Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Adoracja Najświętszego Sakramentu


Adoracja źródłem miłości, pokoju i ładu Adoracja źródłem miłości, pokoju i ładu
O. Józef Augustyn SJ
Autor, odwołując się do doświadczenia wiernych w parafii oraz swego własnego, proponuje kilka medytacji poświęconych modlitwie adoracyjnej, kładąc szczególny nacisk na jej związek z codziennym życiem... » zobacz więcejWasze komentarze:
 Ania: 18.06.2011, 08:09
 Panie uratuj mój związek, błagam Cie całym swym sercem, uczyń cud, ożyw naszą miłość, wiem ze czas Cie nie dotyczy , i nie mam prawa Cie pospieszać, ale tak bardzo Panie Jezu błagam, spraw by ja i Andrzej, byśmy byli razem dalej, by miłość narodziła się, by były okazje do narodzenia się tej miłości, by pojawiło się uczucie silne miedzy nami, więzi, bliskość czułość, tęsknota silna za sobą, błagam Ciebie Panie Jezu, o cierpliwość i wytrwałość dla nas. Błagam Ciebie Panie Jezu ,tak bardzo błagam Cie Panie Jezu ty wiesz jak bardzo mi na tym zależy.Kocham Cie, proszę wysłuchaj wszystkich tych intencji.Amen
 ...: 16.06.2011, 16:48
 PANIE TY WIESZ... BŁAGAM
 Małgosia: 01.06.2011, 23:43
 Panie, proszę, porusz moje oziębłe serce. Panie, pomóż mi pokonać egoizm i obojętność, pomóż mi skruszyć serce z lodu. Pomóż mi Panie, Ty wiesz co mnie spotkało... nie potrafię już kochać. Pomóż mi kochać na nowo! Módl się za mną święty Antoni!
 samotna _mazowieckie: 01.06.2011, 14:53
 Panie Jezu błogosław moim dzieciom w życiu. Nie mieli najlepszego dzieciństwa Jezu TY wiesz ... alkohol był sprawcą że nie było ciepła i miłości w rodzinie (chyba tak było Panie Jezu... ja chciałam najlepiej i latami tłumaczyłam mężowi aby nie pił... a będzie wszystko dobrze... ja miałam nadzieję i prosiłam męża zalewając się łzami, ...często gdy już mi było bardzo żle i gdy nie mogłam wytrzymać przeklinałam) PANIE JEZU... dziś tego bardzo żałuję, mój mąż nie zrozumiał nigdy mnie. Jezu polecam się TWEMU niesklończonemu miłosierdziu. W pokorzemego serca składam Ci doskonały akt żalu i skruchy... daruj nam wszystkie winy, grzechy. ... MiPanie Jezu błogosław moim dzieciom w życiu. Nie mieli najlepszego dzieciństwa Jezu TY wiesz ... alkohol był sprawcą że nie było ciepła i miłości w rodzinie (chyba tak było Panie Jezu... ja chciałam najlepiej i latami tłumaczyłam mężowi aby nie pił... a będzie wszystko dobrze... ja miałam nadzieję i prosiłam męża zalewając się łzami, ...często gdy już mi było bardzo żle i gdy nie mogłam wytrzymać przeklinałam) PANIE JEZU... dziś tego bardzo żałuję, mój mąż nie zrozumiał nigdy mnie. Jezu polecam się TWEMU niesklończonemu miłosierdziu. W pokorzemego serca składam Ci doskonały akt żalu i skruchy... daruj nam wszystkie winy, grzechy. Miłosierny Boże ... okaż miłsierdzie - darowanie win dla nieżyjącego mojego męża.. będę prosić Cię Panie póki żyć będę...będę modlić się za niego do Ciebie Jezu. Kocham Cię nasz najlepszy OJCZE
 EM 26 5 2011: 26.05.2011, 23:02
 PANIE JEZU SPRAW BYM GORACO TOBIE ZAUFALA ZA WSTAWIENNICTWEM SW MICHALA PROSZE CIE O LASKI DLA WSZYSTKICH BLISKICH ZNAJOMYCH I NIEZNAJOMYCH ABY BYLO CORAZ LEPIEJ TY WIESZ O CO PROSZE DZIEKUJE
 pawel: 20.05.2011, 20:55
 JEZU uczyn mnie czystym .BLOGOSLAW mnie rodzinie
 beata: 18.05.2011, 05:33
 Panie Jezu ukryty w Najświętszym Sakramencie pokornie proszę o opiekę nad moją rodziną, a zwłaszcza polecam Ci moja curke i jej rodzine i mojego syna i jego rodzine - poblogoslaw im i spraw niech wezma slub koscielny i przyjmie chrzest Sw synowa i wnuczek , polecam Moje ukochane wnusie . poblogoslaw w ich mlodym wieku . i wypelnij Swoja miloscia ich male serduszka ,taka miloscia ktorej rodzice nie moga im dac .opiekuj sie nimi i prowadz droga prawdy milosci i nadzieji przed Bozy tron postaw na ich drodze ludzi-aniołów, którzy pomogą im w zyciu codziennym Proszę Cię także o to abym znalazla prace i wszystko ulozylo sie w moim zyciu .zeby moje mazenie sie spelnilo w tym roku Ty wiesz moj Panie jak bardzo tesknie za rodzina i jak bardzo chce ich odwiedzic . Naukochnszy Panie Jezu wiesz dobrze jak bardzo cierpie i wiesz z jakiego powodu Zmiluj sie nademne Moj Krolu i Wladco mojej duszy Ulituj się nad moją rodziną i nie odwracaj od nas Swojego Cudownego Oblicza. Błogosław nam Panie. Bez Ciebie Panie nic nie znaczymy. poblogoslaw Panie Jezu Moim braciom i uwolnij od nalogu alkocholizmu spraw niech stana sie abstynentami poblogoslaw Panie Siostrze i jej rodzinie chrzesnicom i ich rodzinom oraz wszystkim za ktorych sie modle..Ufam Ci, bo Ty wszystko możesz. A zmarłym rodzicom mojego meza i mojemu tatusiowi i dziadkom oraz wszystkim zmarlym bliskim z naszych rodzin racz dać szczęście wieczne. Wieczne odpoczywanie racz im dac Panie a swiatlosc wiekuista niechaj im swieci na wieki wiekow amen. niech odpoczywaja w pokoju wiecznym amen.bs
 beata: 18.05.2011, 05:07
 Najukochańsza Matko!W Tobie nasza nadzieja!Mateńko Ty wiesz,że błagam o cud: o nawrócenie i wiarę dla mego męża i jego rodziny, którzy wiarą nie żyją i jak mniemam nigdy nią nie żyli. Maryjo proszę, by mój małżonek, kiedyś wzorowy czlowiek stał się wiernym Twoim żołnierzem i Twego Najukochańszego Syna Jezusa Chrystusa. Przez Twoje Błogosławione Ręce oddaję się cała Bogu oraz zawierzam całą moją rodzinę .rodzine mojej curki i rodzine mojego syna nasze ukochane wnusie , i cala rodzine z mojej strony jak rowniez z meza strony ,i wszystkie nasze sprawy. Maryjo prowadż nas do Jezusa! Matko czasem w milczeniu mówię więcej niż zdolna jestem wymówić słowa, Ty Matko wszystko rozumiesz, wiesz też, że pragnę dobra wszystkich bliskich i obcych mi ludzi...Wiele ludzi jest chorych, bezdomnych, odrzuconych, samotnych, wielu bez pracy lub żyjących w rodzinnych konfliktach, wielu jest nałogowców w różnych dziedzinach...dziś ich wszystkich Matko powierzam Tobie!Maryjo Tyś przedziwną pomocą naszą i Polski proszę za Twoją przyczyną by w wszystkich naszych rodzinach i wszystkich sercach zapanował pokój, by zwaśnione kraje zostały pogodzone. Maj to miesiąc Maryjny i choć stał się zimny jak oziębłe są nasze serca Ty Matko zawsze nas prowadż! Prowadż i tych zagubionych, tych co zostali ochrzeczeni a nie uznają swojej wiary, tych co nie chodzą do Kościoła lub stali się Jego wrogami.Tych szczególnie weż pod Płaszcz Swojej Opieki i ukaż im Chrystusa, Chrystusa którego odrzucili i sponiewierali, którego biczują, zdradzają i nadal ranią, przemień ich samych i ich serca. Maryjo bądż na nami w każdy czas! Maryjo Jestem! Pamiętam! Czuwam! Można wiele pisać, mówić lecz więcej jesteśmy w stanie wyprosić czynem, mam tu na myśli pójście w tej czy innej intencji w pierwszą Sobotę miesiąca na Mszę Świętą do Kościoła, bo Msza Święta to szczyt Ofiarowania się za nas Pana Jezusa Bogu. Razem możemy tam być i wypraszać potrzebne łaski dla nas i całego świata, podobnie jak odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia wyprasza łaski, tak i Matka nasza wstawia się za nami w każdy czas. Za Jej przyczyną, która jest najlepszą i najkrótszą Drogą prowadzącą do Jezusa powierzajmy się Matce. Maryjo dodaj nam wiary i przyczyń się za nami wszystkimi! bs
 Bożena : 17.05.2011, 13:39
 Panie Jezu pobłogosław Piotrowi podczas egzaminu.
 Bożena: 17.05.2011, 13:34
 Panie Jezu obdarz Piotra potrzebnymi łaskami bądż z nim podczas egzaminów dzisiaj i jutro.
 Alfred: 17.05.2011, 12:22
 Dodaj mi Panie Jezu wytrwałości i gorliwości w uczestnictwie w codziennej Eucharystii i Adoracji Najświętrzego Sakramentu . Dziękuję Ci za otrzymane łaski , proszę o miłość i zgodę w naszej rodzinie.
 Marzena : 16.05.2011, 16:40
 Panie Jezu uzdrów mnie i obdarz pokorą i miłością
 ja: 12.05.2011, 20:37
 Panie mój, dziękuję Ci za wszystko czego doświadczyło moje serce podczas pielgrzymki. Kocham Cię i ufam, że pomożesz mi w trudnej sprawie którą Ci powierzyłam.
 ateista : 10.05.2011, 23:29
 Ludzie weźcie się w garść i zacznijcie coś robić ze swoimi problemami bo modlitwa nic nie da.
 Wanda: 07.05.2011, 16:18
 Panie Jezu,okaż Miłosierdzie Marianowi ,oświeć jego rozum,daj mu pamięć,koncentrację dopomóz nam,bez Ciebie zginiemy ,daj nam sprawność fizyczną i umysłową do konca naszych dni.Oświecaj moje dzieci.Jezu ufam Tobie.
 bOŻENA: 04.05.2011, 09:39
 Jezu ufam Tobie bądź dzisaj z Piotrem na egzaminie
 Tatiana: 03.05.2011, 10:43
 Panie, Jezu pomóż nam pokonać trudności finansowy ,wysłuchaj naszych modlitw
 Jerzy: 01.05.2011, 22:30
 Panie Jezu ufam Tobie - ratuj moją rodzinę i mnie !!! Pomóż mi wydostać się z tej finansowej zapaści.
 Matka-mazowieckie: 30.04.2011, 15:17
 Panie Jezu błogosław moim dzieciom w życiu. Nie mieli najlepszego dzieciństwa Jezu TY wiesz ... alkohol był sprawcą że nie było ciepła i miłości w rodzinie (chyba tak było Panie Jezu... ja chciałam najlepiej i latami tłumaczyłam mężowi aby nie pił... a będzie wszystko dobrze... ja miałam nadzieję i prosiłam męża zalewając się łzami, ...często gdy już mi było bardzo żle i gdy nie mogłam wytrzymać przeklinałam) PANIE JEZU... dziś tego bardzo żałuję, mój mąż nie zrozumiał nigdy mnie. Jezu polecam się TWEMU niesklończonemu miłosierdziu. W pokorzemego serca składam Ci doskonały akt żalu i skruchy... daruj nam wszystkie winy, grzechy.
 Krystyna: 28.04.2011, 23:43
 Panie Jezu.. opiekuj się moimi bliskimi kazdego dnia, daj nam światłość do naszych serc, daj nam możliwości do nauki... daj abyśmy szanowali się wzajemnie... Jezu bądż zawsze naszym drogowskazem w życiu.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej