Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Czekając na dziecko Czekając na dziecko - prawdziwa historia walki o macierzyństwo
Katarzyna Jarosz
Pamiętnik kobiety zmagającej się z bólem niepłodności, pisany otwarcie i szczerze. Książka, w której osoby starające się o dziecko odnajdą swoje emocje i przeżycia, mając poczucie, że nie są sami ze swoim problemem i że Bóg ich poprowadzi właściwą - choć nieraz trudną i zaskakującą - drogą. To pozycja także dla osób nie mających problemu z poczęciem, pozwalająca na szersze spojrzenie na problem niepłodności. Polecamy wszystkim! » zobacz więcej

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Kaplica Groty Mlecznej w Betlejem

Modlitwa o uzdrowienie
przy schorzeniach uniemożliwiających
poczęcie dziecka

     Od wieków miejscowe niewiasty tak chrześcijanki jak i muzulmanki pielgrzymują do Groty Mlecznej, aby uprosić dar potomstwa. Niektórzy pielgrzymi biorą ze sobą odłamek skały z i Groty lub proszek kamienny i ofiarują osobom nie mogącym mieć potomstwa.

     Wiara i wytrwała modlitwa przez pośrednictwo Tej, która godna była nosić w swoim łonie Syna Bożego czynią cuda. Jeśli ktoś jest w potrzebie niechaj zmiesza odrobinę proszku ze skały z Groty Mlecznej z matą ilością wody lub mleka. Niech małżonkowie spożyją tak przygotowany roztwór i jeśli są katolikami niech odmówią wspólnie dziesiątkę Różańca św. A rozważając trzecią tajemnicę radosną: "Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem" niech modlą się o dar potomstwa. Jeśli są innego wyznania niech po prostu modlą się swoimi słowami do Maryi. Nabożeństwo to można kontynuować przez dłuższy czas. Można je praktykować również indywidualnie.

     Jeśli z pomocą tej pobożnej praktyki doświadczycie łaski i urodzi się Wam dziecko, prosimy aby przesłać do naszego małego Sanktuarium zdjęcie Waszej Rodziny z małym dzieciątkiem jak również świadectwo zaistniałego cudu. W taki sposób dołączymy wszystko do zbioru "Cudownych Dzieci".

     Prosimy Was również o łączność w modlitwie za wszystkich małżonków praktykujących to nabożeństwo. Niechaj Bóg Miłosierny przez przyczynę Matki Bożej sprawi, abyście i Wy doświadczyli Jego małych cudów.

Milk Grotto Church
St. Catherine's
Franciscan Monastery
P.O.B. 588
91001 Jerusalem - ISRAEL
Proszek z Groty Mlecznej
Proszek z Groty Mlecznej


Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo niepłodnych małzeństw)

     Serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji, które będą odprawiane w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 1500 w kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej)

     Najbliższa Msza święta 13.3.2016 o godz. 15.00 przy kościele księży Marianów p. w. Matki Bożej z Lourdes w Warszawie przy ul. Wileńskiej 69 (wejście od ul. Równej). Po Mszy krótka adoracja w Kaplicy Krzyża, następnie spotkanie w salce na 2. piętrze.

     Nasza wspólnota:
     ks. Łukasz Mazurek MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...

     strona: www.pragniemypotomstwa.pl
     e-mail: duszpasterstwa: duszpasterstwo.praga@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 anna: 11.07.2018, 23:12
 Prosze Maryjo o dar macierzyństwa,jestem już nie młoda ale pragniemy bardzo dziecka uproś łaske u Twego syna.Bóg zapłać za wysłuchanie mojej prośby
 Agnieszka & Kamil : 21.05.2018, 09:17
 Przez 6 lat staraliśmy się z mężem o dziecko, w roku 210 poroniłam pierwszą ciążę świat nam się wtedy zawalił, lecz nie traciliśmy z mężem nadzieij. W roku 2013/14 otrzymałam od mojej Kochanej cioci ten o to cudowny proszek z Groty Mlecznej wypiliśmy go z mężem modląc się i wypraszajac łaskę otrzymania potomstwa. Zaraz po tym zaszłam w ciążę teraz jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwóch chłopców Karola 3-letniego i Mateusza rocznego. Dziękujemy Ci Mateńko za ten Wielki Dar i Cud. Chwała Panu! Kochani nie traćcie nadzieij tylko módlcie się różańcem świętym do naszej Orędowniczki!
 Ania: 05.05.2018, 16:13
 Najdroższa Matko proszę Cię z całego serca o dar potomstwa tak bardzo pragniemy maleństwa.3 lata temu zaszłam w ciążę ale serduszko przestało bić od tej pory nic się nie udaje ..proszę kochana Matulu pomóż nam
 M&M: 03.05.2018, 14:48
 Matko Boska proszę Cię o łaskę poczęcia dziecka . Nie potrzebuje niczego więcej. Proszę Matko Uzdrawiaj mnie...
 Kamila: 01.05.2018, 19:33
 Matko Boża proszę Cię o ten piękny dar jakim jest ciąża. Abym mogła być szczęśliwą mama , a zarówno spelniana pelna rodzina.
 agnieszka.ch@interia.eu : 30.04.2018, 17:05
 Witam, W jakiej formie mogę przedstawić świadectwo naszej rodziny czy mogę opisać to tutaj czy też wysłać list pod podany wyżej adres?
 Mama: 12.03.2018, 22:46
 Najdroższa Matuniu Boża błagam Cię spraw cud aby Dominika i Younes zostali szczesliwimy rodzicami.
 Piotr: 09.03.2018, 21:44
 Matko Boska bardzo prosimy o dar macierzyństwa dla naszej rodziny.. Bardzo chcielibyśmy zdrowe dzieciątko..
 E&J: 02.03.2018, 19:09
 Matko Boża Ukochana z Groty Mlecznej już bardzo długo staramy się o ukochane dzieciątko, ale wiem że ty jesteś z Nami i wspomagasz nas w ciągłym trwaniu w modlitwie. Pokładamy także ufność w tym, że w odpowiednim czasie pobłogosławisz nam i będziemy cieszyć się pełną rodziną. Matko Boża módl się za nami...
 Anna: 02.03.2018, 11:08
 Mateczko Twój syn niczego Ci nie odmawia, prosimy gorąco z mężem Piotrem Kochana Matko wyproś łaskę kolejnego dziecka dla naszego małżeństwa. Zdrowego dziecka które się pocznie i zostanie z nami tu na ziemi. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
 K&S: 28.02.2018, 07:31
 Prosimy o dar rodzicielstwa
 Małgorzata : 14.02.2018, 20:33
 Mateńko Kochana błagam Cię wraz z mężem Markiem o siłę w pogodzeniu się ze stratą naszego długo oczekiwanego dzieciątka i prosimy Cię o siłę i wiarę w staraniu się o kolejne dziecko bo mimo wszelkich pozytywnych badań i roku starań się nie udaję . Matko Jezusowa i Matko Rodzin Ufamy Tobie i Mudl się za Nami
 Joanna: 31.01.2018, 11:22
 Matko Boska, zwracam się do Ciebie bo wiem jak wielkie cuda potrafisz wyprosić u swego Syna, tak bardzo Cię proszę wyproś łaskę rodzicielstwa dla mnie i Michała bo niczego tak bardzo nie pragniemy jak być cudownymi, kochającymi rodzicami gromadki dzieci, wyproś nam proszę również mądrość i większe zrozumienie w naszym związku oparte na miłości Bożej, pomóż nam umocnić Naszą miłość na mocną i wierną jak Ty nas kochasz i Syn Twój umiłowany. Naucz również dziękować i doceniać to co mamy. Umocnij moją wiarę na taką z jaką wierzyłam w Twoją pomoc gdy modliłam się o dar rodzicielstwa dla mojej koleżanki, która dar ten otrzymała a nikt nie dawała jej nadziei, Ty Matko dokonałaś cudu. Proszę, otocz również swym Matczynym płaszczem mojego brata Dawida i jego żonę Pauline którzy też nie mają jeszcze dzieci. Matko miej w opiece cała moją rodzinę. W Tobie pokładam mą nadzieję
 Joanna i michał: 26.01.2018, 23:54
 Matenko ukochana dziękuję bo Ty mnie nigdy nie zawiodłas i wierzę mocno że doczekam się upragniego dzieciatka gdzieś w głebi serca czuje już jego obecność Chwała Tobie Maryjo Chwała Trójcy Przenajswietszej i Wszystkim Świętym amen
 parafianka z Hermanowej: 24.01.2018, 15:38
 Mateńko ,która wie ile radości przynosi macierzyństwo wyproś dla Katarzyny i Rafała, Małgorzaty i Marka dar zostania rodzicami.Mateńko wyproś im utęsknione dzieci.
 Beata: 08.01.2018, 18:33
 Matko Boże tak bardzo proszę Cie o dar upragnionego potomstwa którego tak pragniemy z mężem Krzyskiem. Prosimy Cie aby nasz dom wypełnił się śmiechem małego dzieciatka, abyśmy mieli szansę okazać swoją miłość do maleństwa. Pokazywać mu jak Dobry, Wielki, Piękny i MIłosierny jest Twój Syn . Błagamy Cię o cud poczęcia i narodzin zdrowego dzieciatka Maryjo Najukochańsza.
 Beata: 08.01.2018, 18:33
 Matko Boże tak bardzo proszę Cie o dar upragnionego potomstwa którego tak pragniemy z mężem Krzyskiem. Prosimy Cie aby nasz dom wypełnił się śmiechem małego dzieciatka, abyśmy mieli szansę okazać swoją miłość do maleństwa. Pokazywać mu jak Dobry, Wielki, Piękny i MIłosierny jest Twój Syn . Błagamy Cię o cud poczęcia i narodzin zdrowego dzieciatka Maryjo Najukochańsza.
 BiG: 02.01.2018, 17:19
 Matko Boża, prosimy o największy dar jakim jest rodzicielstwo...
 A&M: 26.12.2017, 19:44
 Matko Boża, jak byłam u Ciebie, to prosiłam o dar macierzyństwa dla przyjaciółki, jej się udało, a teraz ja potrzebuję Twojej pomocy. Proszę Cię Matko o dar zdrowego potomstwa dla nas, czekamy już cztery lata na kochane maleństwo i nic... Boże pomóż.
 Sylwi i Kamil: 25.12.2017, 22:21
 Matko Najwspanialsza, blagamy o dar potomstwa. Mimo braku przeciwskazan medycznych 4 lata po slubie nadal jestesmy niepełna rodzina. Wierzymy, ze dzieki Tobie nasz przyszly dom wypelni dzieciecy smiech.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść


Uwaga: Komentarze promujące Naprotechnologie nie będą zamieszczane


[ Powrót ]
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej