Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem

Kochany Ojcze!

Stwórczym aktem powołałeś do istnienia małżeństwo. Chciałeś bowiem zapewnić nam najlepszy sposób wypełniania przykazania miłości. Po okresie ludzkiej niemocy i egoizmu, posłałeś na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, aby przywrócił nam dar miłości. Odtąd małżonkowie mają moc do realizowania miłości małżeńskiej. Proszę Ciebie, Dobry Ojcze i Stwórco, obdarz nasze małżeństwo miłością.

Panie Jezu, który jesteś wcieleniem Boskiej miłości i prawdy, uchroń nasze małżeństwo przed utratą pierwotnej miłości. Maryjo i Józefie, Święci Małżonkowie, wstawiajcie się za ślubującymi sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany. Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem. Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne. Amen.

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem


   

Wasze komentarze:
 NNN: 21.06.2020, 08:45
 Panie Jezu!Tylko w Tobie nadzieja na uratowanie małżeństwa mojej córki.Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego.Niech się stanie Wola Twoja.aJezu Ty się Tym zajmij.
 NNN: 20.06.2020, 23:11
 Najukochańszy Panie Jezu!Z największą ufnością zwracam się do Ciebie o uratowanie małżeństwa mojej córki jeżeli jest to zgodne z wolą Twoją.Jestes Panie Jezu ostatnią szansą.W Tobie nadzieja , w Tobie ratunek.Niech się stanie Wola Twoja.Jezu Ty się Tym zajmij.
 Mariola: 17.06.2020, 09:49
 Boże uratuj moje małżeństwo z Andrzejem. Żeby Andrzej się odezwał do mnie i wrócił do domu.
 Aga: 15.06.2020, 08:25
 Panie Boże Ty wiesz pomóż ♥️ Jezu ufam Tobie ♥️
 Dorota: 12.06.2020, 17:06
 Panie Jezu proszę nie przestawaj działać w moim małżeństwie. Pokazałeś już swe pierwsze znaki, wiem jak wielką nieskończona jest Twa łaska. Przejmij stery i pomóż odzyskać miłość i wierność, spraw byśmy znów byli razem i by tym razem się wreszcie udało, by w końcu zmiany były trwałe. Ufam Ci panie i otwieram serce swoje dla Ciebie, amen.
 Monika : 11.06.2020, 19:24
 Panie Boże, proszę o to, żebyśmy znów z mężem stali się rodziną, mieszkajacą wspólnie z dzieckiem .Żeby wszystko co złe minęło i żebyśmy o tym zapomnieli. Ulecz nasze małżeństwo, proszę z całego serca.
 Maria: 09.06.2020, 00:48
 Panie Jezu najukochanszy blagam ratuj moje malzenstwo przed rozpadem.Udziel laski nawrocenia dla meza, udziel mu laski dobrej spowiedzi,daj mu opamietanie w tym co robi,ulecz urazy jakie nosi w sercu.Blagam daj mi sile,wytrwalosc,cierpliwosc ,madrosc w przetrzymaniu tego trudnego okresu.Panie Jezu oddaje wszystko Tobie Ty sie tym zajmij.
 Smutna: 07.06.2020, 23:25
 Panie, spraw, aby w naszym małżeństwie nie było już kłamstw męża. Oddal proszę jego serce od ,,przyjaciółki,, i innych kobiet. Wyrwij go z nałogu pornografii, przywróć mu wiarę. Jest tak daleko od Ciebie. Mówi, że mnie kocha , ale krzywdzi, za nic ma mój ból i upokorzenie. Błogosławi nam Boże.
 Anna. : 06.06.2020, 23:24
 Panie Boze prosze pomoz mi ratowac moje malzenstwo aby maz zrozumial bledy i sie odezwal. Chce zyc w zgodzie pomyslec o rodzinie a nie zyc w gniewie.Prosze Panie Boze wez sprawe w swoje rece i mi pomoz.


 Karolina: 04.06.2020, 01:42
 Panie Bożel! Blagam ocal nasze małżeństwo. Spraw aby mój mąż Bartek wybaczył mi, i widział mnie oczami miłości i dobra. Spraw aby złe myśli o rozwodzie w końcu od niego odeszły. Żeby szatan nie kierował jego intencjami. Już jestem tak zmęczona ciagłą walką aby nie doszło do rozpadu. Już przez kilka tygodni było tak dobrze, mówiliśmy o przyszłości, a teraz znowu kolejny krach aż do zera. Pomóż Boże w tej tak ciezkiej sytuacji. Oddaję Ci Boże nasze małżeństwo w Twoje ręce, proszę pomóż nam, naszej rodzinie.
 Córka: 02.06.2020, 22:51
 Błagam Cię Boże o zgodę w moim małżeństwie .
 Dorota: 29.05.2020, 14:30
 Boże ocal moje małżeństwo, otwórz serce, oczy mojego męża, nakieruj go na właściwą drogę, pomóz mi wytrwać i spraw by wrócił. UFAM CI JEZU CHRYSTE
 Dorota: 29.05.2020, 14:27
 Jezu Chryste, Matko Boża i Święty Józefie wstawcie się za moim małżeństwem które jest obecnie w najgorszym jego czasie. Sprawcie by mój mąż zrozumiał swoje błędy i nigdy więcej ich nie powtórzył. Napełnijcie nasz związek miłością i pokojem. Połaczcie nas na nowo, mocno i nierozerwalnie abysmy mogli zapewnić bezpoieczny dom dla naszego syna. Jezu przejmij ster, przyjdź do naszych serc, zaprowadź porządek i chroń nas. Amen
 Joanna: 28.05.2020, 12:26
 Panie Jezu błagam Cię o uratowanie naszego małżeństwa i naszej rodziny.Aby mąż mój odzyskał rozum i odnalazł drogę do Ciebie Boże mój i do naszego domu gdzie jest jego miejsce.Aby porzucił to wszystko co teraz czyni.W tobie kocham mojego współmałżonka i w Tobie niech nasza miłość i życie małżeńskie niech dozna scalenia.Niech Duch Twój Panie uleczy co jest zranione i znali to ,co doznało rozłamu.Bysmy mogli razem Cię uwielbiać Panie,
 Joanna: 28.05.2020, 10:00
 Panie Jezu błagam Cię o uratowanie naszego małżeństwa i naszej rodziny.Aby mąż mój odzyskał rozum i odnalazł drogę do Ciebie Boże mój i do naszego domu gdzie jest jego miejsce.Aby porzucił to wszystko co teraz czyni.W tobie kocham mojego współmałżonka i w Tobie niech nasza miłość i życie małżeńskie dozna scalenia.Niech Duch Twój Panie uleczy co jest zranione i scali to ,co doznało rozłamu.Bysmy mogli razem Cię uwielbiać Panie,w mocy Twego Ducha jedności małżeństwa.Bóg zapłać .Amen
 Ewa : 22.05.2020, 22:32
 Panie Boże proszę Cię aby mój mąż pokochał mnie żebyśmy się cieszyli naszymi dziećmi a może niedługo wnukami abyśmy zamieszkali w naszym nowym domu razem i byli bardzo szczęśliwi błagam wysłuchaj mnie
 M.: 21.05.2020, 20:43
 Panie Jezu, proszę Cię o uratowanie naszego małżeństwa, tak bardzo kocham mojego męża otwórz jego serce na moją miłość, niech wróci na ścieżki Bożej miłości. Otrzeźw jego umysł aby pragnął powrotu do domu i odbudowania naszego związku ktory przysiegalismy przed ołtarzem Najświętszego sakramentu.
 Andreas: 13.05.2020, 16:42
 Panie Boze,Duchu Swiety, prosze ocalcie nasze malzenstwo,jestesmy od lat w kryzysie, ale ja nigdy nietrace nadzieji ,modle sie i prubuje sie zmienic na lepszego czlowieka, wiem , ze duzo winy jest po mojej stronie, a za to bardz zaluje, ale wystarczyla by odrobina wsparcia zony i przy jej pomocy bym sie zmienil, niezniosze juz tych zlych slow kietrowanych w moja strone , i tych klutni, sprawcie abysmy sie wzajemnie odnalezli i zrozumieli, naprawde kocham moja zone, i tak za nia tesknie, niechce ich stracic ,zony i dzieci, pzeciez to ja sie nimi mialem opiekowac ,chociaz niekiedy ich zawiodlem i ranilem, ale kiedy sie miedostaje milosci od ukochanej osoby nieda sie czegos pzekazac dalej czego sie samemu sie niema, chce odemnie odejsc ,ale ja zawsze o to walcze zeby tego nierobila, mowi ,ze jestem dobrym czlowiekiem ,ale niepotrafi zemna zyc, wzielismy po dziesieciu latach slub koscielny w maju 22 wypada 5rok po Koscielnym Slubie, taki bylem wtedy szczesliwy, i dziekowalem Bogu za ten Sakrament, pzeciez wiedziala jaki jestem i zna slowa pzysiegi Malzenskiej, ja jej nigdy nieopuszcze bo jej to slubowalem, zawsze bede na nia czekal o sie modlil o pojednanie, Boze, Duch Swiety niedopusccie do rozwodu ,tyle juz w zyciu pzezylismy ,chorobe Curki, problemy zyciowe czy to wszystko na marne, prosze zeslijcie na Nia dar Pzebaczenia ja juz jej dawno wszysko wybaczylem, ja chcialbym byc lepszym czlowiekiem zebym mogl stac sie lepszym Mezem i Ojcem. Jestem tylko czlowiekiem i bez waszej pomocy nic niezmienie ,prosze o wysluchanie moich pruzb.
 Gosia: 11.05.2020, 09:18
 Panie Boże. Proszę, aby z naszego życia zniknęła kobieta, która nas tak bardzo poróżniła. Aby mąż zaczął mnie bardziej doceniać i szanować. Niech miłość, znów wypełnia nasze serca.
 Kasia : 10.05.2020, 21:39
 Panie Boże pokornie proszę ocal moje małżeństwo spraw aby miłość powróciła do naszych serc.Blagam spraw aby mój mąż Paweł wycofał pozew rozwodowy i wrócił do rodziny.Spraw aby nasze małżeństwo przetrwało ten kryzys odbudowano się.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna do Ducha Świętego - dzień INowenna do Ducha Świętego - dzień I

Karol - Józef Wojtyła i święty JózefKarol - Józef Wojtyła i święty Józef

Wielcy uczeni o BoguWielcy uczeni o Bogu

Ojczyzna i patriotyzmOjczyzna i patriotyzm

Ofiarowanie dnia MaryiOfiarowanie dnia Maryi

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]

Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej