Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem

Kochany Ojcze!

Stwórczym aktem powołałeś do istnienia małżeństwo. Chciałeś bowiem zapewnić nam najlepszy sposób wypełniania przykazania miłości. Po okresie ludzkiej niemocy i egoizmu, posłałeś na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, aby przywrócił nam dar miłości. Odtąd małżonkowie mają moc do realizowania miłości małżeńskiej. Proszę Ciebie, Dobry Ojcze i Stwórco, obdarz nasze małżeństwo miłością.

Panie Jezu, który jesteś wcieleniem Boskiej miłości i prawdy, uchroń nasze małżeństwo przed utratą pierwotnej miłości. Maryjo i Józefie, Święci Małżonkowie, wstawiajcie się za ślubującymi sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany. Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem. Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne. Amen.

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciemWasze komentarze:
 Mariusz: 16.02.2022, 07:40
 Panie Jezu ufam tobie, wierzę, że uratujesz moje małżeństwo i będę bardzo dobrym mężem i ojcem dla naszej trójki dzieci. Panie Jezu i Trojco Przenajświętsza ufam Tobie. Amen.
 Żona: 15.02.2022, 22:33
 Panie Boże, proszę o nawrócenie dla mojego męża. Nie pozwól by osoba trzecia zniszczyła nasze małżeństwo i rodzinę. Sprowadź mojego męża na dobrą drogę,spraw by zrozumial swój błąd i żałował tego co zrobił.
 Zdradzona: 11.02.2022, 13:19
 Panie pomóż spraw aby mój mąż odszedł od kochanki i wrócił do naszego małżeństwa. Uzdrow nas oboje wybaczyłam mu zdradę a i tak dalej przystaje przy swoim. Wlej w jego serce więcej miłości do mnie i niech on wybaczy mi te rzeczy którymi go zraniłem.jak mam żyć bez niego mąż jest miłością mego życia spraw aby zrozumiał ze małżeństwo jest nierozerwalne i rodzina najważniejsza . Ocal nas i nasze dzieci.
 Zona: 11.02.2022, 09:00
 Panie Boże Matko ukochana proszę cie bardzo aby mój mąż mnie zauważał, aby kochal nasze dzieci i przede wszystkim aby kochal Ciebie. Wszystko się jakoś skomplikowało i już nie wiem co czynić, proszę rozwiąż wszystkie problemy. Jezu ufam Tobie.
 Aga: 10.02.2022, 14:08
 Boże zerwij więzy emocjonalne i seksualne między moim mężem a kochanką. Boże nie dopuśc do rozwodu. Boże ratuj.
 Hirek: 08.02.2022, 20:56
 Panie ufam tobie spraw żeby moja żona wróciła do mnie sercem i duszą, zdejmnij z niej zaklęcie człowieka który doprowadził ją do zdrady, cózołustwa. Bardzo mocno ją kocham,przebaczam jej grzech ale to nic nie daje nawet to że jestem chory na białaczkę nic nie pomaga jest pod wpływem tak mocnego zaklęcia. Modlę się Jezu miłosierny pokładam w tobie nadzieję. Jezu ufam tobie ament
 Bozena: 07.02.2022, 21:29
 Trojco Przenajswietrzna błagam odbuduj i nie pozwól na rozpad malzrnstwa Ani I Mateusza rozpal serce Ani by pokochała go i wróciła do niego. Zburz mury gniewu i nienawiści. Pomóż by podjęli się nawrocenia. Obdarz ich pokojem i miłością i utul ich. Amen
 Żona : 07.02.2022, 13:34
 Boże ratuj moje małżeństwo w które wtargnela się osoba trzecia i rozbiła związek dzieci cierpią odsun ta kobietę od meza by przejrzał na oczy
 Żona : 07.02.2022, 13:32
 Boże ratuj moje małżeństwo w które wtargnela się osoba trzecia i rozbiła związek dzieci cierpią


 Marzena: 07.02.2022, 10:55
 Panie Jezu ratuj nasze małżeństwo, ratuj moją rodzinę. Nie pozwól żeby obca osoba ją zniszczyła. Otwórz oczy mojemu mężowi i wskaż tę dobrą drogę. Spraw żeby zrozumiał swój błąd i nigdy do tego nie wracał. Tak bardzo go kocham. Jezu cichy i pokornego serca uczyń serca nasze według serca twego.
 Chris: 04.02.2022, 23:11
 Panie proszę o dar miłości dla naszego małżeństwa. Proszę o rozwiązanie w wiadomwj sprawie.
 Zona: 03.02.2022, 22:07
 Maryjo Matko Pięknej i czystej miłości wstaw się za mną i moim mężem do swego Syna. Pozwól nam na nowo cieszyć się miłością, zaufaniem, bliskością. Pomóż nam Matko przetrwać ten kryzys.
 Narzeczony: 02.02.2022, 16:24
 Boże proszę Cię o pogodzenie mnie z moją narzeczoną, bywało między nami różnie i te dobre chwile i te złe, niestety w pewnym momencie wkradł się między nami szatan ta łajza podstępna i opętał moją narzeczoną, skutkiem tego były jej załamania psychiczne i traumy z dzieciństwa, proszę Cię o uzdrowienie jej z leków i o powrót do dobrego samopoczucia
 Łukasz : 30.01.2022, 08:38
 Panie Boże nie wiem jakie masz Plany wobec mnie i mojej Żony ale proszę pomóż mi i mojej żonie którą bardzo Kocham zeby nasze Małżeństwa przetrwało wszystkie zło Ty widzisz wszystko co się dzieje proszę cię zeby wróciło wszystko do dobrych czasów
 Justyna : 27.01.2022, 13:10
 Panie Jezu, błagam ojca w Niebie w Twoim imieniu, aby przemienil ozieblosc serca mojego ukochanego na powrot w szczera milosc do mnie! Prosze, odmien jego serce i decyzje o odejsciu do innej! Prosze Cie o to przez moja milosc do niego i przez wzglqd na nasze dziecko! Panie, pomoz nam, uratuj nas i umocnij swoja moca w imie Twpjej milosci i litosci!
 Kamila: 26.01.2022, 23:10
 Panie Boże, najświętsza Matko Proszę was abyście uratowali nasze małżeństwo, odsuń od nas nienawiść, przykre slowa. Spraw aby mój mąż zatęsknił za mną i synem, aby odezwał się do mnie skruszony wybaczyl mi krzywdy które mu wyrządziłam, ja mu przebaczam nawet to że życzył mi śmierci, odsuń od niego zle myśli, nienawisc do mnie, przykre słowa, pozwól nam pokochać się na nowo, spraw abyśmy oboje byli stworzeni tylko dla siebie i żebyśmy zwyciężyli zło które nas otacza. Kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego i naszego synka. Daj nam siłę do walki o siebie nawzajem. Błagam Was z całego serca
 Bożena: 17.01.2022, 11:48
 Ratuj Panie Boże nas od złego, a męża od obsesji. Błagam
 Mika: 15.01.2022, 16:40
 Boże proszę chroń mojego męża od chorobliwej zazdrości, rozmowa z innym mężczyzna nie oznacza zdrady… :(
 Magda: 15.01.2022, 09:03
 Kochany Ojcze, błagam o skruszenie skamieniałego serca mojego męża, przemienienia go w serce czułe i kochające, wzorem Serca Jezusowego. Proszę, aby dojrzał wartość mojej miłości do Niego, wartość rodziny i rozpoznał, co tak naprawdę jest najlepsze dla dzieci. Proszę, aby zmienił swoją decyzję o rozstaniu i rozwodzie. Aby dał nam szansę zaistnienia na nowo. Odpędź szatana, który krąży wokół nas w ludziach, którzy podpowiadają Jemu tak radykalne rozwiązania i wspierają Go w podjętych decyzjach. Tak wiem, ... proszę o cud!
 Iwona: 09.01.2022, 12:52
 Matko Boża przepraszam że nie potrafię powstrzymać emocji i pozwalam szatanowi na zło w mojej rodzinie. Pomóż mi Matko i wstaw się za nami u Twojego Boskiego Syna. Pomóż mi wytrwać ten zły czas i ratuj naszą rodzinę.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowościbł. Bolesława Lamentbł. Bolesława Lament

Modlitwa do bł. Bolesławy LamentModlitwa do bł. Bolesławy Lament

Litania do bł. Bolesławy LamentLitania do bł. Bolesławy Lament

św. Gildasśw. Gildas

Czy chrześcijanin może modlić się jak poganin?Czy chrześcijanin może modlić się jak poganin?

Mały ślad krokówMały ślad kroków

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej