Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Józefa z Kupertynu

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Madonno z Grotella, módl się za nami.
Święta Madonno z Osimo,
Święty Józefie z Kupertynu,
Święty Józefie, uzdrowiony z choroby,
Święty Józefie, powierzony opiece Maryi,
Święty Józefie, chwalebny synu świętego Franciszka,
Święty Józefie, święty kapłanie,
Święty Józefie, wzorze posłuszeństwa przełożonym,
Święty Józefie, oddany bez reszty na służbę Bogu,
Święty Józefie, modlący się za braci,
Święty Józefie, poddany licznym pokusom,
Święty Józefie, żyjący bogobojnie,
Święty Józefie, wierny natchnieniom Bożym,
Święty Józefie, nie wstydzący się pracy,
Święty Józefie, opiekunie zdających egzaminy,
Święty Józefie, patronie studentów,
Święty Józefie, ozdobo Zakonu Serafickiego,
Święty Józefie, święty nasz Ojcze,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

W. Módl się za nami święty Ojcze Józefie!
O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, Ty przedziwnym wyrokiem Twojej mądrości postanowiłeś wszystkich przyciągnąć do Twojego Syna podwyższonego na Krzyżu; spraw łaskawie, abyśmy przez zasługi Świętego Józefa zasłużyli na przyjęcie do grona błogosławionych w Twoim królestwie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 E: 05.11.2022, 07:26
 Św. Józefie proszę o jasność umysłu w przygotowaniu się do egzaminu. Proszę wstaw się za mną abym otrzymała pytania na które będę znała odpowiedzi. Proszę uproś dla mnie zdanie egzaminu I przyjęcie mnie na aplikacje.
 Maria: 04.11.2022, 19:23
 Sw.Jozefie prosze Cie o powrot do zdrowia. W intencji pomocy Twojej we wszystkich moich i moich dzieci potrzebach:zawodowych,osobistych,mieszkaniowych i w zyciu. Dziekuje bardzo.
 A.K.P: 13.10.2022, 12:35
 Św. Józefie, DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE ŁASKI CAŁY CZAS UDZIELANE !
 Hanna: 22.09.2022, 08:05
 Józefie z kupertynu. Mój wnusio ciągle choruje.Już dwa lata opóźniony jest w edukacji. Proszę uproś cud rozjaśnienia jego umysłu, uzdrowienia z licznych chorób; ślinotoku jego psychomotoryki, braku odporności, koordynacji, wzrok, duże uszy, niski wzrost, niewykształcone ząbki, słaby słuch oraz jego sytuację rodzinnę aby był wychowywany w jjednej rodzinie. Proszę aby jego uzdrowienie było na chwałě Božą. Maryjo ulituj się nad tym dzieciątkiem.
 Hanna: 21.09.2022, 16:47
 Św. Józefie proszę uproś cud uzdrowienia na duszy i ciele i psychiki wnusia Antosia.. Jest opóźniony w edukacji gdyż często choruje. Proszę o rozwiązanie jego sytuacji zdrowotnej i rodzinnej, gdyż po ludzku nie widać rozwiäzania.Spraw aby nie był analfabetą i rozjaśnij jego umysł i rozwój oraz spraw aby jego rodzice nawrócili się.. Już nie wiem kogo mam prosić o pomoc może Ty się ulitujesz. Jezu ufam tobie! Maryjo walcz o mojego wnusia.
 Mika: 20.09.2022, 12:21
 Św. Józefie, proszę Cię o pomoc w napisaniu i obronie pracy magisterskiej dla Marcina. Patronie studentów módl się za nami.
 czcicielka: 19.09.2022, 20:21
 Swiety Jozefie prosze Cie i cud uzdrowienia. W intencji cudownej Twojej pomocy w pogromieniu wystepkow uzaleznionego mezczyzny,by mnie i rodziny nie gnebil.O pomoc Twoja w moich i moich dzieci potrzebach:zawodowych,osobistych i w zyciu. Bog zaplac za modlitwe,
 matka: 19.09.2022, 15:52
 Sw,Jozefie prosze Cie o zdrowie i pomyslnosc w pracy i w zyciu dla dzieci dla mnie. W intencji udaremnienienia zla ze strony alkoholika z pobliskiego otoczenia/ oraz o pogromienie wystepkow S.M.E.M.K. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Bożena: 14.09.2022, 23:22
 Święty Józefie proszę pomóź Karolowi ukończyć studia podyplomowe aby mógł otrzymać lepszą pracę, Wspieraj go w trudnościach w nauce aby uwierzył w siebie. Dziękuję z całego serca.

 Mama: 30.08.2022, 21:52
 Sw Józefie proszę cię wypros zdrowie dla Gabrysi i Wojciecha wypros łaskke aby dostał się Wojciech na wymarzone studia magisterskie i pogodził pracę z uczelnią dziękuję święty Józefie za wszystkie łaski w czasie egzaminow
 matka: 23.08.2022, 22:26
 Sw.Jozefie prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza. w intencji otrzymania stalej pracy na czas nieokreslony,o zdanie egz,o odzyskanie pieniedzy dla nas.,o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol. Bog zaplac za modlitwe.
 Mama: 30.06.2022, 21:40
 Święty Józefie proszę nie opuszczaj mojego syna weż go pod swoją opiekę i proszę o wstawienictwo Matki Bożej w egzaminie obrony pracy
 Studentka : 24.06.2022, 02:43
 Św. Józefie, pomóż mi w zdaniu jutrzejszego egzaminu
 Kasia: 10.05.2022, 13:21
 Sw Józefie pomóż mojemu synowi na sprawdzianach. Spraw proszę aby miał bardzo dobre oceny na koniec roku. Blagamn oswiec jego rozum i pozwól mu się skupić. Św Józefie nie opuszczaj Kamila w potrzebie. Któż jak nie Ty Boże....
 Zuzia: 10.05.2022, 07:53
 Święty Józefie proszę Cię o zdanie dzisiejszego egzaminu na prawo jazdy. Oswieć mi serce i drogę.
 Boźena: 01.05.2022, 23:57
 Świety Józefie z Kupertynu proszę Cię gorąco, pomóź mojej córce w zdaniu egzaminu w pierwszym roku aplikacji radcowskiej. Pomagałeś jej wiele razy w czasie studiów, proszę o Twoje wstawiennictwo rownieź teraz kiedy jest jeszcze cięźej bo praca w kancelarii bardzo trudna i wyczerpująca a na naukę mało czasu.
 Matka: 26.04.2022, 10:14
 Sw jozefie pomóż Klaudii na rachunkowości. Błagam o cud
 Mama: 24.04.2022, 20:26
 Sw Józefie pomóż moim dzieciom q szkole. Spraw aby trudne przedmioty stały się bardziej zrozumiałe. Błagam żeby miały chęć do nauki i wytrwanie w tej nauce. Proszę o pomoc. Błagam też o dobre oceny. Pomóż Katowice poprawić wszystkie jedynki. Św Józefie nie opuszczaj moich dzieci w potrzebie.
 Mama: 21.04.2022, 15:19
 Sw Józefie pomóż Kamilowi. Któż jak nie Ty jesteś Opoka i wsparciem blagamno cud.
 Matka: 21.04.2022, 11:22
 Błagam o opiekę na zawodach mojego syna oraz powodzenie w szkole. Św jozefie nie opuszczaj go w potrzebie. Błagam dodaj mu siły do walki. Któż jak nie Ty Boże....wspieraj mi dziecko!
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej