Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem

Kochany Ojcze!

Stwórczym aktem powołałeś do istnienia małżeństwo. Chciałeś bowiem zapewnić nam najlepszy sposób wypełniania przykazania miłości. Po okresie ludzkiej niemocy i egoizmu, posłałeś na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, aby przywrócił nam dar miłości. Odtąd małżonkowie mają moc do realizowania miłości małżeńskiej. Proszę Ciebie, Dobry Ojcze i Stwórco, obdarz nasze małżeństwo miłością.

Panie Jezu, który jesteś wcieleniem Boskiej miłości i prawdy, uchroń nasze małżeństwo przed utratą pierwotnej miłości. Maryjo i Józefie, Święci Małżonkowie, wstawiajcie się za ślubującymi sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany. Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem. Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne. Amen.

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem


   

Wasze komentarze:
 Beata: 19.10.2021, 12:05
 Panie Boże spraw aby nasze małżeństwo było uratowane, oddal wszelkie zło i pokusy i spraw abyśmy mogli zacząć żyć ze sobą od nowa. Przywróć w moim mężu uczucia do mnie tak wielkie jakie one były nie tak dawno. Oddal wszystkich którzy mogliby nam źle życzyć i obdarz nas swoim błogosławieństwem. Uchroń mnie i mojego męża od rozpadu małżeństwa.
 Marzena: 16.10.2021, 21:11
 Proszę o nawrócenie mojego męża, skruszenie jego serca oraz uratowanie naszego małżeństwa.
 Beara: 10.10.2021, 23:11
 Panie Jezu, proszę o łaskę wybaczenie i miłości dla mnie i mojego męża. Za wstawiennictwem św. Rity, św. Moniki, błogosławionej Laury błagam Cię Panie Jezu i Matko pięknej miłości o pomoc i uratowanie naszego małżeństwa i naszej rodziny. Aby mój móż odnalazł miłość w swym sercu do mnie, aby zrozumiał, że małżeństwo to dar od Boga. Proszę o wszelkie łaski dla mnie jako żony i matki. Bym miała cierpliwość i potrafiła odzyskać miłość męża. Proszę o zerwanie więzów miłości, duchowych, emocjonalnych i seksualnych między moim mężem a ta kobietą na mocy Sakramentu Małżeństwa. W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO AMEN
 Kasia: 07.10.2021, 23:20
 Panie Boże uratuj nasze małżeństwo, niech mój mąż powróci do domu i znów okaże mi miłość, dzieci niech mają tatę przy sobie. Proszę o nawrócenie męża i niech zagości w jego sercu miłość zamiast obojętności. Niech do naszej rodziny wróci szacunek, spokój i szczęście.
 Kati : 03.10.2021, 22:43
 Ojcze, proszę Cię o nawrócenie serca dla mojego Męża. Błagam, aby nie odrzucał naszego sakramentu. Proszę zburz ten mur, który jest jego steony, i proszę daj Mężowi i mi wszystko czego potrzebujemy, aby naprawić nasze małżeństwo. Nie pozwól, aby nasze dzieci zostały bez jednego z rodziców :( proszę o jedność i trwałe pojednanie dla nas... niech Mąż waży słowa, których używa :(
 Bozena: 22.09.2021, 10:42
 Panie Boże za wstawiennictwem św Rity proszę by maz nie był chorobliwie zazdrosny, ciągle mnie nie kontrolował,. proszę by pomagał mi w opiece nad dziećmi. By także nie byl taki skapy w stosunku do nas. Matko Boska módl się za nami, opiekuj się nami.
 Renia: 13.09.2021, 23:55
 Panie Jezu przywrócić proszę dar miłości naszemu małżeństwu, uzdrowienie duszy i ciała.Maryjo i Józefie świeci małżonkowie wstawiajcie się za nami, zerwanie kontaktów które zagrażają świętości małżeństwa,cudu przemiany radosnego dziękczynienia.
 K: 13.09.2021, 16:33
 Dobry Boże proszę o pomoc w uratowaniu naszego małżeństwa. Spraw, żeby mój mąż wrócił na wlasciwie tory, i zrozumiał, xo jest w życiu najważniejsze. Niech znowu stanie się ojcem, i mezem. Daj mi sile, żebym się nie poddała, a on niech znajdzie siłę do nawrócenia. Proszę o wstawiennictwo u Świętej Rity
 Michał: 11.09.2021, 23:53
 Panie Boże spraw by nasze relacje wróciły na dobry tor. Spraw by to co jest nie możliwe dla człowieka nędznego i grzesznego wobec siebie i innych żeby było uzdrowieniem dusz obojga rodziców. Staje przed Twym obliczem z goła bezradny i w Tobie pokładam nadzieję na zjednanie i powrót do siebie. Proszę Cię Panie niech powróci w nasze serca wielka miłość do siebie nawzajem i do Ciebie Panie Boże.


 Monika: 11.09.2021, 00:42
 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Moniki i Rafała. O nawrócenie dla męża i oddalenie widma rozwodu. Panie Boże proszę Cię niech mąż nie podejmie decyzji o opuszczeniu rodziny. Pomóż nam na nowo scalić nasze małżeństwo i niech powróci miłość. Bóg zapłać
 Joanna: 07.09.2021, 22:22
 Mateńko kochana! Ty wiesz najlepiej jak odmienić nasze serca,myśli,ciała aby wzbudzić iskrę prawdziwej ,silnej miłości. Uchroń nasz związek przed rozpadem,obojętnościà i brakiem zrozumienia.Pozwól aby nasze dzieci patrząc na nasz związek małżeński potrafili stworzyć wspaniałe rodziny. Jezu Ty się tym zajmij...Matko okryj nas swoim matczynym płaszczem.
 JJ: 04.09.2021, 17:39
 Panie Jezu proszę oddal demona który czai się obok mojej żony, spraw aby zakończyła tą relacje, aby więcej mnie nie raniła. Dopomóż nam by to małżeństwo przetrwało, by się wzmocniło, by dzieci nasze miały nadal rodziców razem przy sobie. Ufam Ci Jezu, że zaopiekujesz się nami, że ocalisz nas.
 Konrad : 30.08.2021, 02:22
 Panie Jezu, dobry Boże. Pomoz ratować małżeństwo moje i Eweliny. Była to prawdziwa miłość, niepowtarzalna, zaniedbaliśmy się. Ranilem ja i nie okazywałem szacunku. Cały czas starała się mnie wspierać, nie czułem tego. Teraz już we mnie nie wierzy. Proszę o dar przemiany, zrozumienia, miłości. Daj jej siłę przetrwać ten kryzys, aby odnalazła spokój. Tchnij w jej serce iskierke miłości i nadzieji, abyśmy mogli sprobiwac jeszcze raz razem doznać uśmiechu.
 Łukasz : 26.08.2021, 21:51
 Panie Jezu, Matko Boża i wszyscy Świeci proszę was o naprawę naszego małżeństwa, aby moja żona chciała mnie na nowo pokochać, aby wszystko co było złe już nigdy nie wróciło, aby nasze małżeństwo było wzorem do naśladowania Świętej rodziny. Dziękuję że dajecie mi siły na kolejne dni życia
 Rafał : 18.08.2021, 12:55
  Największym darem na ziemi jest miłość drugiego człowieka w małżeństwie. Ty Panie wiesz o tym doskonale dlatego stworzyłeś małżeństwo. Niestety jest ono nękane przez szatana który go nienawidzi i za wszelką cenę próbuje zniszczyć... Panie mój wołam do Ciebie i modlę się aby najczarniejsze dni w moim życiu zamieniły się kiedyś w najpiękniejsze z moją żoną Renatą i abyśmy mogli w trójkę chwalić Twoje imię i być szczęśliwi tua kiedyś z Tobą w Niebie... O to Cię proszę Panie dla którego nie ma rzeczy niemożliwych...
 Iga: 16.08.2021, 17:32
 Proszę o dar miłości w naszym małżeństwie, szczere przebaczenie sobie i wzg mnie.
 Krzysztof : 16.08.2021, 07:37
 Panie proszę Cię o łaskę wiary i nawrócenie mojej żony i syna na ścieżkę która prowadzi do Ciebie. Pozwól mi zapomnieć i wybaczyć grzechy mojej żony i daj nam siłę pokonać ten kryzys i miej w opiece mojego synka który strasznie przeżywa to co się dzieje w naszym małżeństwie.
 teresa: 13.08.2021, 14:15
 prosze ouratowanie naszego małżeństwa i ozaprzestanie romansow mojego męża
 Wenx: 09.08.2021, 20:14
 Boże ukochany proszę uratują małżeństwo Urszuli i Leo Przed rozpadem.
 Ewelina: 04.08.2021, 11:15
 Proszę o modlitwę o powrót męża do rodziny która opuścił. Błagam o pomoc
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Sykstusa IIModlitwa do św. Sykstusa II

Litania do bł. Edmunda BojanowskiegoLitania do bł. Edmunda Bojanowskiego

Modlitwa do bł. Edmunda BojanowskiegoModlitwa do bł. Edmunda Bojanowskiego

Nie bójmy się wymagaćNie bójmy się wymagać

Dziękujemy Bogu, patrząc w przyszłośćDziękujemy Bogu, patrząc w przyszłość

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej