Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Kaplica Groty Mlecznej w Betlejem

Modlitwa o uzdrowienie
przy schorzeniach uniemożliwiających
poczęcie dziecka

Od wieków miejscowe niewiasty tak chrześcijanki jak i muzulmanki pielgrzymują do Groty Mlecznej, aby uprosić dar potomstwa. Niektórzy pielgrzymi biorą ze sobą odłamek skały z i Groty lub proszek kamienny i ofiarują osobom nie mogącym mieć potomstwa.

Wiara i wytrwała modlitwa przez pośrednictwo Tej, która godna była nosić w swoim łonie Syna Bożego czynią cuda. Jeśli ktoś jest w potrzebie niechaj zmiesza odrobinę proszku ze skały z Groty Mlecznej z matą ilością wody lub mleka. Niech małżonkowie spożyją tak przygotowany roztwór i jeśli są katolikami niech odmówią wspólnie dziesiątkę Różańca św. A rozważając trzecią tajemnicę radosną: "Narodzenie Pana Jezusa w Betlejem" niech modlą się o dar potomstwa. Jeśli są innego wyznania niech po prostu modlą się swoimi słowami do Maryi. Nabożeństwo to można kontynuować przez dłuższy czas. Można je praktykować również indywidualnie.

Jeśli z pomocą tej pobożnej praktyki doświadczycie łaski i urodzi się Wam dziecko, prosimy aby przesłać do naszego małego Sanktuarium zdjęcie Waszej Rodziny z małym dzieciątkiem jak również świadectwo zaistniałego cudu. W taki sposób dołączymy wszystko do zbioru "Cudownych Dzieci".

Prosimy Was również o łączność w modlitwie za wszystkich małżonków praktykujących to nabożeństwo. Niechaj Bóg Miłosierny przez przyczynę Matki Bożej sprawi, abyście i Wy doświadczyli Jego małych cudów.

Milk Grotto Church
St. Catherine's
Franciscan Monastery
P.O.B. 588
91001 Jerusalem - ISRAEL

Proszek z Groty Mlecznej
Proszek z Groty Mlecznej

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 8 maja 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Beata i Robert: 22.02.2011, 12:28
 Matko Najświętsza spełniłaś nasze najskrytsze pragnienia jesteśmy małżeństwem już nie najmłodszym ale gorąco Cię błagamy o maleństwo w naszym związku.Lekarze nie dają nam żadnych szans.Dziękujemy za wszystko to co do tej pory się zdarzyło gdyż widzę w tym wszystkim Palec Boży.Z Bożym Błogosławieństwem.
 Marlena: 22.02.2011, 12:19
 Proszę Cie Matko o dar macierzyństwa, na który czekam już tyle lat. Wysłuchaj mej prośby, proszę Cię to całym sercem.
 Potrzebujacy pomocy Matki: 21.02.2011, 23:22
 Matko nasza prosze Cie odaj siłe wszystkim tym ktorzy prosza Cie o pomoc daj im wiare, nadzieje,miłosc i dar bycia rodzicami.Ja rowniez składam przd twym obliczem moja skromna prosbe o potomstwo.Matko miłosierna prosze zmiłuj sie nad wszystkimi ktorzy potrzebuja twego miłosierdzia.
 Joanna i Rafal: 21.02.2011, 02:53
 Matko Boza prosimy Cie z calego serca o potomstwo oraz o szczesliwe rozwiazanie dla siostry aby jej mala kruszynka rozwijala sie zdrowie w jej lonie.. Joanna i Rafal
 ANIA, RAFAŁ I NATANIELEK: 03.02.2011, 10:57
 KOCHANA MARYJKO NASZA MAMUSIU PROSIMY CIĘ Z CAŁEGO SERCA O ZDROWIE DLA NAS I NASZEGO MALEŃSTWA. PROSIMY POMÓŻ ROZWIĄZAĆ NAM WSZYSTKIE PROBLEMY ZDROWOTNE I NIE TYLKO. KOCHAMY CIE Z CAŁYCH SIŁ I WIERZYMY,ŻE NAS WYSŁUCHASZ I ZANIESIESZ NASZE PROŚBY DO BOGA OJCA NASZEGO AMEN.
 Małgorzata: 01.02.2011, 22:30
 Maryjo Najukochańsza nasza Matko błagam Cie całym sercem,uproś dla nas u Boga naszego Stwórcy łaskę macieżyństwa pozwól cieszyć się pełną rodziną, wróć nam radość i pomóż czekać. Proszę wysłuchaj naszych próśb,kochamy Cie
 Marzena : 28.01.2011, 10:33
 Matko Ukochana , dziękuję Ci z całego serca za cud, który nosze pod sercem, Tobie powierzam opiekę nad nim, wierzę, że wszystko będzie dobrze, ufam......
 Bogusia: 25.01.2011, 13:53
 Dziękuje Matko Najukochańsza za wysłuchanie mojej prośby
 Ania i Rafał : 24.01.2011, 18:26
 Maryjko Ukochana Matko dziękujemy Ci z całego serca za naszego synka. Prosimy Cię o zdrowie dla niego i całej naszej rodziny. Bądź z nami na codzień i chroń nas Królowo!!! kochamy Cię. Prosimy również o dar macierzyństwa dla wszystkich ludzi pragnących potomstwa. AMEN


 marta: 10.01.2011, 00:27
 Czekamy na dziecko już 10 lat, prosimy o pomoc, siłę, nadzieję !
 Bogusia: 30.12.2010, 09:05
 Proszę Cię Najświętsza Matko o dar macierzyństwa dla moich dzieci Ufam Ci z całego serca
 Ania i Rafał : 18.12.2010, 10:20
 Matko nasza NAJUKOCHAŃSZA dziękujemy Ci z całego serca za to, że noszę pod swoim sercem dziecinkę, prosimy Cię z całego serca o szczęśliwe rozwiązanie, oraz zdrowie dla naszej kruszynki i dla nas. Prosimy aby rozwiązały się wszystkie problemy jakie nas trapią i żebyśmy mogli żyć w zdrowiu i szczęściu z naszą mała pociechą!!! kochamy Cię Matko
 ania&michał: 15.11.2010, 23:16
 Najukochańsza Matko prosimy i błagamy z całego naszego serca byś wstawiła się u Pana i poprosiła o upragnione potomstwo i zdrowie dla niego. Ty tylko nam pozostałaś, spraw by w naszych sercach znów zawitała radośc i nadzieja.
 Wiola i Paweł: 11.11.2010, 18:21
 Najukochańsza Mateńko tak bardzo Cie prosimy łaskę poczęcia upragnionego dzieciątka.Staramy się już tyle lat i wierzymy że nam pomożesz.Maryjo pomóż Nam i ulituj sie nad Nami tak bardzo pragniemy by rodzicami i miec pełną rodzinę.
 Magda i Rafał: 07.11.2010, 18:59
 Mateczko Najwspanialsza uproś u Twego Syna o CUD na który czekamy już tyle lat a jeśli to nie możliwe jeśli Pan ma wobec Nas inne plany prosimy Cie wskaż nam drogę...
 Małgorzata i Mirosław: 02.11.2010, 15:50
 Matko Najświętsza,po tych wszystkich trudach prosimy Cię znów kolejny raz,pobłogosław nam i wyproś cud zdrowego ,żywego rodzeństwa dla Weroniczki.Wspieraj nas w tej kolejnej żałobie byśmy się nie poddali smutkowi i tylko w Tobie Mateńko widzieli nadzieję na przyszłość.
 Ania i Rafał : 25.10.2010, 10:55
 Maryjko Nasza Ukochana Mamusiu prosimy Cię z całego serca o zdrowie dla naszego synka, którego noszę pod sercem. Spraw aby wszystkie moje problemy zdrowotne się pozytywnie zakończyły i nie miały wpławu na maleństwo!!! Proszę o szcześliwe rozwiązanie i jeszcze raz o ZDROWIE DLA MALUSZKA I NASZEJ RODZINY!!!Kochamy Cię bardzo!!!!
 Nika: 17.10.2010, 20:18
 Maryjo, Ty zaznałaś uczucia bycia matką. Proszę uproś u Boga małego Aniołka dla mnie i mojego męża. Dziękuję Ci Mateczko za dotychczasową opiekę i proszę dopomóż w byciu matka.
 ania: 12.10.2010, 19:30
 Matko Najświętsza spełniłaś nasze najskrytsze pragnienia,wierzymy że to dzięki tobie mamy dwóch wspaniałych synów,niestety najstarszy zachorował(padaczka)bardzo Cię prosimy spraw żeby z tego wyrósl i żeby ta choroba już nigdy do nas niewróciła; o to się gorąco modlimy do CIEBIE.
 Marta: 11.10.2010, 13:13
 Maryjo! Dziękuję za dar macierzyństwa. Opiekuj się naszą rodziną i miej nas w swojej opiece!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. IreneuszaModlitwa do św. Ireneusza

Litania do św. IreneuszaLitania do św. Ireneusza

Ksiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonychKsiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonych

Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?

Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej