Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Kaplica Groty Mlecznej w Betlejem

Modlitwa o uzdrowienie
przy schorzeniach uniemożliwiających
poczęcie dziecka

Od wieków miejscowe niewiasty tak chrześcijanki jak i muzulmanki pielgrzymują do Groty Mlecznej, aby uprosić dar potomstwa. Niektórzy pielgrzymi biorą ze sobą odłamek skały z i Groty lub proszek kamienny i ofiarują osobom nie mogącym mieć potomstwa.

Wiara i wytrwała modlitwa przez pośrednictwo Tej, która godna była nosić w swoim łonie Syna Bożego czynią cuda. Jeśli ktoś jest w potrzebie niechaj zmiesza odrobinę proszku ze skały z Groty Mlecznej z matą ilością wody lub mleka. Niech małżonkowie spożyją tak przygotowany roztwór i jeśli są katolikami niech odmówią wspólnie dziesiątkę Różańca św. A rozważając trzecią tajemnicę radosną: "Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem" niech modlą się o dar potomstwa. Jeśli są innego wyznania niech po prostu modlą się swoimi słowami do Maryi. Nabożeństwo to można kontynuować przez dłuższy czas. Można je praktykować również indywidualnie.

Jeśli z pomocą tej pobożnej praktyki doświadczycie łaski i urodzi się Wam dziecko, prosimy aby przesłać do naszego małego Sanktuarium zdjęcie Waszej Rodziny z małym dzieciątkiem jak również świadectwo zaistniałego cudu. W taki sposób dołączymy wszystko do zbioru "Cudownych Dzieci".

Prosimy Was również o łączność w modlitwie za wszystkich małżonków praktykujących to nabożeństwo. Niechaj Bóg Miłosierny przez przyczynę Matki Bożej sprawi, abyście i Wy doświadczyli Jego małych cudów.

Milk Grotto Church
St. Catherine's
Franciscan Monastery
P.O.B. 588
91001 Jerusalem - ISRAEL

Proszek z Groty Mlecznej
Proszek z Groty Mlecznej

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 8 maja 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewelina: 31.07.2018, 14:16
 Matko Najswietsza, prosze Cie o dar rodzicielstwa dla mnie i mojego Meza..od 4 lat nie doczekalismy sie potomstwa, prosze o Twoje wstawiennictwo. Miej w opiece rowniez przyjaciol, od ktorych otrzymalismy skale z Groty Mlecznej.
 anna: 11.07.2018, 23:12
 Prosze Maryjo o dar macierzyństwa,jestem już nie młoda ale pragniemy bardzo dziecka uproś łaske u Twego syna.Bóg zapłać za wysłuchanie mojej prośby
 Agnieszka & Kamil : 21.05.2018, 09:17
 Przez 6 lat staraliśmy się z mężem o dziecko, w roku 210 poroniłam pierwszą ciążę świat nam się wtedy zawalił, lecz nie traciliśmy z mężem nadzieij. W roku 2013/14 otrzymałam od mojej Kochanej cioci ten o to cudowny proszek z Groty Mlecznej wypiliśmy go z mężem modląc się i wypraszajac łaskę otrzymania potomstwa. Zaraz po tym zaszłam w ciążę teraz jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwóch chłopców Karola 3-letniego i Mateusza rocznego. Dziękujemy Ci Mateńko za ten Wielki Dar i Cud. Chwała Panu! Kochani nie traćcie nadzieij tylko módlcie się różańcem świętym do naszej Orędowniczki!
 Ania: 05.05.2018, 16:13
 Najdroższa Matko proszę Cię z całego serca o dar potomstwa tak bardzo pragniemy maleństwa.3 lata temu zaszłam w ciążę ale serduszko przestało bić od tej pory nic się nie udaje ..proszę kochana Matulu pomóż nam
 M&M: 03.05.2018, 14:48
 Matko Boska proszę Cię o łaskę poczęcia dziecka . Nie potrzebuje niczego więcej. Proszę Matko Uzdrawiaj mnie...
 Kamila: 01.05.2018, 19:33
 Matko Boża proszę Cię o ten piękny dar jakim jest ciąża. Abym mogła być szczęśliwą mama , a zarówno spelniana pelna rodzina.
 agnieszka.ch@interia.eu : 30.04.2018, 17:05
 Witam, W jakiej formie mogę przedstawić świadectwo naszej rodziny czy mogę opisać to tutaj czy też wysłać list pod podany wyżej adres?
 Mama: 12.03.2018, 22:46
 Najdroższa Matuniu Boża błagam Cię spraw cud aby Dominika i Younes zostali szczesliwimy rodzicami.
 Piotr: 09.03.2018, 21:44
 Matko Boska bardzo prosimy o dar macierzyństwa dla naszej rodziny.. Bardzo chcielibyśmy zdrowe dzieciątko..


 E&J: 02.03.2018, 19:09
 Matko Boża Ukochana z Groty Mlecznej już bardzo długo staramy się o ukochane dzieciątko, ale wiem że ty jesteś z Nami i wspomagasz nas w ciągłym trwaniu w modlitwie. Pokładamy także ufność w tym, że w odpowiednim czasie pobłogosławisz nam i będziemy cieszyć się pełną rodziną. Matko Boża módl się za nami...
 Anna: 02.03.2018, 11:08
 Mateczko Twój syn niczego Ci nie odmawia, prosimy gorąco z mężem Piotrem Kochana Matko wyproś łaskę kolejnego dziecka dla naszego małżeństwa. Zdrowego dziecka które się pocznie i zostanie z nami tu na ziemi. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
 K&S: 28.02.2018, 07:31
 Prosimy o dar rodzicielstwa
 Małgorzata : 14.02.2018, 20:33
 Mateńko Kochana błagam Cię wraz z mężem Markiem o siłę w pogodzeniu się ze stratą naszego długo oczekiwanego dzieciątka i prosimy Cię o siłę i wiarę w staraniu się o kolejne dziecko bo mimo wszelkich pozytywnych badań i roku starań się nie udaję . Matko Jezusowa i Matko Rodzin Ufamy Tobie i Mudl się za Nami
 Joanna: 31.01.2018, 11:22
 Matko Boska, zwracam się do Ciebie bo wiem jak wielkie cuda potrafisz wyprosić u swego Syna, tak bardzo Cię proszę wyproś łaskę rodzicielstwa dla mnie i Michała bo niczego tak bardzo nie pragniemy jak być cudownymi, kochającymi rodzicami gromadki dzieci, wyproś nam proszę również mądrość i większe zrozumienie w naszym związku oparte na miłości Bożej, pomóż nam umocnić Naszą miłość na mocną i wierną jak Ty nas kochasz i Syn Twój umiłowany. Naucz również dziękować i doceniać to co mamy. Umocnij moją wiarę na taką z jaką wierzyłam w Twoją pomoc gdy modliłam się o dar rodzicielstwa dla mojej koleżanki, która dar ten otrzymała a nikt nie dawała jej nadziei, Ty Matko dokonałaś cudu. Proszę, otocz również swym Matczynym płaszczem mojego brata Dawida i jego żonę Pauline którzy też nie mają jeszcze dzieci. Matko miej w opiece cała moją rodzinę. W Tobie pokładam mą nadzieję
 Joanna i michał: 26.01.2018, 23:54
 Matenko ukochana dziękuję bo Ty mnie nigdy nie zawiodłas i wierzę mocno że doczekam się upragniego dzieciatka gdzieś w głebi serca czuje już jego obecność Chwała Tobie Maryjo Chwała Trójcy Przenajswietszej i Wszystkim Świętym amen
 parafianka z Hermanowej: 24.01.2018, 15:38
 Mateńko ,która wie ile radości przynosi macierzyństwo wyproś dla Katarzyny i Rafała, Małgorzaty i Marka dar zostania rodzicami.Mateńko wyproś im utęsknione dzieci.
 Beata: 08.01.2018, 18:33
 Matko Boże tak bardzo proszę Cie o dar upragnionego potomstwa którego tak pragniemy z mężem Krzyskiem. Prosimy Cie aby nasz dom wypełnił się śmiechem małego dzieciatka, abyśmy mieli szansę okazać swoją miłość do maleństwa. Pokazywać mu jak Dobry, Wielki, Piękny i MIłosierny jest Twój Syn . Błagamy Cię o cud poczęcia i narodzin zdrowego dzieciatka Maryjo Najukochańsza.
 Beata: 08.01.2018, 18:33
 Matko Boże tak bardzo proszę Cie o dar upragnionego potomstwa którego tak pragniemy z mężem Krzyskiem. Prosimy Cie aby nasz dom wypełnił się śmiechem małego dzieciatka, abyśmy mieli szansę okazać swoją miłość do maleństwa. Pokazywać mu jak Dobry, Wielki, Piękny i MIłosierny jest Twój Syn . Błagamy Cię o cud poczęcia i narodzin zdrowego dzieciatka Maryjo Najukochańsza.
 BiG: 02.01.2018, 17:19
 Matko Boża, prosimy o największy dar jakim jest rodzicielstwo...
 A&M: 26.12.2017, 19:44
 Matko Boża, jak byłam u Ciebie, to prosiłam o dar macierzyństwa dla przyjaciółki, jej się udało, a teraz ja potrzebuję Twojej pomocy. Proszę Cię Matko o dar zdrowego potomstwa dla nas, czekamy już cztery lata na kochane maleństwo i nic... Boże pomóż.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. IreneuszaModlitwa do św. Ireneusza

Litania do św. IreneuszaLitania do św. Ireneusza

Ksiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonychKsiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonych

Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?

Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej