Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Kaplica Groty Mlecznej w Betlejem

Modlitwa o uzdrowienie
przy schorzeniach uniemożliwiających
poczęcie dziecka

Od wieków miejscowe niewiasty tak chrześcijanki jak i muzulmanki pielgrzymują do Groty Mlecznej, aby uprosić dar potomstwa. Niektórzy pielgrzymi biorą ze sobą odłamek skały z i Groty lub proszek kamienny i ofiarują osobom nie mogącym mieć potomstwa.

Wiara i wytrwała modlitwa przez pośrednictwo Tej, która godna była nosić w swoim łonie Syna Bożego czynią cuda. Jeśli ktoś jest w potrzebie niechaj zmiesza odrobinę proszku ze skały z Groty Mlecznej z matą ilością wody lub mleka. Niech małżonkowie spożyją tak przygotowany roztwór i jeśli są katolikami niech odmówią wspólnie dziesiątkę Różańca św. A rozważając trzecią tajemnicę radosną: "Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem" niech modlą się o dar potomstwa. Jeśli są innego wyznania niech po prostu modlą się swoimi słowami do Maryi. Nabożeństwo to można kontynuować przez dłuższy czas. Można je praktykować również indywidualnie.

Jeśli z pomocą tej pobożnej praktyki doświadczycie łaski i urodzi się Wam dziecko, prosimy aby przesłać do naszego małego Sanktuarium zdjęcie Waszej Rodziny z małym dzieciątkiem jak również świadectwo zaistniałego cudu. W taki sposób dołączymy wszystko do zbioru "Cudownych Dzieci".

Prosimy Was również o łączność w modlitwie za wszystkich małżonków praktykujących to nabożeństwo. Niechaj Bóg Miłosierny przez przyczynę Matki Bożej sprawi, abyście i Wy doświadczyli Jego małych cudów.

Milk Grotto Church
St. Catherine's
Franciscan Monastery
P.O.B. 588
91001 Jerusalem - ISRAEL

Proszek z Groty Mlecznej
Proszek z Groty Mlecznej

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 8 maja 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ula i Jacek: 09.10.2010, 15:55
 Maryjo, prosimy Cię o łaskę poczęcia dziecka
 Emilia i Marcin: 04.10.2010, 09:02
 Prosimy o cud narodzin naszego dziecka,proszę o dar macierzyństwa.W Tobie nasza nadzieja Najukochańsza Matko Boża.
 Ewa: 28.09.2010, 22:34
 Maryjo błagam
 Anna: 27.08.2010, 14:12
 Matko Najukochańsza proszę o dar rodzicielstwa dla mnie i mojego ukochanego męża. To już 6 lat oczekiwania. Proszę również o potomistwo dla innych, którzy tak jak my pragną dziecka...
 Agnieszka i Jan: 15.08.2010, 09:28
 Matko Najukochańsza proszę cie z głębi serca o łaskę, spraw bysmy mogli wreszcie doczekac sie dzieciatka którego tak bardzo pragniemy, proszę cie niech twoja łaska nas otuli.
 Ewa i Krzysztof: 25.07.2010, 23:48
 Niepokalana Mario Panienko, Matuchno nasza. Ulituj się nad swoimi dziećmi, wołającymi do Ciebie o pomoc. Pod Twoją obronę uciekamy się Maryjo, prosimy Cię z całego serca. Uproś u Boga Najwyższego upragnione potomstwo dla wszystkich starających się małażeństw, niech z wdzięcznością głoszą Chwałę Bożą.
 Ania i Rafał : 13.07.2010, 08:58
 Maryjo, nasza Najwspanialsza Mamusiu dziękujemy Ci za dzieciątko, które nosze pod swoim serduszkiem. Prosimy Cię o opiekę nad nim, o zdrowie dla maleństwa i dla mnie w czasie ciąży oraz szczęśliwe rozwiązanie. KOCHAMY CIE Z CAŁEGO SERCA!!!
 Aga i Michał: 13.07.2010, 07:48
 Matko Boża błagamy Cię o dostąpienie łaski poczęcia naszego ukochanego, utęsknionego, wyczekiwanego i upragnionego maleństwa.
 Ola i Adam: 09.07.2010, 22:23
 Maryjo prosimy o umożliwienie potomstwa ,ty Maryjo możesz wiele zdziałac,prosimy cię.


 Ilona i Wojtek: 09.07.2010, 12:56
 Panno Najświętsza pomóż nam,tylko Ty to potrafisz i Tobie ufamy.Prosimy wstaw się za nami u Pana o łaskę rodzicielstwa oraz zdrowe dzieciątko, którego tak bardzo pragniemy.Amen
 Sylwia i Remigiusz: 28.06.2010, 22:28
 Ukochana Matko z Groty Mlecznej, błagamy Cię, abyś wstawiła się za Nami u Twego Syna, aby obdarzył Nas upragnionym potomstwem.Ty jesteś naszą ostatnią i jedyną nadzieją, jaka Nam pozostała.PROSIMY.
 Wanda i Łukasz: 24.06.2010, 20:14
 Straciliśmy nadzieję, ale niedawno otrzymaliśmy proszek z groty mlecznej. Wiara powróciła. Prosimy Cię Matko Najświętsza o łaskę poczęcia dziecka, obdarz Nas łaską rodzicielstwa i zdrowym potomstwem. Miej nas w Swojej opiece...
 iza: 24.05.2010, 14:32
 proszę...
 Olga i Marcin : 23.05.2010, 17:20
 Matenko prosimy Cie o dar macierzynstwa .Pozwol nam doczekac potomstwa .
 Ewa i Krzysztof: 13.05.2010, 23:39
 Najukochańsza Mateńko, proszę wspieraj Nas w dalszych staraniach o Dzieciątko. Prosimy dodaj Nam sił i cierpliwości w tej trudnej walce. Nam i wszystkim innym starajacym się. Wiemy że Ty Panno Można wszystko możesz, wysłuchaj Naszych błagań i uproś dla Nas u Swego Syneczka CUD
 Joanna i Michał: 07.05.2010, 23:01
 Prosimy o dar zdrowego potomstwa dla Nas.
 Edyta i Marcin: 06.05.2010, 18:16
 Maryjo, Najukochańsza Matko Boża i nasza Matko prosimy Cię wyproś nam u Jezusa łaskę rodzicielstwa. Wstawiaj się za nami i za wszystkimi którzy proszą o dziecko. Matko Najświętsza - módl się za nami.
 AiH: 05.05.2010, 13:21
 Maryjo Ty wiesz jak bardzo pragniemy począć nasze drugie dziecko.Prosimy Cię Najświętsza panienko pozwól nam obdarować rodzeństwem nasze pierwsze przewspaniałe dziecko.Prosimy Cie najmocniej na świecie o dar potomstwa dla nas.
 Ewa i Krzysztof: 29.04.2010, 23:06
 Najukochańsza Matuchno z Groty Mlecznej, Ty wiesz co znaczy dar macierzyństwa, Ty wiesz że tak bardzo pragniemy powitać w Naszym małżeństwie ten największy dar, jakim jest Nowe Życie, w Tobie Nasza jedyna nadzieja. Uproś Nam u Swego Najukochańszego Syna, którego nosiłaś pod sercem, dzieciątko. Tak bardzo chciałabym Ci już za dwa tygodnie dziękować za pomoc.
 Ania i Rafał : 28.04.2010, 10:55
 Maryjo Nasza Ukochana Matko jeszcze 2 miesiące temu prosiliśmy Cię o łaskę macierzyństwa a już dziś jedziemy pierwszy raz do lekarza by potwierdzić ciąże. Błagamy Cię spraw aby wszystko było w porządku i czuwaj nad naszym maleństwem okryj go swym płaszczem miłości i doprowadź do szczęśliwego rozwiązania.KOCHAMY CIĘ!!!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. IreneuszaModlitwa do św. Ireneusza

Litania do św. IreneuszaLitania do św. Ireneusza

Ksiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonychKsiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonych

Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?

Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej