Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Józefa z Kupertynu

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Madonno z Grotella, módl się za nami.
Święta Madonno z Osimo,
Święty Józefie z Kupertynu,
Święty Józefie, uzdrowiony z choroby,
Święty Józefie, powierzony opiece Maryi,
Święty Józefie, chwalebny synu świętego Franciszka,
Święty Józefie, święty kapłanie,
Święty Józefie, wzorze posłuszeństwa przełożonym,
Święty Józefie, oddany bez reszty na służbę Bogu,
Święty Józefie, modlący się za braci,
Święty Józefie, poddany licznym pokusom,
Święty Józefie, żyjący bogobojnie,
Święty Józefie, wierny natchnieniom Bożym,
Święty Józefie, nie wstydzący się pracy,
Święty Józefie, opiekunie zdających egzaminy,
Święty Józefie, patronie studentów,
Święty Józefie, ozdobo Zakonu Serafickiego,
Święty Józefie, święty nasz Ojcze,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

W. Módl się za nami święty Ojcze Józefie!
O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, Ty przedziwnym wyrokiem Twojej mądrości postanowiłeś wszystkich przyciągnąć do Twojego Syna podwyższonego na Krzyżu; spraw łaskawie, abyśmy przez zasługi Świętego Józefa zasłużyli na przyjęcie do grona błogosławionych w Twoim królestwie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Bożena: 15.12.2023, 21:42
 Święty Józefie bardzo proszę Cię o pomoc w bardzo trudnej sprawie, moja córka ma jutro bardzo trudny egzamin, do którego nie jest dobrze przygotowana a dodatkowo przeszła ostatnio covid i ma problemy z koncentracją i myśleniem, ale też wiem, że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych, więc jeśli jest to zgodne z Jego wolą, proszę Ojcze Józefie o Twoje wstawiennictwo w tej prośbie. Jezu ufam Tobie.
 Helena : 08.12.2023, 10:18
 SW Józefie z Kupertynu dopomóż Karolowi podczas egzaminów ,żeby zdał pomyslnie
 czcicielka: 09.11.2023, 19:42
 Swiety Jozefie z Kupertnu prosze Cie o cudowna Twoja pomoc we wszystkich portzebach moich i moich dzieci: - o cud uzdrowienia Syna - o podjecie dobrej etatowej pracy dla syna na czas nieokreslony/o podejscie do egz. i jego zdanie . -o akceptacje mojej wlasnosci ze strony urzednikow --o pogromienie wystepkow nieprzyjaciol moich i moich dzieci oraz A.LZ.J.E../urzednkow/ - o wybawienie z nienawisci Ewy,Krystyny ,S,Z.R.A. -o milosc i zalozenie szczesliwej,katolickiej rodziny dla syna oraz /D.R.D.R/. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 Bożena: 07.11.2023, 00:59
 Święty Józefie, dziękuję za wysłuchaną modlitwę w intencji mojej córki, która zdała pomyślnie bardzo trudny egzamin. Proszę o dalszą opiekę i wsparcie dla niej. Chwała Panu!!!
 Aneta Lyson: 25.10.2023, 12:36
 Proszę o dobry wynik mojej cytologii, aby dolegliwości z którymi się zmagam zostały dobrze zdiagnozowane i wyleczone. W intencji zdrowia dla całej mojej rodziny oraz znalezienia pracy dla mnie blisko domu. Bóg zapłać.
 Mama: 18.10.2023, 23:40
 Św. Józefie, proszę o pomoc dla Tomasza w zdaniu egzaminu na prawo jazdy
 Bożena: 17.10.2023, 15:19
 Święty Józefie proszę o wstawiennictwo za Moniką, proszę pomóż jej w zdaniu bardzo trudnego egzaminu, jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą.
 Agata : 09.10.2023, 01:47
 Święty Józefie, dziękuję i proszę o wstawienie się za Jankiem
 Marzena : 08.10.2023, 19:57
 Św Józefie obejrzalam film o tobie i jestem zachwycona,dobrze mieć takiego opiekuna dla moich dzieci w szkole.Jestem juz o nich spokojna,bo wiem,ze ty jesteś przy nich.Całuje twoje święte dłonie ,które wznosisz za nas do Boga.

 Mama: 25.09.2023, 15:23
 Św Józefie pomóż w napisaniu pracy magisterskiej mojemu synowi oraz w zdaniu jej.Proszę pobłogosław jego pracy i staraniom.Amen
 Mama: 25.09.2023, 10:00
 Kochany św Józefie z Kupertynu pomóż Juli wstaw się za nią u Najświętszej Matki Bożej. Proszę Cię o Dary Ducha św dla Juli o cud zdania bardzo ciężkiego egzaminu 30września,aby zobaczyła ze modlitwa jest spotkaniem z Ojcemw Trójcy św .Ojcze św wysłuchaj mnie aby Twoja Chwała rozlała się w sercu .
 Maria: 18.09.2023, 16:29
 Swiety Jozefie prosze Cie o Swiatlo Darow Ducha Swietego dla syna oraz o dobra wole dla niego,by podszedl do egzaminu i szczesliwie go zdal.O nowe talenty techniczno-informatyczne.O dobra wole M.A.J.S. W intencji dobrych ludzi na jego i mojej drodze,ktorzy dopomogliby w pomyslnym rozwiazaniu naszych problemow. Dziekuje bardzo.
 matka: 18.09.2023, 16:22
 Swiety Jozefie z Kupertnu prosze Cie w intencji blagalnej w intencji cudownej Twojej pomocy,by syn podjal etatowa prace na czas nieokrreslony. W intencji powrotu do zdrowia dla syna oraz jego matki.O pomyslne rozwiazanie wszystkich naszych problemow:mieszkaniowych,remontowych,rodzinnych/o dobra wole/. Dziekuje bardzo.
 marzena aneta: 18.09.2023, 12:34
 Litania do Józefa z Kupertynu Świętego dziękuję Józefie Święty z Kupertynu kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Józefie Święty z Kupertynu módl się za nami dziękuję Józefie Święty z Kupertynu kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Józefie Święty z Kupertynu kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą domu kupno dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 matka: 12.09.2023, 13:39
 Swiety Jozefie z Kupertnu prosze Cie w intencji blagalnej o pomoc Twoja,by syn zostal etatowo zatrudniony na czas nieokreslony.Jak tez zdal egzamin. W intencji pomocy Twojej we wszystkich potrzebach mojego s yna i moich zdrowotnych/.o cud uzdrowienia sy na.urzedowych,mieszkaniowych,osobistych/. Bog zaplac za modlitwe.
 Mama: 09.09.2023, 17:57
 Św Józefie proszę wysłuchaj mych próśb i pomóż zdać pomyślnie egzaminy mojemu synowi .Błagam o pomoc
 Krystyna: 05.09.2023, 11:32
 Świety Józefie bardzo dziekuje Ci za opieke i prosze o uzdrowienie i uwolnienie od zlego Wieslawa. Oddaje sie Tobie w opieke moje dzieci i najbliższych.Dziekuje i prosi Krystyna.
 Bożena : 03.09.2023, 01:18
 Św. Józefie z Kupertynu, od wielu lat modlę się w intencji mojej córki i pomogłeś jej zdać wiele trudnych egzaminów A teraz Cię znów bardzo proszę o wstawiennictwo w intencji jej egzaminów na aplikacji radcowskiej, aby z Twoją pomocą pokonała trudności w nauce i pracy i pomyślnie zdała najbliższe egzaminy, jeśli taka jest wola Boża.
 Maria: 31.08.2023, 09:43
 Swiety JKozefie z Kupertnu prosze Cie w intencji Twojej cudownej pomocy,by syn zostal zatrudniony etaatowo na czas nieokreslony. W intencji powrotu do zdrowia dla syna oraz o blog.Twoje w jego wszystkich potrzebaqch:zawodowych i w zyciu.O dobrych ludzi na naszej drodze,a zlych o oddalenie. Z gory bardzo dziekuje.
 Mama: 17.08.2023, 09:13
 Św.Józefie błagam miej w opiece mojego syna i pomóż zdać mu egzamin i prace magisterską, oraz proszę o uzdrowienie
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej