Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Kaplica Groty Mlecznej w Betlejem

Modlitwa o uzdrowienie
przy schorzeniach uniemożliwiających
poczęcie dziecka

Od wieków miejscowe niewiasty tak chrześcijanki jak i muzulmanki pielgrzymują do Groty Mlecznej, aby uprosić dar potomstwa. Niektórzy pielgrzymi biorą ze sobą odłamek skały z i Groty lub proszek kamienny i ofiarują osobom nie mogącym mieć potomstwa.

Wiara i wytrwała modlitwa przez pośrednictwo Tej, która godna była nosić w swoim łonie Syna Bożego czynią cuda. Jeśli ktoś jest w potrzebie niechaj zmiesza odrobinę proszku ze skały z Groty Mlecznej z matą ilością wody lub mleka. Niech małżonkowie spożyją tak przygotowany roztwór i jeśli są katolikami niech odmówią wspólnie dziesiątkę Różańca św. A rozważając trzecią tajemnicę radosną: "Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem" niech modlą się o dar potomstwa. Jeśli są innego wyznania niech po prostu modlą się swoimi słowami do Maryi. Nabożeństwo to można kontynuować przez dłuższy czas. Można je praktykować również indywidualnie.

Jeśli z pomocą tej pobożnej praktyki doświadczycie łaski i urodzi się Wam dziecko, prosimy aby przesłać do naszego małego Sanktuarium zdjęcie Waszej Rodziny z małym dzieciątkiem jak również świadectwo zaistniałego cudu. W taki sposób dołączymy wszystko do zbioru "Cudownych Dzieci".

Prosimy Was również o łączność w modlitwie za wszystkich małżonków praktykujących to nabożeństwo. Niechaj Bóg Miłosierny przez przyczynę Matki Bożej sprawi, abyście i Wy doświadczyli Jego małych cudów.

Milk Grotto Church
St. Catherine's
Franciscan Monastery
P.O.B. 588
91001 Jerusalem - ISRAEL

Proszek z Groty Mlecznej
Proszek z Groty Mlecznej

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 8 maja 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Beata: 22.04.2011, 14:27
 Matko przenajświetsza obdarz mnie i mojego męża największą łaską jaką jest macierzyństwo i ojcostwo.Z nadzieją wierni i oddani modlitwie o łaskę Twojego Syna.Amen.
 kamila: 19.04.2011, 09:01
 Matko Najświetsza proszę Ciebie o najwiekszy dar jakim jest dziecina, daj nam wiare i nadzieje abym wytrwała .
 Pragnąca dzieciątka: 12.04.2011, 23:55
 Matko nasza z całego serca bardzo proszę o pobłogosławienie naszego małżeństwa upragnionym dzieciątkiem. Czekamy już 8lat i wierzymy, że nasze modlitwy i tych którzy tak jak my bardzo tego pragną zostaną wysłuchane. Polecamy się Tobie: Aneta z Andrzejem
 Asia: 11.04.2011, 17:29
 Matko Boża,Matko wytrwałości,cierpliwości,ufności,wiary,nadziei i miłości,obdarz nas łaską swej modlitwy o miłość w naszej rodzinie,uzdrowienie serc,ciał i umysłów naszych. Aby owocem tego było rodzeństwo dla naszej córki. Proszę o cud poczęcia,jeśli wola taka Jezusa,Syna Twojego. Zajmij się tym Maryjo i zagrzej nasze serca do modlitwy.
 Basia i Krzysiek: 31.03.2011, 16:59
 Najukochańsza Mateczko miej nas w swojej opiece...małżeństwo, które od 5-ciu lat stara się o dziecko. Spraw proszę, abyśmy mogli się cieszyć radością ojcostwa i macierzyństwa.
 edyta: 20.03.2011, 20:07
 Maryjo najukochańsza Matko spraw żebysmy mieli drugiego potomka prosimy cię o siostrzyczkę dla naszego synka wierzymy gorąco że wysłuchasz naszej prośby jesteśmy bardzo wierzącymi ludźmi i kochamy cię.Prosimy spraw zebyśmy cieszyli sie córeczką;)
 Kasia : 14.03.2011, 11:08
 Najukochańsza Mateczko miej w swojej opiece Martę i Pawła, którzy od wielu lat starają się o dziecko. Spraw proszę, aby mogli się cieszyć radością ojcostwa i macierzyństwa.
 Kasia i Paweł: 14.03.2011, 10:23
 Najświętsza Panienko prosimy Cię bardzo o dar potomstwa dla nas. Prosimy Cię też Panienko o zdrowie dla tego przyszłego maluszka, którym mam nadzieję Pan Bóg nas obdarzy.
 Beata i Franciszek: 13.03.2011, 21:37
 Kochana Matko Boska, prosimy Cie bardzo o Twoje Blogoslawienstwo, w Tobie nasza nadzieja. Matko ukochana, zawsze czuje Twojo opieke nad nami, ale tej jednej Laski, jezeli jestesmy tego godni, tej jednej laski, ot to bardzi, bardzo prosimy Cie, blagamy Cie, modlimy sie do Ciebie, Matko Nayswietsza. Twoi Wierni. Beata und Franek


 Beata: 13.03.2011, 11:26
 Modlitwę swą Matko Przenajświętsza składam w intencji mojego męża aby chciał rozpocząc próby starania się o dziecko bo na chwilę obecną nawet nie chce o tym słuchac.Wiem że wiele rzeczy zrobiłam nie tak jak powinnam ale gorąco pragnę aby wszystkie moje winy odeszły w niepamięc.Tak mi dopomóż Matko Przenajświętsza i Wszyscy Święci.Amen.
 Gosia: 11.03.2011, 12:10
 13 lat i nic, kolejna proba i nic. Bylo ale umarlo. Nadzieja i wiara jest, choc czasem brak sil. Prosze Cie bardzo Matko Najswietsza o o dar macierzynstwa.
 Beata : 09.03.2011, 17:15
 Dziś w ten dzień kiedy posypujemy głowy popiołem słysząc słowa z prochu powstałeś i w proch się obrócisz składam Matko Przenajświętsza gorącą modlitwę o Boże Błogosławieństwo dla mnie i mojego męża abyśmy przetrwali te ciężki dla nas chwile.Aby nie opuszczała mnie i mojego męża nadzieja że dostąpimy Łaski Bożej w osobie dzieciątka i będzie nam dane macierzyństwo mimo że mój mąż już tego nie chce.Proszę spraw Matko Przenajświętsza aby zmienił swoje twarde stanowcze zdanie i uwierzył w moje szczere z głębi serca płynące intencje.Modlę się gorąco o spokój i umiejętnośc bycia wyrozumiałą.Wiem że macierzyństwo wszystko by zmieniło w moim życiu.Nadało by sens i cel zaświeciłoby światełkiem życia.O to składam gorącą prośbę pokładając całą nadzieję w Tobie.
 Ewa: 03.03.2011, 03:16
 Matko Święta ,słynąca w Lourdes wielkimi Łaskami, Matuchno Ukochana Boskiego Dzieciątka i nasza Najczulsza Matko,proszę Cię o Dar zdrowego upragnionego potomstwa dla Rafała i Krystyny z Darłówka. Święta Maryjo Niepokalana módl się za nami
 Gosia&Daniel: 02.03.2011, 19:51
  Najukochańsza Maryjo, prosimy Cię, błagamy Cię z całego serca o upragnione potomstwo i zdrowie dla niego. Prosimy o to by radość i nadzieja zawitała w nasze serce. Kochamy Cię!
 ANIA, RAFAŁ I NATANIELEK: 28.02.2011, 08:55
 MARYJKO NASZA MAMUSIU BŁAGAM CIĘ SPRAW ŻEBY NASZ MALEŃKI SYNEK NA KTÓREGO TYLE CZEKALIŚMY BYŁ ZDROWY. SPRAW ŻEBY WSZYSTKIE BADANIA WYSZŁY DOBRZE!!! TAK SIĘ BOIMY I WIEMY,ŻE W TOBIE TYLKO NADZIEJA. AMEN KOCHAMY CIĘ BARDZO
 Izabela i Michal: 27.02.2011, 20:36
 Maryjo bardzo prosimy o uzdrowienie nas z wszystkich chorób które uniemożliwiają nam poczęcie dziecka. Prosimy o dar rodzicielstwa przez Twoje wstawiennictwo, św. Rity i św. Ojca Pio. Módlcie sie za nami
 Joanna i Wojciech: 27.02.2011, 19:53
 Maryjo, nasza Najukochańsza Matko, błagamy Cię o cud rodzicielstwa, obdarz nas upragnionym maleństwem, spraw proszę abyśmy doznali szczęścia rodzicielstwa, Pani Nasza Orędowniczko Nasza módl się za nami
 Piotr: 24.02.2011, 00:41
 Jezeli jestesmy godni Cie o to Matko najswietsza Ty wiesz jak bardzo chcielibysmy sie cieszyc potomstwem. Spraw abysmy stali sie rodzicami i zeby sie zapalila ta iskierka na ktora czekamy.
 Ela: 23.02.2011, 20:15
 Matko Najświętsza proszę Cię o dar macieżyństwa, moja jedyna nadzieja już Tylko w Tobie , dla mnie to już ostatni czas. Proszę Cię również o zdrowie dla męża i o opiekę nad nami i siłę.
 Piotr i Agnieszka: 22.02.2011, 21:07
 Maryjo Najukochańsza Mateńko ty wiesz jak gorąco modlimy się o potomstwo od 10 lat .Prosimy cię wyproś nam u Jezusa syna twojego dar życia i macierzyństwo ,módl się za nami w każdy dzień naszego życia .
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. IreneuszaModlitwa do św. Ireneusza

Litania do św. IreneuszaLitania do św. Ireneusza

Ksiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonychKsiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonych

Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?

Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej