Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Kaplica Groty Mlecznej w Betlejem

Modlitwa o uzdrowienie
przy schorzeniach uniemożliwiających
poczęcie dziecka

Od wieków miejscowe niewiasty tak chrześcijanki jak i muzulmanki pielgrzymują do Groty Mlecznej, aby uprosić dar potomstwa. Niektórzy pielgrzymi biorą ze sobą odłamek skały z i Groty lub proszek kamienny i ofiarują osobom nie mogącym mieć potomstwa.

Wiara i wytrwała modlitwa przez pośrednictwo Tej, która godna była nosić w swoim łonie Syna Bożego czynią cuda. Jeśli ktoś jest w potrzebie niechaj zmiesza odrobinę proszku ze skały z Groty Mlecznej z matą ilością wody lub mleka. Niech małżonkowie spożyją tak przygotowany roztwór i jeśli są katolikami niech odmówią wspólnie dziesiątkę Różańca św. A rozważając trzecią tajemnicę radosną: "Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem" niech modlą się o dar potomstwa. Jeśli są innego wyznania niech po prostu modlą się swoimi słowami do Maryi. Nabożeństwo to można kontynuować przez dłuższy czas. Można je praktykować również indywidualnie.

Jeśli z pomocą tej pobożnej praktyki doświadczycie łaski i urodzi się Wam dziecko, prosimy aby przesłać do naszego małego Sanktuarium zdjęcie Waszej Rodziny z małym dzieciątkiem jak również świadectwo zaistniałego cudu. W taki sposób dołączymy wszystko do zbioru "Cudownych Dzieci".

Prosimy Was również o łączność w modlitwie za wszystkich małżonków praktykujących to nabożeństwo. Niechaj Bóg Miłosierny przez przyczynę Matki Bożej sprawi, abyście i Wy doświadczyli Jego małych cudów.

Milk Grotto Church
St. Catherine's
Franciscan Monastery
P.O.B. 588
91001 Jerusalem - ISRAEL

Proszek z Groty Mlecznej
Proszek z Groty Mlecznej

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 8 maja 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Monika: 21.02.2020, 20:52
 Maryjo dziękuję za nasze cudowne dziecko❤️Jest niesamowity, przecudny, wyczekany i wymodlony. Proszę oświecają naszą dalszą drogę i wstawiaj się za tymi którzy czekają na cud. Chwała Panu!
 L.: 30.01.2020, 15:48
 Matko proszę Cię o dar zdrowia dla naszego maleństwa które noszę pod serduszkiem . Wiem że jest to Twoja zasługa. proszę Cię także o to żeby no ja ciaza wygrała do końca i o szczęśliwe rozwiązanie
 B&M&A: 30.01.2020, 12:32
 Maryjo dziękuję za córkę Agnieszkę Proszę o rodzeństwo dla niej Błogosław tym którzy się za nas modlili i podarowali ten proszek Bóg zapłać
 Czekająca na cud: 27.01.2020, 05:36
 Matko Najświętsza!Ty wiesz najlepiej co przeszliśmy z mężem aby być rodzicami.Tyle lat starań 3 aniołki w niebie.Błagam daj nam ten cód abyśmy w końcu doczekali się zdrowego, kochanego dzieciątka.Mniej nas w swojej opiece..
 Czekająca na cud: 27.01.2020, 05:35
 Matko Najświętsza!Ty wiesz najlepiej co przeszliśmy z mężem aby być rodzicami.Tyle lat starań 3 aniołki w niebie.Błagam daj nam ten cód abyśmy w końcu doczekali się zdrowego, kochanego dzieciątka.Mniej nas w swojej opiece..
 Agnieszka: 26.01.2020, 14:07
 Proszę Matko Boża o cud poczęcia dziecka, abyśmy z mężem otrzymali dar rodzicielstwa, już 7 lat mija naszego małżeństwa. Tylko w Tobie nadzieja... Dopomóż Maryjo!!
 tarka: 23.01.2020, 13:24
 Kochana Matko straciłam już 4 nienarodzonych dzieci, proszę dla naszej rodziny o zdrowe potomstwo, które będziemy mogli kochać miłością najczystszą. Błagam o możliwość bycia mamą. Wierzę że z Twoją mocą wreszcie mi się uda. Miej nas w swojej opiece.
 Magda i Piotr: 17.01.2020, 17:32
 Najswietsza Matko nasza proszę się z całego serca o dar rodzicielstwa dla nas. Miej nas w swojej opiece Maryjo. AMEN
 Oczekująca: 07.12.2019, 19:02
 Maryjo Ty wszystko wiesz... Ty wszystko możesz... znasz cały nasz trud ... wiesz ile się już wydarzyło i co czujemy. Proszę.. błagam ... Kocham Cię i wierzę że stanie się ten dlugo oczekiwany cud.


 Mama: 01.12.2019, 20:11
 Maryjo. Dane jest mi być matką. Radość została zachwiana. Moja córka zachorowała. Pewnym jest że niedługo umrze. Nie ma nadziei. Medycyna daje 0 % szans i nie daje zadnego leczenia. Proszę wstaw się za naszą rodziną. Wyżebrz u swojego syna cud uzdrowienia ciała i umysłu naszej 6letniej córki
 mama: 26.11.2019, 19:02
 Matuchno ulituj sie nad nad synem Tomkiem i synowa ,obdarz ich potomstwem,ktorego tak bardzo pragną.
 MAMA AGATA: 31.10.2019, 14:20
 Matko Boża za Twoim przemożnym wstawiennictwem proszę o dar rodzicielstwa dla SZYMKA I OLEŃKI o cud poczęcia dzieciątka , dar i łaskę macierzyństwa i ojcostwa żeby pokonali wszystkie przeszkody . BÓG ZAPŁAĆ miej ich w Swojej opiece
 mama: 21.10.2019, 09:31
 Matko Moja Najdroższa DZIĘKUJĘ CI BARDZO ZA TO ŻE MOJĄ CÓRKA MONIKA URODZIŁA ZDROWE DZIEĆIĄTKO MIMO CHOROBY ,JESTEŚ WIELKA MARYJO DZIĘKUJĘ CI A proszek który dostała jest CUDEM I DAREM Z GROTY MLECZNEJ .MATEŃKO JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ. JESTEM SZCZĘŚLIWĄ BABCIĄ♥️♥️♥️
 Asia: 08.10.2019, 08:46
 Matko kochana, błagam Cię o dar macierzyństwa. Proszę Cię bym, po tylu już latach walki o ten maleńki cud , dostąpiła łaski błogosławieństwa mego łona. Maryjo błagam bym urodziła zdrowe dziecko.
 Karol, Michalina i MARYSIA: 03.10.2019, 17:50
 Matko Przenajświętsza trudno opisać naszą wdzięczność za naszą małą Marię. Radość nasza jest nieopisana. Jesteśmy przeszczęśliwi. Zawierzamy Ci Naszą rodzinę. Już myślimy o jej powiększeniu i liczymy znowu na Twoje orędownictwo. Bądź pozdrowiona!!! Wszystkim ludziom z takim problemem jak niegdyś nasz polecamy prosić Matkę oraz uwierzyć. W swojej modlitwie Was polecamy. Szczęść Boże.
 Karol, Michalina i MARYSIA: 02.10.2019, 21:03
 Matko Przenajświętsza trudno opisać naszą wdzięczność za naszą małą Marię. Radość nasza jest nieopisana. Jesteśmy przeszczęśliwi. Zawierzamy Ci Naszą rodzinę. Już myślimy o jej powiększeniu i liczymy znowu na Twoje orędownictwo. Bądź pozdrowiona!!! Wszystkim ludziom z takim problemem jak niegdyś nasz polecamy prosić Matkę oraz uwierzyć. W swojej modlitwie Was polecamy. Szczęść Boże.
 Ania: 26.09.2019, 19:33
 Najświętsza Matko proszę o dar potomstwa dla Nas, abyśmy mogli doczekać się zdrowego dziecka i dostąpić tego cudownego daru jakim jest macierzyństwo i ojcostwo, w Tobie cała Nasza nadzieja.
 Beata: 18.09.2019, 20:36
 Matko Boska proszę o dar poczęcia. Spraw proszę abym zaszła w ciążę i szczęśliwie urodziła zdrowe dziecko. Tak długo na nie czekamy
 Kasia : 27.08.2019, 20:48
 Najswietsza Matko błagam o cudowne uzdrowienie i o dzidziusia i abym mogła byc matką dla niego i żyła długo i szczęśliwie . Błagam z całego serca ulituj się najswieysza Mateńko . Kocham cie .
 Aga : 16.08.2019, 02:11
 Mamusiu, proszę o dar potomstwa i wiarę. O wsparcie gdy upada i brakuje mi wiary. Proszę dla Nas o dziecko już 11 lat. Proszę Mamo, Tobie Bóg nie odmawia
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. IreneuszaModlitwa do św. Ireneusza

Litania do św. IreneuszaLitania do św. Ireneusza

Ksiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonychKsiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonych

Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?

Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej