiedzić raczyłeś. Wiem, że zasłużyłem na jeszcze większą karę, dlatego dzięki Ci składam za tę moją chorobę i wszelkie dolegliwości.

Mimo wszystko tak mi ciężko i trudno znosić te dolegliwości. Niecierpliwię się i z trudnością dźwigam krzyż, którym mnie obdarzyć raczyłeś. Dlatego proszę Cię, wzmocnij mnie łaską Swoją, bym mimo oporów i goryczy, z poddaniem się świętej woli Twojej zniósł tę chorobę, którą na mnie zesłałeś.

Jeżeli mam, zgodnie z Twymi zamiarami, nadal jeszcze cierpieć, racz mi, Zbawicielu mój, dać potrzebną silę i męstwo, abym pamiętając na zbawienie moje, dźwiga! z Tobą ten krzyż i z Tobą też przez krzyż dostąpił chwały.

To moje małe cierpienie jednoczę z ogromem Twoich cierpień, moje smutki i lęki - z Twoim smutkiem i trwogą w Ogrójcu. Przyjmij je jako zadośćuczynienie za grzechy moje, jako hołd uwielbienia i wdzięczności dla Twego Majestatu i miłości Twojej, jako prośbę o obfite łaski dla mnie i moich najbliższych, tak sprawiedliwych, jak i grzeszników.

Boże, Ojcze mojego Zbawiciela, dopomóż mi Swym wszechwładnym miłosierdziem. Amen.

Modlitwa o zdrowie

O wielka Matko Boga! Ty, co jesteś uzdrowieniem chorych i Lekarką wszelkiej niemocy! Przybądź na ratunek słudze ciężką chorobą złożonemu, za którym gorące prośby do Twego serca zanosimy. O Pocieszycielko strapionych! Ześlij promień nadziei rodzinie zatroskanej, choremu zaś daj upragnioną łaskę zdrowia, o ile to wyjdzie ku pożytkowi jego duszy. O Wspomożenie Wiernych! Podźwignij rychło z łoża boleści tę ofiarę nawiedzenia Pańskiego, jeśli jest wola Boża, a wdzięcznym sercem opowiadać będziemy cuda Twej dobroci i wielbić Imię Twoje. Amen.

Wasze komentarze:
 Ela: 30.01.2022, 10:13
 Panie Boze prosze Ciebie. o pomyslne moje badanie
 Paweł : 30.01.2022, 01:40
 Panie Boże błagam cię o zdrowie dla mnie , żebym mógł nadal cieszyć się życiem z moja kochana rodziną.
 Bozena: 29.01.2022, 12:52
 Panie Boże błagam z całego serca mego o zdrowie dla męża Jacka. Daj mu siłę żeby mógł być z nami.
 JK: 29.01.2022, 05:23
 Panie Boże, proszę, daj mi jeszcze trochę czasu z moją rodziną, ukochanym mężem, pozwól spełnić plany, pozwól dążyć do świętości. Choroba otworzyła mi oczy na to, co jest w życiu najważniejsze. Kocham Cię, Miłosierny Boże, i przepraszam, że nie umiem lub nie chcę właściwie Ci tego okazać. Ulituj się, Panie, nad niegodną służebnicą... Amen.
 Paweł : 28.01.2022, 01:35
 Panie Boże błagam cię o zdrowie dla mnie , żebym mógł nadal cieszyć się życiem z moja kochana rodziną.
 Bozena: 27.01.2022, 19:03
 Panie Boże uzdrow mojego męża. Blagam odsun te choroby, które go ostatnio dręczą. Błagam o pomoc. Niech wyzdrowieje wyjdzie z tego.
 Paweł : 27.01.2022, 00:18
 Panie Boże błagam cię o zdrowie dla mnie , żebym mógł nadal cieszyć się życiem z moja kochana rodziną.
 M: 26.01.2022, 00:24
 Boże spraw bym znów mogła cieszyć się życiem. Dopomóż mi w moich dolegliwościach i w odnalezieniu przyczyny złego stanu zdrowia. Miej mnie w swojej opiece.Amen.
 PB: 25.01.2022, 22:51
 Panie Boże proszę o wysłuchanie moich modlitw i szybki powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego. Jezu ty się tym zajmij. Amen.

 Paweł : 24.01.2022, 00:53
 Panie Boże błagam cię o zdrowie dla mnie , żebym mógł nadal cieszyć się życiem z moja kochana rodziną.
 MARCIN: 23.01.2022, 18:35
 O wielka Matko Boga proszę Cię o moje zdrowie.
 Paweł : 23.01.2022, 01:33
 Panie Boże błagam cię o zdrowie dla mnie , żebym mógł nadal cieszyć się życiem z moja kochana rodziną.
 wiesia: 22.01.2022, 14:03
 Panie Jezu blagam cię o zdrowie dla mnie tylko Ty Jezu wiesz jakie mam schorzenie zeby uniknąć operacji ,wielkie BÓG zapłać
 Tomasz: 22.01.2022, 08:22
 Matko proszę wyzdrów mnie z lęków które mnie nawiedziły....daj proszę zdrowie abym mógł dalej cieszyć się życiem i dbać o moja rodzinę.Amen.
 Paweł : 16.01.2022, 23:20
 Panie Boże błagam cię o zdrowie dla mnie , żebym mógł nadal cieszyć się życiem z moja kochana rodziną.
 R: 16.01.2022, 20:19
 Boże proszę o pomoc w wiadomej Ci sprawie
 mama i babcia: 15.01.2022, 16:41
 Ukochany Boże i Mateńko strapionych zawierzam Wam moje dzieci, wnuki i mnie z prośbą o zdrowie i łaski Boże dla nas.
 wiesia: 15.01.2022, 16:37
 Panie Boże i Mateńko Pocieszycielko strapionych proszę Was o zdrowie moich nóg , dziękuję za wszystkie łaski .
 Basia : 03.01.2022, 14:50
 Panie Boże pomóc mnie i niech mi zniknie ta czerwona plama wiem że mi pomożesz i wysłuchasz Bog zapłac kocham i wierzę że mi pomożesz?
 Anna: 23.12.2021, 20:07
 Panie Boże proszę o wyzdrowienie z covida i o zdrowie dla dzieci wnuków dla całej rodzinny
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej