Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Józefa z Kupertynu

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Madonno z Grotella, módl się za nami.
Święta Madonno z Osimo,
Święty Józefie z Kupertynu,
Święty Józefie, uzdrowiony z choroby,
Święty Józefie, powierzony opiece Maryi,
Święty Józefie, chwalebny synu świętego Franciszka,
Święty Józefie, święty kapłanie,
Święty Józefie, wzorze posłuszeństwa przełożonym,
Święty Józefie, oddany bez reszty na służbę Bogu,
Święty Józefie, modlący się za braci,
Święty Józefie, poddany licznym pokusom,
Święty Józefie, żyjący bogobojnie,
Święty Józefie, wierny natchnieniom Bożym,
Święty Józefie, nie wstydzący się pracy,
Święty Józefie, opiekunie zdających egzaminy,
Święty Józefie, patronie studentów,
Święty Józefie, ozdobo Zakonu Serafickiego,
Święty Józefie, święty nasz Ojcze,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

W. Módl się za nami święty Ojcze Józefie!
O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, Ty przedziwnym wyrokiem Twojej mądrości postanowiłeś wszystkich przyciągnąć do Twojego Syna podwyższonego na Krzyżu; spraw łaskawie, abyśmy przez zasługi Świętego Józefa zasłużyli na przyjęcie do grona błogosławionych w Twoim królestwie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Zuzanna: 07.02.2024, 21:38
 Święty Józefie z Kupertynu, dziękuję Ci serdecznie za wymodlone łaski zdania egzaminu z genetyki, który był bardzo trudny. Naprawdę tylko Boża łaska mogła sprawić, że zdałam go na 4, cud! Nie ustajcie wszyscy w modlitwie do świętego Józefa, on wyprosi Wam potrzebne łaski. A ja proszę o zdanie już ostatniego egzaminu w sesji zimowej tego semestru - egzaminu z anatomii. Proszę święty Józefie, bym zdała go bez problemu i mogła w tych trzech tygodniach lutego planować ślub z narzeczonym. Wypros mi u Pana Boga te łaski. Błagam o to
 Zuzanna: 31.01.2024, 15:04
 Święty Józefie błagam cię żebym zdała wszystko w pierwszych terminach i mogła zacząć planować na spokojnie ślub z narzeczonym przez ferie
 Mama: 31.01.2024, 08:07
 Święty Józefie z Kupertynu - błagam o pomoc dla mojej Córki o zdanie bardzo trudnych egzaminów , o dar mądrości i umiejętności, aby praca , którą włożyła w przygotowanie do nich przyniosła obfite owoce 🙏
 Mama: 29.01.2024, 20:02
 Św Józefie ❤️ proszę Cię z całego serca aby Julia zaliczyła wszystkie egzaminy i zaliczyła semestr 🙏🙏🙏
 Marta: 22.01.2024, 21:43
 Święty Józefie proszę o to by mój syn zdał egzaminy
 Urszula : 17.01.2024, 13:21
 Dziekuje za wszystkie egzaminy zdane moje i mojego syna oraz za dobre wyniki w nauce córki. Proszę o modlitwę za zdanie pracy licencjackiej mojej i zaliczenia egzaminów dla mojego syna oraz dobre wyniki w nauce dla Córci. Dziekuje
 urszula: 16.01.2024, 00:35
 sw.jozefie wspieraj blagam mego syna przemka by zdal nadchodzace egzaminy
 M.: 09.01.2024, 22:30
 Proszę o zdanie egzaminu przez còrkę.Proszę o wstawiennictwo w tej trudnej sprawie.
 matka: 09.01.2024, 13:10
 Swiety Jozefie z Kuperynu prosze Cie w intencji cudownej Twojej pomocy,by sprawa urzdeowa zakonczyla sie dla mnie pomyslnie.O dotkniecie krwia Pana Jezusa serc tych urzednikow:R.M.M i J.L i uczynienie z Szawla ich w Pawla. Dziekuje bardzo.

 Bożena : 16.12.2023, 11:57
 Święty Ojcze Józefie, dziękuję z serca za Twoją pomóc, córka zdała egzamin o który wczoraj prosiłam, praktycznie było to niemożliwe, ale wczoraj prosząc pisałam że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych...I tak się stało. Dziękuję Panu Bogu za Jego dobroć, Dziękuję Matce Bożej za Jej opiekę, a Tobie Święty Józefie za Twoją interwencję. CHWAŁA PANU!!!!
 Bożena: 15.12.2023, 21:42
 Święty Józefie bardzo proszę Cię o pomoc w bardzo trudnej sprawie, moja córka ma jutro bardzo trudny egzamin, do którego nie jest dobrze przygotowana a dodatkowo przeszła ostatnio covid i ma problemy z koncentracją i myśleniem, ale też wiem, że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych, więc jeśli jest to zgodne z Jego wolą, proszę Ojcze Józefie o Twoje wstawiennictwo w tej prośbie. Jezu ufam Tobie.
 Helena : 08.12.2023, 10:18
 SW Józefie z Kupertynu dopomóż Karolowi podczas egzaminów ,żeby zdał pomyslnie
 czcicielka: 09.11.2023, 19:42
 Swiety Jozefie z Kupertnu prosze Cie o cudowna Twoja pomoc we wszystkich portzebach moich i moich dzieci: - o cud uzdrowienia Syna - o podjecie dobrej etatowej pracy dla syna na czas nieokreslony/o podejscie do egz. i jego zdanie . -o akceptacje mojej wlasnosci ze strony urzednikow --o pogromienie wystepkow nieprzyjaciol moich i moich dzieci oraz A.LZ.J.E../urzednkow/ - o wybawienie z nienawisci Ewy,Krystyny ,S,Z.R.A. -o milosc i zalozenie szczesliwej,katolickiej rodziny dla syna oraz /D.R.D.R/. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 Bożena: 07.11.2023, 00:59
 Święty Józefie, dziękuję za wysłuchaną modlitwę w intencji mojej córki, która zdała pomyślnie bardzo trudny egzamin. Proszę o dalszą opiekę i wsparcie dla niej. Chwała Panu!!!
 Aneta Lyson: 25.10.2023, 12:36
 Proszę o dobry wynik mojej cytologii, aby dolegliwości z którymi się zmagam zostały dobrze zdiagnozowane i wyleczone. W intencji zdrowia dla całej mojej rodziny oraz znalezienia pracy dla mnie blisko domu. Bóg zapłać.
 Mama: 18.10.2023, 23:40
 Św. Józefie, proszę o pomoc dla Tomasza w zdaniu egzaminu na prawo jazdy
 Bożena: 17.10.2023, 15:19
 Święty Józefie proszę o wstawiennictwo za Moniką, proszę pomóż jej w zdaniu bardzo trudnego egzaminu, jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą.
 Agata : 09.10.2023, 01:47
 Święty Józefie, dziękuję i proszę o wstawienie się za Jankiem
 Marzena : 08.10.2023, 19:57
 Św Józefie obejrzalam film o tobie i jestem zachwycona,dobrze mieć takiego opiekuna dla moich dzieci w szkole.Jestem juz o nich spokojna,bo wiem,ze ty jesteś przy nich.Całuje twoje święte dłonie ,które wznosisz za nas do Boga.
 Mama: 25.09.2023, 15:23
 Św Józefie pomóż w napisaniu pracy magisterskiej mojemu synowi oraz w zdaniu jej.Proszę pobłogosław jego pracy i staraniom.Amen
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej