Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Józefa z Kupertynu

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Madonno z Grotella, módl się za nami.
Święta Madonno z Osimo,
Święty Józefie z Kupertynu,
Święty Józefie, uzdrowiony z choroby,
Święty Józefie, powierzony opiece Maryi,
Święty Józefie, chwalebny synu świętego Franciszka,
Święty Józefie, święty kapłanie,
Święty Józefie, wzorze posłuszeństwa przełożonym,
Święty Józefie, oddany bez reszty na służbę Bogu,
Święty Józefie, modlący się za braci,
Święty Józefie, poddany licznym pokusom,
Święty Józefie, żyjący bogobojnie,
Święty Józefie, wierny natchnieniom Bożym,
Święty Józefie, nie wstydzący się pracy,
Święty Józefie, opiekunie zdających egzaminy,
Święty Józefie, patronie studentów,
Święty Józefie, ozdobo Zakonu Serafickiego,
Święty Józefie, święty nasz Ojcze,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

W. Módl się za nami święty Ojcze Józefie!
O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, Ty przedziwnym wyrokiem Twojej mądrości postanowiłeś wszystkich przyciągnąć do Twojego Syna podwyższonego na Krzyżu; spraw łaskawie, abyśmy przez zasługi Świętego Józefa zasłużyli na przyjęcie do grona błogosławionych w Twoim królestwie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Mama: 25.09.2023, 15:23
 Św Józefie pomóż w napisaniu pracy magisterskiej mojemu synowi oraz w zdaniu jej.Proszę pobłogosław jego pracy i staraniom.Amen
 Mama: 25.09.2023, 10:00
 Kochany św Józefie z Kupertynu pomóż Juli wstaw się za nią u Najświętszej Matki Bożej. Proszę Cię o Dary Ducha św dla Juli o cud zdania bardzo ciężkiego egzaminu 30września,aby zobaczyła ze modlitwa jest spotkaniem z Ojcemw Trójcy św .Ojcze św wysłuchaj mnie aby Twoja Chwała rozlała się w sercu .
 Maria: 18.09.2023, 16:29
 Swiety Jozefie prosze Cie o Swiatlo Darow Ducha Swietego dla syna oraz o dobra wole dla niego,by podszedl do egzaminu i szczesliwie go zdal.O nowe talenty techniczno-informatyczne.O dobra wole M.A.J.S. W intencji dobrych ludzi na jego i mojej drodze,ktorzy dopomogliby w pomyslnym rozwiazaniu naszych problemow. Dziekuje bardzo.
 matka: 18.09.2023, 16:22
 Swiety Jozefie z Kupertnu prosze Cie w intencji blagalnej w intencji cudownej Twojej pomocy,by syn podjal etatowa prace na czas nieokrreslony. W intencji powrotu do zdrowia dla syna oraz jego matki.O pomyslne rozwiazanie wszystkich naszych problemow:mieszkaniowych,remontowych,rodzinnych/o dobra wole/. Dziekuje bardzo.
 marzena aneta: 18.09.2023, 12:34
 Litania do Józefa z Kupertynu Świętego dziękuję Józefie Święty z Kupertynu kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Józefie Święty z Kupertynu módl się za nami dziękuję Józefie Święty z Kupertynu kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Józefie Święty z Kupertynu kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą domu kupno dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 matka: 12.09.2023, 13:39
 Swiety Jozefie z Kupertnu prosze Cie w intencji blagalnej o pomoc Twoja,by syn zostal etatowo zatrudniony na czas nieokreslony.Jak tez zdal egzamin. W intencji pomocy Twojej we wszystkich potrzebach mojego s yna i moich zdrowotnych/.o cud uzdrowienia sy na.urzedowych,mieszkaniowych,osobistych/. Bog zaplac za modlitwe.
 Mama: 09.09.2023, 17:57
 Św Józefie proszę wysłuchaj mych próśb i pomóż zdać pomyślnie egzaminy mojemu synowi .Błagam o pomoc
 Krystyna: 05.09.2023, 11:32
 Świety Józefie bardzo dziekuje Ci za opieke i prosze o uzdrowienie i uwolnienie od zlego Wieslawa. Oddaje sie Tobie w opieke moje dzieci i najbliższych.Dziekuje i prosi Krystyna.
 Bożena : 03.09.2023, 01:18
 Św. Józefie z Kupertynu, od wielu lat modlę się w intencji mojej córki i pomogłeś jej zdać wiele trudnych egzaminów A teraz Cię znów bardzo proszę o wstawiennictwo w intencji jej egzaminów na aplikacji radcowskiej, aby z Twoją pomocą pokonała trudności w nauce i pracy i pomyślnie zdała najbliższe egzaminy, jeśli taka jest wola Boża.

 Maria: 31.08.2023, 09:43
 Swiety JKozefie z Kupertnu prosze Cie w intencji Twojej cudownej pomocy,by syn zostal zatrudniony etaatowo na czas nieokreslony. W intencji powrotu do zdrowia dla syna oraz o blog.Twoje w jego wszystkich potrzebaqch:zawodowych i w zyciu.O dobrych ludzi na naszej drodze,a zlych o oddalenie. Z gory bardzo dziekuje.
 Mama: 17.08.2023, 09:13
 Św.Józefie błagam miej w opiece mojego syna i pomóż zdać mu egzamin i prace magisterską, oraz proszę o uzdrowienie
 Mama: 15.07.2023, 20:50
 Święty Józefie z Kupertynu bardzo Ci dziękuję za wstawiennictwo u Pana Jezusa i pomyślnie zdane egzaminy maturalne. Chwała Panu ❤️
 Ola: 10.07.2023, 11:16
 Św Józefie proszę uproś u naszego Pana łaskę zdania egzaminu mojej córki.
 mama: 10.07.2023, 07:49
 Prosze Cie Sw Józefie,pomóz mojemu synowi zdac egzaminy na studiach,aby zaliczył ten rok.Błagam Cie pomóż mu
 Katarzyna Kainacher: 07.07.2023, 08:54
 Kochany Sw. JÒZEFIE! Proszę Cie o opieke nad moim synem Maximilianem, ktory za chwile rozpocznie egzamin na studia medyczne w Grazu. Jezu ty się wszystkim zajmij Amen!🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 Mama: 23.06.2023, 08:37
 Świety Józefie z Kupertynu, dziekuje za opieke nad synem w czasie sesji egzaminacyjnej i zdanie w pierwszym terminie bardzo trudnego egzaminu. Twoje wstawiennictwo nigdy nie zawodzi. chwała Panu
 Tata: 15.06.2023, 09:09
 Święty Józefie, proszę pomóż mojemu synowi Michałowi, aby zdał dzisiaj egzamin poprawkowy. Proszę, otocz go opieką. AMEN.
 Mama: 05.06.2023, 17:43
 Sw Józefie pomóż mojemu synowi zdać egzaminy zawodowe. W Imię Ojca I Syna I Ducha Św Amen
 Renata : 04.06.2023, 15:52
 Święty Józefie wstaw się za mną w inetcji jutrzejszego egzaminu tyle nauki wlorzylam i sił a dziś czuje ze nic nie potrafię, błagam wstaw się w mojej intencji u Ojca naszeg Jezusa Chrystusa
 Bożena : 03.06.2023, 00:10
 Święty Józefie, dziękuję z pomyślnie zdany egzamin mojej córki i proszę o dalszą pomoc i opiekę dla niej w nauce i pracy.
(1) [2] [3] [4] [5]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej