Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Kaplica Groty Mlecznej w Betlejem

Modlitwa o uzdrowienie
przy schorzeniach uniemożliwiających
poczęcie dziecka

Od wieków miejscowe niewiasty tak chrześcijanki jak i muzulmanki pielgrzymują do Groty Mlecznej, aby uprosić dar potomstwa. Niektórzy pielgrzymi biorą ze sobą odłamek skały z i Groty lub proszek kamienny i ofiarują osobom nie mogącym mieć potomstwa.

Wiara i wytrwała modlitwa przez pośrednictwo Tej, która godna była nosić w swoim łonie Syna Bożego czynią cuda. Jeśli ktoś jest w potrzebie niechaj zmiesza odrobinę proszku ze skały z Groty Mlecznej z matą ilością wody lub mleka. Niech małżonkowie spożyją tak przygotowany roztwór i jeśli są katolikami niech odmówią wspólnie dziesiątkę Różańca św. A rozważając trzecią tajemnicę radosną: "Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem" niech modlą się o dar potomstwa. Jeśli są innego wyznania niech po prostu modlą się swoimi słowami do Maryi. Nabożeństwo to można kontynuować przez dłuższy czas. Można je praktykować również indywidualnie.

Jeśli z pomocą tej pobożnej praktyki doświadczycie łaski i urodzi się Wam dziecko, prosimy aby przesłać do naszego małego Sanktuarium zdjęcie Waszej Rodziny z małym dzieciątkiem jak również świadectwo zaistniałego cudu. W taki sposób dołączymy wszystko do zbioru "Cudownych Dzieci".

Prosimy Was również o łączność w modlitwie za wszystkich małżonków praktykujących to nabożeństwo. Niechaj Bóg Miłosierny przez przyczynę Matki Bożej sprawi, abyście i Wy doświadczyli Jego małych cudów.

Milk Grotto Church
St. Catherine's
Franciscan Monastery
P.O.B. 588
91001 Jerusalem - ISRAEL

Proszek z Groty Mlecznej
Proszek z Groty Mlecznej

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 8 maja 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ania: 03.11.2015, 22:11
 Najkochańsza Matko nasza-błagamy Cię o zajście w ciąże i urodzenie dziecka, w Imię Syna Twojego Jezusa Chrystusa. Tobie Mamusiu zawierzam nas.
 karina: 03.11.2015, 15:00
 Matko błagam Cie o cud poczecia i zrodzenia upragnionegodzieciatka. Tak dlugo juz na nie czekamy. Pozwol nam cieszyc sie potomstwem ,abysmy mogli stworzyc szczesliwa rodzine i wychowac je na chwale Boza. Miej w opiece nasze malzenstwo.
 Szczęście: 26.10.2015, 22:58
 Modlitwa i Mleko Maryi dało nam przecudownego syna w naszą 4 rocznicę Ślubu!!! A kolejny skarb w drodze. Każdej nocy gdy idę spać spoglądając na nasze szczęście dziękuje Bogu Maryi i Jezusowi za cudowny cud!!!
 Szczęście: 26.10.2015, 22:53
 Modlitwa i Mleko Maryi dało nam przecudownego syna w naszą 4 rocznicę Ślubu!!! A kolejny skarb w drodze. Każdej nocy gdy idę spać spoglądając na nasze szczęście dziękuje Bogu Maryi i Jezusowi za cudowny cud!!!
 ela: 26.10.2015, 19:10
 Matko Boża proszę Cię dopomóż mi abym mogła mieć dzieciątko.Dziękuję za wszystkie łaski którymi. Nas obdarzasz.
 ela: 26.10.2015, 19:08
 Matko Boża proszę Cię dopomóż mi abym mogła mieć dzieciątko.Dziękuję za wszystkie łaski którymi. Nas obdarzasz.
 Karolina: 23.10.2015, 22:51
 Matko Boza z całego serca błagam o cud poczecia zdrowego dziecka ! Blagam Matko umocnił moja wiarę !!!!!
 Dorota: 21.09.2015, 19:21
 Matko Boska, proszę Cię obdarz mnie i mojego męża darem rodzicielstwa, dopomóż mi zajść w ciąże. Matko Boska Ty wiesz co znaczy czuć pod serduszkiem Dzieciątko dopomóż bym i ja zaznała tego uczucia. Oddajemy się w Twoje ręce.
 Basia: 31.08.2015, 19:34
 Matko Boża proszę cię o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę macierzyństwa. Proszę wysłuchaj nas..


 Kamila: 05.08.2015, 17:10
 Matko Boża proszę cię abym otrzymała dar potomstwa i abym urodziła upragnione dziecko. Wierzę, że potrafisz czynić cuda dlatego zwracam się z prośbą o wstawiennictwo w mojej sprawie i pomoc.
 Kamila : 05.08.2015, 16:53
 Matko Boża proszę Cię udziel mi łaski macierzyństwa i spraw abym zaszła w ciążę i urodziła upragnione dziecko. Wierzę że potrafisz czynić cuda więc proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie.
 Kinga: 03.08.2015, 19:46
 Matko, już tak długo proszę Cię o wymarzone dziecko. Wierzę, że za pośrednictwem nabożeństwa z Groty Mlecznej uda mi się uprosić dla mnie dar macierzyństwa.
 Agnieszka: 21.07.2015, 10:02
 Matko Boża z Groty Mlecznej staramy się o nasze maleństwo już 7 lat... proszę Cię o to bym została mamą. Zmiłuj się nad nami
 Karolina : 06.07.2015, 22:14
 Dziękujemy Kochana Matko za cud poczęcia naszego Dzieciątka i blagamy o szczęśliwe donoszenie tej ciąży oraz rozwiązanie. Prosimy o zdrowie i opiekę nad naszym Maleństwem
 Agnieszka: 03.07.2015, 07:58
 Mateczko dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam a najbardziej za moją córeczkę proszę o opiekę i zdrowie dla niej. Dziewczyny módlcie się do św Dominika ja nosiłam jego pas i po 9 m-cach zaszłam w ciążę. Modliłam się tez do św Gerarda,Rity,Józefa, Michała Archanioła i Jana Pawła 2 - udało się CHWAŁA PANU
 Agnieszka: 23.05.2015, 13:07
 Matko Boża dopomóż mi w ostatnich tygodniach ciąży. Proszę o szczęśliwe donoszenie mojego maleństwa, żeby przyszło na świat całe i zdrowe,żeby nie było żadnych komplikacji teraz ani podczas porodu. Bardzo dziękuję za tą kruszynkę na którą tak długo czekaliśmy.
 ewa: 09.05.2015, 20:02
 Matko Boza prosze Cie o dar poczecia dziecka poniewaz moja corka ma problemy z donoszeniem ciazy juz kilka razy stracila dziekuje za pomoc blagam Cie wstaw sie za moja corka i ziecie,br dobry Bog obdarzyl ich darem rodzicielstwa,by doczekali sie upragnionego potomstwa,Modl sie za nami
 Agnieszka: 29.04.2015, 10:21
 Kochana Mateczko dziękuję za łaskę macierzyństwa za wszystkie łaski jakie otrzymałam. Proszę otocz opieka moje maleństwo, spraw żeby nie było żadnych komplikacji w okresie ciąży i podczas porodu, żeby mój poród nie był ciężki i długi. Proszę Cię żeby moje dzieciątko urodziło się całe i zdrowe. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję
 Justyna: 25.04.2015, 17:58
 Matko boza prosimy Cie o dar poczecia upragnionego dziecka!!!
 Justyna: 25.04.2015, 17:57
 Matko boza prosimy Cie o dar poczecia upragnionego dziecka!!!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Edyty SteinModlitwa do św. Edyty Stein

Czym jest nawrócenie? Jak jest możliwe?Czym jest nawrócenie? Jak jest możliwe?

Czarna Madonna o jasnej twarzyCzarna Madonna o jasnej twarzy

Święta Monika w 'Wyznaniach' synaŚwięta Monika w "Wyznaniach" syna

Akt Oddania Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu MaryiAkt Oddania Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej